Aktuálně: 4 087 inzerátů199 262 diskuzních příspěvků18 097 uživatelů

Neskutečné

kometa
kometa (5537 příspěvků) 18.08.2024, 09:38:52 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele trojAAAcko z 18.08.2024, 08:54:40

 za mě asi spíše línější a bez zájmu

Ano, jsou i tací - línější a bez zájmu. Ale i ti ostatní (až na výjimky) jsou opravdu pomalejší a méně chápaví. Proto neustále upravujeme přípravy a hlavně ubíráme. Všichni a ve všech předmětech.

A není to jenom názor služebně starších. Ale i kolega (mimochodem jsem ho učila) vidí za pouhých 10 let, jak se úroveň studentů snížila. Nepoberou informace, nedokáží zpracovat, nepřemýšlejí.

Anonymní (neregistrovaný) 18.08.2024, 10:15:28 xxx.xxx.10.46
»
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 18.08.2024, 09:38:52

Neustálé ubírání a ústupky. Cesta do pekla. Těm co nepobírají a nepřemýšlejí furt zůstávají ruce. Nemáš hlavu, musíš makat. Tak to bylo vždycky, teď jsme si všichni rovni. Chytří budou živit blbce, protože ti mají právo na vše. Progresivní liberalismus. Pokud učitele neustále ustupují, kolaboruji s režimem. Nic už mezi tím není. Je to o tom se zařadit 

trojAAAcko
trojAAAcko (113 příspěvků) 18.08.2024, 10:51:13 xxx.xxx.19.173
»
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 18.08.2024, 10:15:28

No jo no, ústupky a ubírání. Vždyť sám jste mi to nahoře naznačoval se složenkami abych se zamyslel proč to platím. Já vím to proč platím, aby někdo víc vydělal. Jednoduchý, ale musím tak platím a klidně poplatek za televizi dají tisícovku klidně i dva tisíce. Je mi to jedno, protože já na to mám, ale co vy? Vy byste určitě uvítal takový “zbytečný” poplatky zrušit, ubrat aby jste se měl lépe. 😉 Takže sám kritizujete ústupky a ubírání, ale sám byste to chtěl si nechat ubírat a nechat si dělat ústupky. Princip pořád stejný, ale jen někde jinde a jdete sám proti sobě. 😉 Takže než se vyjádříte tak se taky na problematikami zamyslete a zkuste najít třeba souvislost. V přírodě každý druh má svůj úkol a nějak přispívá k celému systému kterému se říká biodiverzita. 

megi-the-pes
megi-the-pes (3086 příspěvků) 18.08.2024, 11:20:03 xxx.xxx.124.163

Mně nevadí ta částka - např. 5,10 Kč za sdílení elektřiny. Vadí mi ten princip. U televize taky. 
Nechci se dívat na tv a nechci ten tunel podporovat. Nechci panely na střeše a od nikoho s panely elektřinu neberu, tak proč mu mám platit, aby ji někam posílal? 
A hlavně ten princip - jste hloupí, my vám nakecáme, že tento poplatek nám pomůže posílit síť drátečků/zkvalitnit vysílání nesmyslů v tv - to je prostě lež 
a já tohle nezvládám, nechat ze sebe dělat blbechka, a ještě jim za to, že z nás dělají blbechky, platit. 
To zas ocaď pocaď. 
Tento druh je naprosto zbytečný.

Anonymní (neregistrovaný) 18.08.2024, 11:23:50 xxx.xxx.10.46
»
Odpověď na příspěvek uživatele trojAAAcko z 18.08.2024, 10:51:13

Já se zamyslel už dávno. Klidně si melte ty svoje progresivistický lejna. Neřeším kolik platím ale CO a k čemu. Pokud nechápete, nebo spíš mentálně kvůli vyznávané ideologií nejste schopen pochopit diametrální rozdíl, nemá smysl vést dialog. 

https://youtu.be/sQVgBmTlZZM?feature=shared

Anonymní (neregistrovaný) 18.08.2024, 11:34:42 xxx.xxx.10.46
»
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 18.08.2024, 11:20:03

Konečně, už jsem se bál že je to ztracený..

Jsem rád že k probuzení došlo, teď už to bude jenom lepší. Žádný vředy, nebojte.

kometa
kometa (5537 příspěvků) 18.08.2024, 11:40:59 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 18.08.2024, 10:15:28

Nemáš hlavu, musíš makat. Tak to bylo vždycky

Skvělý nápad! Tak zařiďte, aby se zrušila tak třetina SŠ a polovina VŠ.

Po mně to chtít nemůžete, já jsem kolaborant.😉

trojAAAcko
trojAAAcko (113 příspěvků) 18.08.2024, 11:45:54 xxx.xxx.19.173
»
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 18.08.2024, 11:23:50

Pokud Vám to tak vadí tak brečíte na špatným hrobě. 😉 Určitě něco změníte plakáním na malým diskuzním fóru. 😉 Mně taky osobně vadí některé věci a postupy, ale když něco chci měnit tak nejdu na nádraží a tam si nestěžuji. V zaměstnání jsem si taky kolikrát vydupal schůzku se ředitelem / jednatelem firmy abych změnil nějakou věc. Jenže kdybyste byl součástí zasedání parlamentu a koukala na to půlka republiky tak buď by Vás rychle vyvodili za Váš slovník nebo byste nevydal ani hlásku. 😉 Stěžování na malým fóru by Vám šlo skvěle. Jinak k tomu YT linku. Jestli koukat na televizní noviny na Nově nebo na Váš YT link mi přijde, že má úplně stejný výsledek. 😉

megi-the-pes
megi-the-pes (3086 příspěvků) 18.08.2024, 11:55:21 xxx.xxx.124.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 18.08.2024, 11:34:42

Hele, možná se tak narodila. 

Ono to vadí 99% lidí, jenže nikdo neví, co s tím, a Vy to nechcete prozradit.

Pro mě je zaslepený člověk právě ten, který chodí a říká - jste slepí a blbí, probuďte se - ale neřekne, udělejte to a to a volte tohle a tamto. 

Anonymní (neregistrovaný) 18.08.2024, 12:25:01 xxx.xxx.10.46
»
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 18.08.2024, 11:55:21

Prozradím vám jedno slovo který funguje na všechno, NE. Může mít vedlejší účinky, ale je nesmírně osvobozující…

megi-the-pes
megi-the-pes (3086 příspěvků) 18.08.2024, 12:29:10 xxx.xxx.124.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 18.08.2024, 12:25:01

Na to jsem se neptala, problém máte s tím, komu říct ano, protože jaksi nemáme stát bez vlády, to by pak si byli všici rovní a to byste byl libtard.
Takže. 

Anonymní (neregistrovaný) 18.08.2024, 12:47:45 xxx.xxx.10.46
»
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 18.08.2024, 12:29:10

Takže ne. Pokud mám pocit, že ne je správně, nepotřebuju ano. V libtardii si nejsou všichni rovni. To je levicová iluze. Neziju v iluzi. Lidi si nemohou být rovni nejde to. Dokonce by ani neměli být. Z mnoha důvodů. 

Tom50
Tom50 (873 příspěvků) 18.08.2024, 12:53:33 xxx.xxx.139.241

Tak nám sem přišli vysvětlit báječný progresivní liberalizmus nevčelařky - feministické aktivistky a třtinový mladík s patrně nevyjasněnou orientací (podle nicku), který se válí v penězích, protože se o něj a jeho nejlepší mozek rvou nadnárodní korporace a on si vybírá. Se.e se do debaty původně o včedlách a včelu jakživ neviděl  - to je podle něj asi ironie, ve skutečnosti je to chucpe. Jeho namachrovaná arogance o tom, jak má na placení nesmyslných účtů za energie, je na přesdržku a nikdo, pokud je slušným člověkem, by tohle neměl tolerovat. Je to stejná sprosťárna, jako radit proti zimě svetry těm, co na předražené energie nemají. Nikdo ho neokřikne? Karel kryl v jedné písni zpíval o katu, co o morálce káže, ano, vždy byli tihle arogáči, nadřazení nadlidé.

Sebevědomí některých je bezbřehé a sprostá drzost je výstižnější, i když jistě politicky nekorektní název pro totéž.

Jeden anonym sem píše pravdu, jiný mu jí vyvrací a pak vyrací i sám svoje tvrzení a tak to nemá v hlavě v pořádku a nebo, a to je horší, má každých pár minut, či hodin, jiný názor.

Je mi trapně, že jsem se nechal vyprovokovat aktivisty a feministkami. Není náhodou, že stejné madam, ač o včelách nevědí nic, nedávno ničily debatu v jiném vlákně o včelařině svými progresivistickými plky. Co k tomu tyhle lidi vede? Asi stejně jako fanatičtí Svědci neustále agitují, snaží se získat další a další progresivce. Proč? Protože dobře vědí a nebo podvědomně tuší, že dělají nesprávnou věc a tak chtějí zlanařit další aby jich bylo víc. Myslí si, že “až nás budou miliony”…

A nejvíc mě baví, jak se do učitelky, která se mi na chvíli zazdála jako partner do debaty a nakonec by vlezla třtině do zadele, tak třtina jí za odměnu utře a i jí poučuje, protože ví, že může a taky ví, že má mozek mnohem bystřejší a kvalitnější než každý, kdo něco dělá nanejvýš 5 let a ví, že ona za celý život učení není tak kvalitní, jako jeho fyzikář. No není báječné jak rychle oplácí tenhleten svět? Ze mě udělá udavače a pak tvrdí, že to byla sranda a kometa mlčela. Tak dostala co jí patřilo. V reálném životě to nebývá takhle bleskurychle.

-------------------

ZPÁTKY KE VČELÁM A ODBORNÉ DEBATĚ

Anonymovi, co by včelami vyhozenými do popelnice posiloval včelstva, připomínám, že to je proti předpisům i zdravému rozumu. Smutné je, že ani včelařský odborník Goro neumravní a nevrátí debatu na odbornou VČELAŘSKOU úroveň.

Tak konkrétně a ryze odborně. Goro myslí, že by to mohl být zalétlý pozdní roj, protože v kontejneru nevidí rámky, ale jen divočinu. Tak přátelé včelaři pozor. Pomiňme Gorův axiom o tom, že by teď měl pozdní roj tak silnou snůšku, aby relativně rychle a hlavně lidmi na sídlišti nepozorovaně postavil tolik plástů. Je tu jiná věc. Roj, jak říká pozdní, tedy po slunovratu a hlavně v červenci a později je pouze ze včelstva velmi nemocného a roj se snaží jakoby prchnout. Vlastně se tak brání původní hostitelská asijská včela původnímu roztoči, k nerozeznání od roztoče Varroa Destuctor a sice roztoči Varroa Jacobsoni Oudemans. Asijská včela, když má plod plný parazita, odletí a nechá plod i zásoby mrchožroutům a roztočům. Ti samosebou zaniknou. Ale na včelách je vždy přisáto více nebo méně dospělých roztočů, ale vždy dost na to, aby invaze začala nanovo. A tak dokola po miliony let. V Asii. Umím si představit, že i naše včela “zkouší” v rámci Darwinistického přírodního výběru systémem pokus-omyl (nic jiného příroda neumí) i to, co se osvědčuje pro přežití včele asijské. 

A jestli se naše včela medonosná vyrojí po 1.7., je NUTNÉ ROJ USMRTIT kvůli reálnému nebezpečí včelích nákaz a to nejenom kvůli varroáze, ale HLAVNĚ kvůli moru, hnilobě plodu a dalším možným onemocněním. To nařizuje stát a to by mělo být jasné každému, kdo je včelař. Vše ostatní jsou jen neodborné angažované a krajně hloupé kecy v oboru nevzdělaných laiků.

I v době, kdy lidi postihoval mor, se část lidí snažila utéci a zanechala na místě své majetky, tedy domy a jiné nemovitosti, pole, lesy a další. Je to přirozené.

Já jen připomenu, že státní hasiči asi porušují zákon o týrání zvířat - včela je dle naší legislativy zvíře, tím, že vysavačem vysají ŽIVÉ včely. Tvrdím, že by je měli nejprve humánně usmrtit. Mě tu poučuje o morálce kde kdo. Ale tenhle prazáklad nikoho z moralistů ani nenapdne. Proto kdo nerozumíte včelám mlčte a “šoupejte bačkorama”! Já vám taky nechodím do vláken o čoklech, ještěrkách nebo strašilkách radit jak s nimi máte zacházet.

trojAAAcko
trojAAAcko (113 příspěvků) 18.08.2024, 12:59:18 xxx.xxx.19.173

“Takže ne. Pokud mám pocit, že ne je správně, nepotřebuju ano. V libtardii si nejsou všichni rovni. To je levicová iluze. Neziju v iluzi. Lidi si nemohou být rovni nejde to. Dokonce by ani neměli být. Z mnoha důvodů. ”

Pravda, reálně to moc nejde aby si byli všichni rovni. Komunismus si na tom zákládal a stejně to nebyla pravda. Pokud je nějaký systém tak někdo musí být nahoře a dole a pak nějaká střední vrstva. 

Kdyby si byli všichni rovni pokud by systém nebyl, jenže to byl zas naopak chaos. Každý doma poschovávaný zbraně a každý by si hlídal jen svůj píseček. Něco takového můžeme vysledovat mnoha částech USA kde se to prosazuje jako svoboda. Takový chaos mi nepřijde vůbec v pohodě a to je potom zlatej komunismus. 

kometa
kometa (5537 příspěvků) 18.08.2024, 13:02:05 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele Tom50 z 18.08.2024, 12:53:33

Já vám taky nechodím do vláken o čoklech, ještěrkách nebo strašilkách radit jak s nimi máte zacházet.

Ale do drůbežího ano.

Tom50
Tom50 (873 příspěvků) 18.08.2024, 13:08:25 xxx.xxx.139.241
kometa:

Já vám taky nechodím do vláken o čoklech, ještěrkách nebo strašilkách radit jak s nimi máte zacházet.

Ale do drůbežího ano.


Choval jsem drůbež milá paní asi dřív než vy, pocházím ze vsi a vyrostl jsem v tom a dělal jsem to až do sametové revoluce, kdy jsem šel podnikat. A též králíky a také zahradničení. Jinam nelezu, protože o tom nic nevím. 

Opět jste vy a třtina překryli můj odborný článek neodbornými a navíc krajně hloupými plky. Jste xx nebo navedení?

Jádro tohoto vlákna je nakládání se včelami v popelnici, či kontejneru na tříděný odpad. 

kometa
kometa (5537 příspěvků) 18.08.2024, 13:18:18 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele Tom50 z 18.08.2024, 13:08:25

Třtina nebo třetina?

Nebojte, váš článek se překrýt nedá.

Jo a od revoluce se některé věci změnily. Třeba i v chovu drůbeže a králíků.

A od nakládání se včelami v popelnici jste jako první odběhl vy. A anonym.

trojAAAcko
trojAAAcko (113 příspěvků) 18.08.2024, 13:19:23 xxx.xxx.19.173
»
Odpověď na příspěvek uživatele Tom50 z 18.08.2024, 12:53:33

Já jsem Vám párkrát říkal, že já mám orientaci jasnou. 😉 Jinak nebatu o “nevčelařině” jste začal Vy sám. Klidně si mě nazývejte arogantním mládíčkem. Je mi to srdečně jedno. Arogantní jsem vždy jen na ty, kteří kolikrát jen úraží, nedokážou pobrat problematiku ze všech stran a jen si někde v koutu jen stěžují místo toho aby něco teda změnili když v dnešní době ta možnost je. 😉 Jenže na to vy už nemáte koule. Já si aspoň umím zařídit svůj život tak abych byl JÁ spokojený a neměl jen potřebu si stěžovat a na něco brečet jako malé dítě a Vy se oháníte jen, že ostatní jako jsou zženštilí, ale Vy sám si někde brečíte doma v rohu. 😉 Pokud nemáte znalosti ekonomie, nevíte jak ten systém funguje a jak se v grafu pohybuje tak samozřejmě, že pro Vás jsou to jen “nemyslné” poplatky a platby za energií. 

S těmi svetry v zimě je hrozná komedie jako od samotného začátku co se tam dostali - s tím souhlasím. Každopádně je volila většina a já mezi nimi nebyl. I tak musím přijmout tu skutečnost a zařídit se podle toho.

Původně ten text s “urážkami” byla ironie / recese a to, že jste to sám nepochopil je jen Váš problém. Jinak čekám na Vaši sz ohledně mých údajů, velice rád je dám a můžeme to soudně řešit, ale to očividně asi sám nechcete, protože jste si uvědomil, že na mě nic nemáte zatímco na Vás by se našlo hodně věcí co? 😉

Jinak jsem tady nikoho nepoučoval, jen jsem poukazoval a přenášel studii o vztahu mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem do praxe a jak se to dá přenést i na školství. Poukazoval na jistý souvislosti, ale nepoučoval. Důléžité si neplést pojmy s dojmy.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.