Aktuálně: 3 961 inzerátů204 006 diskuzních příspěvků18 182 uživatelů

Výstava Tulln

Sarah01
Sarah01 08.06.2024, 22:38:19 xxx.xxx.162.253

Moc gratuluju. 👍🌹

Zaznamenala jsem, že tam bodovala od nás i výprava goldenů.

Dublinbarzoj
Dublinbarzoj 08.06.2024, 22:54:23 xxx.xxx.95.109
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 08.06.2024, 22:38:19

Jj,  byli ve stejné hale, krasavci. No Čechů tam bylo necelé 2 stovky, takže slušný 

Kilian
Kilian 09.06.2024, 06:39:42 xxx:xxx.6019:2053
»
Odpověď na příspěvek uživatele Dublinbarzoj z 08.06.2024, 22:21:22

🌷🌷🌷

Arosek
Arosek 09.06.2024, 07:23:27 xxx:xxx.c109:9ec
»
Odpověď na příspěvek uživatele Dublinbarzoj z 08.06.2024, 08:15:03

No tak to obr gratulace, paradni vysledky!

Ja se priznam ze taky uplne nehodluju vystavam. Jako jo, obcas vyjedu, ale spis na rozhodciho, kdyz me zajima jeho nazor na moje psy. Jinak klasicky “honic titulu” jsem nikdy nebyla a nebudu, jelikoz uz pred lety jsem zjistila, ze valnou cast uspechu jakehokoliv psa ovlivni jednak xcicht handlera a jednak suma penez, kterou je majitel ochoten do vystav nacpat. A to me uplne nebavi. 
Ono i ty zkousky berem spis jako vypln mezi sezonama 😀

Jinak Alenko - zaprve mozna ta fenka udelala rakouskyho sampika jeste pred temahle nesmyslama? Nebo v zacatku? Oni to postupne komlikujou vic a vic … ale treba Meru jeste nedavno taky smela a ted uz myslim nesmi (ma dvojky), ale Prim ma utrum uplne, jelikoz ma trojky. Ale prala bych dotycnym myslitelum techot narizeni aby s nami sli na prochazku, muzou se podivat jak to chudatko s trojkama svisti treti kosmickou 😀
A za druhe - Saggi je na pohodu. Jeste bojujem s kuzi, ale jinak je to mily a pohodovy senior s jasnym nazorem na svet a jako bonus asi Otikovi zastekal poslovensky co znamena hlidat si panicku, takze ten jeliman konecne po 4,5 letech u nas pochopil a chodi povetsinou bez voditka. A nebo konecne zestarnul natolik. ze mu zdrhani neprijde jako skvely napad 😀

Dublinbarzoj
Dublinbarzoj 09.06.2024, 08:00:50 xxx.xxx.95.109

Zelení zachránci týraných pejsků na výstavách by měli věnovat čas tomu, aby někde pohledali ztracený rozum a začali se věnovat něčemu důležitějšímu. Ale ono je to jak všude. Toto je jednoduchý a pro média to vypadá krásně. Takové - vlk se nažral, 🐐 zůstala celá. 

Já teda výstavy ráda, potkáme se tam s známými chovateli, jindy nezbývá čas 🙈, pokoukám na spousty krásných psů, dobrý kafe - většinou, dobrý jídlo, prostě takový psí výlet. Ale honbu za tituli  taky nepořádáme. Ikdyž, když máte kvalitního psa, tak potěší úspěch. Musí to hlavně bavit i toho psa. A je pravda, že hlavně u nás je strašně důležité, kdo je na druhém konci vodítka 🤣.Druhý brácha je o chlup lepší, ale výstavy nesnáší, tak prostě zůstává doma. Stresovat ho tím, že ho budu trápit v kruhu kvůli plastovým pohárům fakt nemá cenu.😁

Sarah01
Sarah01 09.06.2024, 09:05:01 xxx.xxx.162.253

Já taky jezdím ráda kvůli stejným věcem, prostě pokecat, podívat se na jiné psy, i jiná plemena, taky to beru jako hezký výlet. Ale je fakt, že do peněz to leze hodně a ti lidi, kteří ty tituly vyloženě honí, za to dají obrovské částky. S těma  ksichtama je to mnohdy pravda, proto na jisté rozhodčí nejezdím. Pak jsou rozhodčí, kteří se fakt dívají na psa, ale někteří jsou zubaři, jiní preferují pořádný běh, jiní zase úplně rovnou srst. Což mně přijde i podle standardu špatně. Někteří goldeni ji úplně rovnou mají, ale některým se musí po vykoupání narovnávat, a to mně nepřipadá normální. Pes by se prostě měl brát takový, jaký je.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.