Aktuálně: 4 045 inzerátů199 658 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů

Všeobecný pokec

Zrzavci
Zrzavci (3444 příspěvků) 10.05.2024, 13:00:25 xxx.xxx.226.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 10.05.2024, 12:52:40

A ne, mně by to nevadilo. Možná proto, že mám medicínské vzdělání a beru to objektivně.

oká, beru. A teď ale to zkusím jiným náhledem - řekla byste tuhle definici, že je omyl, že je hříčka přírody,  dotyčnému do očí?  Někomu - vezměme tu sportovkyni či sportovce , kde to prostě je očividné ? Ne jako lékař, ale jako běžný člověk.

kometa
kometa (5555 příspěvků) 10.05.2024, 13:07:09 xxx.xxx.224.101
»
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 10.05.2024, 13:00:25

Ano. 

Ale samozřejmě bych se nejdřív zeptala, jestli o takovou odpověď stojí. Nezačala bych tím - jé, ty blbě vypadáš, nejsi intersex?

Stejně tak se neptám(e) dětí, jestli jsou lesbičky nebo gayové. A že se s nimi nezřídka potkáváme. A máme podezření. Ale je to jejich věc.

Mi
Mi (241 příspěvků) 10.05.2024, 13:35:30 xxx:xxx.9b23:f8

Zajímavá debata. Určitě to nemají takoví lidé v životě lehké,nikdo s jinakostí. Co mi vadí je to,jak se ti jinačí nedůstojně prezentují.

Mi
Mi (241 příspěvků) 10.05.2024, 13:44:50 xxx:xxx.9b23:f8

Ještě bych se chtěla vrátit k Milagammě. Doporučila mi ji neuroložka. Po využívání poloviny dávky jsem měla pocit  že je mi lépe,ale potom se to zvrtlo do původního stavu, čemuž nerozumím. Řikala mi lékařka že je v ní asi desetkrát více béčka než v B komplexu. Proto si říkám jestli je Milgamma pro psy vhodná.

Zrzavci
Zrzavci (3444 příspěvků) 10.05.2024, 14:37:11 xxx.xxx.226.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele Mi z 10.05.2024, 13:35:30

Ano přesně tak, nemají to lehký, ani náhodou si to nikdo z nás neumí přestavit.

A s tím taky souhlasím, že ta nedůstojná prezentace je bohužel špatnej krok.

ad ta Milgamma - tak ono by béčko jako takový nemělo psu uškodit a když je pes po mrtvičkce je určitě vhodný podávat. Ale přesně - co mi vrtá hlavou - vždy nám říkali, že všecho s mírou - jasně, vyčůrám to, ale stejně, nic se nemá přehánět. No tož já jsem k tomu co prtka stará má prostě přihodila béčko. Uvidíme. 

Zrzavci
Zrzavci (3444 příspěvků) 10.05.2024, 14:43:42 xxx.xxx.226.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 10.05.2024, 13:07:09

Ale samozřejmě bych se nejdřív zeptala, jestli o takovou odpověď stojí.

ale proč byste se ho měla ptát? Proč to dotyčnému zvýraznit, proč ho prostě nebrat tak jak je, jako když já mám tupý voko /a nejen to 😀/ 

A máme podezření.

podezření… podezření…. to přece patří k tomu, jestli někdo ukrad kolo  a ne jestli je na kluky nebo holky, proč nad tím vůbec přemýšlet. Není to fučík? 

a furt mi zní v hlavě ten Australopithekus, ešivá ty to dotyčné ta Balu řekla, že je Australopithekus.  Ale ono i kdyby mi odpověděla, že ano, že  klidně a pak by klidně  ijednu koupila od nasvalenýho sportovního člověka, kterýho by to logicky urazilo,  tak jí to věřit nebudu. Ono takhle tady se toho řekne… jéje a pak….. kdyby to bylo z očí do očí…….. ani na hermafrodýta by nedošlo, ani na omyl, ani na hříčku přírody. 

kometa
kometa (5555 příspěvků) 10.05.2024, 15:49:13 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 10.05.2024, 14:43:42

ale proč byste se ho měla ptát?

Ale já bych se přece neptala jako první! Byla by to reakce na to, kdyby mi to sám řekl/a, co si o tom myslím. Jinak je mi to šumák. Stejně jako u těch dětí - důležitější je jak se učí, jestli jsou dobře vychované a ne to, s kým se vodí za ruku.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 10.05.2024, 17:16:44 xxx.xxx.133.55
Buggyra:

Pokud si představíte sebe v rovině dotyčného, rozhodně by se vám nepozdávalo, že o vás takhle někdo někde bude psát.

Je to tak. Když někde napíši, proč nebudu mít děti, tak anonymní uživatelé také reagují, že nejsem normální. No jo. Vím, nejsem. Co nadělám. Tak to příroda zařídila. Jsem si své situace vědoma a snad se umím nad takové poznámky povznést. Naštěstí nejsem veřejně aktivní, tak se to nemusí probírat někde veřejně, to bych jistě nesla o něco hůře. Už jako učitelka jsem musela odpovídat na některé vlezlé a ne právě příjemné dotazy rodičů, a zrovna těm by do toho, jak a proč nemám potomky, mohlo být kulové.


Víš, já si mnohdy říkám, že prakticky nikdo dnes není normální!😀

O mně skoro všichni mí přátelé říkají, že jsem blázen, cvok, magůrek…a já to vím. A nevadí mi to, protože v mnoha ohledech mají pravdu.😄

Navíc vím, že mě mají rádi i jako toho magůrka…😉

Dnes mi extrémně moc poděkovala jedna končící skupina mých studentů…a já se před nimi rozbrečela (dojetím). Toto fakt není normální!!😂

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 10.05.2024, 19:23:15 xxx.xxx.60.124
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 10.05.2024, 18:54:39

💐🍀❤️

Malinké přeji do života jen vše dobré, zdravíčko, štěstí (na dobré lidi), a bezvadnou babičku už má!!!!❤️ Alenko, ze srdce Ti to přeju, možná ani nevíš, jak moc.

Sardullah
Sardullah (1487 příspěvků) 10.05.2024, 22:39:38 xxx.xxx.221.216
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 10.05.2024, 18:54:39

No tak obrovská gratulace, zase bude na světě o jednu… určitě úžasnou .. ženskou více 🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 11.05.2024, 13:37:27 xxx.xxx.60.124

Přátelé, já mám “hroznou” historku s Elsou. Asi před 10 dny měli v Kauflandu akci s mými oblíbenými čokoládami, no tak jsem jich nakoupila hned víc!🤫 A také čičinám nějaké pamlskoidní granulky. Pak jsem na to nějak zapomněla a předevčírem jsem dostala chuť na tu čokoládu. Matně jsem si vybavila, že jsem vše nechala v té jejich papírové tašce. Jenže taška nebyla nikde, byla jsem asi 5x za sebou v autě, prohledávala všechno!!!

Dokonce jsem volala kámošce, co u mě mezitím byla, zda tašku někam neuklidila. Neuklidila. Tak jsem si řekla, že jsem prostě debil a asi tašku nechala ve vozíku u OC. Ale pořád mi to nedalo a včera v noci jsem nakonec tašku našla poblíž jednoho kočičího WC v místnosti, kam bych nákup nikdy nedala! Pomyslela jsem si něco o Alzheimerovi a byla ráda, že si můžu sežrat tu čokoládu!😀 Zároveň jsem si (vše až ex post) uvědomila, že jeden den mě Elsa vítala s čímsi na krku! Tak bylo to ucho od papírové tašky!!!🤣 Vůbec nešlo sundat, a já tyto tašky používám na kočkolit a odpadky, takže jsem si řekla, že se Else nějak podařilo hlavou tu tašku nabrat a ucho utrhnout. Nicméně až včera mi vše docvaklo, když jsem zjistila, že ta taška s čokoládami nemá ucho!!!! Takže ta nebohá Elsa možná půl dne chodila po bytě s taškou na krku (naštěstí s papírovou), až ji zřejmě dovlekla k tomu jejich WC a tam se jí podařilo ucho urvat!!! Je to ženská zvědavá a takto se jí to vymstilo, nemá strkat hlavu, kam nemá. Naštěstí tady udušení nehrozilo. Tak jsme se s přáteli tomu pořádně nasmáli. Je to potvora!😂

Vahine
Vahine (750 příspěvků) 11.05.2024, 21:49:06 xxx.xxx.56.169
Sarah01:

Před chvílí se mi narodila druhá vnučka 😍


Sarah moc gratuluji k druhé vnučce 🌷a přeji, ať je malinká hodně zdravá a všichni ať jste spokojení 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.