Aktuálně: 4 075 inzerátů199 455 diskuzních příspěvků18 102 uživatelů

Psi v médiích

Doron
Doron (2368 příspěvků) 22.08.2024, 12:15:03 xxx.xxx.166.104

Myslím,  že moji psi by neštěkali.

Štěkání mají vyhrazené na hlídání, ne na upoutání pozornosti.

Možná by vyli. To asi jo. Když odjedu, prý navečer sborově vyjou, asi abych věděla,  kde mám svojí smečku,  když jsem ztracená. 

A bůhví,jak s nimi ta zlá ženská zacházela, to že měla dospělé psy v klecích už taky o něčem svědčí, možná jim dávala i protištěkací obojky , ty bývají u klecařů velmi populární ☹️.

Občas zapomenu některýho psa při nočním venčení na zahradě, teda on se tam zapomene , a nikdy žádný nezaštěká ani nezakňučí, jen zkusí otevřít dveře a když je zamčeno, čeká prostě přede dveřmi až mi to dojde.

Na to, že se trpící pes nějak hlasově projeví,se spolehnout nedá.

  

  

Verun
Verun (991 příspěvků) 22.08.2024, 13:54:00 xxx.xxx.220.12
orionka-2:

Co dál vám napíšu. Když ten byt vytopíte tak, že voda bude crčet z něj, ne z vašeho, tak přijedou hasiči a za asistence policie do toho bytu vniknou vodu zastavit, aby nemusela být zastavená pro celý dům.


Kdysi když jsme nebyli na víkend doma, půjčil manžel byt kamarádovi na “radovánky”, ti se tak u nás radovali, až něco vyrobili v koupelně, jestli přívod vody do pračky…už nevím… prostě my přijeli domu, po otevření bytu na nás dýchl tropický pavilon…všechno nasáklé  vodou…tu vodu pro naší stoupačku vypli a čekali až přijedem.  (čtyřpatrový paneláček) . tak asi tak. žádné vnikání se nekonalo. 

Buggyra
Buggyra (4156 příspěvků) 22.08.2024, 15:39:21 xxx.xxx.198.226

jojo, to jsem měla teď o dovče, sms, že havarie vody a správce se potřebuje podívat na stoupačky u mě, jaký to má rozsah. Tak jsem se opupínkovala a odepsala, že samozřejmě ať se jde podívat, nemám problém (klíč má už léta u sebe v úschově). Naštěstí nebyl prů*er u mě, ale o partaj níž, no ale ten týden do konce dovči mi to leželo v hlavě, správce si pak se mnou už moc nedopisoval, jen zahlásil, že to bude vyžadovat rekonstrukci celé stoupačky a bourat se začne v následujícím týdnu 😂

To jsem už naštěstí byla doma a mohla zajistit během dne kočku, aby dělníkům neutekla na výlet. Dělníkům během mojí pracovní doby také pochopitelně otevíral správce a nebo jsem nechávala otevřený byt, už nevím, tak musela být kočka zabezpečená.

Verun
Verun (991 příspěvků) 22.08.2024, 22:18:26 xxx.xxx.220.12

jj mít u někoho nebo někde klíč je základ…já jednou ťapala skoro o půlnoci se psem 1,5 km  k holce žebrat o klíč, protože manžel zrovna usnul a neslyšel zvonek..to s ním mluvíte, že jdete ještě vyvenčit a už se domu nedostanete(klíče jsem si zrovna na potvoru zapomněla) a jak jsem byla oblečená neoblečená a jaká mi byla zima, a jak pes nechápal, co je to za vejlet, a že jsem se málem nedotloukla ani na holku, ta si přetáhla peřinu přes hlavu-bydlí v přízemí a já na ní tloukla na okno…asi myslela, že jí otravuje kocour…… aspoň mi půjčila ponožky a boty a bundu…už byl hluboký podzim. no šla jsem  v pyžamu a kroxech, takový domácí komplítek…

po druhé se mi to stalo, když mladší holka měla na uších sluchátka a já opět stepovala okolo baráku…bez klíčů…ani jí nebylo divný , že jsem na rychlém večerním vyčurání se psem skoro hodinu…

Trickyvoo
Trickyvoo (503 příspěvků) 22.08.2024, 22:58:52 xxx.xxx.62.63
Chingis:

Mě jednou na fakultě ulít samec strašilky, přeletěl celou halu a přistál nějaký prvačce na rameni. A tam teda ječela ona, strašilák se tvářil, že jeho se to netýká. 


Bývalý spolužák to taky doma měl a vyprávěl mi veselou historku, jak se mu ztratila a nemohl jí najít. Pak k nim přišla nějaká paní na návštěvu a najednou kouká, že jí leze po noze, tak přemýšlel, jestli jí má odchytit a nebo doufat, že si nevšimne a nechat to tak 😄.

Trickyvoo
Trickyvoo (503 příspěvků) 23.08.2024, 01:08:38 xxx.xxx.62.63
balu:

To si přečtěte…žena - 23 let - má u sebe ještě dalšího psa, co jí nemůže být podle našich skvělých zákonů odebrán. Ti dva psi, mimochodem kříženec NO a fena, byli v klecích zavření víc jak měsíc bez vody a žrádla. A ta žena tam do toho bytu chodila!! 

Lhostejní byli i sousedé, přece museli slyšet, že psi štěkají nebo se snaží z kleci vyprostit. 

A ano, jistě to bude jen podmínka.


To máte těžký. Já si taky moc sousedů nevšímám. Třeba paní nevypadala zas tak, že by vás napadlo, že tam má psy, na které kašle. Psi třeba nevydávali hluk. Já si třeba myslím, že naše Malina by ani neštěkla. Vůbec by jí podle mě nenapadlo se takhle domáhat pomoci. 

Za tohle by měly padat tresty natvrdo, ale bohužel.

Orionka (neregistrovaný) 23.08.2024, 08:34:05 xxx.xxx.226.32
Verun:

jj mít u někoho nebo někde klíč je základ…já jednou ťapala skoro o půlnoci se psem 1,5 km  k holce žebrat o klíč, protože manžel zrovna usnul a neslyšel zvonek..to s ním mluvíte, že jdete ještě vyvenčit a už se domu nedostanete(klíče jsem si zrovna na potvoru zapomněla) a jak jsem byla oblečená neoblečená a jaká mi byla zima, a jak pes nechápal, co je to za vejlet, a že jsem se málem nedotloukla ani na holku, ta si přetáhla peřinu přes hlavu-bydlí v přízemí a já na ní tloukla na okno…asi myslela, že jí otravuje kocour…… aspoň mi půjčila ponožky a boty a bundu…už byl hluboký podzim. no šla jsem  v pyžamu a kroxech, takový domácí komplítek…

po druhé se mi to stalo, když mladší holka měla na uších sluchátka a já opět stepovala okolo baráku…bez klíčů…ani jí nebylo divný , že jsem na rychlém večerním vyčurání se psem skoro hodinu…


Někteří když spí, tak spí. A já jsem šla spát se psy ke kamarádce. Taky přes půl města. Syn spal a vzbouřit celý panelák….to jaksi nešlo.

Ale když půjdu dál do vzpomínek, tak rodičové kdysi lezli domů oknem v poctivém 1. patře. Šli z divadla a já spala jak špalek.

kometa
kometa (5543 příspěvků) 23.08.2024, 09:08:36 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele Verun z 22.08.2024, 22:18:26

mít u někoho nebo někde klíč je základ

Tak tak. Já teda schovávám klíč na “tajném” místě, o kterém všichni sousedi vědí. Poté, co jsem se v jednom měsíci dvakrát vracela 30 km ke koním, kde jsem ho zapomněla.

Praktické pro sousedku, která se mi v mé nepřítomnosti stará o zvířectvo. Nebo pro jinou, které jsem volala, jestli jsem na sporáku vypla brambory. Měla jsem zařizování a nemohla se hned vrátit zpátky. No, nevypla.

kometa
kometa (5543 příspěvků) 23.08.2024, 09:10:34 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele Orionka z 23.08.2024, 08:34:05

rodičové kdysi lezli domů oknem v poctivém 1. patře. 

To lezli v těch “hodobóžových šatech”? Jasně, co jim zbývalo.

orionka-2
orionka-2 (1027 příspěvků) 23.08.2024, 11:01:57 xxx.xxx.226.32

Sousedy mám daleko, tak mi poradila rodinka ( když jsem volala, ať mi někdo přijede otevřít), ať si proboha někde schovám klíč…..Tak jsem vybrala spolehlivou schovku….a nikdy už jsem ho nenašla 🙂). Ale kocour má trvale otevřené okénko, možná bych se v nouzi nejvyšší procedila.

orionka-2
orionka-2 (1027 příspěvků) 23.08.2024, 11:05:45 xxx.xxx.226.32
kometa:

rodičové kdysi lezli domů oknem v poctivém 1. patře. 

To lezli v těch “hodobóžových šatech”? Jasně, co jim zbývalo.


Koukám, že jste žhavá na detaily 🙂) Já jsem spala, vzbudila jsem se, když už byli doma s údivem “ To už jste tady? ” Asi táta shodil sako….a mamce už pak otevřel, ta po žebříku v dlouhé róbě nemusela.

efe
efe (1490 příspěvků) 23.08.2024, 11:10:28 xxx.xxx.155.192

My máme u domu schovaný malinký sejf na kód na klíče. Moc šikovná věcička, třeba i pro případné venčiče, když nejsme doma. Bránu otevřu mobilem odkudkoliv a klíč si vyloví se znalostí hesla z trezůrku.

kometa
kometa (5543 příspěvků) 23.08.2024, 11:53:29 xxx.xxx.147.163
orionka-2:

Koukám, že jste žhavá na detaily 🙂) Já jsem spala, vzbudila jsem se, když už byli doma s údivem “ To už jste tady? ” Asi táta shodil sako….a mamce už pak otevřel, ta po žebříku v dlouhé róbě nemusela.


Tak to jo. Já si právě představila, jak mamka šplhá v dlouhé večerní po okapu.🙂 Chlap, byť v saku, to má přece jenom jednodušší.

drvodelkafialova
drvodelkafialova (1138 příspěvků) 23.08.2024, 12:04:37 xxx:xxx.e3a8:b93f

Vzpomínáte na film s Gabenem a Funezem Tetovaný? Já mít peníze, zařídím si to jako oni a o nekonečnou zábavu mám postaráno. Já bych sousedy lovila 😜 a mít nějaký pěkný kus lesa, lovila bych ekology.🤠

Verun
Verun (991 příspěvků) 23.08.2024, 14:12:45 xxx.xxx.220.12
kometa:

mít u někoho nebo někde klíč je základ

Tak tak. Já teda schovávám klíč na “tajném” místě, o kterém všichni sousedi vědí. Poté, co jsem se v jednom měsíci dvakrát vracela 30 km ke koním, kde jsem ho zapomněla.

Praktické pro sousedku, která se mi v mé nepřítomnosti stará o zvířectvo. Nebo pro jinou, které jsem volala, jestli jsem na sporáku vypla brambory. Měla jsem zařizování a nemohla se hned vrátit zpátky. No, nevypla.


HM to jsem si takhle ráno uvařila párečky, a vyrazila asi ke koním, kam jinam, a když jsem přišla už už se začal připékat hrnec- voda se vyvařila…místo abych to vypla, dala jsem to na sporo..to ale doma nemůžu nikdy říct, jen tady😜to by bylo :bába už má sklerozu…nebo toho němčoura.

orionka-2
orionka-2 (1027 příspěvků) 23.08.2024, 16:23:44 xxx.xxx.226.32
Buggyra:

Do paneláku jsme zamčíno neměli a dveře jsme nezamykali, stačila koule zvenčí - no a když jsme si zapomněli klíče, otevřel nám pes 😀


Taky tak, jenže pak jsme začali zamykat právě kvůli psovi. Otvíral si, kdykoliv se chtěl jít projít. Takhle si otevřel v Brně na hlavní ulici, prošel se a když jsme ho šediví hledali, vracel se, kam patřil.

efe
efe (1490 příspěvků) 05.09.2024, 11:39:00 xxx.xxx.155.192
»
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 05.09.2024, 11:36:18

V tomhle soucítím se psy, já to taky nesnáším. Proto objímám jen psy. Počkat, to je vlastně blbje… Bára by souhlasila, mopsle nikolivě.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.