Aktuálně: 3 994 inzerátů201 586 diskuzních příspěvků18 147 uživatelů

Zrušení povinnosti vyšetření zimní měli

Info pro včelaře (neregistrovaný) 02.10.2024, 11:29:56 xxx.xxx.5.126

České včelařství se dočkalo velké změny, po letech a mnohých urgencích včelařů s nesmyslností sběru zimní měli se sběr ruší a bude nahrazen smysluplnějším vyšetřením! Díky všem, kteří se podíleli na mnohaletém tlaku k této změně a efektivnějšímu využití financí ve včelařství.

Obrázek
Tom50
Tom50 (887 příspěvků) 02.10.2024, 12:24:49 xxx.xxx.139.250

To znamená, text je maličký a nejde přečíst, že už letos, přesněji v lednu 2025 se ta hloupost už dělat nemusí? A jaké smysluplnější vyšetření se bude dělat?

Mě život v demokracii naučil, že když se zruší jedna debilita, nahradí jí vždycky větší buzerace a horší nesmysl. Konkrétně místo jednoho vyšetření na mor musí být 3 aby se napakovaly laboratoře. Ale že by se zmenšil počet případů moru se nikde nepíše a bude se zarytě mlčet. Samosebou se počet ohnisek moru nezmenší, o to nešlo, šlo jen o to, aby laboratoře vytahaly z lidí 3x víc peněz. Kdyby se chtělo snížit počet výskytů moru, musela by se dělat opatření proti moru a ne zvýšit počet vyšetření. Počet vyšetření má zajistit nějaká data a na základě těch dat má přijít to hlavní a tím je řešení. S morem jde jen o buzeraci a tahání peněz z lidí, o opatřeních na základě 3x většího monitoringu moru nepadlo ani slovíčko!

Jsem životním založením těžký skeptik a život mě naučil mocným nevěřit nikdy nic. Celý život čekám a v duchu si úpěnlivě přeji, abych se aspoň jednou mýlil a aby změna vedla k lepšímu. Ale jsem skeptik, k optimizmu mám já pramálo důvodů…

drvodelkafialova
drvodelkafialova (1189 příspěvků) 02.10.2024, 14:19:48 xxx.xxx.34.253

Podle tohohle lejstra se skutečně dělat nebude a žádné jiné taky ne. Jak napíší že to,zda  ise budou smysluplnější vyšetření konat je otázka široké diskuse a financí, obšírně říkají, že se nic vyšetřovat nebude.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.