Aktuálně: 4 089 inzerátů199 091 diskuzních příspěvků18 093 uživatelů

úhoři

Verun
Verun (981 příspěvků) 20.08.2024, 22:26:30 xxx.xxx.220.12

Dnes na Lipně se dali do rukou chytat u břehu úhoři (kam fouká) , evidentně byli “nemocní” . Toho pvního jsem teda vykuchala (samozřejmě po zabití) co mu teda je, zda nemá zažranej utrženej  háček…a.t.d. No, byl hladový a   v plynovém měchýři měl nějaké “červíky”… na večer procházela kolem naší loděnice rybářská stráž, tak jsem se na to zeptala…ví o tom , je to hlístice Krevnatka úhoří…těch úhořů dneska bylo 5…

Obrázek
Verun
Verun (981 příspěvků) 21.08.2024, 09:37:32 xxx.xxx.220.12

Ptala jsem se toho chlápka, jestli se to dá jíst, říkal, že jo…. pokud ho teda chytím ještě položivého…ale 😇, letos nemám povolenku, jen členství, takže už takto jsem byla pytlák, že jsem si rybu chytla a kuchla, nechat si můžete dvě ušlechtilé ryby zapsané do sumáře úlovků, když legálně chytáte- to není jako u Proška-přehradíme jim řeku…, no myslím, že málo kdo to dodržuje, proto často tudy stráž prochází- a starej dědula už to není, pěkní urostlí chlapci, těm neutečete…a já bych si ho s chutí dala, na másle…ale ti červíci to kazili a informace, že se to dá sníst přišla až po zkonfiskování těl úhořů.🙃 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.