Aktuálně: 4 087 inzerátů199 261 diskuzních příspěvků18 097 uživatelů

Neskutečné

Fikovnice
Fikovnice (5757 příspěvků) 18.08.2024, 13:41:15 xxx.xxx.177.249
»
Odpověď na příspěvek uživatele Tom50 z 18.08.2024, 12:53:33

Popravdě já Vás neznám, takže se sem nemíchám, nebo jen minimálně. Tedy ne kvůli Vám, ale kvůli tomu, že nerozumím včelám…

Ale stejně by mě zajímalo, jak jste došel na to, že sem chodí feministky, a ještě víc, kdo je zde tedy “sprostě drzý”…?

Fikovnice
Fikovnice (5757 příspěvků) 18.08.2024, 13:43:08 xxx.xxx.177.249
»
Odpověď na příspěvek uživatele Tom50 z 18.08.2024, 12:53:33

Jo a asi to schytám, ale Vy píšete o té sprosté drzosti a někoho tu nařknete z nevyjasněné sex. orientace?? To sem vůbec nepatří, i kdyby kdokoli si zde myslel, že je třeba traktor.

kometa
kometa (5537 příspěvků) 18.08.2024, 13:44:49 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 18.08.2024, 13:43:08

Ale tak je to vždycky. Když dojdou argumenty, nastoupí urážky. Nepozastavujte se nad tím.

Mně by spíš zajímalo (ale ne teda zase tak moc), jak anonym přišel na to, že jsme libtardi - píšu to vůbec správně? Jsem si aspoň zase rozšířila obzor o nový pojem. A zamyslela se - co vlastně z politického hlediska jsem? A odpověděla si - nevím. Ale můžu být apolitická, ne?

Fikovnice
Fikovnice (5757 příspěvků) 18.08.2024, 13:45:49 xxx.xxx.177.249
»
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 18.08.2024, 13:44:49

No já na to právě zírám, asi mi tedy něco v jiných debatách ušlo, ale necítím žádnou újmu…😄

MS (neregistrovaný) 18.08.2024, 13:50:31 xxx.xxx.17.205
trojAAAcko:

Já jsem Vám párkrát říkal, že já mám orientaci jasnou. 😉 Jinak nebatu o “nevčelařině” jste začal Vy sám. Klidně si mě nazývejte arogantním mládíčkem. Je mi to srdečně jedno. Arogantní jsem vždy jen na ty, kteří kolikrát jen úraží, nedokážou pobrat problematiku ze všech stran a jen si někde v koutu jen stěžují místo toho aby něco teda změnili když v dnešní době ta možnost je. 😉 Jenže na to vy už nemáte koule. Já si aspoň umím zařídit svůj život tak abych byl JÁ spokojený a neměl jen potřebu si stěžovat a na něco brečet jako malé dítě a Vy se oháníte jen, že ostatní jako jsou zženštilí, ale Vy sám si někde brečíte doma v rohu. 😉 Pokud nemáte znalosti ekonomie, nevíte jak ten systém funguje a jak se v grafu pohybuje tak samozřejmě, že pro Vás jsou to jen “nemyslné” poplatky a platby za energií. 

S těmi svetry v zimě je hrozná komedie jako od samotného začátku co se tam dostali - s tím souhlasím. Každopádně je volila většina a já mezi nimi nebyl. I tak musím přijmout tu skutečnost a zařídit se podle toho.

Původně ten text s “urážkami” byla ironie / recese a to, že jste to sám nepochopil je jen Váš problém. Jinak čekám na Vaši sz ohledně mých údajů, velice rád je dám a můžeme to soudně řešit, ale to očividně asi sám nechcete, protože jste si uvědomil, že na mě nic nemáte zatímco na Vás by se našlo hodně věcí co? 😉

Jinak jsem tady nikoho nepoučoval, jen jsem poukazoval a přenášel studii o vztahu mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem do praxe a jak se to dá přenést i na školství. Poukazoval na jistý souvislosti, ale nepoučoval. Důléžité si neplést pojmy s dojmy.


Berte to tak, že často vlastně píše o sobě. Protože poučuje, tak ostatní poučují. Protože je arogantní, ostatní jsou arogantní. Protože nemá koule, ostatní nemají koule atd… V psychologii se tomu říká projekce a je to problém u narcisů a do sebe zahleděných lidí, kterým chybí empatie. On jakoby neustále hledá buď nepřítele nebo spojence. Vsimněte si, že jej nezajímají Vaše skutečné názory, on Vám je prostě sám vymyslí 🙂

kometa
kometa (5537 příspěvků) 18.08.2024, 13:50:56 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 18.08.2024, 13:45:49

Ony některé ty příspěvky byly strašně dlouhé a lehce chaotické a těžko se v nich hledala ústřední myšlenka.

Nečetla jsem je všechny, ale většinu ano.

MS (neregistrovaný) 18.08.2024, 13:56:44 xxx.xxx.17.205
Fikovnice:

Jo a asi to schytám, ale Vy píšete o té sprosté drzosti a někoho tu nařknete z nevyjasněné sex. orientace?? To sem vůbec nepatří, i kdyby kdokoli si zde myslel, že je třeba traktor.


Je to prostě hulvát. On už křivě nařkl spoustu lidí z různých věcí. Nechápete oč mu jde? On je tady velký mentor a nesnese vedle sebe někoho s jiným názorem. Takový typ kohouta se na dvorku nesnese s žádným dalším. Toleruje pouze přicmrndávače, kteří mu poslušně přizvukují a klaní se před jeho majestátem. Samozřejmě jde o virtuální svět, v tom reálném to může být opačně. Může jít o kompenzaci. Netřeba se takových bát. Nenechte se ukřičet.

trojAAAcko
trojAAAcko (113 příspěvků) 18.08.2024, 14:07:06 xxx.xxx.19.173
»
Odpověď na příspěvek uživatele MS z 18.08.2024, 13:50:31

Jasný no, proto já se primárně nad tím bavím. 😃 Proto se ho snažím trošku vyhecovat abychom šli do toho soudního zporu. Tak z 99% jsem si jistý, že se to nestane a to bude ve výsledku jen jeho mentální zklamání. Už jsem se setkal s takovými lidmi, velké řeči, ale nic z toho.

Můj bývalý kolega se zabývá bojovími sporty jako MMA a podobně a on říkal, že to taky praktikuje, ale někde jinde. Noční kluby apod… pořád se tam chce někdo rvát a on jen vždy odpoví ve stylu “hele, tady se s tebou rvát nebudu, víš co? přijď ve středu tam a tam, mám tam trénink a můžeme se porvat v ringu”. Dělá si k tomu i statistiku a říkal, že asi z 40 případů přišel jen jeden a kolega ho prý v ringu sundal během prvního kola což mu věřím, protože je fakt dobrej. 

Pán tady naznačuje, že pro něj je soupeř jen “CHLAP” proto mě zajímá kam až je schopen zajít. Jestliže nejsem u něj “CHLAP” tak by mě měl přece zničit jako nic a nevidím důvod proč do toho nejít. Pokud ve mě vidí hrozbu a nepůjde do toho, tak se jen prokáže, že on sám “CHLAP” není a za kterýho on sám se považuje. Každopádně pokud se ten soudní zpor nestane, automaticky je mentálně prohrávající on. 😃😃

MS (neregistrovaný) 18.08.2024, 14:07:15 xxx.xxx.17.205
kometa:

Ale tak je to vždycky. Když dojdou argumenty, nastoupí urážky. Nepozastavujte se nad tím.

Mně by spíš zajímalo (ale ne teda zase tak moc), jak anonym přišel na to, že jsme libtardi - píšu to vůbec správně? Jsem si aspoň zase rozšířila obzor o nový pojem. A zamyslela se - co vlastně z politického hlediska jsem? A odpověděla si - nevím. Ale můžu být apolitická, ne?


Jste libtardi, protože v každém příspěvku nenanáváte na fyjalu, nedštíte oheň na progresivní liberály a zkaženou mládež, která je úplně neschopná, nevidíte všude jen úpadek atd… Jejich svět je jen o konfliktech. Buď jste s nimi anebo proti nim. Prostě si musíte vybrat tu správnou partu a když si ji nevyberete sama, tak oni Vám ji vyberou. To už tady několikrát zaznělo, ne? Nějaký Ježíš kdysi řekl, kdo není proti nám, je s námi. Hnusnej libtard.

megi-the-pes
megi-the-pes (3086 příspěvků) 18.08.2024, 14:15:40 xxx.xxx.124.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 18.08.2024, 12:47:45

Takže čekám na ta jména, strany, koho volit. Nemůžete mít stát bez vlády. Píšu podruhé. Protože pokud si nejsou všici rovni (nemohou, takový svět neexistuje a existovat nikdy nebude), někdo je výš, kdopak to je? Koho tam posadit?
Vy to nevíte prostě. Už se Vás a pár dalších ptáme měsíce… furt jenom kecy 
o nevědomí a skutek utek. 
Se jako bojíte, že když řeknete komunisty, tak se někdo bude zlobit? 
Snad ne.

kometa
kometa (5537 příspěvků) 18.08.2024, 14:18:47 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele MS z 18.08.2024, 14:07:15

nedštíte oheň na progresivní liberály a zkaženou mládež, která je úplně neschopná, nevidíte všude jen úpadek atd… Jejich svět je jen o konfliktech. 

Aha. Tak takovým lidem se v reálu vyhýbám (a nemusí jít vůbec o politiku, stačí, když si na všechno a na všechny stěžují), jejich negativní energii fakt nepotřebuji. Tady se aspoň občas pobavím. Přes písmenka ti upíři tolik nefunguji.

kometa
kometa (5537 příspěvků) 18.08.2024, 14:21:05 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 18.08.2024, 14:15:40

Takže čekám na ta jména, strany, koho volit.

A já čekám na vyřešení školské otázky. 

megi-the-pes
megi-the-pes (3086 příspěvků) 18.08.2024, 14:25:44 xxx.xxx.124.163

To je ftipný, neznám nikoho, kdo by neříkal “Fyjalo, octup!”. 😀

S lidmi je jeden problém… ať je tam Petr, nebo Pavel, hlavně teda ne oba naráz,
ti péťové to neřídí, je potřeba vidět řidiče řidičů.
Už k tomu teda pomalu spějeme, kdo kope za koho, 
jenže pak zas vypadám jak šéf protiiluminátského ředitelství osmé galaxie, 
protože jak to rozmotám, dojde mi, že vše vlastní pár velkých inv. skupin, vzájemně ještě navíc provázaných, vlastní značky bank, sušenek, granulí, rádia, koberce, benzinu,… 

Ale já vím, jak z toho ven! Beru psa, kočky, slepice a pořídim ostrov! Budu mít eště víc ministrů než ČR! A samozřejmě neutralitu. 

Stačí vydělat spoustu peněz. 

To je blbý, co. Kdo má peníze, může si tak nějak dělat, co chce. 
Si dělám, co chci, ale nemám eště ten ostrov, no. 

megi-the-pes
megi-the-pes (3086 příspěvků) 18.08.2024, 14:30:59 xxx.xxx.124.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 18.08.2024, 13:41:15

To říkal o mně, ale teď už množné číslo, tak nevím. A eště jsem ta, aktivistka, heč!
Heč, heč, heč!

MS (neregistrovaný) 18.08.2024, 14:34:57 xxx.xxx.17.205
megi-the-pes:

To je ftipný, neznám nikoho, kdo by neříkal “Fyjalo, octup!”. 😀

S lidmi je jeden problém… ať je tam Petr, nebo Pavel, hlavně teda ne oba naráz,
ti péťové to neřídí, je potřeba vidět řidiče řidičů.
Už k tomu teda pomalu spějeme, kdo kope za koho, 
jenže pak zas vypadám jak šéf protiiluminátského ředitelství osmé galaxie, 
protože jak to rozmotám, dojde mi, že vše vlastní pár velkých inv. skupin, vzájemně ještě navíc provázaných, vlastní značky bank, sušenek, granulí, rádia, koberce, benzinu,… 

Ale já vím, jak z toho ven! Beru psa, kočky, slepice a pořídim ostrov! Budu mít eště víc ministrů než ČR! A samozřejmě neutralitu. 

Stačí vydělat spoustu peněz. 

To je blbý, co. Kdo má peníze, může si tak nějak dělat, co chce. 
Si dělám, co chci, ale nemám eště ten ostrov, no. 


Vlivné skupiny existují a jejich vliv bych nepodceňoval, ani nepřeceňoval. Každý, kdo má moc, snaží se ji uplatnit a formovat druhé. Na druhou stranu chaos se nedá úplně řídit, je to taková pojistka proti “systému”. Čím komplexnější a složitější systém, tím více nejistoty a tím méně se to celé dá uhlídat. Byl bych v klidu, stačí mi ten úžasný “úspěch” dredařovi digitalizace a opravdu se těším až zdigitalizují všechno a všechny, to bude teprve šrumec. Všichni budeme tikat do rytmu. Nebo ne?

megi-the-pes
megi-the-pes (3086 příspěvků) 18.08.2024, 14:44:36 xxx.xxx.124.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele MS z 18.08.2024, 14:34:57

No nebudeme, budu mít ten ostrov. 🙂

Do digitální z(měny) prý zbývají asi dva roky. 
Neva. Mám cibuli, vajíčka,  kočky, tss, kočky jsou poklad, ty budu dávat jenom za metrák hovězího, protože likvidují škůdce, aby mohla být ta vajíčka. 
Ne. Metrák hovězího a sklenici medu navrch!

Ale ona to někdy není legrace, lidé, co byli docela normální, jsou z těch změn docela vyděšení, a to nevychodili pomocnou. Zlomili se ve chvíli, kdy vlezla občanka do mobilu. Toho už se bojí hodně. 
 

kometa
kometa (5537 příspěvků) 18.08.2024, 15:01:04 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 18.08.2024, 14:44:36

Zlomili se ve chvíli, kdy vlezla občanka do mobilu. Toho už se bojí hodně.

Tak proto ten chytrý mobil nechci! To byl instinkt.🙂

tom4
tom4 (104 příspěvků) 18.08.2024, 15:22:05 xxx:xxx.b69c:f68a

A může se někdo divit, že se někdo bojí občanky v mobilu ? Když to sleduji, začíná se mi dělat nevolno..Lidé nechápou, že stejně jako ostatní databáze , které se stali zájmem růžných skupin, např. data pojištěnců jedné zdravotní pojištovny apod. se i dala Občanek budou prodávat a přeprodávat ? Nechci se dožít toho, že to, co jsem ještě včera měl , o tom ráno zjistím, že jsem bez své účasti prodal. No, co se divíte, data z občanky , i rodné číslo, vše souhlasí…A digitální měna ? No to ž tedy rovnou zvracím- to všichni fakt chcete a souhlasíte ? Že veškeré Vaše příjmy budou kontrolovatelné a navíc i kontrolované ? Že už neprodáte sousedce vajíčka za kilčo, sousedovi neopravíte něco na autě za litránek, ta hotovost prostě zmizí a NEBUDE. Nebude jak se vyrovnávat mezi sebou..V hotovosti prodávat či kupovat. A to nejhorší- přístup k účtu s digitální měnou může být a nejspíš bude provázán  s nějakou formou sociálního kreditu a tudíž lehce omezován a zablokován, když lidi nebudou poslušní ? A bez přístupu k účtu pak lze lehce i umřít hlady. Fascinuje mě, kolik lidí hýká nadšením při zjištění, že ohrada, ve které jsou uzavření, bude zase o pěkný kousek zmenšena. Vzhledem k tomu, že tyto plány budoucnosti jsou plánovány globálně, teď pište, jakého ostrova se to nedotkne. 

Ano, jsem dřívějšího data narození a tudíž taky pamatuji jiné časy, proto mě tyhle představy prostě naplňují hrůzou. O tom, že to bude lepší, nepochybujte !


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.