Aktuálně: 4 090 inzerátů199 090 diskuzních příspěvků18 093 uživatelů

Psi v médiích

Xerxova
Xerxova (993 příspěvků) 12.07.2024, 09:44:25 xxx:xxx.c4a9:fde
orionka-2:

Lidi jsou neskutečná hovada. A pak řeknou : já jsem ho dala ženské u nádraží…např.

Také jsme měli v “našem” lesíku uvázaného psa. Na hnusném vikslajvantovém provaze. Holka ji uvázala v lese, kde se pořád venčí, spoléhala na to, že tam dlouho nebude. Jenže bylo dva dny hnusně a lidi nechodili. Když ji paní doktorka našla, měla už kolem sebe vydupané kolo a hlavu těsně u stromu, skoro uškrcená. Policii, která přijela, půjčila vodítko a protože věděla, kam ji vezou, po bezesné noci si jela pro vodítko a přivezla si na něm Báru, která byla zlatá a dožila u ní. Velká černá kníračka s PP. Majitelka dohledaná a pravděpodobně nepotrestaná. Je to dávno. Dokonce se doktorka bála celý rok, aby si pro ni nepřišla a nechtěla ji zpátky. Celé osazenstvo lesíka bylo nachystané, jak by jí to vytmavilo !! Xerxovi to pamatují.


kdo by nepamatoval velikou černou rozchechtanou Bařenu. Že je s PP (a dohledal se pak její osud) odhalilo až tetované číslo ve slabině a na to se přišlo až po ostříhání zarostlé černé obludy… Kráska se z ní vyloupla, náš Xerxes ji miloval… ono na něj občas držkovala… to už je víc než dvacet let…

Sarah01
Sarah01 (2173 příspěvků) 12.07.2024, 11:37:31 xxx.xxx.162.253
Anonymní:

Tyhle uvazovače nesnáším.🤒 A jsou i hodně blízko nás místa kde by jeden brečel na každém kroku. Naštěstí tam poslední dobou chodí hodně dobrovolníků, mám i známého. 🙏 https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/419939-otresne-tyrani-psu-na-slovensku-psi-bitky-i-jatka-v-osade-nikdo-neresi-video


Já nechápu, že to tak nechají, proč tam třeba nevyšlou armádu? To je prostě strašný, co se ve jménu rasismu naruby děje.

megi-the-pes
megi-the-pes (3084 příspěvků) 12.07.2024, 13:46:56 xxx.xxx.124.195
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 12.07.2024, 12:21:11

Bych pro ně postavila speciální věznici. Co s nima jinýho? A pouštět ven po tom, co projdou jazykovým kurzem, rekvalifikací a budou mít smlouvu minimálně na úklid obcí. Nazdar. 
Jsou to trestné činy? Jsou. Tak co. Nevidím důvod, proč je nepozavírat. 

impact
impact (655 příspěvků) 12.07.2024, 16:14:35 xxx.xxx.115.8
megi-the-pes:

Bych pro ně postavila speciální věznici. Co s nima jinýho? A pouštět ven po tom, co projdou jazykovým kurzem, rekvalifikací a budou mít smlouvu minimálně na úklid obcí. Nazdar. 
Jsou to trestné činy? Jsou. Tak co. Nevidím důvod, proč je nepozavírat. 


Jak chcete postavit věznici pro nějakých dvěsta tisíc lidí? 😂 

Kdo v nich bude na resocializaci stovek tisíc kikánů pracovat? Kdo jim to bude všechno platit?

Podle statistik žije na Slovensku kolem půl milionu kikánů a z toho jen menší polovina žije normálně. Zbytek je v osadách a vyloučených lokalitách.

megi-the-pes
megi-the-pes (3084 příspěvků) 12.07.2024, 16:38:08 xxx.xxx.124.195
»
Odpověď na příspěvek uživatele impact z 12.07.2024, 16:14:35

No jo… jenže stat. úřad říká, že je na Slov. nezaměstnaných 155 tisíc lidí. Celkově jako. To je divné.
Když ta polovina z asi přes 400 tisíc asi nemaká. 102 tisíc jsou dlouhodobě nezaměstnaní a 54 tisíc nikdy nepracovalo, patří tam aj absolventi.

My máme 274 tisíc nezam., tak jim nějaké půjčíme.

Věřim, že na to je milion dotací. 
Myslím, že ti, co pracují, nebudou zas tak nenormální. Tak se to zužuje.

Vymyslim hodně blbostí. 
Protože co to jako je, že uprostřed Evropy nelze s tímhle nic dělat? 

Vlastně by tam mělo být tak 100 tisíc probačních pracovníků. A předtím pár exemplárních trestů.

Ale ono to musí zajímat vládu, žádnou to nezajímá, už to je kolik desetiletí, ne.

To ti psi jsou jasně na posledním místě.

 

impact
impact (655 příspěvků) 12.07.2024, 16:50:04 xxx.xxx.115.8
»
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 12.07.2024, 16:38:08

Hele v takových těch echt osadách absolutně nemůžou mít přehled o tom, kolik je tam reálně lidí. Vždyť tam se neodváží vkročit ani policie. To je normálně pravěk, neandrtálci. 

Ale ono to musí zajímat vládu, žádnou to nezajímá, už to je kolik desetiletí, ne.

To ti psi jsou jasně na posledním místě.

Tak to je.

orionka-2
orionka-2 (1021 příspěvků) 12.07.2024, 20:13:16 xxx.xxx.64.54

Ale ono to musí zajímat vládu, žádnou to nezajímá, už to je kolik desetiletí, ne.

V podstatě desetiletí 3. Neadoruji minulý režim. Hodně toho bylo špatně. Ale otázku kikánů měli zmáknutou. Dělali, děti chodili do školy, relativně čisté a ještě je otravovala sociálka, jestli mají srovnané šuplíky. Nerozumím tomu, proč to tenkrát šlo a teď to nejde !

Ivka (neregistrovaný) 12.07.2024, 21:01:08 xxx.xxx.191.71

Ono i s postiženými to uměli líp.

Zrzavci
Zrzavci (3408 příspěvků) 17.07.2024, 07:32:24 xxx.xxx.226.62
»
Odpověď na příspěvek uživatele impact z 16.07.2024, 14:04:18

Impakte!! Předběhlas mě 🙂

No ale když už jsem tady, tak něco aspoň málo veselýho

https://www.novinky.cz/clanek/koktejl-pes-se-naucil-poustet-vodu-ale-uz-ji-nezastavoval-panicek-musel-odstranit-kohoutky-40480412#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=5&utm_campaign=abtest244_hpdop_comments_varAA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Já totiž úplně vidím toho svýho rezatýho vodnika, že by to skončilo stejně 😀

megi-the-pes
megi-the-pes (3084 příspěvků) 21.07.2024, 17:10:11 xxx.xxx.124.204

https://www.novinky.cz/clanek/krimi-policiste-na-zdarsku-strileli-proti-psovi-ktery-na-ne-zautocil-40481058

V diskuzi nějaká paní říká, že pes byl na vodítku a štěkal… a jiná pani, že se to musí zakázat a že v Anglii jsou prý všici ti psi kastrovaný…

Pes prý nedávno pokousal policistu… to znám z legend “můj Azor, jak viděl esenbáka, už ho bral” (ale to byli vždy vlčáci). No a to už by měl ode mě psovod nakázaný cvičák atd. atp., pokutu jak kráva a další prohřešek netoleruju. 

Každý den si říkám, už mě nic nepřekvapí. A ejhle. 

Video (na to, že je opilý, drží psa nakrátko a dokonce ho posadí) https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/565768-policie-na-slavnostech-zastrelila-psa-mel-byt-agresivni-videly-to-deti-zuri-zena

Orionka (neregistrovaný) 21.07.2024, 17:35:36 xxx.xxx.64.54
megi-the-pes:

Pes před nimi utíká a stejně ho zabijou. Chudáci, nemaj na odchytovou tyč. Pro známou firmu si přece mohli přijít jindy. 


Chtěli ho vykázat, chlap se psem odcházel a oni psa zastřelili? Nemám slov. Dobré, že je to natočené a jsou svědci. Zavřít policajta až zčerná. Zneužití pravomoci. Co ho měli co pronásledovat, když šel pryč. Hodně trpělivý pes.

megi-the-pes
megi-the-pes (3084 příspěvků) 21.07.2024, 18:10:59 xxx.xxx.124.204
»
Odpověď na příspěvek uživatele Orionka z 21.07.2024, 17:35:36

Tam někdo říká, že na psa byl zatykač. Nevím, co to teda je, to jsem v souvislosti s ČR ještě neslyšela, ale tohle prostě dělat nemuseli. Co čekali s teleskopem a pistolkou v ruce. Věděli kdo to je, mohli si pro něj a psa dojít domů s uspávačkou. 

A mně teda přijde, že ten pán se psem nezachází špatně, drží ho nakrátko, přitahuje, posadí ho a dá před něj nohu, dělám to samé a Megi štěká úplně stejně.

Podle té psané zprávy a titulku jsem měla zato, že pán byl ultra opilý a pes policistovi vykousl kus ruky. 
Ani jsem neslyšela upozornění “jménem zákona stůjte, nebo proti vám bude…”, jen “stůjte”, no to bych neudělala, když můj pes nemá rád policisty. I bych řekla, že se jich bojí. Ale to je jen můj dohad, nesmysl. Ale ten štěkot je mi povědomý. 

Video není celé, možná se ještě nějaké ukáže, třeba toho psa pustil a fakt pes někoho pokousal. Ale je to celé zvláštní, veřejná akce, děti, na co ta zbraň, stačil pepřák.
Paní na konci říkala, že jsou tam dvě hodiny a o psovi nevěděli. Nebo tak něco. 

Kdysi, když jsem bydlela v nájmu u strašlivého psa jménem Asta, přišli strážníci, že prý někoho pokousala, no to ona furt, to nebyl můj pes, že potřebují mluvit s majitelem… a ona byla na řetězu a oni přes ni nemohli… ale normálně jako normální lidi řekli - psa, prosím, odveďte, ať můžeme projít, my počkáme. 

No už asi nebudu chodit do města. 

orionka-2
orionka-2 (1021 příspěvků) 21.07.2024, 19:11:58 xxx.xxx.64.54
megi-the-pes:

Tam někdo říká, že na psa byl zatykač. Nevím, co to teda je, to jsem v souvislosti s ČR ještě neslyšela, ale tohle prostě dělat nemuseli. Co čekali s teleskopem a pistolkou v ruce. Věděli kdo to je, mohli si pro něj a psa dojít domů s uspávačkou. 

A mně teda přijde, že ten pán se psem nezachází špatně, drží ho nakrátko, přitahuje, posadí ho a dá před něj nohu, dělám to samé a Megi štěká úplně stejně.

Podle té psané zprávy a titulku jsem měla zato, že pán byl ultra opilý a pes policistovi vykousl kus ruky. 
Ani jsem neslyšela upozornění “jménem zákona stůjte, nebo proti vám bude…”, jen “stůjte”, no to bych neudělala, když můj pes nemá rád policisty. I bych řekla, že se jich bojí. Ale to je jen můj dohad, nesmysl. Ale ten štěkot je mi povědomý. 

Video není celé, možná se ještě nějaké ukáže, třeba toho psa pustil a fakt pes někoho pokousal. Ale je to celé zvláštní, veřejná akce, děti, na co ta zbraň, stačil pepřák.
Paní na konci říkala, že jsou tam dvě hodiny a o psovi nevěděli. Nebo tak něco. 

Kdysi, když jsem bydlela v nájmu u strašlivého psa jménem Asta, přišli strážníci, že prý někoho pokousala, no to ona furt, to nebyl můj pes, že potřebují mluvit s majitelem… a ona byla na řetězu a oni přes ni nemohli… ale normálně jako normální lidi řekli - psa, prosím, odveďte, ať můžeme projít, my počkáme. 

No už asi nebudu chodit do města. 


Ti tam přišli toho psa zastřelit. To byla jejich prvotní myšlenka. Možná toho psa pustil, aby mohl utéct. Když on nestíhal. Dokud ho měl u nohy, tak po něm střelit nemohli. Neměl utíkat, měl zůstat mezi lidmi. Přiznám se, že mí knírači uměli jinak viset ve vodítku, když se jim někdo nelíbil. Dnes by mi je taky nějaké pako zastřelilo. Dřív byli lidé snášenlivější mezi sebou i ke psům.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.