Aktuálně: 4 399 inzerátů187 366 diskuzních příspěvků17 922 uživatelů

Basenji x Vipet

Dublinbarzoj
Dublinbarzoj (198 příspěvků) 29.06.2024, 20:00:30 xxx.xxx.153.219

Já  si myslím, že všechna plemena, co jsou nezávislá, tak jsou prostě vyčuránci. Předvedli nám to všichni pastevci, teď to dělají barzojíci, u nich je ještě vyšší level, spolupráce jeden vymyslí druhý provede, normálně se na nás domlouvají. Jak dnes ráno. Moc dobře vědí, že ke stolu se nechodí a už vůbec, nic se z něj nekrade. Je tam v misce čokoláda,  moc po ní  touží,  tak dnes vyladili  plán. Satan mě přepadl na sedačce ohromným mazlením, Kejn se mimochodem ochomítl kolem stolu a v běhu  uloupil  velký  kus čokolády, v řádu  vteřin  byli oba na místě  a koukali jak neviňátka.  Za cca pět  minut mlaskání  a příšery si lup rozdělily  a vychutnávaly🙈

Sardullah
Sardullah (1184 příspěvků) 29.06.2024, 23:05:52 xxx.xxx.221.216
»
Odpověď na příspěvek uživatele Dublinbarzoj z 29.06.2024, 20:00:30

Tak já teda za sebe musím napsat…že cokoliv podobného moji psi vymysleli…tím myslím, jak něco obejít, obelstít, dostat páníčky tam kam potřebuji, tak jsem na ně byla ták pyšná, jakéhož mám chytrého psa. Jasně, to člověk brblá, hudrá, nadává, ale v koutku duše…jsem hrdá psí maminka.

Jakože chrťák, ten byl mistr v loupežích a nikdy ho nikdo nepřistihl…to člověk koukne z kuchyně na psa, co spí tvrdě v obýváku…rychle si odskočí na toaletu, během minutky je zpátky…pes spí tvrdě v obýváku a všechna šunka z chlebíčků, které byly na míse v kuchyni na lince,  v čudu….no a na koho se pak člověk může zlobit…no nejhorší jsou trpaslíci, ještěže mi nesežrali toho spícího psa. 

Gina kupodivu nic nevymejšlí…moje chlapy si vycvičila natolik, že si prostě zakňourá a je to…a když jim říkám, že s nima vorá…tak prej né, to by Ginuška neudělala.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.