Aktuálně: 4 122 inzerátů197 720 diskuzních příspěvků18 072 uživatelů

Vakcinace

Eva (neregistrovaný) 15.07.2024, 11:06:04 xxx.xxx.241.5

Dobrý den,

prosím kde mám zjistit, který vet. technik či veterinář jezdí očkovat králíky do malochovu. Začali jsme s chovem, králíci byli z výstavy naočkovaní od chovatelů. Teď by jsem měla přeočkovat myxo a mladé komplet. U nás nikdo králíky v okolí už nechová. Na vetší klinice (nevím jak bych vezla 5 velkých a 25 mladých) my sdělili cenu kolem 580 Kč/ks. Na druhé cena podobná. A ještě mi řekli že králíka pře úkonem prohlédnou to je cca 200 Kč navíc. Dříve k nám jezdil na vesnici starý vet. - vyhlásili rozhlasem a obešel celou vesnici kdo byl objednán. Dnes už nevím kam se obrátit, ale takovou nehoráznou cenu nedám. Děda si dříve očkoval sám. Dnes Vám nic neprodají. Nevíte o vetovi kolem Olomouce cca do 25 km za rozumnou cenu. Děkuji

acher
acher (790 příspěvků) 15.07.2024, 17:55:24 xxx.xxx.222.196

Nemáte v okolí někoho kdo chová třeba krávy,ovce ,kozy,koně.Tam většinou jezdí takový ti praktičtí veterináři a ne z kliniky.Také si u takového veterináře kupuji vakcíny a očkuji si sama,ale on tedy ví,že to umím.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.