Aktuálně: 4 372 inzerátů187 294 diskuzních příspěvků17 921 uživatelů

Kočka a jiné zvířátko

Jirna (neregistrovaný) 03.07.2024, 12:00:07 xxx.xxx.12.212

Máte někdo zkušenosti že by si kočka rozumněla a navázala přátelství s jiným zvířetem než kočkou? Rádi bychom si pořídili zakrslého králíčka, ale máme strach aby mu neublížila. Třeba i nechtěně. Naše míca při hře ráda vytahuje drápky a příjde mi že králík by se neuměl ubránit. Druhou kočku si pořídit nemůžeme.

Kilian
Kilian (1207 příspěvků) 03.07.2024, 12:45:20 xxx:xxx.dbba:1a7
»
Odpověď na příspěvek uživatele Jirna z 03.07.2024, 12:00:07

….měla jsem králíka….teď mám morčata a osmaky….kočky tři, občas si chodily ke kralikovi lehat do klece, ten zase chodil lehat do kopuleny…k morčatům chodí všechny kočky, když přinesu čerstvou trávu, tak se pasou s nimi, morčata to   neřeší…osmaci když jsou puštění, tak chodí kolem ležících koček a nic i když jim obča  lezou i mezi nohama a pod hlavou….ale mám dva ragdolly a jednu jakoperšanku….takže poměrně tolerantní kočičí plemena..

Kilian
Kilian (1207 příspěvků) 03.07.2024, 12:45:20 xxx:xxx.dbba:1a7
»
Odpověď na příspěvek uživatele Jirna z 03.07.2024, 12:00:07

….měla jsem králíka….teď mám morčata a osmaky….kočky tři, občas si chodily ke kralikovi lehat do klece, ten zase chodil lehat do kopuleny…k morčatům chodí všechny kočky, když přinesu čerstvou trávu, tak se pasou s nimi, morčata to   neřeší…osmaci když jsou puštění, tak chodí kolem ležících koček a nic i když jim obča  lezou i mezi nohama a pod hlavou….ale mám dva ragdolly a jednu jakoperšanku….takže poměrně tolerantní kočičí plemena..


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.