Aktuálně: 4 087 inzerátů199 261 diskuzních příspěvků18 097 uživatelů

Neskutečné

Anonymní (neregistrovaný) 17.08.2024, 11:21:39 xxx:xxx.589a:eb5f

Měli by zrušit přidávání komentářů bez přezdívky. Ale Nevernend správně bojoval za to, že se nemá hledět na autora ale obsah. Potrefená husa 

kometa
kometa (5537 příspěvků) 17.08.2024, 11:24:52 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 17.08.2024, 11:21:39

Neverend.

Ano, obsah je důležitý. Ale když diskutuje anonym  s anonymem nebo se objeví anonymní výkřik, aniž víme, na koho je reagováno, tak se diskuze jaksi stává nepřehlednou.

Anonymní (neregistrovaný) 17.08.2024, 11:30:49 xxx.xxx.10.46
»
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 17.08.2024, 11:17:16

Je nás víc, jsme všude…

Kdybych chtěl reagovat na někoho, dal bych citovat, když chci někomu odpovědět, dám odpovědět. Tak jednoduchý to je..

Jinak je to na vás. Opravdu, každý má svou hlavu. Pokud někdo hůř chápe…není to pro mně důvod k přihlášení ani k použití přezdívky.

Tomáš Marný 

drvodelkafialova
drvodelkafialova (1135 příspěvků) 17.08.2024, 11:51:57 xxx:xxx.9da3:26a1

Podle toho, co píší na těch stránkách hasiči, to vůbec nemuselo být včelstvo a ani roj. Jetli tam nějaký hlupák hodil plastové rámky s melecitozním medem, včely jen nadšeně vybírali nechráněné zásoby.

Janae (neregistrovaný) 17.08.2024, 13:23:49 xxx.xxx.160.6
drvodelkafialova:

Podle toho, co píší na těch stránkách hasiči, to vůbec nemuselo být včelstvo a ani roj. Jetli tam nějaký hlupák hodil plastové rámky s melecitozním medem, včely jen nadšeně vybírali nechráněné zásoby.


To jsou dle mého dva rozdílní případy. 

První je z 15 srpna z Píseckého sídliště a dle článku byla přítomná i matka. Druhý je z  3 července z Černošic a jednalo přímo o plastové rámky a jimi přilákané včely. Tam se teda divím, že spíš nepřilákaly vosy, vše co jsem letos nechala po vytáčení neuklizené bylo ihned obklopené vosami.

Tom50
Tom50 (873 příspěvků) 17.08.2024, 13:42:53 xxx.xxx.139.241

Dekadentní doba vykloubená z pantů. Trojáčko, narodit se jako muž a vlastnit mužské pohlavní orgány a vypadat jako muž vůbec nezaručuje, že je dotyčné individuum CHLAP. O ničem jiném tu a ani jinde nepíšu. Vy se posmíváte a bavíte? Aha, mě je spíš smutno z faktu rozmazlené zženštilosti chuderků, co sice vypadají jako muži, ale nejsou chlapi. Už v Bibli se dá dočíst, že mužové se poznají podle činů.

Vy jste mě tu veřejně obvinil z udavačství a spolupráce s STB. Máte důkazy? Vystupuji tu pod pravým jménem a mám za to, že jste se dopustil žalovatelných tvrzení. Mládí ani třtinová křehkost nikoho neomlouvá. Je potřeba méně věřit propagandě, že kdo neseděl za komunitů vb basde jako Havel, ten byl automaticky udavač a přisluhovač bolševického režimu. To snad i v psychatrických léčebnách jsou chovanci chytřejší. Z desti milonů obyvatel byl v KSČ MILION, Z DRTIVÉ VĚTŠINY VYČURÁNKŮ, ABY MĚLI VÝHODY PROTI OSTATNÍM. Podle zvráceného propagandou vymytého mozku bylo tedy u nás 9 milionů práskačů, spoluprtracovníků s STB. A nikdo tohoto myslitele neokřikuje? OK, chápu. Naštěstí pro něj je pro mě soupeřem jen CHLAP.

No a k vám pane Goro. Dokud jste měl moc moderátora na VF, dusil jste mě a banoval, vždy jen když jsem se bránil napadání a napadající jste netrestal. Nejdřív mě tam dusil jakýsi Klimoš a když zmizel, nadšeně jste mě trestal a pronálesdoval vy. VF jsem opustil kvůli vám. Pak jste se mi omluvil na IF a přesvědčil mě abych zapomněl a psal do Dymáku. Ovšem směl bych psát jen bezzubé nijakosti ve smyslu, že vše je správné, i nesmysly, moderní v době 1980, i současné nesmysly a to mi nevyhovovalo. Takže polopatě. Vy, jak dostanete moc, jste zavilý liberál. Kde moc nemáte, lísáte se a jste hodný a snažíte se jiným zalíbit hranou neutralitou, lidovostí, vstřícností - lidem familiárně tykáte a neptáte se zda jim to vadí nebo nevadí, všechny oslovujete jménem. 

Jak jste se mohl přesvědčit pne Goro, já dokážu oddělit odbornost od politiky, světonázoru a mezilidských vztahů. Ale posledním výplodem v tomto vlákně jste mě vrátil nohama zpátky na zem! 

Pozornější si mohli všimnout, že svět a Evropa zvlášť, střízliví z liberalizmu a že slušnější lidé, kteří v životě něco k dokázali, se od této zhoubné ideologie čím dál víc distancují a ti nejkvalitnější liberály nikdy nebyli. Ti to měli a mají nelehké. Odpadlíků od liberalizmu bude přibývat, nyní hlavně o vyčuránky, co jen čekají za bukem kam se převáží kyvadlo, aby se stihli včas přidat k vítězící straně. Pořád dokola stejné převlékání kabátů, mnozí se dožijete doby, kdy bude každý tvrdit, že liberálem nikdy nebyl a a mnozí řeknou, že ani nevědí co to liberalizmus byl…

Fikovnice
Fikovnice (5757 příspěvků) 17.08.2024, 13:45:15 xxx.xxx.177.249
kometa:

Takže jste jenom ten výkřik do tmy.

Fajn, budu ignorovat.


Já tuto diskuzi “jen z povzdálí pozoruju”, ptž včelám nerozumím. A podle mě se to občas hrotilo. 

Jako pravdou je, že se zde vyhrocení stává občas na více vláknech, ale je to škoda.

MS (neregistrovaný) 17.08.2024, 14:15:17 xxx.xxx.56.94
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 17.08.2024, 13:45:15

Tak ono stačí jakkoliv nesouhlasit s místním inkvizitorem a šup, hned jste liberál. Vsadil bych se, že ani nechápe význam toho slova a užívá ho jako jakési magické zaklínadlo a nadávku. Přitom liberalismus je jedním ze základních stavebních kamenů a pilířů moderní euroamerické civilizace a zdrojem pokroku, což musí uznat i konzervativec jako já. Zaměnit liberalismus s progresivismem, to už každopádně vyžaduje řádnou dávku ignorance. 

Ono se vůbec těžko debatuje v toxickém prostředí, kde jeden člověk neustále agresivně prosazuje svoji vizi a všechny s jiným názorem napadá. 

kometa
kometa (5537 příspěvků) 17.08.2024, 14:36:09 xxx.xxx.147.163
Fikovnice:

Já tuto diskuzi “jen z povzdálí pozoruju”, ptž včelám nerozumím. A podle mě se to občas hrotilo. 

Jako pravdou je, že se zde vyhrocení stává občas na více vláknech, ale je to škoda.


Já taky včelám nerozumím.

Ale příspěvky, které jsou plné politiky a urážek sem, za mě, nepatří.

Takže je už nečtu.

Fikovnice
Fikovnice (5757 příspěvků) 17.08.2024, 14:39:43 xxx.xxx.177.249
MS:

Tak ono stačí jakkoliv nesouhlasit s místním inkvizitorem a šup, hned jste liberál. Vsadil bych se, že ani nechápe význam toho slova a užívá ho jako jakési magické zaklínadlo a nadávku. Přitom liberalismus je jedním ze základních stavebních kamenů a pilířů moderní euroamerické civilizace a zdrojem pokroku, což musí uznat i konzervativec jako já. Zaměnit liberalismus s progresivismem, to už každopádně vyžaduje řádnou dávku ignorance. 

Ono se vůbec těžko debatuje v toxickém prostředí, kde jeden člověk neustále agresivně prosazuje svoji vizi a všechny s jiným názorem napadá. 


Někdo anonymní označující všechny za libtardy chodíval do tématu “Politika”. Budiž, tam se dá na toto téma třeba i pohádat😀, ale tady to vhodné není. V politice se prakticky nikdy lidé neshodnou…

kometa
kometa (5537 příspěvků) 17.08.2024, 14:41:59 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele Tom50 z 17.08.2024, 13:42:53

Pořád dokola stejné převlékání kabátů, mnozí se dožijete doby, kdy bude každý tvrdit, že liberálem nikdy nebyl a a mnozí řeknou, že ani nevědí co to liberalizmus byl…

A kde jsou informace ke včelám v kontejneru? O kterých toto vlákno bylo původně.

Fikovnice
Fikovnice (5757 příspěvků) 17.08.2024, 14:47:17 xxx.xxx.177.249
kometa:

Já taky včelám nerozumím.

Ale příspěvky, které jsou plné politiky a urážek sem, za mě, nepatří.

Takže je už nečtu.


Doufám, že se neurazíte, beru to teď jako “srandaprovokaci”😉, ale jednu čárečku do příspěvku nepřidáte? A už mlčím…

Tom50
Tom50 (873 příspěvků) 17.08.2024, 16:11:16 xxx.xxx.139.241
kometa:

Pořád dokola stejné převlékání kabátů, mnozí se dožijete doby, kdy bude každý tvrdit, že liberálem nikdy nebyl a a mnozí řeknou, že ani nevědí co to liberalizmus byl…

A kde jsou informace ke včelám v kontejneru? O kterých toto vlákno bylo původně.


Milá dámo. Moje jasné vyjádření i se zdůvodněním proč mám právě ten svůj prezentovaný názor spustilo tuhle ohavnou progresivně liberální tsunami. Najdete ho hned na začátku vlákna. A zkuste mi (budu jistě pod vaši úroveň) vyvrátit jediné moje tvrzení či domněnku a klidně SZ zprávou, abych svými názory nedráždil uštěkané aktivisty bez argumentů a nejitřil jejich přecitlivělá progresivistická nitra. Je na vás kdo je vám bližší.

Mě tu napadají hlavně anonymové, proč asi? Patrně vědí, že hrajou levou. Já tohle duševní zvracení za sebe uzavřu odkazen na názor člověka,  patřícího do zatím malinké skupiny lidí, kam se cítím patřit i já.

Nikomu neublíží přečíst si jen výtah o čem je Huxleyho Statečný nový svět. Dílo je z roku 1932 a myslím, že se autor strefil naprosto přesně. Na všechno došlo, právě v té hrůze žijeme a na nejhorší ještě dojde.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ivan-Hoffman-Jak-dnes-prezit-Rozhodne-nedrzet-krok-s-dobou-760194

A kdo se obtěžoval přečíst si páně Hoffmanův článek, dojde mu, že mě ani tisíc anonymů, feministek a zženštilých křehoučkých třtin nepřesvědčí a raději si budu rozumět s jedním Hoffmanem než s většinou. Ne náhodou mám shodné názory s lidmi jako je Hampl, Kuras, Tomský, Zbořil, Keller, Semín, Žantovský, Jehlička, Sterczik, Zeman, Klaus a mnozí a mnozí další.

Protože se Dr Hampl drží svojí představy, že tuhle hrůzu nikdo neřídí a že se to děje samo a já si to nemyslím a naopak jsem přesvědčený, že to řídí samozvaní Majitelé zeměkoule, v komunikaci s ním jsem se odmlčel. Bude asi dobré komunikaci obnovit, přesněji pan doktor mi píše pořád, třeba jen proto, že mě má v adresáři. Kdybych byl takový hlupák a nelida, jak mi to mnozí přisuzují, mám za to, že bych se do adresářů a pamětí lelefonů těchle lidí nedostal.

Bohužel mi unikly Příčovy, kde se dá zažít ještě normálnost. Mě skutečně stačí uznání hrstky přátel a lidí jako je včelař doktor Marx (ale Jirkou ho nenazývám, vykáme si, ostatně vykám si s každým cizím člověkem) a dost lidí, kterých si lze vážit a kde si lze připadat důstojně v duchu závěru Hoffmanova článku. Někteří z kvalitních lidí stojí o moje názory, volají a ptají se mě. Jiní, nepřekvapivě téměř vždy anonymové, se vymezují. Přežiju to.

megi-the-pes
megi-the-pes (3086 příspěvků) 17.08.2024, 16:36:29 xxx.xxx.124.163

Já nemůžu najít progresivně liberální tsunami. Zato je hned na začátku jakési politické prohlášení a obvinění, že “nahráváte liberální totalitě”. 
Před tímhle lidé psali o trestech, že u nás jsou ubohé, takže kolem zvířat si každý dělá, co chce. 
Je úplně fuk, o čem je téma, vždy přijde tohle.
A tady se žádná tolerance nezmínila,
a stejně. 😀 

Proč prostě si nezaložíte vlákno Zvířátka v politice?
Tam za Vámi budou chodit lidé, které to zajímá, můžete svorně nadávat na EU (já to dělám taky, ale ne v každém vlákně na zvířecím fóru), můžete si na sebe dávat čísla a vkládat se do adresářů. 

Nebo to dělejte dál takhle, ale pak se nedivte.
Mimochodem zajímavé, Klaus? S jeho ukradenou neviditelnou rukou trhu Adama Smithe a největším tunelem v historii lidstva, po čemž nám tady nezůstalo nic, absolutní nic a vůbec nic, a proto teď na vše nadává(me)te. Dobrý, co. 

No a proč by se někdo vracel někam, kde nejsou včely, zato je tam: idiot, pitomec, liptard, libtard, … aktivista, to mě rozesmálo… celkově je to ale o ničem. 

Anonymní (neregistrovaný) 17.08.2024, 16:52:33 xxx.xxx.10.46
»
Odpověď na příspěvek uživatele MS z 17.08.2024, 14:15:17

Význam slova liberalismus dávno pozbyl smyslu, stejně jako demokracie právě přivlastnenim těchto pojmů extrémními levičáky kteří vládnou současné západní společnosti. Jde tak už dávno o vyprázdněné pojmy které nejsou ani náhodou zdrojem pokroku ale úpadku celé západní společnosti. Úpadku nejen ekonomického ale hlavně mravního. To vede právě k vytváření onoho toxického prostředí. Liberální progresivismus s jeho pojetím demokracie je právě tou zhoubou všech národů a společností do kterých vstoupil. 

Proto ty kteří tento zhoubný režim s totalitními praktikami adoruji nelze nazvat jinak než pomatenými libtardy, kteří nejsou v ničem jiní než zarytí fanatičtí svazáci v létech padesátých při budování komunismu. Je pro mne nepochopitelné že ve společnosti která si totalitou prošla vám podobných může být tolik..

kometa
kometa (5537 příspěvků) 17.08.2024, 16:59:35 xxx.xxx.147.163
Fikovnice:

Doufám, že se neurazíte, beru to teď jako “srandaprovokaci”😉, ale jednu čárečku do příspěvku nepřidáte? A už mlčím…


Před “sem” by to asi čárku sneslo..🙂

Anonymní (neregistrovaný) 17.08.2024, 17:00:04 xxx.xxx.10.46
kometa:

Já taky včelám nerozumím.

Ale příspěvky, které jsou plné politiky a urážek sem, za mě, nepatří.

Takže je už nečtu.


Ono je to trošku jinak..

Netahejte do příspěvků mimo odborných názoru svůj libtardí pohled na svět, který vydáváte ( většina z vás) za tu skutečnou morální hodnotu a nikdo se vůči vám nebude muset vymezovat. 

kometa
kometa (5537 příspěvků) 17.08.2024, 17:02:17 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele Tom50 z 17.08.2024, 16:11:16

klidně SZ zprávou

Už jsem veřejně psala, že o politice se bavit nehodlám. S nikým.

A kdyby náhodou ano (jako, že ne), tak v příslušném vlákně.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.