Aktuálně: 4 055 inzerátů199 743 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů

Autosedačka pro psa

Fatia
Fatia (109 příspěvků) 20.09.2024, 14:13:36 xxx.xxx.252.80

Hledám způsob přepravy psa. Bezpečný pro psa a hlavně pro lidi v autě. A aby to nestálo jako celé auto. Pes cca 25 kg, doteď jezdí v kleci v kufru. Tohle řešení vyhovuje, ale klec zabere ¾ kufru v kombíku a já potřebuji nově do kufru umístit i kočárek. Takže buď jinou, menší klec, ale to už si nejsem jistá komfortem pro psa nebo zbývá zadní sedačka. Ale tam bude samozřejmě sedět i obsah kočárku 🙂. A ač je psice absolutně hodná a nekousavá, nějak se mi nepozdává řešení, aby seděli vedle sebe bez oddělení, stačí nějaká nečekaná situace, menší bouračka či velké brzdění, psa něco zabolí a hned vedle dítě… A teď nevím. Klec vedle dítěte na sedačku? Jak a kde ji vůbec bezpečně přichytit, aby v případě nehody neletěla autem i se psem? Psa jen na bezpečné kšíry? Psa nechat v kleci a na zadní sedačky vedle dítěte umístit kočár? Opět, jak ho uchytit, aby v případě jen prudkého brzdění nenadělal v autě paseku? Neexistuje nějaké řešení, které mě nenapadá? 

keriton
keriton (555 příspěvků) 20.09.2024, 14:26:57 xxx.xxx.80.147

První, co mě napadlo, jestli by nebyla možnost přeci jen zmenšit přepravku pro psa. Náš pes se ve své přepravce jen tak tak otočí, a je v ní děsně spokojený, což vůbec (vzhledem k jeho boji proti omezení osobní svobody) nechápu… 

Takže pak přepravka pro psa 19 kg zabere cca ⅓ kufru. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.