Aktuálně: 4 090 inzerátů199 090 diskuzních příspěvků18 093 uživatelů

(Parcialni) ruptura patni slachy

PumaCZ
PumaCZ (256 příspěvků) 03.09.2024, 14:20:22 xxx:xxx.2b8:68
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 03.09.2024, 12:25:53

My strasne dlouho bojovali s tim, ze byl jak z koncentraku. Pritom zral za tri. Na BARFu pak teda konecne zacal nabirat a zastavilo se to na 37 kg, coz bylo stale docela na hrane (nebo mi to tak alespon prislo). Tak jsem ho futrovala tukem a prilohou, az nabral na 42 kg a to byla podle me pri jeho 64 cm idealni vaha. Nebyl spekaty, ale nasvaleny. Jenze ted ma pres 46 kg a za ty tri mesice nicnedelani to svaly fakt nebudou 😀 A s jeho operovanyma prednima (leva loket, prava OCD) budu rada, kdyz se vrati zase na tech 42 kg  🙂 

Ale budme uprimni, je z rodiny tloustiku, takze to ma tezky 😀 


Na fotce ma tech idealnich 41-42 kg 

Obrázek
Sarah01
Sarah01 (2173 příspěvků) 03.09.2024, 22:14:50 xxx.xxx.162.253
PumaCZ:

My strasne dlouho bojovali s tim, ze byl jak z koncentraku. Pritom zral za tri. Na BARFu pak teda konecne zacal nabirat a zastavilo se to na 37 kg, coz bylo stale docela na hrane (nebo mi to tak alespon prislo). Tak jsem ho futrovala tukem a prilohou, az nabral na 42 kg a to byla podle me pri jeho 64 cm idealni vaha. Nebyl spekaty, ale nasvaleny. Jenze ted ma pres 46 kg a za ty tri mesice nicnedelani to svaly fakt nebudou 😀 A s jeho operovanyma prednima (leva loket, prava OCD) budu rada, kdyz se vrati zase na tech 42 kg  🙂 

Ale budme uprimni, je z rodiny tloustiku, takze to ma tezky 😀 


Na fotce ma tech idealnich 41-42 kg 

Obrázek

Tak jasně, vy už to máte v oku. Já na svým psovi taky vidím, že když má víc jak 40, tak už se mu hůř běhá a má moc tlustý krk, pro něj je ideální váha cca 38 kg, tak se to snažím držet. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.