Aktuálně: 4 089 inzerátů199 091 diskuzních příspěvků18 093 uživatelů

Veselé okénko

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 07.09.2024, 20:34:14 xxx.xxx.32.31

Žena zavolala na přepážku zákaznických služeb naší letecké společnosti a zeptala se, zda by si mohla vzít svého psa na palubu. „Jasně,“ řekl jsem, „pokud si seženete vlastní přepravní schránku.“ Dále jsem vysvětlil, že schránka musí být dostatečně velká, aby se pes mohl postavit, posadit se, otočit se a překulit se. Paní do telefonu zděšeně odpověděla: „Šamankote, tohle všechno toho psa do zítřka nenaučím!“

U brány hřbitova hledí muž na podivný průvod – za rakví kráčí muž s manželkou a psem – dobrmanem a potom dlouhá řada mužů. Stojící muž nevydrží a ptá se, kdo to má pohřeb. Muž za rakví odvětí: „To je pohřeb mojí tchýně. Vidíte toho dobrmana? To on napadl tchýni a zakousl ji.“ „To je ale pes, nemohl byste mi ho půjčit na pár dní?“ „Proč ne, jen si musíte stoupnout na konec té řady!"

Co získáte, když zkřížíte rotvajlera s hyenou chechtavou? – Nemám tušení, ale pokud se to začne smát, raději se přidám.

Trickyvoo
Trickyvoo (503 příspěvků) 07.09.2024, 23:01:56 xxx.xxx.172.19
Bobca:

kdysi se selfíčka nedělala..Teda aspoň u nás-nikoho to nenapadlo,že by to nějak šlo..Fotilo se jen dítě..U narozeninového dortu sem tam rodinka,i když spíš jenom děti..Těch mám mraky..První foťák měl brách “Flexaretu”..Do toho se čučelo zhora..Já pak takový větší na film,ale jak mám digitální,tak sem tam s kámoškou,když někde jsme na wellnesu,tak když je pěkné pozadí třeba z rozhledny,tak to selfíčko udělám..foťák zajištěný na šňůrce na zápěstí--kdyby náhodou🤭

Jinak,toťka jsme se fotily s holkama u garáže..jsem se nemohla poznat..se teda nemaluju,ale kdybych začla,tak bych se asi styděla vylézt na ulici,aby se lidi nedivili,co že se to se mnou stalo??


Já taky žádná selfíčka nedělám, ale vždycky se najde nějaký dobrák, který mě s tím dítětem vyfotí taky. 

Však malovat se člověk nemusí tak, aby nebyl k poznání, ale tak, aby si lidi řekli, dneska jí to nějak sluší, ale vlastně na to nepřišli, čím to 😉. 

Sardullah
Sardullah (1461 příspěvků) 08.09.2024, 07:48:58 xxx.xxx.221.216
Trickyvoo:

Já taky žádná selfíčka nedělám, ale vždycky se najde nějaký dobrák, který mě s tím dítětem vyfotí taky. 

Však malovat se člověk nemusí tak, aby nebyl k poznání, ale tak, aby si lidi řekli, dneska jí to nějak sluší, ale vlastně na to nepřišli, čím to 😉. 


Jasně… možná se tak narodila, možná je to Maybelline.😎

To si myslím, že tak to má být. Když si vzpomenu, jak jsem se jako náctiletá dokázala zmalovat na dýzu…děs😵‍💫

Bobca
Bobca (1408 příspěvků) 08.09.2024, 07:55:28 xxx.xxx.20.192
»
Odpověď na příspěvek uživatele Trickyvoo z 07.09.2024, 23:01:56

Něco s tím budu muset udělat🤭..já jen tužkou trošku přišmrcnu obočí

acher
acher (799 příspěvků) 10.09.2024, 17:54:09 xxx.xxx.222.196

ŠKOLA 21. STOLETÍ

Dobrý den, paní Králová, 

reaguji na Vaši stížnost ohledně převlékaní na hodiny tělesné výchovy, kdy je Vaše dcera nucena se převlékat ve společném prostoru se spolužačkou Františkem Dolákem, která se sice narodila jako chlapec, ale identifikuje se jako dívka. Pochopili jsme, že Vaší dceři je krajně nepříjemné, že spolužačka František se při převlékání zcela odhaluje a jsou vidět její genitálie, konkrétně penis. Danou situaci jsme před začátkem tohoto školního roku konzultovali na poradě, a rozhodli jsme se navýšit počet převlékacích místností na čtyři, a to takto:

 První je pro dívky, které se identifikují jako dívky

Druhá je pro žáky s mužskými pohlavními orgány, kteří se identifikují jako dívky či jinak. 

Třetí je pro chlapce, kteří se identifikují jako chlapci 

Čtvrtá je pro žáky se ženskými pohlavními orgány, kteří se identifikují jako chlapci či jinak.

 Jelikož hodiny tělocviku dívek a chlapců nejsou ve třídě Vaší dcery souběžné, jsou pro třídu Vaší dcery vyhrazené pouze první dvě místnosti, zbylé dvě místnosti jsou obsazeny jiným ročníkem. Vaše dcera se převléká ve druhé místnosti společně s výše zmíněnou spolužačkou Františkem. Jak Vaše dcera Karel, tak spolužačka František mají penis, nechápeme proto pohoršení Vaší dcery Karla, když sama Vaše dcera Karel penis má. Nejsme schopni zajistit další vhodné prostory pro dívky s penisem, které mohou mít trauma z pohledu na jiný penis. Dále bych potřebovala vyřešit situaci s Vaším dalším potomkem, Vladimírem. Tento se někdy identifikuje jako chlapec, jindy jako dívka. Bohužel změnu identifikace provádí iněkolikrát týdně, a zjistili jsme, že se tak vyhýbá hodinám tělocviku, kdy tělocvik pro dívky je v rozvrhu třídy v pondělí, a tělocvik pro chlapce ve středu. Hrozí tak, že nebude z tělesné výchovy klasifikován. Situaci ohledně obou Vašich potomků jsem samozřejmě konzultovala s naším panem ředitelem, který kontaktoval MŠMT pro metodický pokyn, jak v dané situaci postupovat. Bohužel stále čekáme na odpověď. Samotnou reakci pana ředitele se zde neodvažuji reprodukovat, nicméně bych to slušně shrnula asi takto, ať jde Vaše celá rodina do hajzlu.

 S úctou, Jana Nováková třídní učitelka

kometa
kometa (5537 příspěvků) 10.09.2024, 20:39:20 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele acher z 10.09.2024, 17:54:09

ať jde Vaše celá rodina do hajzlu.

👍

Bohužel už to snad ani není k smíchu. Máme konkrétní případ u nás ve škole.

Anonymní (neregistrovaný) 10.09.2024, 23:24:09 xxx:xxx.580e:2a89
kometa:

ať jde Vaše celá rodina do hajzlu.

👍

Bohužel už to snad ani není k smíchu. Máme konkrétní případ u nás ve škole.


Taky školačka Karel s penisem?😀

Rapotačka (neregistrovaný) 11.09.2024, 11:04:28 xxx:xxx.8eaa:4e42

Veselé?

Co2 nezabralo.  Hrouti se to

-  CT24 -

 Emise metanu rostou nejrychleji v dějinách lidstva. 

Výše nebyly 800 tisíc let

-  VTM -

 Emise metanu rostou nejrychleji za posledních 40 let. 

Je to tichý zabiják klimatu.

Buggyra
Buggyra (4143 příspěvků) 11.09.2024, 12:02:11 xxx.xxx.198.226

Metan je xkrát účinnější skleníkový plyn než CO2. Doteď byl uložený v obřích množstvích v mokřadech, ledu, permafrostu, na dnech studených nádrží (třeba moře..). Oteplování ho uvolňuje. Směřujeme k tomu, že na Antarktidě bude polnohospodářství a v Greenlandu pomeranče.

Možná lepší ho těžit, spalovat, a vyrábět CO2 😀

Sarah01
Sarah01 (2173 příspěvků) 11.09.2024, 15:34:58 xxx.xxx.162.253
Buggyra:

Metan je xkrát účinnější skleníkový plyn než CO2. Doteď byl uložený v obřích množstvích v mokřadech, ledu, permafrostu, na dnech studených nádrží (třeba moře..). Oteplování ho uvolňuje. Směřujeme k tomu, že na Antarktidě bude polnohospodářství a v Greenlandu pomeranče.

Možná lepší ho těžit, spalovat, a vyrábět CO2 😀


Takže to není tím, že by krávy prděly? Jak se nám snaží vnutit někteří aktivisti.

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 11.09.2024, 17:32:33 xxx.xxx.32.176
kometa:

ať jde Vaše celá rodina do hajzlu.

👍

Bohužel už to snad ani není k smíchu. Máme konkrétní případ u nás ve škole.


Mě to také zajímá, poprosím o SZ.

kometa
kometa (5537 příspěvků) 11.09.2024, 19:07:16 xxx.xxx.147.163
Sarah01:

Takže to není tím, že by krávy prděly? Jak se nám snaží vnutit někteří aktivisti.


Krávy neprdí, krávy říhají (mj. i ten metan - otázka, jestli opravdu v tak zásadním množství). To by ti aktivisti mohli vědět. Ale když si někdo nezjistí základní informace… Nějak takovým lidem úplně nevěřím.

Sardullah
Sardullah (1461 příspěvků) 11.09.2024, 19:27:13 xxx.xxx.189.104
»
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 11.09.2024, 19:07:16

To je jedno, jestli prdí nebo říhají, prostě zaplatí emisní povolenky a basta fidly…a jejich maso bude dražší, tak ho nebudou lidi kupovat a tím se nebude tolik krav chovat a tím bude méně říhání …a pak budeme dovážet hovězí z jižní Ameriky, neboť tam krávy žádný emisní povolenky platit nebudou…říhají stejně, akorát to hovězí naložíme na loď a dovezeme do Evropy a to se teda ekologicky fákt vyplatí.

Anonymní (neregistrovaný) 12.09.2024, 05:48:44 xxx:xxx.d9e8:f7e4

Doron: “Já mám problém s tím, že ty aktivistické zakazovače a prikazovače prostě nedokážu považovat za kompetentní. Nevážím si jich, nerespektuji je, nejsou dost vzdělání ani chytří. Neuvažují komplexně. O to hlasitěji křičí.” Jsou to bezvýznamné pytle h**en, ale smrdět teda umí. Máknout si a vytvářet nové biotopy, květnaté pásy a remízy, to ne. To dělají ti vzdělaní a tiší co ostatním nic přikazovat nemusí, protože jsou schopní a činní.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.