Aktuálně: 4 059 inzerátů199 455 diskuzních příspěvků18 102 uživatelů

Ptačí chřipka přeskočila na krávy

megi-the-pes
megi-the-pes (3093 příspěvků) 06.08.2024, 15:17:16 xxx.xxx.124.89
»
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 06.08.2024, 14:55:10

To jste si komplet vymyslel Vy. Nic takového tu (ani lidé, co znám) nikdo neříká.
Tím “pošlu dítě do školky, aby nakazilo jiné děti” bylo myšleno infekční dítě. A to se dnes děje hrozně moc a daří se těm nákazám, protože právě tam jsou neočkované děti… 

Jedná se o jedince, kteří mají oslabenou imunitu (onkol. pacienti, nemocní senioři atp.), nebo nejsou chráněni ještě z mateřského mléka. 
Tedy je to tak, že já očkovaná mám strach o své novorozeně, protože to si nemělo kdy vybudovat imunitu.
A teď teda nevím, co od třeba 35leté matky přejde z mlíka k děcku. Fakt nevím. Myslím, že vůbec nic. Kromě alkoholu, hroznového vína červeného, heroinu, chilli a kafe. 

Věřím, že jste se v tom jen zamotal, že jste to tak nemyslel. 

Anonymní (neregistrovaný) 06.08.2024, 15:31:13 xxx.xxx.13.115
»
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 06.08.2024, 15:17:16

Je mi fakt jedno čemu věříte, probouzet vás nehodlám 

drvodelkafialova
drvodelkafialova (1138 příspěvků) 06.08.2024, 15:38:17 xxx.xxx.171.125

Anonyme jste jen hloupý fanatik.  T o jsou fakt tak neskutečný žvásty. Prý neimunizovaný neznamená nemocný.  Jasně, znamená potencionální přenašeč nákazy a čím je takových blahoskloných pitomců víc, tím víc bude mrtvých malých dětí a starých lidí. A ještě budou snad tahle paka mít pocit, že to byly jen slabší kusy a oni svým chováním geneticky vylepšili lidskou rasu.

No já jen doufám že se to vylepšení odehraje hlavně v rodinách těchhle sobců. 

Anonymní (neregistrovaný) 06.08.2024, 16:25:31 xxx.xxx.13.115
»
Odpověď na příspěvek uživatele drvodelkafialova z 06.08.2024, 15:38:17

Ano, říkali to na ČT. Přesto vám držím palce ať vaše rodina je co nejvíce ušetřena nežádoucích účinků 

anonymní (neregistrovaný) 07.08.2024, 08:26:01 xxx.xxx.87.55
»
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 06.08.2024, 16:25:31

Já si myslím, že pokud by se při covidu žádná opatření  (kam patří i očkování) nedělala a nechala by se ta požadovaná přirozená selekce slabých jedinců,  nejvíc řevu by spustili právě ti “probuzení”.   Že se na ně vláda a všichni vykašlali, že je nechaji chcípat, že jsou jim ukradení apod. atd.   Protože “probuzení” jsou řvouni z podstaty, kteří si vždycky budou myslet, že jsou něco víc a líp, protože v jejich hlavách je toho míň a hůř.

Pro mě osobně byla covidová pandemie velkým ponaučením o lidské společnosti, o jejím fungováním a hlavně o nebetyčné bezohlednosti některých jedinců (a že jich bylo !).  A hodně nerada si tuto zkušenost teď tady připomínám.

Očkovaná jsem, vůbec nic mi nebylo, covida jsem po tom měla a vůbec nic mi nebylo. Kromě totální ztráty iluzí o lidech (a chvilkové ztráty čichu). I teď některé lidi, nemůžu ani cítit.

Buggyra
Buggyra (4156 příspěvků) 07.08.2024, 08:50:53 xxx.xxx.198.226

Na chřipku to samý, před jednou variantou chrání, jiné zvýší

To říkali kde? Já to slyšela zase upe navopak, tj. před jednou variantou chrání třeba na 80 % a když se toho roku nezadaří a probují jiné varianty, chrání na ně třeba z 50 % nebo z 30 % podle toho, jak moc ne/příbuzné ty další varianty jsou. 

No a je to všechno statistický údaj, takže vlastně v jednotlivém případě velká nepravda, že, je to třeba vše brát s rezervou.(a nevím, co reprezentují ta procenta, jestli podíl lidí, u kterých nepropuknou příznaky, nebo lidí, kteří nemusejí do nemocnice nebo lidí, u kterých po setkání s patogenem nedojde k pozorovatelnému množení patogenu v organismu…)

Na druhou stranu statistika nežádoucích účinků z očkování na chřipku bude hovořit určitě o nějakých setinách procent nahlášených případů. No ale jo. Když se nenaočkuju, STOPROCENTNĚ se vyhnu nežádoucím účinkům očkování 😀 O tom žádná, tuhle pravdu nikdo nevyvrátí.

Buggyra
Buggyra (4156 příspěvků) 07.08.2024, 08:59:31 xxx.xxx.198.226

Třeba mí rodiče se loni a letos zbláznili, otec po rakovině a máti astmatička s četnými alergiemi, které se u ní objevily kdysi kolem padesátky, šedesátky, tím chci naznačit, že imunita ani jednoho žádná velká sláva. Zbláznili se tím směrem, že už dva roky se nechávají očkovat na VŠECHNO, čím jim doktor zamává před čumákem, encef, chřipka, covid, mening, pneumo, tubera, černý kašel, snad i spalničky a neštovice dali, no prostě šílenství, nechávají si to píchat po koktejlech, v jednom týdnu třeba 5 vakcín (třeba trojkombinaci plus dvě samostatné).

Ještě neumřeli… No kupodivu ani netahají nohu, nevisí jim koutek a teď, když jsou “zdraví”, tak začali vymýšlet, jak pojedeme na vánoce na dovolenou. Magoři. No vlastně… třeba jim ty vakcíny vlezly na mozek!

assil
assil (2118 příspěvků) 07.08.2024, 09:01:41 xxx.xxx.206.172
»
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 07.08.2024, 08:50:53

No k tomu chřipkovýmu očkování, sám SUKL doporučuje očkovat 4 měsíce před vrcholem epidemie a sám SUKL v dalších větách uvádí, že účinnost se snižuje o cca 10% každý měsíc, tak si to pak spočítejte, jakou účinnost máte když dojde na epidemii. 😀

assil
assil (2118 příspěvků) 07.08.2024, 09:03:39 xxx.xxx.206.172
»
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 07.08.2024, 08:59:31

No moje máma taky, covid i chřipka najednou, do každý ruky jedno a tak, no poslední očkování na jaře, teď má zdravotní problémy a samo to připisuje tomu, což jako by i mohlo být, tak předpokládám, že tím očkovací mánie končí.

kometa
kometa (5543 příspěvků) 07.08.2024, 12:39:22 xxx.xxx.147.163
Buggyra:

Třeba mí rodiče se loni a letos zbláznili, otec po rakovině a máti astmatička s četnými alergiemi, které se u ní objevily kdysi kolem padesátky, šedesátky, tím chci naznačit, že imunita ani jednoho žádná velká sláva. Zbláznili se tím směrem, že už dva roky se nechávají očkovat na VŠECHNO, čím jim doktor zamává před čumákem, encef, chřipka, covid, mening, pneumo, tubera, černý kašel, snad i spalničky a neštovice dali, no prostě šílenství, nechávají si to píchat po koktejlech, v jednom týdnu třeba 5 vakcín (třeba trojkombinaci plus dvě samostatné).

Ještě neumřeli… No kupodivu ani netahají nohu, nevisí jim koutek a teď, když jsou “zdraví”, tak začali vymýšlet, jak pojedeme na vánoce na dovolenou. Magoři. No vlastně… třeba jim ty vakcíny vlezly na mozek!


v jednom týdnu třeba 5 vakcín (třeba trojkombinaci plus dvě samostatné

To jim to fakt někdo takhle napíchá? Vždyť se jim musí imunitní systém zavařit.

Já mám jenom tetanus a klíšťovku - a tu jenom proto, abych udělala svému praktikovi radost. Když se o mě tak hezky stará. A řadí mě mezi seniory - což teda asi jsem.

Buggyra
Buggyra (4156 příspěvků) 07.08.2024, 12:46:32 xxx.xxx.198.226

Někdo jim to tak napíchal, no 🙂 Jinak toho měli za poslední rok přes deset vakcín, jsou vtipní, no. Ale zatím ještě svéprávní…

Klíšťovku bych taky ráda, ale nějak se nemůžu dokopat. Je to něco, z čeho mám docela strach. Letos teda naštěstí žádné klíště, zatím. Navíc já ty mrchy odhalím hned jak se zabodnou, kolikrát už když jen lezou, tak by mě to nemělo moc strašit…. ale…

anonymní (neregistrovaný) 07.08.2024, 13:37:10 xxx.xxx.87.55
»
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 07.08.2024, 12:46:32

Já doufám, že mám klíšťovku “napíchanou” od klíšťat. Každý rok mám postupně několik zapitých klíšťat. Ze zahrady, z lesa. Většinou je odhalím brzy, ale někdy se s nimi vyspím, i když říkám, že se musím každý večer prohlédnout. Tak věřím, že už mám imunitu přirozeně potrénovanou. Plus jdu letos na tetanovku, už mi prochází po 15 letech.

Anonymní (neregistrovaný) 07.08.2024, 13:41:28 xxx.xxx.123.75
anonymní:

Já doufám, že mám klíšťovku “napíchanou” od klíšťat. Každý rok mám postupně několik zapitých klíšťat. Ze zahrady, z lesa. Většinou je odhalím brzy, ale někdy se s nimi vyspím, i když říkám, že se musím každý večer prohlédnout. Tak věřím, že už mám imunitu přirozeně potrénovanou. Plus jdu letos na tetanovku, už mi prochází po 15 letech.


Pro xxx.xxx.87.55 

Tak takhle to opravdu u encefalitidy nefunguje. 🙂

Buggyra
Buggyra (4156 příspěvků) 07.08.2024, 13:56:25 xxx.xxx.198.226

Věřím, že imunita nastává na ty deklarované 3-5 let po prodělané infekci. Tak jestli jednou za tři roky proděláte chřipečku s bolestí hlavy a zvracením, je mizerná šance, že jste se imunizoval/a 😀 Já takové nemoci nemívám (ani nechci), tak snad raději tu “tečku”.

Anonymní (neregistrovaný) 09.08.2024, 08:40:47 xxx.xxx.219.142
»
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 09.08.2024, 08:16:47

Konečně někdo probuzený 

drvodelkafialova
drvodelkafialova (1138 příspěvků) 09.08.2024, 08:59:00 xxx.xxx.171.125

😂😂😂

Vědci z Kanadské neziskové organizace. 

Už jenom tohle mluví za všechno.

Vy dva probuzení anonymové, laskavě si uvědomte, že nikdo ze začátku nevěděl co se děje a jak to bude probíhat. Tak si děte zas lehnout.

Takovýchhle rádoby odborných článků vám i se svojí minimální znalostí internetu vyrobím několik i s obrázky.  

Anonymní (neregistrovaný) 09.08.2024, 09:01:54 xxx.xxx.25.131
»
Odpověď na příspěvek uživatele drvodelkafialova z 09.08.2024, 08:59:00

Tak ukaž dřímoto


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.