Aktuálně: 4 061 inzerátů199 595 diskuzních příspěvků18 104 uživatelů

Všeobecný pokec

Sardullah
Sardullah (1485 příspěvků) 05.08.2024, 17:17:04 xxx.xxx.221.216

Ad případ Kramný …. já si myslela, že dnes už není tak velký problém zjistit pitvou příčinu smrti… a třeba to zabití elektřinou by nemělo být pro patologa záhadou, aby řekl jo nebo ne…. vlastně mě dost překvapilo, že se o příčině smrti manželky i dcery spekulovalo… pokud si dobře pamatuju.  

megi-the-pes
megi-the-pes (3101 příspěvků) 05.08.2024, 17:48:52 xxx.xxx.124.24

OT OT OT: “něurékom” je překlep, nebo se to takhle někde říká? Už jsem to někde tu viděla? Slovensky: neúrekom; je toho tolik, že vše vyjmenovat by trvalo tři sta let.

megi-the-pes
megi-the-pes (3101 příspěvků) 05.08.2024, 17:54:39 xxx.xxx.124.24
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 05.08.2024, 17:17:04

“výřez (z fotografie) byl po pitvě dodatečně upravován retuší, aby nebyl rozostřený, a nebylo tak poznat, že jde o zvětšeninu jiné fotky. „Zřejmě se tak stalo za účelem ztížení odhalení původu obrázku,“ uvedl místopředseda spolku Šalamoun Václav Peričevič.
„Je nutno konstatovat, že histologické řezy myokardu Moniky a Klárky Kramných jsou základním pilířem obžaloby a odsuzujícího rozsudku Petra Kramného, že příčinou smrti je úraz elektrickým proudem.
Z tohoto odborného posouzení plyne ta skutečnost, že obrázek a důkaz, který byl u soudu proveden a který má prokazovat, že na srdci Klárky Kramné je tzv. wave syndrom ukazující na účinek elektrického proudu, je zrcadlově otočený, zvětšený a vyretušovaný obrázek řezu srdce Moniky Kramné. Pro úplnost je potřeba konstatovat, že na těle Klárky Kramné nebyla nalezena žádná tzv. proudová stopa,“ dodává Peričevič.”

Proč se do toho vlastně Češi patlali? Pitva přece proběhla v Egyptě. 
A odkud jsou ty zfalšované snímky? Z Čech.
Eg. patologa k soudu vůbec nezavolali, prostě si vyvodili nějaké závěry z… čeho, po takové době?

Jak to, že teda Češi, patologové, policisté, st. zástupce, dozor a soudci nejdou do vězení za takový podvod?

To bych asi chtěla moc. 

Ale tak jako žijem kde, v jeskyni? 

Doron
Doron (2369 příspěvků) 05.08.2024, 18:04:07 xxx.xxx.72.67

Já si myslím,  že to neudělal. Zabít někoho elektrickým proudem není tak jednoduché, dva lidi naráz téměř nemožné. Ale on byl elektrikář,  tak se prostě nabízí.

Pitva probíhala v Egyptě,ostatky do Čech poslali bez většiny orgánů, jestli si dobře pamatuju.

Moje teorie je, že to udělal někdo místní. Byla to taková nesympatická dvojice, on prý pořád s něčím personál otravoval a vyhledával spory, Monika zase hodně vyzývavá a k tomu blondýnka.., predstavuju si, že se chovali tak buransky nadřazeně a nedávali spropitné..a v někom mohli vzbudit vztek a nenávist.

Myslím,  že Egypťané to ututlali kvůli turistickému ruchu.

To je moje konspirační teorie.🙂)))

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 05.08.2024, 20:36:08 xxx.xxx.32.250
»
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 05.08.2024, 17:48:52

Nee, není to překlep. Občas to používám, vím, že je to ze slovenštiny. A že je to blbě, jsem tak nějak tušila, ale neřešila.😀

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 05.08.2024, 20:42:26 xxx.xxx.32.250
»
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 05.08.2024, 17:54:39

Jj, jde o jednu fotografii srdce. Wave fenomén není vůůůbec jasným a specifickým průkazem úrazu el. proudem. No, a jak jinak, srdce (obou!!!??) se opět záhadně ztratila! Tudíž se vracím asi o 60 příspěvků zpět - stejná ztráta jako v případě pitvy Anety Rodové (co se měla sama ubodat - asi 9 ranami do srdce!).

Nejde mi do hlavy absence výslechu egyptského patologa, ba ani online! A už vůbec ne neprovedená rekonstrukce v pokoji hotelu.

Já za K. nekopu, ale vůbec se mi ty jasné přešlapy a nedostatky nelíbí. Btw, znalec obhajoby Matlach zemřel, teď někdy nedávno. Bylo mu cca 52 let.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 05.08.2024, 20:44:02 xxx.xxx.32.250
»
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 05.08.2024, 18:04:07

No ono hlavně tam bylo těch podezřelých úmrtí víc, myslím, že přímo v Hurghadě. Britský pár, pak snad někdo z Maďarska…

A K. přímo elektrikář, tuším, nebyl.

Edit: Toto jsem teď v době PN poslouchala. Je to dlouhé, ale koho to zajímá - stojí to za to!!

https://www.youtube.com/watch?v=v42CMcAGilA

Orionka (neregistrovaný) 05.08.2024, 21:20:51 xxx:xxx.e6d2:11e7
Fikovnice:

Nee, není to překlep. Občas to používám, vím, že je to ze slovenštiny. A že je to blbě, jsem tak nějak tušila, ale neřešila.😀


Taky ráda používám “počeštěné” slovenské výrazy. Někdo anglické, leckdy spitvořené, já slovenské.

Orionka (neregistrovaný) 05.08.2024, 21:32:41 xxx:xxx.e6d2:11e7

Před časem jsem si myslela, že to prostě chtěl mít soud rychle z  stolu a tak to odflákli. Čím víc se o tom mluví, tím víc konspirací se vynořuje. Třeba : nevím jak bohatý je majitel hotelu v Hurgadě, jak daleko mohl jít něčí zájem, aby se to ututlalo. …Jídlo, pití, čistící prostředky - třeba rozlívané z kanystrů do lahví od napojů a zapomenuté a následně fatální záměna. Proč se některé orgány ztratily a do ČR nedorazily?Další pomsta Kram. od někoho z Čech….Těch možností je možné vymyslet tucet. 

Daja
Daja (470 příspěvků) 06.08.2024, 05:10:45 xxx.xxx.46.45

Dobré ránko 😉,

ano máte všichni pravdu a když se zamyslíme mnoho konspirací vydedukujeme, ale i tak věřím, že vraždil.

Něurekom se tady v nářečí po našimu takhle mluví a je toho ještě hodně 😁.

Dája

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 06.08.2024, 08:32:55 xxx.xxx.32.250
Fikovnice:

No ono hlavně tam bylo těch podezřelých úmrtí víc, myslím, že přímo v Hurghadě. Britský pár, pak snad někdo z Maďarska…

A K. přímo elektrikář, tuším, nebyl.

Edit: Toto jsem teď v době PN poslouchala. Je to dlouhé, ale koho to zajímá - stojí to za to!!

https://www.youtube.com/watch?v=v42CMcAGilA


Jak jsem dávala tady ten odkaz na Šalamounovce (v příspěvku, který cituji), tak jsem si včera poslechla další video od nich…a je mi z toho šoufl. Je to podstatně kratší…kdo má zájem. Nechci se zastávat pachatelů t.č., ale toto video (níže) mi připadá už úplně jako soudnická zvůle!👎

https://www.youtube.com/watch?v=lIEOIc9tp6s

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 06.08.2024, 08:37:47 xxx.xxx.32.250
»
Odpověď na příspěvek uživatele Orionka z 05.08.2024, 21:32:41

Záměna pití se přímo nabízela…

Já konspirovala🤔, že třeba Klárka nebyla jeho, on se to dozvěděl, a i proto vraždil. Ale byl proveden test DNA a byla to jeho biologická dcera. Nedovedu si představit chladnokrevnou vraždu vlastního malého dítěte. I proto jsem se ptala, zda lze zabít druhou osobu puštěním proudu do jedné osoby (Moniky), která objímá druhou. V tom případě by šlo z jeho strany o “omyl”, kdy chtěl zavraždit jen manželku. 

Nic nevyřešíme, ale mě fakt víc a víc děsí stav českého soudnictví. Toto jsem fakt nečekala, viz třeba i ten odkaz v mém příspěvku výše.

Sarah01
Sarah01 (2183 příspěvků) 06.08.2024, 09:33:51 xxx.xxx.11.197
Fikovnice:

Jak jsem dávala tady ten odkaz na Šalamounovce (v příspěvku, který cituji), tak jsem si včera poslechla další video od nich…a je mi z toho šoufl. Je to podstatně kratší…kdo má zájem. Nechci se zastávat pachatelů t.č., ale toto video (níže) mi připadá už úplně jako soudnická zvůle!👎

https://www.youtube.com/watch?v=lIEOIc9tp6s


A naopak třeba tady toto úplně nepochopitelně zamítli:

https://1url.cz/h1HSn

Už jak tam zmiňuje ten redaktor, za ty výbuchy možná nemůžou, ale že byli v kontaktu s šéfem rozvědky se prokázalo a že vynášeli informace taky.

balu
balu (2034 příspěvků) 06.08.2024, 09:44:21 xxx.xxx.162.174
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 06.08.2024, 08:37:47

Není dost případů, kdy rodič zabije, zavraždí své dítě? Zas taková výjimka to není. 

assil
assil (2124 příspěvků) 06.08.2024, 11:50:34 xxx.xxx.121.3
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 06.08.2024, 08:37:47

Já si myslím, že byly otrávené a ne zabité el.proudem, ostatně i to byl první závěr eg. patologa. Jestli je otrávil on nebo někdo jiný, to je jiná otázka.

Leithian
Leithian (800 příspěvků) 06.08.2024, 12:29:32 xxx.xxx.106.55
»
Odpověď na příspěvek uživatele assil z 06.08.2024, 11:50:34

I kdyby je náhodou neotrávil on tak je minimálně nechal umřít. Ať mi nikdo netvrdí že při otravě kdy permanentně údajně blily a sra…ly. By ta smrt byla tichá klidná. Spíš zmítání, křeče, podělání se nebo pozvracení.  Tak ať netvrdí že jak ležel vedle nich tohle všechno prospal a ničeho si nevšiml. Tomu neuvěřím nikdy.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 06.08.2024, 12:41:06 xxx.xxx.32.250

Jiné téma 😉:

Kdosi tu psal, že je dobrá hra online slovní fotbal. Asi je víc linků - co jsem narychlo našla, tak to po mně chtělo registraci či co. Prosím, neznáte někdo PC slovní fotbal/nemáte někdo dobrý odkaz? Jak jsem psala, onemocněla jsem, ne, že bych neměla milión práce, vyřizování atd., ale přece jen u ATB léčby a permanentní fyzické vyčerpanosti teď povinnosti odkládám. A jako herní maniak bych ráda zkusila tu kopanou…🤩

assil
assil (2124 příspěvků) 07.08.2024, 08:07:22 xxx.xxx.206.172
»
Odpověď na příspěvek uživatele Leithian z 06.08.2024, 12:29:32

Taky myslím, a proto si taky myslím, že je otrávil on a sedí oprávněně.

A vybral si k tomu Egypt záměrně.

Ale jinak myslím, že se asi pravdu nikdy nedozvíme.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.