Aktuálně: 4 059 inzerátů199 456 diskuzních příspěvků18 102 uživatelů

Velká pardubická

Anonymní (neregistrovaný) 12.10.2023, 18:28:31 xxx.xxx.133.109
XY.:

Fíha chvíli jsem tady nebyl a takových příspěvků 🙂.

A pro ty co tady řeší ekonomiku je krásně vyjádření kůň na to nemá ale 5. peníze by pobrat mohl. Když vezmu že konkrétního koně Stuke tento postoj stal život a opravdu nemuselo zůstat jen u něj. ( Když by ho majitel před závodem prodal je na tom ekonomický líp ).  Ale kdo chce kouká na to kompletně kdo né tak tzv. přes prsty .  A ano jednoúčelový kůň je dostihák a viděli jste jeho život po kariéře jak je úžasný ? Soudný člověk mu tu bezbolestnou smrt i přeje ale tohle nikdo vidět nechce !  A ano když se zruší dostihy zmizí z planety jeden druh ale ten byl i za tím účelem vyšlechtěn. ( Takže i ty keci lidí že když se zruší dostihy nebudou již žádný koně v ČR je dle mě blbost).

A jakákoliv práce člověka a zvířete je o vzájemné spolupráce a pochopení.  A to za 5 min společného života nelze.  

A každý má nějaký postoj k životu. A když čtu Neverenda ani se nedivím že je v kolektivu tak ,,oblíbeny 😀".


Ještě že už jste zpátky.

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 12.10.2023, 18:31:56 xxx.xxx.242.38
Odpověď na příspěvek uživatele XY. z 12.10.2023, 17:40:16

Tady bych to nenazýval kolektivem.😀😀 Naopak v kolektivu bývám velmi oblíben, zvláště v ženském.😀 Bohatý, krásný, znáte ženský ,ne? 😀 Tak do mě holky a nešetřte mě.😀 Chlapům snad dojde,že si dělám jen “prdel”.😀

Anonymní (neregistrovaný) 12.10.2023, 18:32:58 xxx.xxx.133.109
XY.:

Jo to že neumíte slušně komunikovat jsem jsi jíst. A nebojte až doznate že každá mince má 2 strany tak se z maštale pls vraťte.


Pat a Mat

kometa
kometa (5543 příspěvků) 12.10.2023, 18:36:44 xxx.xxx.147.163
Neverend:

Proč sakra pořád odbočujete od tématu? Řešil se snad život koně pro špičkové dostihy a koně v zájmovém chovu. A vy na to odpovídáte koňmi v lese a na zastrčených dvorcích. 😀 To bych mohl já porovnávat koně člověka v zájmovém chovu s příjmem stovek tisíc měsíčně a ochotného je do koně vrazit s chudákem co si právě zlomil nohu na dostizích. Hádejte který kůň se má lépe?


Ale když si ten kůň v zájmovém chovu zlomí nohu, tak jsou majiteli  jeho statisíce na nic. A že se to stává - všichni tři koně v této situaci, které jsem znala, byli hobíčkáři a zlomili si nohu ve výběhu. Takže zakážeme výběhy? Který kůň se má tedy lépe?

kometa
kometa (5543 příspěvků) 12.10.2023, 18:38:46 xxx.xxx.147.163
XY.:

Fíha chvíli jsem tady nebyl a takových příspěvků 🙂.

A pro ty co tady řeší ekonomiku je krásně vyjádření kůň na to nemá ale 5. peníze by pobrat mohl. Když vezmu že konkrétního koně Stuke tento postoj stal život a opravdu nemuselo zůstat jen u něj. ( Když by ho majitel před závodem prodal je na tom ekonomický líp ).  Ale kdo chce kouká na to kompletně kdo né tak tzv. přes prsty .  A ano jednoúčelový kůň je dostihák a viděli jste jeho život po kariéře jak je úžasný ? Soudný člověk mu tu bezbolestnou smrt i přeje ale tohle nikdo vidět nechce !  A ano když se zruší dostihy zmizí z planety jeden druh ale ten byl i za tím účelem vyšlechtěn. ( Takže i ty keci lidí že když se zruší dostihy nebudou již žádný koně v ČR je dle mě blbost).

A jakákoliv práce člověka a zvířete je o vzájemné spolupráce a pochopení.  A to za 5 min společného života nelze.  

A každý má nějaký postoj k životu. A když čtu Neverenda ani se nedivím že je v kolektivu tak ,,oblíbeny 😀".


Jo, vy si s neverendem můžete podat ruce. Oba vás baví provokovat a kafrat do věcí, kterým nerozumíte.

kometa
kometa (5543 příspěvků) 12.10.2023, 18:43:00 xxx.xxx.147.163
efe:

Hele na tohle je můj čas moc drahej… Navíc musim ještě do maštale za těma chudákama dostihovejma důchodcema…


Je to marný, je to marný, je to marný. Neboli nemá to cenu, nemá to cenu, nemá to cenu.

Podrbejte ty dostihové důchodce i za mě za uchem.

XY. (neregistrovaný) 12.10.2023, 18:43:41 xxx.xxx.120.185
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 12.10.2023, 18:38:46

On je to ale pán s velkým N tak ho tak oslovte . Ale opět jdeme diskutovat o koních . A chabou výmluvu že jste ženský se nepřijímají ! 

kometa
kometa (5543 příspěvků) 12.10.2023, 18:46:22 xxx.xxx.147.163
XY.:

Ale vždyť na tom není nic špatně . Tam jde o to když vás někdo ve vašem případě poprosí o jízdu terénem jak se v danou situaci zařídite.  Tyto lidé koně dají komukoliv který zaplatí 💰. Tam je ta chyba a tu nikdo nechce vidět ?    

To je to samé třeba auto jsou lidi že ho půjčí lidem i bez papírů a řeší se to až když je průser.

Škoda že neumím Francouzky už bych udělal přepis rozhovoru před závodem (takovou zrzavcovou kreslenou formou).


Vy srovnáváte půjčení koně s půjčením auta? Opravdu ničemu nerozumíte.

Seděl jste někdy na koni? Na dobře přiježděném koni?

kometa
kometa (5543 příspěvků) 12.10.2023, 18:48:07 xxx.xxx.147.163
XY.:

On je to ale pán s velkým N tak ho tak oslovte . Ale opět jdeme diskutovat o koních . A chabou výmluvu že jste ženský se nepřijímají ! 


Ne, neverend pro mě není pán s velkým N. 

A o koních diskutujeme celou dobu.

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 12.10.2023, 18:49:43 xxx.xxx.242.38
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 12.10.2023, 18:36:44

Snad nechcete porovnávat hraniční situaci při závodu a zcela přirozený pobyt ve výběhu.🙂 Na houbách jsou sice taky telata co jsou schopni se přizabít, ale rozhodně větší šanci na zranění máte při sportovním výkonu. Mimo šachů teda.Ikdyž i tam by se dala věž soupeři narvat třeba do konečníku v krajním případě i s tím “budíkem”.😀😀 

XY. (neregistrovaný) 12.10.2023, 18:51:36 xxx.xxx.120.185
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 12.10.2023, 18:46:22

Kometo je problém že tady nejste od začátku debaty. To je vaše chyba .  A koukněte třeba na video co bylo v odkaze od Irmi jestli bylo od ní. 

kometa
kometa (5543 příspěvků) 12.10.2023, 18:54:27 xxx.xxx.147.163
Neverend:

Snad nechcete porovnávat hraniční situaci při závodu a zcela přirozený pobyt ve výběhu.🙂 Na houbách jsou sice taky telata co jsou schopni se přizabít, ale rozhodně větší šanci na zranění máte při sportovním výkonu. Mimo šachů teda.Ikdyž i tam by se dala věž soupeři narvat třeba do konečníku v krajním případě i s tím “budíkem”.😀😀 


A co Železník? VP jel šestkrát a čtyřikrát ji vyhrál. A pak si zlomil nohu při obyč vyjížďce. Prostě blbá náhoda.

kometa
kometa (5543 příspěvků) 12.10.2023, 18:56:04 xxx.xxx.147.163
XY.:

Kometo je problém že tady nejste od začátku debaty. To je vaše chyba .  A koukněte třeba na video co bylo v odkaze od Irmi jestli bylo od ní. 


Ale já tady jsem od začátku. První příspěvek 8.10. 16 58. Takže jste si trochu naběhl.

XY. (neregistrovaný) 12.10.2023, 18:57:10 xxx.xxx.120.185

A nejsem koňský negramot ale dokazovat to nepotřebují a kór né někomu a zní to namyšlené no ať mě to nevadí.

Tak opět překážka číslo 4. při VP.  Letos a jiné roky předem.

XY. (neregistrovaný) 12.10.2023, 19:00:31 xxx.xxx.120.185
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 12.10.2023, 18:56:04

Třeba p Bartoš se vyjádřil pro mě smrt koně vůbec nic neznamená je to moje práce. Ale je mi líto těch lidí ve stájích co se koní věnují každý den ( kůň Vicody ). 

kometa
kometa (5543 příspěvků) 12.10.2023, 19:04:49 xxx.xxx.147.163
XY.:

A nejsem koňský negramot ale dokazovat to nepotřebují a kór né někomu a zní to namyšlené no ať mě to nevadí.

Tak opět překážka číslo 4. při VP.  Letos a jiné roky předem.


Fajn, nejste negramot. Tak proč neodpovídáte na mé otázky? Vlastně - vy nepotřebujete nic dokazovat. Elegantní řešení.

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 12.10.2023, 19:07:48 xxx.xxx.242.38
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 12.10.2023, 18:54:27

Viděla už jste video o těch drogách a dopingu? Napadá vás něco? Jestli ne, mohu dát další odkaz kde o tom jak to chodí ve vrcholovém sportu mluví od přímý účastník.🙂 Každé fitko vám později nabídne “pomoc” v tomto směru. Myslíte že koně jsou ušetřeni? A všichni víme co tohle svinstvo dělá v těle, jak časem ovlivňuje kostní hmotu,klouby a orgány v těle. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.