Aktuálně: 4 370 inzerátů187 287 diskuzních příspěvků17 921 uživatelů

Dotazník z útulku

hmn
hmn (1094 příspěvků) 03.07.2024, 10:10:46 xxx.xxx.43.233

“ostatně, když si půjdu kupovat PP štěně do chovky, taky se budou zajímat.”

byla jsem zájemce u 5ti CHS (tedy s PP) a NIKDO po mě nechtěl jakékoliv majetkové údaje. Jedni řešili panelák. Všichni řešili mou představu o plemeni,  a dokoce ne všichni režim.
U Moinky neřešili věk chovatelé ale já. Stejně tak malý domeček a malou zahrádku
A nikdo mne nijak nezavazoval k posílání fotek atd., všichni by jen byli rádi, a že se na ně mohu vždy obrátit.

Zrzavci
Zrzavci (3189 příspěvků) 03.07.2024, 11:36:32 xxx.xxx.226.62
»
Odpověď na příspěvek uživatele hmn z 03.07.2024, 10:10:46

No bať, však jo, já bych taky nikomu neříkala svůj plat, závazky a tak, na to má právo jen pár úřadů v tomhle státě. Jsem jen psala, že bych pochopila, kdyby chtěli přijet na návštěvu, vidět, kde bude jejich odchov bydlet. Tak jako já chci vidět, kde vyrůstá - a vyberu si to místo, který se mi celkově - ne načančaností - líbí nejvíc. U prvního ohaříka vyhrálo místo, kde byla štěnda v kůchni, obklopena různými králíky, hlodavci, dětmi, v čistotě a zájmu chovatele o ně, naopak místo, kde byla fena se štěňaty bokem jsem okamžitě vyškrtla ze seznamu. A tak bych pochopila, že taky chce ten chovatel vidět, kde jeho vypiplaný štěndo bude žít dál a taky si vybere - jak podle přístupu budoucího, tak i zohlední místo, kde štěně bude žít.

Aluška
Aluška (73 příspěvků) 03.07.2024, 14:13:07 xxx.xxx.200.75

Před necelými 9ti lety, OZ Levice, viděla jsem lidožravku na fb,napsala zprávu, za týden jí vezli. Tak jednou za rok si vzpomenu a pošlu fotku, vždy poděkují

Fiona.Praha
Fiona.Praha (114 příspěvků) 03.07.2024, 20:27:48 xxx:xxx.130f:a85e
sutrik:

GDPR, zákon o ochraně osobních dat. V tom dotazníku chtějí i údaje, na které nemají nárok, porušují tím zákon. 


Pochybuji, že když jim do dotazníku napíši, že jim nic nenapíši, protože GDPR, že mi dají psa 🙂


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.