Aktuálně: 4 122 inzerátů197 720 diskuzních příspěvků18 072 uživatelů

VELKÝ PŘEKVAPENÍ!!! KA-LEN-DÁŘ!! KALENDÁŘ!!

Zrzavci
Zrzavci (3381 příspěvků) 24.07.2024, 06:55:13 xxx.xxx.226.62

Jedno ze dvou letošních překvapení. 

Ten kalendář! Sláva veliká! Nejdřívějc chci ale říct, že to nejni jen tak nějakej kalendář. To vůbec. Je to vzácnej kalendář. Malovaný obrázky jen pro něj, nikde jinde na světě tyhle obrázky nebudou. A pozorte, bude to velmi speciální kalendář. Takovej nikde totiž nemají. 

Vokažte mi nějakej takovej, kde najdete: Jednak nakouskovanou povídku – to abyste se pak mohli těšit na další knížku, a věděli, že nebudete kupovat zajíce v pytliku. 

A druhak, v žádným, v žádným kalendáři, který znám……….nemají………HÁDANKU. Jo, náš kalendář má v sobě cestovatelskou hádanku. Malovanou. Je to první a jediný kalendář s hádankou. Najdete ji tématicky v čase prázdnin – jak jinak – a hned následující týden na vás bude čekat vyluštění. Ne, abyste podváděli!!! 😀 

Kalendář je stolní, stojací a týdenní. Na každý týden obrázek, či kus povídky. A má rozměr – a taky! – to je důležitý – vzhled totožný s ohaří knížkou. To aby to bylo do série. Abyste z něj měli radost a těšili se každý týden, že si otočíte stránku. 

Kalendář je k předobjednání – stejně, jako byla (a bude i ta další) knížka – u Megi, naší nakladatelky. 

Tedy tady: https://megibuk.cz/kalendar-ohar-kam-se-podivas/ 

Vzhledem k tomu, že výroba kalendáře není jako vyrábění knížky, která se klidně prodá v průběhu roku, či později, musíme znát už teď přesný počet kusů, které máme objednat do tisku. Protože, kdyby zbylo, tak kdo si koupí kalendář v půlce roku, že jo :D. Takže nesmí zbýt. A protože tiskárna bude tak od září zahlcená objednávkami na cizí kalendáře, dáváme tiskárně naši objednávku už teď, abychom pak nebyly v problémech. 

Takže – kdo chce kalendářík míti – ať už pro sebe, nebo jako malý vánoční dárek pro někoho – tak je nutno rovnou hnedle předobjednati. Opravdu už teď. Vysvětlím proč. Musíme objednat minimálně 50 kusů, ty budou určitě. To je daný. No a jakmile se objednávkami vyčerpá těch padesát kusů, uvidíme podle dalších objednávek, jestli můžeme dát tiskárně další dotisk. Protože nám doma nemože zvostat třeba 25 kalendářůch, že jo. To bychom prodělaly kalhoty. Čím dřív budeme vědět, jak si s objednávkami stojíme, tím líp můžeme při dotisku manévrovat. Jestli jsem to nějak dobře vysvětlila. Vysvětlování není mou silnou stránkou. 

Tak a teď přijde ukázka, abyste věděli, do čeho půjdete a s čím jsme si s Megi hrály od cca března doteď. Ponivadž to máte: 

*namalovat – to byl můj úkol a v podstatě nejjednodušší. 

Pak přišla Megi práce a to už byla šichta 

*upravit obrázky, aby po tisku vypadaly uhlazeně, 

*to celý nacpat do šablony, kterou musela šikovná Megi celou komplet předělat, aby kalendář vypadal úplně stejně jako knížka právě vč. písma-takže každé jméno v kalendáři přepsat! považte. Protože výroba tohoto kalendářovýho klenotu 🙂 není jako sériová výroba, kdy máte fotky kytiček, chatiček, hor, ščenátek, koťátek a jen je dosázíte do šablony, kterou tiskárna používá leta. Neuměla jsem si představit, kolik práce na Megi čeká. I proto, že je pečlivá. 

Ale výsledek stojí za to. Posuďte sami. Takže jak jsem slíbila, zde malý nakouknutí – jen nakouknutí, nemožete vidět celý, páč to byste se neměli na co těšit – do kalendáře. Který, jak doufáme, vám a nejen vám, ale i těm, komu ho koupíte jako dárek, přinese zase dobrou náladu a radost. S tím jsme do toho obě šly. Aby bylo něco hezkýho v tom šedivějícím světě. 

P.S. A ještě….. v kalendáři jsou dva takový malý, ale podstatný 🙂 detaily, které taky nikde jinde nenajdete. A já jsem zvědavá, jestli je odhalíte. Jestli jo, budete se radovat jako já, která jsem o nich dopředu nevěděla, protože ty jsou čistě dílem Megi, která je tam vetkla a jsou naprosto boží! 🙂 

Těšte se.

Obrázek
Zrzavci
Zrzavci (3381 příspěvků) 24.07.2024, 07:16:17 xxx.xxx.226.62

A jsem zapomněla na jednu věc:

P.S. 2 - mohla bych o něco poprosit? Když ještě před ukončením nákupu zatrhnete tlačítko: "napsat pak recenzi". Tak vám přijde do mailu později odkaz, abyste dali hvězdičkový hodnocení nebo napsali hodnocení. A tím pádem dostaneme  ověřené recenze. Když tohle tlačítko nezatrhnete, můžete napsat jen komentáře a gůgl ani nikdo certifikovaný to neuvidí a neuznává. Když to nebudete chtít využít, nemusíte. To jen pro případ, že byste chtěli dát vědět, zda se líbí, nebo nelíbí /i jako zpětnou vazbu pro nás/

Vahine
Vahine (734 příspěvků) 24.07.2024, 07:32:21 xxx.xxx.19.116

No to se těším! 🙋‍♀️ Jste tedy velice pracovité obě i s Megí.

A mohu se na něco zeptat? Kamarádka ho dostane- mimo jiné dárky, stejně jako už předtím dostala knihu, k Vánocům i k narozkám, může si vybrat. 😀 No jo, ale letos má půl století, a tak se optám. Šlo by to s věnováním Evíkovi? Jestli je to nereálné, bude mít radost i tak, bez věnování. Jdu objednat a doufám, že je tam možnost toho QR kódu…

Zrzavci
Zrzavci (3381 příspěvků) 24.07.2024, 07:45:47 xxx.xxx.226.62
»
Odpověď na příspěvek uživatele Vahine z 24.07.2024, 07:32:21

Vahine a už jste objednávala? pokud ne, bylo by dobrý to napsat do poznámky, to o tom věnování. Pokusím se to udržet v hlavě nicméně! poprosím, zda byste mi to mohla připomenout, až se bude blížit čas? Já mám v hlavě obří díru totiž 🙂

Vahine
Vahine (734 příspěvků) 24.07.2024, 07:52:09 xxx.xxx.19.116
»
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 24.07.2024, 07:45:47

Supr, dík. Zkusím to… se připomenout…na začátku září?Ale jak říkám, když to nevyjde, přežijeme to. Ještě jsem to nezmáčkla, do poznámky to napíšu. Hledala jsem totiž v mezičase přihlášení, měla jsem vytvořený účet, ale nenašla. Neva.

Vahine
Vahine (734 příspěvků) 24.07.2024, 08:11:44 xxx.xxx.19.116

Tak jsem našla všechno- přihlášení, poznámku….mám zaplaceno QR kódem. 😊 není tam možnost vybrat box, mám alza box přes ulici a balíkovna je tam koukám taky namalovaná, tak snad se to nějak pospojuje samo. Dííky

Zrzavci
Zrzavci (3381 příspěvků) 24.07.2024, 08:45:52 xxx.xxx.226.62
»
Odpověď na příspěvek uživatele Vahine z 24.07.2024, 08:11:44

Tak prima, že to klaplo a já jdu napsat vzkaz k té balíkovně. Psala mi Megi- že

že Balíkovnu vybírám v den odeslání takovou, aby měla co nejdelší otevírací dobu a byla nejblíž tomu člověku. Když si dnes vybere člověk volnou pobočku/box, v září může být klidně zrušená/zavřená.

Tak proto.

Zrzavci
Zrzavci (3381 příspěvků) 25.07.2024, 07:34:21 xxx.xxx.226.62
»
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 24.07.2024, 14:26:02

🙂 tak to jsem ráda, páč přesně proto, jsem to psala, aby bylo možno se těšit, že až to přijde, jestli to člověk objeví. 

Já ten první hned neviděla, ten druhý jsem objevila hnedle. 

Zrzavci
Zrzavci (3381 příspěvků) 30.07.2024, 11:01:56 xxx.xxx.226.6

Já jsem si řekla, že když já mám radost - protože jsem totiž vzorek kalendáře dostala do ruky a těším se, až mi skutečný kalendář bude stát na stole, že se podělím a …. vokážu vám ….. koukejte🙂 . Snad se vám to bude líbit tak, jako mně.

Zrzavci
Zrzavci (3381 příspěvků) 31.07.2024, 10:42:49 xxx.xxx.226.62
»
Odpověď na příspěvek uživatele Vahine z 30.07.2024, 14:06:53

Moc děkuju za pochvalu, Vahine. Ano, ano to je to první překvapení. / pšššt, já už mám  4 další obrázky  🙂 / na prosinec 2026 🙂

Zrzavci
Zrzavci (3381 příspěvků) 31.07.2024, 11:37:23 xxx.xxx.226.62
»
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 31.07.2024, 11:33:01

Já myslim, že nějaká taková hodná  pani, co je megišikovná a pečlivá. To nikdo jinej, takovej bordel rozsypanej totiž dohromady co?

Zrzavci
Zrzavci (3381 příspěvků) 05.08.2024, 09:57:21 xxx.xxx.90.75
»
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 02.08.2024, 10:35:22

Vyřídím, ráda. Až jednu budu v tom křoví 🙂 🙂

Nesmete ale ne, mám na mysli jinou, smysluplnější  činnost,

Zrzavci
Zrzavci (3381 příspěvků) 05.08.2024, 09:58:03 xxx.xxx.90.75
Rezzzy:

No, vzhledem k tomu,   že ještě nemám kalendář na tento rok, tak jsem si predplatila kalendář na rok další 


Je Rezzy, moc děkujeme, bude nám ctí.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.