Aktuálně: 3 946 inzerátů204 114 diskuzních příspěvků18 183 uživatelů

výrobci granulí v ČR

efe
efe 04.09.2024, 14:19:15 xxx.xxx.228.38
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fiona.Praha z 04.09.2024, 13:46:36

Pro malý psy je to ideální velikost pamlsku. Já jinak krmím masem.

Trickyvoo
Trickyvoo 04.09.2024, 14:45:13 xxx.xxx.62.63

Malina teda yoggies má docela ráda. Jsou to asi jediná značka granulí, které sní bez keců “a kde mám dneska maso a tos upadla na hlavu, tenhle hnus jíst nebudu”. Zatím co jiné značky jsem mohla nechat pytel granulí otevřený a vůbec si jich nevšimla, tyhle musím zavírat, jinak se samoobsluhuje. 

Sardullah
Sardullah 04.09.2024, 18:56:07 xxx.xxx.221.216
»
Odpověď na příspěvek uživatele Trickyvoo z 04.09.2024, 14:45:13

No tak Gina zase tyhle grancle nejedla vůbec. 

Trickyvoo
Trickyvoo 04.09.2024, 23:53:22 xxx.xxx.62.63
Sardullah:

No tak Gina zase tyhle grancle nejedla vůbec. 


To bude tím, že máte pastevce a já psa kříženého z kamzíkem a ty granule mi přijdou, že voní spíš jako jídlo pro koně, v Malinině případě pro kamzíka 😄. Což nám plně došlo, že máme psa s kamzíkem. až loni v Českém Švýcarsku. V místě, kde pejskaři zůstali raději dole pod skálou se svými miláčky, jedni vzali psa do tašky, tak naší Malině zajiskřilo v očích a že do toho půjde a vypadá to tak báječně nebezpečně. Tak vylezla až nahoru a říkám si, že dolů jí snad nějak sneseme a ono teda koukla, řekla si, že to asi přípískla, ale že to teda zkusí a i se sama dostala dolů a ten krásně šílený výraz absolutního blaha dole pod skálou byl k nezaplacení.

Sardullah
Sardullah 05.09.2024, 08:21:30 xxx.xxx.221.216
»
Odpověď na příspěvek uživatele Trickyvoo z 04.09.2024, 23:53:22

Tak je pravda, že grancle mi spíš připomínaly granule, co jsem kupovala králíkům 😎

Vzhledem k tomu, že jsem granule začala používat, abych si nemusela dělat hlavu, že nežravá madam nevečeřela a aby případně neměla hlaďánek a vzhledem k opravdu malému množství granulí, které sní je u u nás priorita chuť.

Dneska už bych pro Ginu granule nepotřebovala, asi z důvodu kastrace už jí více méně normálně, ale aby se to nepletlo, tak Mates je taky nežravka, takže granule máme pořád.

U nás teda chuťově vede Fitmin a Taste … spotřebu mám cca 50-100 gramů na psa a den… granule mají nasypané pořád, ale samy vidíte, že spotřeba je minimální a to jsou to ty granule, které chutnají a stejně o ně psi nemají extra zájem. 
Obecně ke granulím bych řekla, že moji psi mají šanci si vybrat, zda budou jíst granule a nebo maso a maso teda u nich vyhrává na plné čáře a jsem teda ráda, že tihle psi, kteří preferují maso, se dostali ke mně, kde jim to maso dopřeju.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.