Aktuálně: 4 061 inzerátů199 595 diskuzních příspěvků18 104 uživatelů

Naši adopťáci

Vahine
Vahine (750 příspěvků) 16.05.2024, 10:06:03 xxx.xxx.179.11
»
Odpověď na příspěvek uživatele efe z 16.05.2024, 09:12:48

Ta různá kávová atd. dřívka budou asi dobrá, s tím zkušenost nemám, ale co třeba himalájskou tyčinku, ta je tvrdá a jak to pes žužlá, rozvoní se a postupně ubývá. Zůstává tvrdá, jen ubývá olizováním. Moc jim to chutná. Pro Baruš určitě velikost M. Vydrží dlouho. Seženete všude. Zkoušela jste ji někdy v minulosti? 

janaa
janaa (461 příspěvků) 16.05.2024, 10:26:22 xxx.xxx.174.175

Taky mě napadl černej kong,ten nedávají ani bullové. Jinak vše z kořenového dřeva by mělo být trvanlivé a neštěpit se. Ad himalájská tyčinky - třeba moje nejmladší vůbec nepochopila,že je to na kousání. Labrador,prosím😂

Zrzavci
Zrzavci (3444 příspěvků) 16.05.2024, 11:03:49 xxx.xxx.226.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele efe z 16.05.2024, 10:52:31

taky neznám himalájskou tyčku, ale černej kong je tutovka a je to na furt, plní se to, hází se s tím, Tali žvýkání konga pomáhalo ventilovat emoce. jsou ty kongy odstupňovaný v tvrdosti právě barvou. a černá to opravdu jistí.

Sardullah
Sardullah (1485 příspěvků) 16.05.2024, 12:14:21 xxx.xxx.189.104

Himalájskou tyčinku jsem neznala…a tak si hned říkám “no to je super, že chodím na takovýdle fórum a dostanou se ke mně takový informace…”  no tak to bych mohla pejsům pořídit…teda Ginu to moc nezajímá, ale hračky musím kupovat stejně dvojmo, protože ona musí být podarovaná taky, to že to za chvíli nechá bez povšimnutí ležet je věc jiná, tak  hned vlítnu na stránky našeho zooshopu…a juchů mají…nakliknu variantu pro velký psy a …cena..339,-/ks…musela bych koupit 2x 😴…no upřímně na zahradě je klacků hromada…a už vidím, jak to nebude zajímat nikoho a někde po zahradě se mi během chvíle bude válet skorem 700,- Kč…no tak to není nic pro nás.

Zrzavci
Zrzavci (3444 příspěvků) 16.05.2024, 12:26:30 xxx.xxx.226.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 16.05.2024, 12:14:21

ono - podle dvou recezní - ostatní samá chvála - je to hodně tvrdý, pes to rozštípl na malé kusy-ostré.  Já bych něco takovýho Tali dát nemohla, Rumouška by zase taková tvrďárna nebrala, házel by si s tím leda nad hlavu 😀

efe
efe (1498 příspěvků) 16.05.2024, 12:37:19 xxx.xxx.199.5

Mno vyzkouším to a dám vědět. Ona třeba velmi ráda likviduje PETky, ale některý ty malý kousíčky sežere a to se mi prostě nelíbí.

keriton
keriton (553 příspěvků) 16.05.2024, 13:30:00 xxx.xxx.60.211

U nás jsou TOP kartonový krabice, ale moc mě nebaví ten bordel z toho, člověk neustále uklízí. Předchozí pes to nežral, tento občas ano - musím včas odklidit rozkousané, a sundávat z krabic nalepené a izolepové části, to mu prý chutná nejvíce.

Sardullah
Sardullah (1485 příspěvků) 16.05.2024, 15:33:04 xxx.xxx.221.216

Jako když to tak vidím, čtu, tak my zůstaneme u těch óbr velkých hovězích kostí. Než pes okouše ty klouby, tak to trvá. Nehrozí, že by to spolknul, rozebral na atomy a nebo, že by z toho ukousal nějaký nebezpečný kousky… resp. než se vůbec prokouše těmi kloby až ke kosti, tak mu to člověk může odebrat a nahradit novou kostí.

Sarah01
Sarah01 (2183 příspěvků) 16.05.2024, 15:36:47 xxx.xxx.162.253
Sardullah:

Jako když to tak vidím, čtu, tak my zůstaneme u těch óbr velkých hovězích kostí. Než pes okouše ty klouby, tak to trvá. Nehrozí, že by to spolknul, rozebral na atomy a nebo, že by z toho ukousal nějaký nebezpečný kousky… resp. než se vůbec prokouše těmi kloby až ke kosti, tak mu to člověk může odebrat a nahradit novou kostí.


Já zase dávám hovězí ocásky, je tam hodně masa, proto je beru, jinak bych se bála ucpání asi. Kamarádka takhle musela se psem na veterinu, úplně se ucpal a od té doby kosti nedává vůbec. Takže mám teď docela strach. Je pravda, že z barfu mají celkem pevný bobky a jakmile je to řidší, tak už vím, že to maso nebylo zrovna ok.

Sardullah
Sardullah (1485 příspěvků) 16.05.2024, 15:57:35 xxx.xxx.221.216
Sarah01:

Já zase dávám hovězí ocásky, je tam hodně masa, proto je beru, jinak bych se bála ucpání asi. Kamarádka takhle musela se psem na veterinu, úplně se ucpal a od té doby kosti nedává vůbec. Takže mám teď docela strach. Je pravda, že z barfu mají celkem pevný bobky a jakmile je to řidší, tak už vím, že to maso nebylo zrovna ok.


No tak s tou hovězí kostí je to opravdu o tom, že okusujou klouby, alespoň u nás. Na zahradě se mi pořád ještě válí kosti z loňska, Mates občas nějakou objeví v křoví nebo někde jinde zapomenutou a přitáhne jí na světlo bóží a kost je bez kloubu, alf jinak defskto kompletní…. já třeba vůbec nedávám vepřový kosti, protože tu psi rozkoušou a sežerou… kámoška je zase dává psům běžně. 
Ocásky jsou super, bohužel tak super, že je to jediná věc, o kterou se moji psi hrdlí… to můžou jen pid dozorem… protože jeden to nechá válet, druhej pes jde okolo a řekne si “ ha.. volnej ocásek..” a chce si ho vzít, ale zmerčí to původní majitel a hned startuje. Ne že by se mi porvali, ale poštěkání tam je.

Navíc Gina je v tomhle strašná potvora, ta cíleně udělá past na Popelku. Ocásek položí na zem, lehne si o pár metrů dál a hlídá si ho, ale dělá, že si ho nevšímá… no a Matěj se chytne vždycky a dostane chudák od ní vyhudlíno.

Sarah01
Sarah01 (2183 příspěvků) 16.05.2024, 16:01:48 xxx.xxx.162.253
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 16.05.2024, 15:57:35

Jj, hovězí ocásky jsou velmi dobré a za ně se stojí porvat. 👍😄

Já u toho všechny taky radši hlídám, co kdyby jim třeba zaskočilo.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.