Aktuálně: 3 992 inzerátů203 479 diskuzních příspěvků18 176 uživatelů

Olomoucký včelařský seminář

Anonymní (neregistrovaný) 15.10.2024, 11:43:51 xxx.xxx.106.20

Již 9. 11. 2024 se uskuteční další ročník COLOSS: Olomouckého včelařského semináře. Letos jsme pozvali odborníka na hnilobu včelího plodu, podíváme se na aktuální výsledky výzkumu, kterému se v Olomouci věnujeme a samozřejmě se zaměříme i včelařskou praxi při zvládání varroózy a její možné adaptace pro zdárný chov včel. Neváhejte a přihlaste se! Těšíme se na viděnou:

https://colosscz.webnode.cz/seminar-v-olomouci/

Tom50
Tom50 16.10.2024, 12:56:22 xxx.xxx.139.250

Pozoruhodné je, jak všichni tady na CHZ na celý tento zbytečně nesmyslný program COLOSS z vysoka. Ovšem přednáška o pylových náhražkách a jejich zhoubnosti pro včely, kterou selským rozumem předpokládám, by mě zajímala a zajímalo by mě, zda je přednášející pochválí - tím se zjistí kdo jí asi platí a nebo zda je nezávislá. Stejně tak teplotní stres by mě zajímal. Ale nekonečné plky o environmentalizmu mi dělají pupínky stejně, jako dojení dotací (grantů) BEZ JAKÉHOKOLI PRAKTICKÉHO VÝSTUPU.

Taky kdo by jel kvůli nějakým, zvětšiny planým plkům až do Olomouce. Kor když organizátoři nezajistí ubytování. A navíc to tady dají zpropagovat anonymovi.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.