Aktuálně: 4 122 inzerátů197 720 diskuzních příspěvků18 072 uživatelů

Hlídání, venčení psů-Praha- doporučení či naopak

Zrzavci
Zrzavci (3381 příspěvků) 28.06.2024, 09:50:01 xxx.xxx.226.62

Dobrý den všem, poprosím o zodpovědnou pomoc při výběru. Jde o situaci, že člověk v mém okolí zdědil pejska. Starýho ovčouna, který neumí být doma sám. Nějak se popasovali s tím, že pesan nebydlí přímo v bytě toho člověka, protože je tam kočka /(taky nalezenec/, ale je na chodbě v domečku. Ale už se nedá popasovat s odchody do práce, doteď mohl jezdit s paničkou, teď už to nejde a já bych potřebovala najít službu, která pomůže tuhle situaci řešit. Ať už nějaké venčení nebo hlídání. a tak poprosím, jestli mi pomůžete - protože nejsem na fakbůku a spol a nemůžu si sáhnout pro nějaký velký recenze. 

Nemáte sami někdo zkušenost? Nebo nevíte o dobrém a zodpovědném místě, kde fungujou lidi, kteří to nezačli dělat od stolu a pes na to nedoplatí, protože ho šupnou někam nějak a budou se starat bůhví jak…. znáte to, dneska dělá kde-kdo kde-co, aniž by věděl. Pejsek je starý, navíc teď ho pokousal koliák, tak se psů navíc začal bát a bručí, takže opravdu hledám zodpovědné lidi.

Dík jestli mi s tím pomůžete.

Vahine
Vahine (734 příspěvků) 28.06.2024, 15:50:48 xxx.xxx.179.11
»
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 28.06.2024, 12:43:51

Omlouvám se za zpoždění, byli jsme v nemocnici. Vím, že ta služba existuje, že hlídačka hlídala několik měsíců naše děti a všichni byli spokojeni a ještě si děcka s ní procvičovala angličtinu. Zkusila jsem teď přes filtr zadat požadavky na hlídání psa a u konkrétní vybrané hlídačky je uvedeno videoprověřování provozovatelem a pak taky jsou tam recenze i kolik lidí už využilo služeb konkrétní hlídačky, za jak dlouho reaguje na poptávku atd. Jestli to pomůže a využijou Vaši známí ty služby, dejte prosím vědět konkrétní zkušenost, bude to dobré i pro ostatní, kteří něco takového hledají. 😉


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.