Aktuálně: 4 042 inzerátů199 675 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů

Všeobecný pokec

Fikovnice
Fikovnice (5766 příspěvků) 10.05.2024, 07:29:02 xxx.xxx.62.135
»
Odpověď na příspěvek uživatele Chingis z 09.05.2024, 20:53:05

No Kratochvílová sypala/zobala, to se ví.

Ale geneticky byla/je žena. Tam zvýhodnění v tomto ohledu nebylo.

A jinak souhlasím, že Semenya je v podstatě chudák, a…neměla jsem se smát. Je mi teď trapně, myslím to vážně. Předpokládám, že toho posměchu zažila v životě plno. Věc druhá je, že neměla jít do vrcholového sportu.

Btw, naši kulturistku Věru Mikulcovou zde znáte?? Co ta se sebou, probůh, udělala…👎

A zcela vědomě!!! 

U Kratochvílové to mohl být tehdejší tlak trenérů, svazu a kdoví - možná úplně seshora…

Obrázek
Kilian
Kilian (1405 příspěvků) 10.05.2024, 07:54:36 xxx:xxx.c592:4b69
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 10.05.2024, 07:29:02

….u Věry M.,je to daň za to být na špičce a tak sype jako divá a přiznává to, že bez toho by na vrcholu nebyla, a že sypou všechny/všechni..na druhou stranu několik rozhovorů s ní jsem slyšela a je moc příjemná, jen ta propagace sypáni mi docela dost vadí….to, že se vědomě a dobrovolně zmrzačila je holt daň  vrcholové kulturistice (nebude  tak prvni ani poslední v tomhle sportu, jestli se tomu tak ještě dá říkat) ….

Fikovnice
Fikovnice (5766 příspěvků) 10.05.2024, 07:59:14 xxx.xxx.62.135
»
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 10.05.2024, 07:54:36

Já ji taky znám z rozhovorů. A je extrémně milá. Je lesbicky založená, ale to je fuk. Nicméně máš pravdu, že ona anabolika téměř propaguje. A to je špatně!!!

Kilian
Kilian (1405 příspěvků) 10.05.2024, 08:39:10 xxx:xxx.c592:4b69
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 10.05.2024, 08:00:46

…..jo to byla….ale ať vypadá jak chce, je sympatická, přiznává vše a za svým zjevem a cílem být v tomhle sportu nejlepš  si stojí….jen kdyby to svinstvo prostě nepropagovala….

Kilian
Kilian (1405 příspěvků) 10.05.2024, 08:42:24 xxx:xxx.c592:4b69
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 10.05.2024, 08:00:46

….i když na druhou stranu slouží jako chodici odstrašující příklad vedlejších příznaků sypáni…..

Zrzavci
Zrzavci (3445 příspěvků) 10.05.2024, 08:45:02 xxx.xxx.226.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele balu z 09.05.2024, 22:15:26

A vy jste v pořádku, pokud se vám zdá správné, že chlap závodí v ženské kategorií?

tohle někde Megi rozebírala?  Nemyslím. Kdybyste četla řádně, uvidíte, že reaguje na to, že se tady někomu posmíváte, píšete o něm, že je to omyl. Jak by bylo vám, kdybyste s tím, co vám osud takto naložil musela žít, že se o vás takhle mluví? Jasně, ten dotyčný člověk těžko bude číst podobné bláboly na chovu, že ano, ale jistojistě se s nima setkával, skrytě nebo veřejně. A jistojistě byl/je rád. Víte proč jsem se jako dítě pořád prala? Protože mě dost prkaly děti podobnýho myšlení, které se smály ať už mně, protože jsem nosila debilitní klapku přes tupozraký oko, a nebo třeba mýmu kamarádovi. Nebo spolužákovi, který byl adoptovaný, byla to početná rodina, takže oblečení nebylo úplně in. A tak jsme společně tyhle posměváčky drapli a narvali  postpubně všechny tři ve třídě do díry po stoupačkách, která vedla do spodní třídy. každýho takovýho posměváčka bych i dneska klidně narvala do díry po stoupačkách. Už nemůžu, jsem dospělá, a tak můžu dotyčnému jen napsat, že je to co? UBOHÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ, VELMI UBOHÝÝÝ OD DOSPĚLÉHO ČLOVĚKA.

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 10.05.2024, 09:18:16 xxx.xxx.198.226

On ten “omyl” nebyl jistě myšlen v osobnostní rovině, ale v rovině biologické. A tam to z definice sedí, prostě je to nestandardní tělesná schránka. Stydět se za to nositel nemusí, no ať chceme nebo ne, odlišuje to nositele od normálu. Jsme lidi, tak takového nositele necháme sportovat a plně se zapojit do společnosti, kdybychom byli zvířata, tak ho uklovem nebo předhodíme predátorům. Nicméně naše nízké živočišné pudy nám holt velí se takových jedinců stranit, tak holt občas někdo plácne něco nevhodného. Jasně, měli bychom být lepší, překonat ty rozdíly. Moc se o to snažím, ale … vždycky tam bude “ale”. Za poslední desetiletí udělala v tomto ohledu společnost obrovský pokrok a já jsem rozhodně za.

balu
balu (2036 příspěvků) 10.05.2024, 09:25:08 xxx.xxx.152.98
»
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 10.05.2024, 08:45:02

A, moralistka se ozvala.  

Lidí, jako je sportovec Semenyi, se jistě narodí a narodilo více. Za to nemohou a určitě nemají život s tímto postižením snadný. Je to omyl přírody, nebudeme si snad nalhávat, že není. Kdyby tento člověk žil svůj anonymní život, nikdo se nad jeho jinakostí nijak zvlášť pozastavovat nebude (ne v takovém měřítku a nebude z toho mezinárodní halo).  Ale tento člověk zneužívá výhody, které vyplývají z toho, že je fyzicky muž (kostra, muskulatura) a zároveň má k těm mužským i ženské pohlavní orgány a prohlašuje se ženou. Do té doby nebyla ve sportu řešena taková situace, i když sportovkyň - mužů přibývá. A tak tento člověk mohl závodit v ženské kategorii, kde mu opravdové ženy nemohou konkurovat. To je to, co mně velice vadí. 

Normální by bylo nepustit takového člověka závodit. Kdyby se narodil s jednou nohou kratší, taky by nemohl závodit s lidmi se stejně dlouhými končetinami, ale to by ho ani nenapadlo, protože by byl vždy beznadějně poslední. 

Tento člověk (a ansámbl kolem něho) zneužívá svou abnormalitu…

kometa
kometa (5556 příspěvků) 10.05.2024, 09:36:50 xxx.xxx.224.101
»
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 10.05.2024, 08:45:02

protože jsem nosila debilitní klapku přes tupozraký oko,

Tu nosila moje sestra. Já jenom obyč brýle. A měla jsem mindrák, což byl můj problém.

Ale tady jde o to, co má na mysli Buggyra a balu (i já) - být intersex je omyl přírody (bez posměchu) a jeho zneužití ve sportu je nefér. Přesně, jak píše balu - nepustit takového člověka závodit - ne se ženami.

Zrzavci
Zrzavci (3445 příspěvků) 10.05.2024, 09:51:49 xxx.xxx.226.6

Balu ano moralistka. Máte pravdu. Protože mi přijde značně nedůstojné se takto o někom prostě bavit a smát se tomu, že hermafrodit je hezčí , označovat dotyčného za abnormalitu, hříčku přírody, omyl. Je to prostě nedůstojné. Pokud si představíte sebe v rovině dotyčného, rozhodně by se vám nepozdávalo, že o vás takhle někdo někde bude psát. 

Nebavím se o sportu, závodění, asi by mě v době, kdy jsem atletiku dělala aktivně bylo jaksi líto, že tedy nemám proti dotyčnému šanci, ale……..to bych neměla ani proti závodnici z Etiopie a nemusel by to být případ, že jsem já chlap a  na startovní čáře stojí se mnou Abbe Bikila. I to by se dalo brát jako znevýhodnění, protože ano, oni mají- měli? dnes už nevím, nesleduji, ale měli prostě lepší tělesné vybavení - vysoká nadmořská výška, a prostě tak obecně.  Lidé z Afriky mají proti Evropanovi vždy extra výhodu. 

kometa
kometa (5556 příspěvků) 10.05.2024, 10:00:59 xxx.xxx.224.101
»
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 10.05.2024, 09:51:49

To samozřejmě ano. A vždycky jsem se ráda dívala na atletické disciplíny, kde běhali černoši a černošky. Protože mají jinou mechaniku pohybu a je radost se na to dívat.

Ale intersex je prostě omyl, hříčka přírody a chyba v “matrixu”, za tím si stojím. Nijak nedehonestuji, jenom konstatuji. Hermafrodit se může rozmnožovat, intersex ne.

Skeeve
Skeeve (161 příspěvků) 10.05.2024, 10:15:45 xxx:xxx.5aa6:3893

Já vám v tom udělám ještě větší zmatek, jo? 😜 Lidské tělo je velmi přizpůsobivé a snaží se zvládnout požadavky na něj kladené, takže pokud funguje žena způsobem, kdy po tom tělu neustále vyžaduje výkon odpovídající mužskému, tělo se mění, ‘ zbytečné’, v tu chvíli,  pohlavní znaky jsou potlačeny a nastupuje cesta, jejíž výsledky jsou na těch fotografiích; neřeším teď “doplňky potravy”, jen tu fyzickou námahu.. 

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 10.05.2024, 10:24:20 xxx.xxx.198.226

Pokud si představíte sebe v rovině dotyčného, rozhodně by se vám nepozdávalo, že o vás takhle někdo někde bude psát.

Je to tak. Když někde napíši, proč nebudu mít děti, tak anonymní uživatelé také reagují, že nejsem normální. No jo. Vím, nejsem. Co nadělám. Tak to příroda zařídila. Jsem si své situace vědoma a snad se umím nad takové poznámky povznést. Naštěstí nejsem veřejně aktivní, tak se to nemusí probírat někde veřejně, to bych jistě nesla o něco hůře. Už jako učitelka jsem musela odpovídat na některé vlezlé a ne právě příjemné dotazy rodičů, a zrovna těm by do toho, jak a proč nemám potomky, mohlo být kulové.

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 10.05.2024, 10:25:49 xxx.xxx.198.226
Skeeve:

Já vám v tom udělám ještě větší zmatek, jo? 😜 Lidské tělo je velmi přizpůsobivé a snaží se zvládnout požadavky na něj kladené, takže pokud funguje žena způsobem, kdy po tom tělu neustále vyžaduje výkon odpovídající mužskému, tělo se mění, ‘ zbytečné’, v tu chvíli,  pohlavní znaky jsou potlačeny a nastupuje cesta, jejíž výsledky jsou na těch fotografiích; neřeším teď “ potravní doplňky”, jen tu fyzickou námahu


No, lidi jsou jako slepice. Když je slepici zima, taky přestane snášet 😀

Zrzavci
Zrzavci (3445 příspěvků) 10.05.2024, 10:26:38 xxx.xxx.226.6

Kometo - když budou tyhle termíny používat odborníci v rámci odborné diskuze třeba, je to prostě asi  jiné, než když se to takhle ventiluje kde kým a fšude v luftě, prostě je, vezměte si, zda byste chtěla, aby se o vás takhle mluvilo.  že jste hříčka přírody. ne jste prostě člověk. Finito.  Jak asi bylo různým siamským dvojčatům a trpaslíkům a jiným, kdysi dávno prezentovaným v cirkusech - taky jako hříčky přírody. a jsou to prostě lidi.

kometa
kometa (5556 příspěvků) 10.05.2024, 12:50:38 xxx.xxx.224.101
»
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 10.05.2024, 12:03:09

Tak se zase některých dotknu, ale pitvali jsme intersex kozla - ani ryba, ani rak. Varlata v břiše (stejně jako vaječníky) - tudíž neplodný jako samec, neúplná děloha - tudíž neplodná  jako samice. Předpokládám, že u lidí to bude obdobně.

20 % párů je neplodných, protože XY důvodů - od pozdního rodičovství přes “chemii” kolem nás - myslím i mikroplasty. éčka a HA až po stresující způsob života. S intersexem to nesouvisí.

kometa
kometa (5556 příspěvků) 10.05.2024, 12:52:40 xxx.xxx.224.101
»
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 10.05.2024, 10:26:38

aby se o vás takhle mluvilo. že jste hříčka přírody. ne jste prostě člověk. 

Však jo, je to člověk. Ale holt se něco pokazilo.

A ne, mně by to nevadilo. Možná proto, že mám medicínské vzdělání a beru to objektivně. A není to charakterová vada.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.