Aktuálně: 4 059 inzerátů199 640 diskuzních příspěvků18 105 uživatelů

Všeobecný pokec

Sardullah
Sardullah (1487 příspěvků) 19.09.2024, 15:11:37 xxx.xxx.221.216
Zrzavci:

My teď ráno hrajeme škatulata-batulata- hejbejte se. každej na svým pelechu a přesouvají se podle pokynů mnou dávaných. Ty di sem, si přelez támdle, lehni si k němu, ty si lehni tudle, běž za ní a lehni si k ní, pote voba ke mně, děte zpátky, ty di támdle, šupni si k němu a pak di tudle….  nic velkýho , nenáročná zábava před odchodem do prasé, oba je to ale děsně baví.


A teď střh a pokus o škatulata u mě… zrovínka před chvilkou a hned jak to čtu, tak jsem se musela smát. Jsme poobědě a tudíž polední klid… konečně se svalím na gauč k telce a bílá madam se chystá lehnout si přede mne a já jí říkám “Gino, vypadni si lehnout někam jinam… Gino NE ti říkám… nelez sem, stejně se sem nevejdeš, mám tam nohy… aůůů… moje nohy.   Nohy vytaženy z pod Giny a párkrát jsem do ní těma nohama ještě zatlačila, aby vypadla… výsledek.. ležím tady skrčená a nevidím na telku, protože madam se rozhodla, že bude čučet taky a tak nemá položenou hlavu a já mám v zorném poli jen její bílou kebuli

Jo jo… prej ty si lehnu tudle…. u nás spíš “tůdle nůdle”

hmn
hmn (1173 příspěvků) 19.09.2024, 15:33:40 xxx.xxx.0.90
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 19.09.2024, 15:11:37

do pr.ele, ty dvě bílé kanimůry jsou jak přes kopírák!
patrně ve všem 😄😎

balu
balu (2035 příspěvků) 19.09.2024, 18:50:48 xxx.xxx.162.174

My máme už pár dní, od těch dešťů, na zahradě pár baboček kopřivových. Drží se v blízkosti pasti na vosy udělané z pet lahve, která je v současnosti nefunkční, protože do ní napršelo tolik vody, že je plná skoro po okraj, ale ta voda je sladká, protože je to naředěný ovocný sirup. Moc ráda se na jejich poletování dívám.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.