Aktuálně: 4 087 inzerátů199 261 diskuzních příspěvků18 097 uživatelů

Neskutečné

Tom50
Tom50 (873 příspěvků) 16.08.2024, 21:25:02 xxx.xxx.139.241
»
Odpověď na příspěvek uživatele MS z 16.08.2024, 19:57:37

Nesouhlasím. Rozeberu to ano?

Jste liptard, co chce vše regulovat, producírovat se za peníze poplatníků po ulici, hafat, mňoukat s pavím pérem v nahé p.deli, zahalený do tibetské nebo duhové vlajky? Ne? Tak proč vám vadí nazvat idioty idioty? Proboha proč se nesmí nazývat věci pravými jmény? A jsme zase u toho, umíte rozpoznat hnus od dobrého, proboha?!!!

Odporujete si v jediné větě, že dotyčný má sice právo na svůj názor, ale jen když bude nadšeně hýkat nad jinakostí? Regulacemi a buzeracemi? Prostě když má právo na názor, že je NENORMÁLNÍ nějaké chování a považuje ty podivné takylidi, KDYŽ SE CHOVAJÍ NENORMÁLNĚ A VNUCUJÍ TO JAKO NORMU  VĚTŠINĚ za ultralevicové úchyly, tak to má právo si ten názor jen myslet?

Přesně o tom píšu už roky na každém foru. 

Když Ford vyrobil svou ultralevnou plechovou Lízu, nebyla vynalezena žádná jiná rychleschnoucí barva než černá. Proto byly všechny černé. A kdosi vymyslel nádherně vtipnou reklamu, která byla současně kouzelným a jak se ukazuje vewlmi nadčasovým bonmotem: “Náš automobil Ford je nejlepší a my vám ho nastříkáme jakoukoli barvou, kterou si budete přát, pokud bude černá”.

A vy taky sice přiznáváte právo na názor, ale musí být jen liberální, jinak vás uráží, viďte. Možná by to chtělo vyhledat odbornou pomoc, nejvhodnější oddělení pro vás je psychiatrie.

trojAAAcko
trojAAAcko (113 příspěvků) 16.08.2024, 22:03:13 xxx.xxx.110.193
»
Odpověď na příspěvek uživatele Tom50 z 16.08.2024, 21:25:02

Říct svůj názor je jedna věc, druhá věc to vyjádřit slušně což jde vždycky. Kdyby Vám dali do ruky mikrofon abyste promluvil na náměstí třeba jen před tisícovkou lidí tak takovým vyjadřováním by se Vám pěkně vysmáli. Zkuste se vyjadřovat slušně a trošku na úrovni normálního slušného člověka jestli chcete aby Vás někdo bral vážně, protože touto cestou se to určitě nepovede. Jestli se Vám nechce vyjadřovat slušně tak vlastně jen marníte svůj čas který byste mohl vždy využít mnohonásobně lépe. Ano, za mě je to opravdu mrhání času vyjadřovat se způsobem aby Vás pak nikdo nebral vážně a v horším případě se Vám i vysmáli. 

Tom50
Tom50 (873 příspěvků) 16.08.2024, 23:02:07 xxx.xxx.139.241

To si děláte srandu ne? To říkáte mě? Tak to jste mě posadil na řiť, že neberete vážně co já říkám? OK, a už jste ve škatulce. S nálepkou. S nálepkou těch, co nejdou v brát vážně. A přitom jste se …

Patrně asi žijete v nějakém skleníku, v chráněné “dílně”, kde se musí chodit kvůli změkčilým chudáčkům, co se ze všeho hroutí po špičkách a mluvit šeptem. Protože jestli já se vyjadřuju neslušně, pak jste se asi zbláznil. Zbláznila a nebo zbláznilo? Střední rod vašeho nicku to asi sděluje jasně a neutrální rod neumím.

Dávám odkaz a v minutě 4:00 to říká umělec úplně jasně. Jste zmekčilá individua a hroutíte se z malicherností, co uděláte, až půjde o víc než vo h…o? Jo pardón, vy jste to outlocitné trojáčko, raději si ten odkaz nepouštějte abyste se nezhroutilo a neotřáslo to vámi a nemělo trvalé traumo.

https://video.aktualne.cz/spotlight/spotlight-rozhovor-martin-hofmann-video/r~b079f6ea5ae411efa26cac1f6b220ee8/?utm_source=centrumHP&utm_medium=videobox&utm_term=position-0&utm_campaign=Video

-----------------------

Debata se dostala jinam. Jen říkám, že je malichernost z čeho se někteří hroutí a současně tolerují daleko horší hrůzy páchané na lidech. Mám nějaký názor a dokud se proti tomu nevzepře majitel fora, budu ho prezentovat tímto způsobem. 

Opět jak z čítanky, demokracie plné huby, ale svoje názory si neliberálové smějí jen myslet. Jinak jsou pro změkčilé sprostí když slušně říkají jiný názor, než je ten jediný správný = liberální.

megi-the-pes
megi-the-pes (3086 příspěvků) 16.08.2024, 23:47:29 xxx.xxx.124.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele Tom50 z 16.08.2024, 23:02:07

Říct někomu, že je idiot, není názor, je to sdělení diagnózy, což obvykle dělají lékaři, čímž Vy nejste, cožto víme jistě, protože lékař by toto zastaralé a pejorativní označení nepoužil. 
A to je to, co lidem vadí - tyto výrazy. 
Nikomu nic nevysvětlíte, když se budete vyjadřovat takto.
 
Vy s tím, co se tu převléká za anonyma, hrajete o nějakou cenu? O bludišťáka? Kdo urazí víc lidí? Ale oni se vám smějí. To vidíte, ne? trojAAAcko to řekne pěkně, asertivně, no Vaše reakce je reakce člověka, který povolí pod srandovním tlakem. 

Kde jsou ty včely z popelnice? 

Jste jak malí Jarinové. 🙂

Tom50
Tom50 (873 příspěvků) 17.08.2024, 00:28:51 xxx.xxx.139.241

Já vám vůbec nerozumím. Anonymem myslíte mě? Ale já tu jsem pod pravým jménem, chcet adresu, číslo bot a obvod krku?

Ján nikomu nic nevysvětluju, je mi fuk když chce někdo žít v temnu, jeho boj, na idiocii nikomu právo neupírám. Nic nevysvětluju, prostě konstatuju a obyčejně mi nikdo z liberálních aktivistů neumí většinu názorů vyvrátit, jen planě plkáte o nějakých obecných abstraktech.

Snažím se vysvětlit včelařinu a snažím se vysvětlit, že s hloupou ideologií to nepůjde. Ono i to řemeslo je o světonázoru, od něj se odvíjí přístup ke všemu, i k chovu čehokoliv, jím je podmíněno. Kdo chce chovat včely aktivisticky, brzy o ně přijde. Ani to by mi až tak nevadilo. Jenže aktivistický alternativec může zničit včelstva i nevinných, kteří se snažili odborně vzdělat a všechno udělají správně. Aha, vám vadí když se řekne, že je něco správně, porotože logicky pak musí být něco nesprávně a to je proti liberální ideologii, kde je správně cokoli, když to dotyčný chce a je to jeho názor, na který má právo. A naprosto bez ohledu na ostaní, protože on je individualita, originál, neopakovatelný unikát, viďte. Aha. Ale klid, my, co ještě pamatujeme civilizaci brzy vymřem a pak nastane liberální nirvána.

Vím, že máte feministické názory a ani aktivizmus vám nechybí. Než se začnete vyjadřovat ke včelám na včelařském foru, doporučím vám knihu Srdce včely má pět komor. Ale jestli nerozumíte včelám a včelařství, nečtěte to, nepochopíte to, k tomu je nutné to znát a chápat podstatu včel a jejich chovu. Pokud tomu ale rozumíte a dojde vám, že takoví, jako autorka, jsou skoro všichni mladí lidé na Západě, kam bohužel patříme i my, ve všech oborech lidské činnosti, se stejně povrchním přístupem ke všemu, pak vám na mysl jiné slovo než idiot nepřijde. A pokud ano, pak jste patologií dnešní dekadentní doby postižena též a tudíž vám moje názory určené nejsou. Já se k lidem, kteří se prezentují z mého pohledu nesprávně, přímo nevyjadřuju, nebavím se s nimi. Nebavte se ani vy se mnou když jsem pro vás tak strašný sprosťák a děkujte Bohu, že jste na skutečnou sprostotu ještě nenarazila. Víte starou belu co je sprosté.

A kdo jste vy abyste mě soudila? Slovo idiot použil Albert Einstein když řekl, že až dostoupí technologie vrcholu, zrodí se generace idiotů. Nemýlil se a já se za jeho slovník ve stejném kontextu nestydím a vám se omlouvat rozhodně nehodlám.

Nevyhovuje vám můj slovník a moje myšlenky, můj světonázor a maskulinní vidění světa? Není nic jednoduššího než mě ignorovat. Stejné slibuju já vám.

MS (neregistrovaný) 17.08.2024, 00:30:01 xxx.xxx.47.194
Tom50:

Nesouhlasím. Rozeberu to ano?

Jste liptard, co chce vše regulovat, producírovat se za peníze poplatníků po ulici, hafat, mňoukat s pavím pérem v nahé p.deli, zahalený do tibetské nebo duhové vlajky? Ne? Tak proč vám vadí nazvat idioty idioty? Proboha proč se nesmí nazývat věci pravými jmény? A jsme zase u toho, umíte rozpoznat hnus od dobrého, proboha?!!!

Odporujete si v jediné větě, že dotyčný má sice právo na svůj názor, ale jen když bude nadšeně hýkat nad jinakostí? Regulacemi a buzeracemi? Prostě když má právo na názor, že je NENORMÁLNÍ nějaké chování a považuje ty podivné takylidi, KDYŽ SE CHOVAJÍ NENORMÁLNĚ A VNUCUJÍ TO JAKO NORMU  VĚTŠINĚ za ultralevicové úchyly, tak to má právo si ten názor jen myslet?

Přesně o tom píšu už roky na každém foru. 

Když Ford vyrobil svou ultralevnou plechovou Lízu, nebyla vynalezena žádná jiná rychleschnoucí barva než černá. Proto byly všechny černé. A kdosi vymyslel nádherně vtipnou reklamu, která byla současně kouzelným a jak se ukazuje vewlmi nadčasovým bonmotem: “Náš automobil Ford je nejlepší a my vám ho nastříkáme jakoukoli barvou, kterou si budete přát, pokud bude černá”.

A vy taky sice přiznáváte právo na názor, ale musí být jen liberální, jinak vás uráží, viďte. Možná by to chtělo vyhledat odbornou pomoc, nejvhodnější oddělení pro vás je psychiatrie.


Nesouhlasím. Rozeberu to ano?

Nesouhlaste, rozebírejte jak je libo.

Jste liptard, co chce vše regulovat, producírovat se za peníze poplatníků

Opravdu? Jak jste na to přišel? Nebylo by lepší se nejprve zeptat na moje postoje a až potom se k nim vyjadřovat?

Tak proč vám vadí nazvat idioty idioty?

O idiotech zatím nebyla řeč. Váš předřečník psal něco o pitomcích. Nejde o to jestli mi to vadí, ale zda je něco takového v civilizované debatě přípustné. Zkuste debatovat k věci, pokud jste toho schopen.

Odporujete si v jediné větě, že dotyčný má sice právo na svůj názor, ale jen když bude nadšeně hýkat nad jinakostí? Regulacemi a buzeracemi?

Vážně? Mohl byste uvést tu větu, kde něco takového píšu. Nemohu ji nikde najít.

A vy taky sice přiznáváte právo na názor, ale musí být jen liberální, jinak vás uráží, viďte. Možná by to chtělo vyhledat odbornou pomoc, nejvhodnější oddělení pro vás je psychiatrie.

To je vše. To už byl ten rozbor, nebo teprve přijde? Zatím to není rozbor, ale obvyklá taktika demagogů, nastrčit slaměné panáky a pak do nich bušit. Určitě mě to neuráží, každý se může veřejně znemožnit a ukázat co v něm je. S tou odbornou pomocí je to výborný nápad, mohli by Vám pomoct, ale musíte chtít. Budu držet palce.

trojAAAcko
trojAAAcko (113 příspěvků) 17.08.2024, 00:39:41 xxx.xxx.110.193
»
Odpověď na příspěvek uživatele Tom50 z 16.08.2024, 23:02:07

Já jsem Vám výše psal, že jsem muž a jako muž se charakterizuji s orientací heterosexuality. 😉😉 Takže nechápu Vaše výlevy tohoto typu. Je mi to srdečně jedno jak mě nazýváte a za koho mě máte. Já Vám říkám na rovinu, že jen s takovým způsobem vyjadřováním jste lidem spíše pro smích než aby Vás brali vážně a hned jsem pro Vás přecitlivělý, dotčený atd…? 😂 Nevím kdo je tady uzavřený ve své kopulce, vytahuje problematiku různých věcí jen z jednoho pohledu a nemá pochopení pro druhou stranu a má mylné představy o ostatních. 😉 Každý názor, pohled na věc se dá říct normálně a slušně. Za komunistů jste taky asi neposílal soudruhy VB nebo nedej bože StB někam. Posíláte i v dnešní době třeba státní nebo mětské policisty někam když si Vás zastaví na náhodnou kontrolu?

Taky si troškou rejpnu a určeně takový státní orgány vulgárně nenapadáte přestože hájí Vámi zmíněné buzerace z EU atd… a spíše si hrajete na Hujera - “ano ano, lékárničku mám a dal jsem si tam radši ještě ibalgin kdyby něco, nebolí Vás hlava?”. Úplně to vidím živě, jak za komunismu tak teď dvojnásob, podlejzání a zas jen podlejzání a tady si vypouštíte své mindráky jak se Vám dnešní doba nelíbí. 😉 

Doufám, že Vám to udělalo radost, ale myslím si, že určitě ano. Vy takový tvrdý muž a tím co si prožil, nejlepší léta svého mládí v nejlepším totalitním režimu určitě nerozhodí nějaký Vámi nazvaná žena která je vlastně muž charakterizující se jako muž s orientací heterosexuality a jako muž se taky narodil. Nebo snad jo? Odpovím si rovnou sám - ne. Jak bych Vás taky mohl rozhodit, když Vás určitě StB vyslýchalo a sledovalo, ale Vy jste nic neřekl. 

Kdyby jste opravdu nic neřekl tak byste tu nebyl. Když tak říkaté jak to bylo boží tak na sebe říkáte jednu věc a to, že jste jim lezl na (z mého hlediska) na velice nepěkná místa a co jste mohl nahlásit tak jste nahlásil a ani jste o tom dál nepřemýšlel, protože na myšlení byli jiní soudruzi.

 Vidíte? Jakákoliv urážka, ponížení atd… se dá vyjadřovat slušně a řekl bych, že jsme dospělý a měli bychom se tak chovat i vyjadřovat. Obzvlášt někde na internetu což je veřejné prostředí. Někde doma na pivu nevidím problém říct stejnou myšlenku třeba kamarádovi ve Vašem stylu. 😉 Jsem očividně o pár dekád mladší než Vy a tyto jednoduché principy slušného chování znám a dodržuji tak jak mě to moje maminka učila a určitě nejsem ten typ člověka který si nechá všechno líbit. 😉

Janae (neregistrovaný) 17.08.2024, 08:58:21 xxx.xxx.160.6

TrojAAAcko a máte to, máte nálepku.😄

Gratuluji, dostat nálepku od někoho jako je Tom znamená, že jste slušný člověk.

goro
goro (324 příspěvků) 17.08.2024, 09:15:51 xxx.xxx.199.128
»
Odpověď na příspěvek uživatele trojAAAcko z 17.08.2024, 00:39:41

Janko to si tomu dal… síce slušnou formou ale zaútočil si na Toma … ja viem o čo ti šlo, že si "neútočil" … ale Toma nepoznáš…. toto čo si písal, som ja skúšal už pred rokmi… je to marný, je to marný… zbytočne si sa zaradil medzi “liberálov” kde ma Tom poslal už dávno… a máš po chlebe 😉

zamyslel sa niekto z rozhorčených diskutérov nad tým či v tom kontajneri sa neusadil nejaký opozdený roj, ktorý si tam začal budovať plásty… vyrojeným včelám sa musel kontajner javiť ako ideálna dutina na bývanie… a vystaviť plásty dokážu za pár dní…

Anonymní (neregistrovaný) 17.08.2024, 09:19:21 xxx.xxx.10.46

Nezamyslel, zdejší moralizující inkvizice není schopna…

Janae (neregistrovaný) 17.08.2024, 09:32:14 xxx.xxx.160.6

I zamyslel, ale Tom diskuzi natolik rozbil kravinami, že to nemělo cenu řešit.

A ví teda někdo, jak je to s tím “odvezli ze město”, neměly by se spíš dle nějakých zákonů takové včely zlikvidovat?

trojAAAcko
trojAAAcko (113 příspěvků) 17.08.2024, 09:33:10 xxx.xxx.110.193
»
Odpověď na příspěvek uživatele goro z 17.08.2024, 09:15:51

Proč zbytečně zařadil? Mně takový věci opravdu netrápí. Já se nad tím bavím. 😃 Trápí mně reálné problémy v osobním životě a ne nějaký Tomášek na diskuzním fóru chovzvirat, který je sám dotčený když mu někdo něco řekne a odvrátí to úplnými kravinami který se sami vyvrací.
Každopádně já se pobavil pěkně takže to ani nijak neberu jako ztráta času. 

megi-the-pes
megi-the-pes (3086 příspěvků) 17.08.2024, 09:37:46 xxx.xxx.124.163

Jako že včelám nevadilo, že tam lidé nosí pytle odpadu? 
A nikdo si předtím nestěžoval, že šel vyhodit petlahve a odnesl si pár žihadel?
Spíše se to tam objevilo nějak narychlo, 
tohle asi včely nevystaví přes noc, nebo jo? To nevím. 

Janae (neregistrovaný) 17.08.2024, 09:45:06 xxx.xxx.160.6
megi-the-pes:

Psali tam, že se poradili se včelaři… Možná nejsou záchranné stanice pro včely?


Že je někdo včelař, neznamená, že je kompetentní.

Já k tomu našla toto, ale netuším, jestli to platí. Za mého mládí se uprchlé včely likvidovaly automaticky, kromě přenosu nemocí je to vlastně hospodářské zvíře, roj bez majitele nemá v přírodě co dělat.

“Jak se zbavit roje? jedná se o roj neznámého původu, potom je třeba jej zlikvidovat a to buď za pomoci hasičů (pokud je na veřejném prostranství a ohrožuje lidi) nebo firmy, která poskytuje deratizační služby. Včelař nemůže takový roj použít (nebezpečí šíření nákaz) a nikdo mu neuhradí ani náklady vzniklé s likvidací roje.”

goro
goro (324 příspěvků) 17.08.2024, 10:00:51 xxx.xxx.199.128
»
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 17.08.2024, 09:37:46

megy no tak….😉… pytle odpadu…😄.. bol to koš na plasty!!!… u nás sa odváža 1x týždenne… taký roj dokáže za týždeň vystaviť 10 plástov…

zrejme nie si včelár, pretože medzi tým čo dala sem Petra teraz ty je obrovský rozdiel vo farbe a teda veku plástov… to druhé včelstvo skutočne mohlo byť choré a musí sa zlikvidovať, hasiči to tak robia… to prvé včelstvo zrejme nebolo choré to vyrojené včelstvo obyčajne nie je  (poradili sa so včelármi) a nelikvidovali ho vraj hasiči… hoci ak ho skutočne vypustili do prírody (sic!) hoci to hasiči nerobia, odsúdili ho na smrť… už si nové plásty nedokáže vystaviť ani zabezpečiť dostatok zásob na zimu, najmä keď vracajúce sa lietavky už len bezmocne poletovali okolo bývalého svojho “úľa”… ale to by sme sa dostali k diskusii o včelách a to sa v tomto vlákne asi nestane… (naozaj nie sú záchranné stanice pre včely..)

kometa
kometa (5537 příspěvků) 17.08.2024, 11:17:16 xxx.xxx.147.163
Anonymní:

Nezamyslel, zdejší moralizující inkvizice není schopna…


A vy jste kdo? Který anonym?  Je vás víc. A kdo je ta moralizující inkvizice? Neboli, na čí příspěvek reagujete? Nikoho necitujete.

Prase aby se v tom vyznalo!


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.