Aktuálně: 4 057 inzerátů199 631 diskuzních příspěvků18 104 uživatelů

Pražský krysařík

Dede (neregistrovaný) 19.09.2024, 12:30:14 xxx.xxx.150.12

Rozhodla jsem si pořídit pejska krysaříka. Sehnala jsem si všechny dostupné informace a často je psáno, že to je velmi společenský pes a není rád sám. Nebude problém pokud bude bývat doma sám, když budu v práci (cca 8 hodin)? Pak se mu můžu věnovat celé odpoledne. Děkuji za rady a odpovědi, Dede.

Zrzavci
Zrzavci (3444 příspěvků) 19.09.2024, 12:57:19 xxx.xxx.226.62
»
Odpověď na příspěvek uživatele Dede z 19.09.2024, 12:30:14

Pokud jinak psu nastavíte aktivní režim - učení se, cvičení, socializace, výlety, sport - tak pak bude rád, když bude moci v době, kdy jste v práci odpočívat. Ale je to psí aktivista, takže tu aktivitu potřebuje dostat, poklidné procházky po parku by byly málo. A také ho musíte naučit, aby uměl být doma sám, to je velmi důležitý bod. Takže po příchodu štěněte domů dovolená tak 14 dní,  a pilovat učení se samostatnosti. Nemůžete štěně přinést domů a odfordit do práce. To je pro něj zabiják a člověk si tak zadělává na velmi velké problémy se separační úzkostí - v domě, kde žila moje máma, měli v přízemí tyhle skřítky tři, řvali jeden přes druhýho, výborný pro sousedy


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.