Aktuálně: 4 058 inzerátů199 456 diskuzních příspěvků18 102 uživatelů

Psi v médiích

Varaxi
Varaxi (655 příspěvků) 09.08.2024, 08:07:28 xxx.xxx.168.223

Frustrace je možná jako jednorázový kolaps, kdy člověk už nevidí jinou možnost a propadne pocitu beznaděje. Pak toho ale lituje a udělá všechno pro to, aby se to neopakovalo. 

Já z frustrace plácla své dítě přes zadek. Od té doby jsem si vypracovala antifrustrační postup a dobrý, i když už jsem zažila mnohem horší dny, než byl ten jeden. 

A navíc té frustraci člověk propadne o samotě úplně stejně jako veřejně. Pokud se dokázal mezi lidmi hlídat, nebyla to frustrace, ale úmysl. 

Jana (neregistrovaný) 09.08.2024, 08:43:34 xxx.xxx.219.142

Efekt frustrace je dobře popsanej v Homo sovieticus

Dafi
Dafi (221 příspěvků) 09.08.2024, 11:34:19 xxx.xxx.136.20

NÁŠ MILOVANEJ,ÚSPĚŠNEJ PAPILONEK JE VE PSÍCH SPORTECH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MILOVANEJ A OBDIVOVANEJ NÁMI ČTENÁŘSTVEM!!!!!!!

Leithian
Leithian (800 příspěvků) 09.08.2024, 16:55:33 xxx.xxx.42.37
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 09.08.2024, 07:20:58

Tak mi vysvetli proč mun kůň papoušek had nebo pes nesmí k cizím na pozemek, nesmí vraždit nikdo z nich žádný zvířata venku jinak mam průser jak prase a kočka jo? Výjimka ze zákona neni a blbý výmluvy kočkařů jak to kočce nevysvětlí a jak to nejde… ty fakt neberu a takovejm teda pojedu na jejich zahradu venčit svý krajty neb jim taky nevysvětlim že tam nesmí.

Prostě kdyby kočkaři nebyli úplně tupí z 90% tyhle věci se nedějou

Kilian
Kilian (1403 příspěvků) 09.08.2024, 17:03:28 xxx:xxx.9f80:5b42
»
Odpověď na příspěvek uživatele Dafi z 09.08.2024, 11:34:19

….papilonek momentálně vytáhnul z tašky nepozorovaně plyšovou kočku co vezu vnukovi na dovolenou a načnul jí bříško….na jednou stranu ho mám chuť seřezat, na druhou stranu jsem zjistila, že kočička mňouka, což jsem při její koupi nespozorovala….

Sardullah
Sardullah (1477 příspěvků) 09.08.2024, 18:23:57 xxx.xxx.189.104
Leithian:

Tak mi vysvetli proč mun kůň papoušek had nebo pes nesmí k cizím na pozemek, nesmí vraždit nikdo z nich žádný zvířata venku jinak mam průser jak prase a kočka jo? Výjimka ze zákona neni a blbý výmluvy kočkařů jak to kočce nevysvětlí a jak to nejde… ty fakt neberu a takovejm teda pojedu na jejich zahradu venčit svý krajty neb jim taky nevysvětlim že tam nesmí.

Prostě kdyby kočkaři nebyli úplně tupí z 90% tyhle věci se nedějou


Ale nikdo nerozporuje, že i majitelé koček by měli mít tyto zabezpečené tak, aby se necourali…myslím, že nej problém jsou takové ty polodivoké kočeny, vlastně nikomu nepatřící, eventuelně se přifařili k někomu na krmení a pak teda ty venkovní myšilovky, které někomu patří, ale primárně jsou určeny k tomu, aby lovily myši a to nejen doma v kuchyni, ale třeba i na půdě, v kůlně, v garáži, dílně, ve stodole…

Ale pořád není důvod, když mi váš kůň vnikne na zahradu a podupe mi záhony, tak abych mu schválně ubližovala, abych do měl třeba mlátila. Nikde nevidím důvod, když najdu na svém pozemku nebo doma hada a evidentně to není volně žijící užovka, abych ho usmrtila nebo ho nějak tloukla, topila…co já vím, jaká likvidace by ještě koho napadla.

Rozebíráme tady dvě rozdílné věci…volný pohyb koček po cizích pozemcích a případné oběti na životech jiných zvířat, které tyto kočky způsobí a zbytečně působenou bolest a stres živému tvoru…

Ale já nejsem objektivní, neboť kočku nemám a ani si jí nepořídím právě proto, že jí nedokážu udržet na svém pozemku a bydlíme u silnice a sousedka by taky nebyla nadšená, kdyby tam moje kočena lezla, mojí zahradu navštěvují cizí kočky, před kterými se tedy snažím chránit mnou krmené ptactvo a teda musím říct, že se modlím, aby nějakou neopatrnou nečapla Gina…nevím, jestli by měla při ochraně “svých” ptáčků velké pochopení pro takového predátora…zatím vždycky závod vyhrála kočka a dostala se do bezpečí. Nenapadlo mě v tom vidět problém.

Vůbec nechápu (alespoň dle vašeho příspěvku mi to tak připadá) ten bezbřehý vztek a nenávist ke kočkám….jako jasně, určitě z vás mluví nepříjemná zkušenost, nevím kolik volně se pohybujích koček cizích majitelů vám způsobilo újmu…ale u vás mi to vždycky přijde obecně ke všem volně se pohybujícím kočkám “zabít krtka”

Majitele k ničemu nedoženete…protože je sci-fi, aby všechny kočky měly třeba identifikační čip…i kdyby to bylo nařízeno, tak v praxi neproveditelné….na zahradě se mi pohybuje kočka, ale není moje…a kdyby moje byla, tak kdo dokáže, že moje skutečně je?

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 09.08.2024, 20:24:59 xxx.xxx.32.127
»
Odpověď na příspěvek uživatele Leithian z 09.08.2024, 16:55:33

Jani, můj Fido také chodí v noci po venku sám, a nemám jak mu v tom zabránit. Utrápil by se… Ale vím na 100%, že už dávno neloví, a to ani hmyz.

Pravdu má Sardullah, že polodivoké kočky nikomu nepatřící jsou problém, proto jsem ráda za kastrační programy. Ale, PROBOHA, i když jsem nic nečetla ani neviděla, tak nikdy nikdy nikdy neschválím sadistické zabití jakéhokoli zvířete. I kdyby byl dotyčný frustrován až do nebes.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 09.08.2024, 20:26:15 xxx.xxx.32.127
»
Odpověď na příspěvek uživatele Leithian z 09.08.2024, 16:55:33

A vůbec nechápu, jak myslíš, že kočkaři jsou tupí…?? Považuji se za dlouholetou kočkařku, a co mám teda podle Tebe dělat jinak?

Anonymní (neregistrovaný) 09.08.2024, 20:53:26 xxx.xxx.123.75

Šel zachraňovat hafana. Obě nohy zlomené ale kupodivu přežil on i pes.

Leithian
Leithian (800 příspěvků) 09.08.2024, 21:38:57 xxx.xxx.42.37
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 09.08.2024, 20:26:15

Říkám povětšinou. O tobě bych to fakt neřekla, to bys mohla vědět. Nicméně moc dobře víš že tvoje vypouštění Fida ven a děj se vůle boží neschvaluju. (A následné rozčilování když se střílí aby se chudinka nevyděsil a nezdrh nebo to že na něj nějakej pes doráží). Tupým kočkařem nazývám ty co maj u baráku x koček a je jim naprosto buřt kde lítaj co dělaj atd. A prostě v tomhle jsem za spravedlnost. Když nesmim do lesů vypouštět hady aby jakože invazivní druh proč je to tolerováno kočkam který jsou neidentifikovatelny čí sou pokud vůbec něčí. A ano vadí mi když se tu dští jed a síra na lidi kterym utek pes nebo ví že neposlouchá a pak honí zvěř. Tp je děsný halooo jak je dotyčnej hloupej neschopnej, zlej. Co chudinka srnečka. Ale že majitelé koček denodenně dělaj naprosto to samý jen ptákum, malejm hadum a ještěrkam a malejm zajíckum to je ok cajk a je jim to buřt plotože čičinta. Nejsme ve středověku aby kočka byla jedinej způspb likvidace myší a pokud doma člověk nemá tunu zvířat a tudíž lákadlo fakt mu nehrozí hlodavčí invaze a fakt neni důvod aby měl x koček co lozej po všech pozemcích. Narovinu, souseda už sme upozornili že tu jeho kočky nechcem a že jezevce učíme kočky lovit. Tak ať se s tim srovná jak umí. 

Leithian
Leithian (800 příspěvků) 09.08.2024, 21:50:09 xxx.xxx.42.37
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 09.08.2024, 18:23:57

Já nikde nerozporovala že to je kripl když je zabíjí jak zabíjí. A že nemá být potrestán. Ale! Ano nebudu ho hanit za to zabití jako takové. To plně chápu.

Že to nejde? Ale jde. Buď bude na pozemku, odchycená v útulku nebo piclá myslivcem. A jak rychle by se lidi naučili si kočky hlídat. Že maj lovit myši na půdě a v kůlně? Tak si udělam vratky na plot, dam elektriku nebo udělam ten neviditelnej ohradník jako mívaj amíci. Možností je milion. Jen chtít. Kočky prostě škody v přírodě působěj. Že nejde je označit? Ale jde. Opět. Bez dozoru nemaj v lesích a na lukách co dělat. Konec tečka. 

Milé kočičky mi do dnešního dne udělaly na ptactvu škody za víc jak 5tis. (Papoušci a čistokrevná kuřata) Plachta na bazénu 3 tis, výměna litr. 3 dětský bazénky každej cca po litru. Totálně zesraný záhonky miliardkrát a podloží pod bazen přes zimu (písek) ani nepočitam. Odpovědi majitelů? Moje kočka to neni ta tu jen bejvá, žere…. Fakt se divíš že je lidi likvidujou? U koně, psa, papoucha. Majitele dohledáš, lze po něm vymáhat škodu, dát mu trest. U koček to ani majitelé ani stát nejsou schopný zajistit tak to holt lidi řešej po svym. Takže jo na chudinky kočičky už sem alergická.

A ne vědomě bych jí netýrala, neublížila a dva nalezence jsem zachránila, našla domovy. Jednu pokousanou psem vzala na veterinu na rtg, na silnou injekci proti bolesti a pak odevzdala sousedce které patřila. Jestli ale zas načapu sousedovo zrzavou svini kterak mi skáče po voliéře tak za sebe fakt neručim. Další papouchy si povraždit nenecham a nejsem milionář abych si z pozemku dělala nedobytnou pevnost kvůli cizí havěti.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 09.08.2024, 22:38:30 xxx.xxx.32.127
»
Odpověď na příspěvek uživatele Leithian z 09.08.2024, 21:38:57

Jani, stran střílení jsem vůbec nebyla rozčilená kvůli Fidovi, ale kvůli lidem!!! Schází se tu opravdu podivná individua. Opakovaně jsem já, a mnozí další od nás i z okolních baráků, volala Měšťáky. Když se bezďáci scházeli na blízké lavičce, všude odpadky, láhve od chlastu, smrad, výkaly, tak to policie vyřešila po opak. telefonátech fikaně: Odmontovali tu lavičku!!!😄

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 09.08.2024, 22:41:02 xxx.xxx.32.127
»
Odpověď na příspěvek uživatele Leithian z 09.08.2024, 21:38:57

No a Ty jsi tu debatu otočila úplně jinam. Znovu říkám, že nechci číst žádný podrobnosti o mučení koček…ale o tom tu ta diskuze vznikla…co jsem pochopila. Ten chlap je pro mě psychopat a další výrazivo snad ani psát nebudu.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.