Aktuálně: 3 997 inzerátů203 416 diskuzních příspěvků18 176 uživatelů

Veselé okénko

lupus4
lupus4 06.10.2024, 22:29:01 xxx:xxx.a8bf:fa7f

Tati, proč nosíš pořád na hlavě ten šátek?" "Ten šátek je velice praktická věc, synu. Chrání mou hlavu a mé oči před sluncem, před pouštním pískem a před ostrým větrem." Chvíle ticha. Poté opět: "Tati, a proč pořád nosíš ten dlouhý úbor, který vypadá jako noční košile?" "Synu, ta gallábie je velice praktický oděv, protože chrání mé tělo před pouštním sluncem, a přitom je velice vzdušná." "Tati, a proč pořád nosíš sandály?" "Sandály jsou velice užitečné, synu. Chrání mé nohy před ostrými kameny a písek z pouště se z nich sám vysype." "Tati?" "Ano, synu?" "A tati, nemyslíš, že tady v Brně je ti tohle všechno na hovno ?

Sardullah
Sardullah 07.10.2024, 08:44:15 xxx.xxx.221.216
»
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 07.10.2024, 08:36:40

👍…. Bobčo, tak opět jste nezklamala… asi mám podobný smysl pro humor jsko vy, protože váš výběr mě vždycky hodně pobaví… tak díky,…

Bobca
Bobca 07.10.2024, 12:59:30 xxx.xxx.20.192
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 07.10.2024, 08:44:15

mezitím jsou někdy politické,ale ty já nemusím..nezajímám se o politiku vůbec,tak ani ty fóry mě nějak neberou..Ale tahle várka byla fakt dobrá,to mi posílá známá…

. (neregistrovaný) 11.10.2024, 18:01:46 xxx:xxx.a806:c643

Já si nemůžu pomoct, je to tak absurdní, že mě to nebývale pobavilo.

assil
assil 14.10.2024, 14:00:35 xxx.xxx.206.172

Tak z podobného soudku jako šátek 😀

Dva muži sedí naproti sobě ve vlaku a ten jeden mává rukou nahoru a zase dolů a nahoru a dolů, pořád dokola. - Prosím vás, co to děláte s tou rukou? - Víte, já jsem 40 let dělal natěrače a takhle mi to zůstalo, ta ruka prostě pořád dělá ten naučený pohyb štětcem. - Aha. To je zajímavé. Já jsem 40 let dělal v gramofonovém průmyslu a nic takového se mi nestalo. Mi nestalo. Mi nestalo. Mi nestalo. Mi nestalo.

acher
acher 14.10.2024, 15:20:56 xxx.xxx.222.196

Sergej z Ukrajiny stojí v Praze a odplivne si na zem dírou v zubech. Najednou se objeví víla a říká: "Jsem evropská sociálně liberální víla ! Přiletěla jsem ti splnit tři přání !" "Podívej se na mou díru v puse ! Chci být zase fešák a dát si opravit všechny zuby !" přeje si Serjoža. Sotva vyslovil tato slova, byl okamžitě schválen zákon o bezplatném zubním ošetření a protetice pro UK občany a jeho ústa zářila sněhobílým hollywoodským úsměvem. „Opravdu mi tu chybí televize a rádio v mém jazyce a také chci mít sociální jistoty a benefity !" Sergej ani nestihl dokončit větu, protože skončil v krásném bytě, který za něj zaplatil Český stát. Na stole je text zákona o různých sociálních výhodách a o pobíraných dávkách. Byt je kompletně zařízen a vybaven elektrospotřebiči v souladu se zákonem o pomoci pro "válečné" utečence. Šťastný Sergej už prostě neví, o co ještě jiného žádat, ale jedna touha stále zbývá. A tak vysloví poslední přání: „Chci být skutečným Evropanem. Chci být opravdový Čech a jmenovat se třeba Pavel Rambousek! !" Než stačil větu dokončit, vše zmizelo a on se znovu ocitl na ulici s dírou v zubech. "Co se stalo ?" ptá se udiveně víly. Že se nestydíte pane Rambousek, pořád něco žebrat po státu ! Musíte se sám o sebe postarat ! Vláda tu není od toho, aby Českým lidem pomáhala. Mimochodem, už máte zaplacené všechny daně Rambousek ? Jděte a hledejte si práci!"😁 - -


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.