Aktuálně: 4 059 inzerátů199 640 diskuzních příspěvků18 105 uživatelů

Veselé okénko

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 13.05.2024, 09:43:05 xxx.xxx.64.54

Dneska auto poškodí cyklista, ani nemusí jet rychle. Povedlo se to synovi - bylo mu asi 14, na ulici ve městě, tak blbě, že škoda na škodovce byla cca 20 tis. Naštěstí to zaplatila pojišťovna, právě z pojistky domácnosti. A poškozený byl tak vstřícný, že mě tenkrát ani nezabil, ani nenechal zavřít. 

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 13.05.2024, 09:47:06 xxx.xxx.198.226

Jsem takhle jednou jela na kole po úzké cestě, proti mně auto a na trávě u cesty reklamní poutač. Jela jsem si po kraji silnice tak, abych autu co nejméně překážela. Cesta úzká, ale já se na ní vyhnu i s druhým autem, když sjedu jedním kolem na louku, tak jsem ani nepřemýšlela, že bych zastavovala. No a ten protijedoucí mi ani neuhnul, ještě když se blížil, tak dupnul na plyn, a já abych mu nevzala zrcátko (opr. on aby mě nevzal zrcátkem), tak jsem řídítkem zakličkovala, no a napálila to do té reklamy samozřejmě, protože tráva není tak rovná jak asfalt. Ten čék ani nepřibrzdil, mi přišlo, že to ještě přidupnul, abych si jako nemyslela,  že ho nějak zajímám 😀 Boží lidi.

Sarah01
Sarah01 (2185 příspěvků) 13.05.2024, 10:09:05 xxx.xxx.225.167
»
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 13.05.2024, 09:47:06

To je jasný, že to udělal schválně. Já jsem v těchto případech raději sesedala z kola, ale už dlouho nejezdím, v městském provozu to bylo o hubu hlavně na křižovatkách.

efe
efe (1499 příspěvků) 13.05.2024, 10:27:55 xxx.xxx.199.5

Buggyra: mně se stalo něco podobného včera, když jsem seděla na morgáněti (mladý nezkušený kůň). Šly jsme po dostihovce podél naší vesnické silničky. Zdáli přijížděla silniční hlasitá motorka. Místo, aby přibrzdil, tak to těsně u nás ještě otúroval… Knedla to samozřejmě nedala (to by nedala ani moje stará mazácká kobyla) a uskočila se mnou značnej kus do louky. Naštěstí jsem to useděla, ale nadávala jsem jak špaček a kobyla chudák byla po zbytek vyjížďky pěkně vycukaná a bála se pak už každýho stínu a sebemenšího zvuku 😈

Lidi jsou neohleduplný a lhostejný. 

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 13.05.2024, 11:28:19 xxx.xxx.198.226
balu:

Blbci jsou na obou stranách barikády… 


To v každym případě. Ale já jsem pochopitelně dokonalá, jak za volantem, tak na kole, to je snad jasné 🙂

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 13.05.2024, 11:32:07 xxx.xxx.198.226
megi-the-pes:

hotova vesela vyloha


To jsem s tím klidně mohla mít výlohy, ačkoli jsem byla ta “hodná”, protože majitel poutače hned přiskočil ku mně ležící pod kolem, a jal se rovnat poutač, jestli mu něco není. Tak když jsem se zvedala ze škarpy, tak povídám, že se omlouvám, ale že holt viděl, co se stalo, a on, že viděl, a že jestli poutač bude poškozen, tak po mně bude chtít zaplatit škodu. Tak povídám, že to se asi spletl, a on říká, že na autě si nic nevezme, páč netuší, kdo s tím jel, ale mě zná 😀 Tak to by byla skutečně veselá výloha z mé kapsy 😀

Doron
Doron (2370 příspěvků) 13.05.2024, 12:33:52 xxx.xxx.162.116
»
Odpověď na příspěvek uživatele efe z 13.05.2024, 10:27:55

To je opravdu hnus, s tím motorkářem.

Nemohla byste zjistit, kdo to byl a trochu si s ním promluvit ?

Oni tihle hrdinové často přestanou být tak namachrovaní, když jim stojíte tváří v tvář.

Strašná ubohost. 

Doron
Doron (2370 příspěvků) 13.05.2024, 12:41:10 xxx.xxx.162.116
»
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 13.05.2024, 11:32:07

To není možný, to není možný, to není možný!!!

Co je to jako za lidi?

Hlavně, že se Vám nic nestalo, škoda, že nemáte číslo auta, mohl by jít sedět!

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 13.05.2024, 13:07:49 xxx.xxx.198.226
Doron:

To není možný, to není možný, to není možný!!!

Co je to jako za lidi?

Hlavně, že se Vám nic nestalo, škoda, že nemáte číslo auta, mohl by jít sedět!


Ono se mi nic nestalo, ceduli se nic nestalo, nikomu se nic nestalo, no a bylo nedokazatelné, kdo měl vinu, taky mohl říct, že jsem si prostě špatně zajela na stranu a je to moje chyba. Kdyby mě srazil, tak to je jiná, to by i ten majitel poutače dosvědčil, ale takhle, nikdo nikomu nic, tak co je komu do toho 🙂 To byla jen veselá do okénka.

efe
efe (1499 příspěvků) 13.05.2024, 13:09:31 xxx.xxx.199.5
»
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 13.05.2024, 12:33:52

To nezjistím, sjíždí se sem motorkáři z celý republiky na hradčanský letiště…

balu
balu (2035 příspěvků) 13.05.2024, 14:34:14 xxx.xxx.152.98
»
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 13.05.2024, 12:41:10

Sedět? To určitě ne. I za zaviněnou nehodu se zraněním se dává  podmínka. Kam by všechny ty odsouzené dávali? Nejsou místa ve vězení pro pachatele závažnějších a úmyslných trestných činů. 

Ivus
Ivus (144 příspěvků) 14.05.2024, 17:24:51 xxx.xxx.113.99
»
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 13.05.2024, 12:33:52

Mě se to stalo teď se štěnětem na lesní cestě, turistické značce. Prostě tam zničehonic projížděli offroad motorkáři, slyšeli jsme je, sešli na stranu, štěně přivolali k sobě a ten blbec u nás ještě přidal, takže štěně, kterymu jsem zrovna cpala do pusy piškůtek, se strašně leklo, piškot nechalo a začalo utíkat po cestě od nás. Hned za tím debilem jel druhej motorkář, taky fakt rychle, já jsem řvala pozóóór, štěně v panice uskocilo do křoví a ten blbec ani nepribrzdil… Nikomu se naštěstí nic nestalo a nejhůř naštvanej byl můj chlap, mimochodem taky motorkář a řekl, že příště jim neuhne a zůstane normálně uprostřed cesty. 

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Sardullah
Sardullah (1487 příspěvků) 14.05.2024, 18:29:09 xxx.xxx.221.216

No tak oni to nejsou jen motorkáři i automobilisti, kterým pracovně říkám tuneři se takhle rádi předvedou.

Jako ráda bych si myslela, že nám… obyčejným smrtelníkům… kteří nemají takový stroj, chtějí jen zprostředkovat ten zážitek z toho, jak ten jejich stroj dokáže řvát a nebo si možná i myslí, že takto “obdarovaný “člověk si řekne “to je frajer…” chtěla bych dotyčné frajery jen upozornit, že dle mého interního průzkumu si většina lidí pomyslí “to je debil”.

Ale bojím se, že to dotyční udělají schválně, právě proti, aby někoho polekali nebo alespoň vzbudili negativní reakci a pokud se to podaří, tak asi mají radost.

Mě třeba udivuje, jakou rychlostí se pohybuje čtyřkolka po lesní cestě, kde je to samá zatáčka… pohybují se tak, jako by to byla uzavřená závodní dráha, kde se nemůžou pohybovat “civilové”

Když slyším terénní motorku s nebo čtyřkolku někde poblíž, tak se teda trochu bojím, protože zvuk se nese takovým způsobem, že kolkrát opravdu nejde určit, jak jsou daleko a ani, jestli jedou po cestě, kde jdeme my a nebo po nějaké jiné v okolí.

efe
efe (1499 příspěvků) 15.05.2024, 08:17:38 xxx.xxx.199.5
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 14.05.2024, 18:29:09

Je zajímavé, že když u nás potkáme v lese čtyřkolku nebo motorku a oni nás vidí na koni, tak zastaví a dokonce vypnou motor. Na silnici většina aspoň zpomalí, kromě toho tydýta tuhle…

Sardullah
Sardullah (1487 příspěvků) 15.05.2024, 09:05:58 xxx.xxx.221.216
efe:

Je zajímavé, že když u nás potkáme v lese čtyřkolku nebo motorku a oni nás vidí na koni, tak zastaví a dokonce vypnou motor. Na silnici většina aspoň zpomalí, kromě toho tydýta tuhle…


No já třeba v lese nemám problém s nějakými zlomyslnými naschválníky, ale teda s tím,, že na nepřehledné cestě jede čtyřkola docela rychle, s tím teda zkušenost mám….prostě bych řekla, že asi opravdu spoléhají na to, že když někdo uslyší motor, tak se automaticky uhne mimo cestu a uvolní prostor. Právě proto je mi hodně nepříjemný, když se pohybujeme někde, kde je těch cest víc a ze zvuku motoru není možné identifikovat, jestli to pojede po naší cestě. A teda jsem ráda, že Gina, jak dospěla, tak přestala motorky a čtyřkolky v přírodě řešit… protože za jejího mládí to byl boj.

Nascválníky potkávám na silnicích, neříkám, že denně, ale to, že to někdo tzv. ohulí, když mě míjí, není nic tak neobvyklého.

Anonymní (neregistrovaný) 15.05.2024, 13:58:13 xxx:xxx.:3360

Vnouček se učí na kole. 🙂

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 16.05.2024, 09:34:14 xxx.xxx.198.226

…chtěla bych dotyčné frajery jen upozornit, že dle mého interního průzkumu si většina lidí pomyslí “to je debil”…

To je přesný!
Včera na Šalďáku v Lbc na nějakém chopperu měl potřebu vyrazit panáček od semaforu pod plným plynem, aby si všichni užili, mezi těma vysokýma barákama v centru města fakt pošušňání, já, na druhé straně ulice, myslela, že mi prasknou bubínky, lidem na zastávce začaly padat věci z rukou a vetšejší důchodci vypadali, že padnou naznak sami. Tak tam jsem si pomyslela a i nahlas pronesla velmi nepěkné osobní hodnocení dotyčného (snad to nebyla dotyčná…).


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.