Aktuálně: 4 063 inzerátů199 630 diskuzních příspěvků18 104 uživatelů

Psi v posteli

hmn
hmn (1173 příspěvků) 18.09.2024, 08:49:58 xxx.xxx.0.90
janaa:

Máme to stejně. Mužskej nechrápe,ten chrčí,skla se třesou,a já za pár nocí stojím nad ním s polštářem v ruce,že to ukončím🤣 a ještě má před usínáním tiky,takže šup facka,šup kopanec. Zlatý psiska,jejich funění,chrupání, přesouvání se. To mi nevadí


dtto

tohle (chrápání) byl jeden z podstatných důvodů, proč se přestěhovat na chatu natrvalo

a zde mne obsadily kočky, pes v posteli je proti nim nula nula nic 😎

Zrzavci
Zrzavci (3444 příspěvků) 18.09.2024, 09:08:10 xxx.xxx.226.62

Taky nemáme psy v posteli. Ze všech uvedených důvodů. U mne převažuje to, že bych se nevyspala. S jedním možná,se dvěma vůbec, navíc Tali je uzurpátor a hlemejžď v jednom. Taky, jak tu někdo psal - mám ráda tu postel voňavou a přesně - ten psí pelíšek, ať to peru, jak to peru… nejni to vono.

Na druhou stranu mi to chybí, to nepopírám, tak si to kompenzuju na gauči 🙂

A tedy taky nechodí ani do té ložnice. I proto, že prostě v noci popojdou, funěj, drbou se…… a já bych nespala.

keriton
keriton (553 příspěvků) 18.09.2024, 09:11:12 xxx.xxx.80.147

“…tak si to kompenzuju na gauči 🙂”

Je fakt, že zpřístupnit psovi gauč (což jsme ani v nejmenším neměli v úmyslu) byl hodně dobrý krok. Společné lenošení na gauči si vážně užívám.

efe
efe (1499 příspěvků) 18.09.2024, 09:14:14 xxx.xxx.74.135
»
Odpověď na příspěvek uživatele keriton z 18.09.2024, 09:11:12

Kdybych se tam vešla, tak si to možná taky užívám. Takhle vypadá moje ranní káva 😄

Obrázek
Zrzavci
Zrzavci (3444 příspěvků) 18.09.2024, 09:14:39 xxx.xxx.226.62
»
Odpověď na příspěvek uživatele keriton z 18.09.2024, 09:11:12

Jojo, je to moc příjemný. Ono to, že člověk nevezme psa do postele má jedno malý významný plus. Když pak přijde stáří a pes sem tam neudrží moč, tak v tý posteli je to prostě problém. 

janaa
janaa (462 příspěvků) 18.09.2024, 09:14:52 xxx:xxx.7d6d:a6ec

No,a u nás plná postel psů,ale na gauč nesmí. Smrad Kevin teda sedí s páníčkem na křesle. Ale když je páníček pryč, sám tam neleze,ví,že to nesnáším😄

Verun
Verun (994 příspěvků) 18.09.2024, 09:20:58 xxx.xxx.220.12

když mi spí bulina pod postelí(máme vyvýšené ) a přelehává, je to jako zemětřesení-opírá se o nohy postele, chrápe srovnatelně jako manžel, ale to mi nevadí -zvyk. jen “jednou za 10 let” jdu do obýváku, manžel to komentuje , že jsem byla málo unavená, že bych měla něco dělat abych spala a neřešila chrápání .😂 

holka má kocoura a zrovna včera si stěžovala,že se ochladilo a kocour bude více času přes noc trávit doma a většínou jí spí na hlavě…no tak to bych chtěla mít takovou čepici. dvě noci a měl by sbaleno …možná jednu a půl. 

Sardullah
Sardullah (1487 příspěvků) 18.09.2024, 09:28:34 xxx.xxx.189.104
Verun:

když mi spí bulina pod postelí(máme vyvýšené ) a přelehává, je to jako zemětřesení-opírá se o nohy postele, chrápe srovnatelně jako manžel, ale to mi nevadí -zvyk. jen “jednou za 10 let” jdu do obýváku, manžel to komentuje , že jsem byla málo unavená, že bych měla něco dělat abych spala a neřešila chrápání .😂 

holka má kocoura a zrovna včera si stěžovala,že se ochladilo a kocour bude více času přes noc trávit doma a většínou jí spí na hlavě…no tak to bych chtěla mít takovou čepici. dvě noci a měl by sbaleno …možná jednu a půl. 


manžel to komentuje , že jsem byla málo unavená, že bych měla něco dělat abych spala a neřešila chrápání

tvl…to je jak kdybych slyšela mýho manžela…asi jsi málo unavená, jinak by ti to nevadilo…se na to nesmíš soustředit….héj a na co se mám soustředit, když je ticho a jen to chrápání….a pak ráno ještě výčitka, že se v noci probudil a já polštář na hlavě, že to je teda fááákt super…ani neví, jak málo v takových situacích chybělo a byla ze mě vdova😂

janaa
janaa (462 příspěvků) 18.09.2024, 09:30:51 xxx:xxx.7d6d:a6ec
Sardullah:

manžel to komentuje , že jsem byla málo unavená, že bych měla něco dělat abych spala a neřešila chrápání

tvl…to je jak kdybych slyšela mýho manžela…asi jsi málo unavená, jinak by ti to nevadilo…se na to nesmíš soustředit….héj a na co se mám soustředit, když je ticho a jen to chrápání….a pak ráno ještě výčitka, že se v noci probudil a já polštář na hlavě, že to je teda fááákt super…ani neví, jak málo v takových situacích chybělo a byla ze mě vdova😂


Všude stejný😂 každopádně z mých kamarádek, který mají barák a tu možnost, drtivá většina volí oddělený ložnice. Jinak by taky byly kriminály plný🤣

Verun
Verun (994 příspěvků) 18.09.2024, 09:32:38 xxx.xxx.220.12
efe:

Kdybych se tam vešla, tak si to možná taky užívám. Takhle vypadá moje ranní káva 😄

Obrázek

To musíte mít ten gauč furt rozloženej….

Verun
Verun (994 příspěvků) 18.09.2024, 09:38:02 xxx.xxx.220.12
Sardullah:

manžel to komentuje , že jsem byla málo unavená, že bych měla něco dělat abych spala a neřešila chrápání

tvl…to je jak kdybych slyšela mýho manžela…asi jsi málo unavená, jinak by ti to nevadilo…se na to nesmíš soustředit….héj a na co se mám soustředit, když je ticho a jen to chrápání….a pak ráno ještě výčitka, že se v noci probudil a já polštář na hlavě, že to je teda fááákt super…ani neví, jak málo v takových situacích chybělo a byla ze mě vdova😂


já s ním v noci cvičím, vemu mu ruku co má za hlavou , připažím mu jí , předloktí ohnu do pravého úhlu přes břicho a otočím ho na bok…..a aby na mě nefoukal mám polštářek mezi náma….úplně nejhorší je spát s vnučkou…válí se po mě, kope, mění polohy, mluví a tahá ze mě peřinu🤪

anonymní (neregistrovaný) 18.09.2024, 10:30:34 xxx.xxx.87.55

U mě doma zvířata maji svoje vlastní “postele”, prostě maji svoje pelechy, kde spěji. A já spím ve svým pelechu - posteli. Se zvířata bych nikdy nespala. Chci se vyspat. A chci mít čistou postel.

O víkendech nebo o dovolené si občas ráno do postele zvířata vezmu - psa, kočku, morče…a když vidím ten bordel, který z nich je (smetí, chlupy, fleky od tekutin, smrad), fakt nejsem takový prase, abych s nima spala v mojí posteli. A to nemluvím o tom, že se v posteli chci v klidu vyspat. Nejsem zvědavá na nějaké zvuky, chození, pelešení, čumění…

Zvířata se mi neváleji ani na sedačce, pokud jim to výslovně nedovolím a nevyžádám si to. U nás platí cukr a bič, dodržování pravidel s občasným páníčkovým výsostným povolením a porušením.

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 18.09.2024, 11:45:34 xxx.xxx.198.226

U mě nesmí standardně Kocour vůbec do ložnice. Ale když už mu to dovolím, tak může i na postel 🙂 Teď má odlínáno a nepouští moc chlupů, tak může 🙂 Naštěstí do postele natahá míň bordelu jak já, takže mi to vůbec nevadí, jediný rozdíl je v těch chlupech, ty by mi teda v posteli taky nevadily, ale v oblečení ve skříních už jo, takže pobyt pana Kocoura v ložnici omezuji z toho důvodu. Kdyby v kuchyni byla pohovka, tak by byla samozřejmě jeho. Pohovka tam není, má tam hromadu čtvercových starých pružinových matrací, které si může využívat podle libosti. Poslední dobou nějak nevyužívá (papírová krabice vhodné velikosti je prý lepší), tak možná jeho táčmahál z matrací pojede do likvidace 🙂 A gauč stejně nedostane.

Stella (neregistrovaný) 18.09.2024, 12:13:00 xxx:xxx.4450:e3a5

U nás byli všichni psí na gauči, ale já si to musela roztáhnout, abych se tam vešla…🤣  

janaa
janaa (462 příspěvků) 18.09.2024, 12:29:19 xxx.xxx.174.227
anonymní:

U mě doma zvířata maji svoje vlastní “postele”, prostě maji svoje pelechy, kde spěji. A já spím ve svým pelechu - posteli. Se zvířata bych nikdy nespala. Chci se vyspat. A chci mít čistou postel.

O víkendech nebo o dovolené si občas ráno do postele zvířata vezmu - psa, kočku, morče…a když vidím ten bordel, který z nich je (smetí, chlupy, fleky od tekutin, smrad), fakt nejsem takový prase, abych s nima spala v mojí posteli. A to nemluvím o tom, že se v posteli chci v klidu vyspat. Nejsem zvědavá na nějaké zvuky, chození, pelešení, čumění…

Zvířata se mi neváleji ani na sedačce, pokud jim to výslovně nedovolím a nevyžádám si to. U nás platí cukr a bič, dodržování pravidel s občasným páníčkovým výsostným povolením a porušením.


Moje řeč,je to nechutný🤣 a přísnost musí bejt😂

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 18.09.2024, 12:43:20 xxx.xxx.32.100
Doron:

Jsou moc chlupatý, je jim tam horko..,  přijdou jenom na chvíli, položej hlavu a jdou se chladit.Jsou dost velký taky.

Nejvíc mi v posteli překáží kočka . Strašně se roztahuje a lehá si přímo na mě.


😂👍

To je jak Elsa - v poslední době. Teda ta mě začala teď po nocích osahávat. Roky byl klid a najednou mi uprostřed noci přistane chlupatá tlapa uprostřed obličeje!🤣

Doron, a kterej teda s Tebou spává v posteli? Framík nechce?

Doron
Doron (2370 příspěvků) 18.09.2024, 14:01:21 xxx.xxx.166.104
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 18.09.2024, 12:43:20

Nejstarší.  Gučánek. Je nejmenší,  má tak petadvacet kilo a je krátkosrstej a má rád pohodlí. Udělala jsem mu ale přistýlku, tak má vlastně svojí postel, ale trvá na peřinách🙂))

Fram vůbec nechce, on chce v noci střežit vchodový dveře. 

LK (neregistrovaný) 18.09.2024, 15:04:03 xxx.xxx.248.45

To “malé, ušaté, chlpaté” sa vôbec nepýtalo. Akonáhle dokázalo vyskočiť na gauč/posteľ, tak sa tam rozložilo 😂 niekedy prespí celú noc, niekedy “putuje” medzi posteľou, pelechom a kachličkami a niekedy chodí iba kontrolovať (niekoľkokrát za noc)- buchne ňufákom a olíže - či sme sa náhodou nerozplynuli 😄

Dafi
Dafi (223 příspěvků) 18.09.2024, 19:47:53 xxx.xxx.136.20
»
Odpověď na příspěvek uživatele Verun z 18.09.2024, 09:38:02

z vás umřu-jsem se málem udávila rohlíkem ted:-()

jinak-já chodím spát často vedle-přítel chrápe-pak mě v noci budí at jdu zpět,že je mu smtno-já hučím at mě nechá vyspat..

Žeryk spí v boudě-molitanové ve stejné místnosti jak my,

v posteli by nás sežral..☹️

Dafi spí v posteli..

a jako nic se nevyrovná dnešní noci-jdu spát v 10 v noci,vstávám 10 minut po půl 4 ráno-odjíždím v půl paté do práce busem

 a přítel dělá v noci křížový výslech s rožlým světlem-10minut -na téma-kdo si tady tak prdl,je tady strašnej smrad,že se nedá ani spát!!!

nikdo jsme se nepřiznal-prinezny neprdí-já a Dafi🙂

a Žeryk to tajil🙂))


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.