Aktuálně: 4 122 inzerátů197 720 diskuzních příspěvků18 072 uživatelů

Veselé okénko

assil
assil (2086 příspěvků) 19.02.2024, 10:45:54 xxx.xxx.26.200
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 19.02.2024, 10:22:43

No, tou fotkou kupírovaného psa mám dojem porušují zákon.

Vcelku se mi tam  líbí ta upozornění pod inzeráty na štěňata, třeba si to někdo fakt přečte, ale číst to u inzerátu na bezpapíráky je takové.. .zvláštní.

Zase už tam dlouho nepůjdu.

Rapotačka (neregistrovaný) 22.02.2024, 16:45:02 xxx:xxx.4991:a8da

"Babko, dal bych si polévku z bažanta! 

Neblázni dědku, zůstaneme raději u talířů".

Trickyvoo
Trickyvoo (502 příspěvků) 23.02.2024, 01:01:08 xxx.xxx.62.63
kometa:

jinak taky ze života, musela jsem kdysi jednou, jedinkrát na stk s autem já, mechanik chtěl, abych zajela do dílny rovnou nad díru, no tak to ani náhodou a podala mu klíče, že já po něm taky nechci upéct štrůdl nebo bábovku. 

A proto mám mechanika, který tyto věci řeší za mě. A když si pro auto dojdu, je vždycky zaparkované čumákem dopředu. Ví proč.🙂


Na to byla super ta covidová opatření. Předtím jsem asistovala na STK a dost mě to prudilo, koukat, jak mi přetáčí motor a podobně, i když tam pracovali samí fešácí. No a pak covid a měli jsme dát u okénka paní klíče,  tam nám sdělila, kdy se zhruba máme stavit, kousek nakupák, tak jsem šla obejít obchůdky a vrátila se, vzala si klíče, technickou a odjela a pokračuji v tom dál, i když už žádná opatření nejsou. Tudle jsem to prozradila muži, který s nechutí na tu technickou jel, protože se objednal na termín, kdy jsem já nemohla. Tak to zkusil, jak to dělám já a byl nadšený. Ještěže mě má, on by dál čuměl na chlapa, jak nám obchází a leze pod autem 😄.

Daja
Daja (469 příspěvků) 23.02.2024, 05:11:51 xxx:xxx.c9a4:3cbc
Trickyvoo:

Na to byla super ta covidová opatření. Předtím jsem asistovala na STK a dost mě to prudilo, koukat, jak mi přetáčí motor a podobně, i když tam pracovali samí fešácí. No a pak covid a měli jsme dát u okénka paní klíče,  tam nám sdělila, kdy se zhruba máme stavit, kousek nakupák, tak jsem šla obejít obchůdky a vrátila se, vzala si klíče, technickou a odjela a pokračuji v tom dál, i když už žádná opatření nejsou. Tudle jsem to prozradila muži, který s nechutí na tu technickou jel, protože se objednal na termín, kdy jsem já nemohla. Tak to zkusil, jak to dělám já a byl nadšený. Ještěže mě má, on by dál čuměl na chlapa, jak nám obchází a leze pod autem 😄.


Dobré ránko,

covid necovid já to dělám už  takhle 35 let s klíči. Ani náhodou nevjedu na ďůru 🙂 , ale já zase perfektně parkuji řití🙂.

Dája

Buggyra
Buggyra (4076 příspěvků) 23.02.2024, 06:58:49 xxx.xxx.198.226

Mně přijde čas strávený na STK čučením na lidi, co dělají to, co já dělám co týden (oblejzání auta a lomcování za věci, které by mohly upadnout…), naprosto promarněný. Tak platím servisáka, aby tam s tím jezdil. Servisák za mě nabízí i všimné, což bych já nedokázala, takže mi před pár lety dvě auta ze tří prošla tímto způsobem. Vzhledem k tomu, že se jednalo o emise, je mi to srdečně u zádi.

Bobca
Bobca (1354 příspěvků) 23.02.2024, 08:24:16 xxx.xxx.20.192

mě teda nikdy na technické do dílny nepustili..seděla jsem a četla si v čekárně u kafe..

ale veselé okénko je na zasmání(zasmátí)-hm Kometko??🙂takže přidám fór

Obrázek
orionka-2
orionka-2 (970 příspěvků) 23.02.2024, 09:54:34 xxx.xxx.64.54
Buggyra:

Mně přijde čas strávený na STK čučením na lidi, co dělají to, co já dělám co týden (oblejzání auta a lomcování za věci, které by mohly upadnout…), naprosto promarněný. Tak platím servisáka, aby tam s tím jezdil. Servisák za mě nabízí i všimné, což bych já nedokázala, takže mi před pár lety dvě auta ze tří prošla tímto způsobem. Vzhledem k tomu, že se jednalo o emise, je mi to srdečně u zádi.


Jste mi připomněla - prý nad námi lípa dron a auto bez technické pozná dřív, než dojedu domů. Řekněte, že je to kec.

12 (neregistrovaný) 23.02.2024, 09:55:42 xxx.xxx.107.142

Vysídlili jsme velké množství rodin. Nebylo to lehké udělat,“ řekl Balickij v rozhovoru. „Vysídlili jsme ty, kteří nepodporovali Speciální vojenskou operaci, kteří uráželi vlajku, ruskou hymnu nebo prezidenta Ruské federace,“ upřesnil Balickij v rozhovoru, o koho jde, přičemž válku na Ukrajině označil ruským termínem Speciální vojenská operace. „Správa Záporožské oblasti je tvořena lidmi, kteří neutekli a přijali Speciální vojenskou operaci za svou,“ doplnil.

Náměstek předsedy ruské Bezpečnostní rady Dmitrij Medvěděv zase mluvil v interview pro TASS o deportacích na Sibiř do gulagu na převýchovu.

Buggyra
Buggyra (4076 příspěvků) 23.02.2024, 10:01:17 xxx.xxx.198.226
orionka-2:

Jste mi připomněla - prý nad námi lípa dron a auto bez technické pozná dřív, než dojedu domů. Řekněte, že je to kec.


Nade mnou nic nelítá, takže je to kec 😀

Ale jinak samozřejmě, auto bez technické pozná každý naprogramovaný algoritmus s přístupem ke kameře/foťáku a do databáze ČKP. Proč by ta kamera nemohla být pověšená na dronu místo na mýtné bráně, to je jasné.

Druhá věc je, jestli to někomu k něčemu je, že to ten algoritmus pozná.

Máme v Lbc před tunelem radar, co vám vynadá, když jedete moc rychle, je tam snížená rychlost. Jsou tam taky foťáky, co umějí fotit. Odesílání informací z těch foťáků je ale vypnuté, protože celé oddělení dopravních přestupků by nedělalo celé dny nic jiného než rozesílalo pokuty a připomínky pokut a poslední výzvy a předávalo věci správnímu a správní následně k exekuci a celý jeden exekutorský úřad by mohl lítat po celé Evropě od Černého moře po Atlantik a pokoušet se vymáhat. Tak je to.

kometa
kometa (5480 příspěvků) 23.02.2024, 10:11:25 xxx.xxx.224.101
orionka-2:

Jste mi připomněla - prý nad námi lípa dron a auto bez technické pozná dřív, než dojedu domů. Řekněte, že je to kec.


Já nevím, ale letos mám přilípnutou známku TK na čelním skle, ne na zadní SPZ. Takže….

Buggyra
Buggyra (4076 příspěvků) 23.02.2024, 10:24:53 xxx.xxx.198.226
kometa:

Já nevím, ale letos mám přilípnutou známku TK na čelním skle, ne na zadní SPZ. Takže….


Ono to nekontroluje známky, ale SPZ v databázi 🙂

kometa
kometa (5480 příspěvků) 23.02.2024, 10:38:11 xxx.xxx.224.101
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 23.02.2024, 10:24:53

Aha. To jsem nevěděla. Termíny STK si hlídám, tak je mi jedno, kam tu známku nalepí.

kometa
kometa (5480 příspěvků) 23.02.2024, 12:29:05 xxx.xxx.224.101
Odpověď na příspěvek uživatele Verun z 23.02.2024, 12:12:47

Proč ne. Kamarád se při opakovných pobytech v lázních potkával s vozíčkáři - a jejich humor byl taky občas dost morbidní a pro někoho za hranou.

Sarah01
Sarah01 (2144 příspěvků) 23.02.2024, 12:59:12 xxx.xxx.162.253
kometa:

Proč ne. Kamarád se při opakovných pobytech v lázních potkával s vozíčkáři - a jejich humor byl taky občas dost morbidní a pro někoho za hranou.


Jj, znala jsem vozíčkáře, který o sobě mluvil jako o kriplovi a o vozíku jako o kriplkáře. A bylo toho samozřejmě víc.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.