Aktuálně: 3 996 inzerátů201 637 diskuzních příspěvků18 147 uživatelů

Perličky

Michal (neregistrovaný) 01.10.2024, 10:11:11 xxx.xxx.43.213

Zdravím, chovám 3 perličky a příští týden si jedu pro nové-loňské dospělé. Slyšel jsem perličky dosti přeletují,co vyvolává jejich ,,chuť " přelétat? Budou se snažit přeletět i když mají velký výběh? Nemohu to posoudit podle těch mých protože je mam od mala a už jsou zvyklé. Slyšel jsem také že když se jim zastřihnou letky na jednom křídle tak nebudo moci létat, já jim je zastřihl a pak skočily na kůlnu a po vyplašení letěly několik desítek metrů jako by nic. Ale když jim zastřihnu obě tak už tolik nelétají.

Pearl (neregistrovaný) 02.10.2024, 08:20:49 xxx.xxx.178.247

Co vyvolává chuť přelétat nevím, asi čekají u souseda něco lepšího, neprobádaného a také nejsou tak dobře domestikované. Co mě ale štve, že když už přeletí tak se sami nedokáží vrátit zpět, běhají kolem plotu dokola a ani na noc by se nevrátily. Jsou to tupí ptáci, bohužel.

ančovička (neregistrovaný) 02.10.2024, 10:12:00 xxx.xxx.5.250

Perličky tedy nemám,ani bych nechtěla,ale asi moc chytré nejsou..některé moje slepice také přelétnou, spíš přešplhají, na sousední louku,přitom mají přes dva tisíce m2 zeleného výběhu k dispozici😀…ale vždycky se bez problémů vrátí domů.. perličky na to asi nemají🤔..

kometa
kometa (5673 příspěvků) 02.10.2024, 16:46:32 xxx.xxx.224.101
ančovička:

Perličky tedy nemám,ani bych nechtěla,ale asi moc chytré nejsou..některé moje slepice také přelétnou, spíš přešplhají, na sousední louku,přitom mají přes dva tisíce m2 zeleného výběhu k dispozici😀…ale vždycky se bez problémů vrátí domů.. perličky na to asi nemají🤔..


Asi ne. Máme na školním statku i perličky a ošetřovatel povídal, že jsou fakt úplně blbé. Že nepochopily systém zavírání do kurníku - jako, že se musí trefit do otevřených dveří.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.