Aktuálně: 4 058 inzerátů199 456 diskuzních příspěvků18 102 uživatelů

let do Káhiry

Olena (neregistrovaný) 09.09.2024, 12:21:48 xxx.xxx.45.129

Dobré odpoledne.

 Mám psa, bišonka, asi 7kg, 

chystáme se letět do Káhiry /z Prahy/. 

Mohli byste pomoci a navrhnout následující informace: jaké doklady jsou potřeba a jak je vyrobit /jsme z Děčína/


máme: 

- veterinární pas, 
- čip, 

- standardní očkování 

- titry proti vzteklině /sérologické vyšetření/


a možná byste mi mohli říct, která letecká společnost je lepší létat se psem, která je loajálnější

Ivus
Ivus (144 příspěvků) 10.09.2024, 18:05:11 xxx.xxx.113.99

Nevím, zda létají do Kahiry, ale za mě nejlepší na létání se psem je KLM. 

(Osobně jsme letěli KLM, Austrianem a Thai Airways, ale vybírali jsme z více prepravců. KLM na psech opravdu záleží, při přestupu a zpoždění dokonce psy i vyvencili, vyměnili jednomu z nich kennelku, protože dospeli k názoru, že jí je malá a tísní se tam,coz byla blbost protože v ní nalitala spousta hodin a na ten poslední 30min let by to zvládla taky, ale stejně 👍 za snahu.)

Orionka (neregistrovaný) 13.09.2024, 16:20:38 xxx:xxx.abe9:43c

Bišonek může na palubu? 

Doron
Doron (2368 příspěvků) 16.09.2024, 23:47:55 xxx.xxx.166.104
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 13.09.2024, 19:04:21

Když jsme leteli na Kanáry, letěl s námi takovej nějakej trpaslík, paní ho měla na vodítku, kenelku( prostě takovou látkovou taštku) v ruce, až při nástupu do letadla ho tam dala a po vzletu ji otevřela a měla ho na klíně,  dovolila se letušky. Pejsek celou dobu v úplný pohodě. 

Sarah01
Sarah01 (2182 příspěvků) 17.09.2024, 08:11:02 xxx.xxx.11.197
Doron:

Když jsme leteli na Kanáry, letěl s námi takovej nějakej trpaslík, paní ho měla na vodítku, kenelku( prostě takovou látkovou taštku) v ruce, až při nástupu do letadla ho tam dala a po vzletu ji otevřela a měla ho na klíně,  dovolila se letušky. Pejsek celou dobu v úplný pohodě. 


Tak ono je to vždycky na personálu, co dovolí, že jo. Já se taky občas, když jsem jela se psem vlakem, setkala s tím, že mi nejen lidi, ale i průvodčí řekli, ať mu klidně sundám náhubek a ještě si ho hladili, pes byl v sedmým nebi. Ale jednou mě průvodčí seřvala, když jsem omylem nastoupila do vozu pro matky s dětmi, a taky když jsem třeba vezla štěně RegioJetem, tak po celou dobu muselo být zavřené v přepravce. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.