Aktuálně: 4 089 inzerátů199 091 diskuzních příspěvků18 093 uživatelů

Veselé okénko

acher
acher (799 příspěvků) 07.02.2024, 15:32:34 xxx.xxx.222.196

Profesor biologie vloží čtyři červy   do čtyř různých nádob. Prvního červa do piva, druhého do nikotinu, třetího do spermatu a posledního do minerální vody. Další den ukáže učitel výsledek. První červ v pivě je mrtvý. Druhý v nikotinu: taky mrtvý. Třetí ve spermatu: mrtvý jakbysmet. Jen čtvrtý  v minerální vodě byl jediný živý a zdravý. Profesor se ptá třídy: „Jaké závěry vyvodíme z pokusu?“ A jedna dívenka odpovídá: „Kdo pije, kouří a šuká, nemá žádné červy.

orionka-2
orionka-2 (1021 příspěvků) 07.02.2024, 15:52:40 xxx.xxx.64.54

Je dost starý, ale třeba…..

Pase ovčák ovce na zelené louce. Najednou, co to? U pastviny zastaví bavorák. Za volantem sedí skvěle oháknutý mladý muž a zavolá: "Hej, ovčáku, když ti řeknu, kolik máš ve svém stádě ovcí, dáš mi jednu?" Ovčák se podívá na úspěšného mladého muže a řekne klidně: "Proč ne?" Mladý muž zadá vyfocení stáda přes satelit a po chvíli řekne ovčákovi: "Máš přesně 1586 ovcí!"

 "To je pravda, ovce je vaše" Ovčák pozoruje hejska, jak se snaží napasovat chudáka zvíře do kufru auta, a pak povídá: "Když Vám řeknu, jaké je Vaše povolání, vrátíte mi, co jste si vzal?" Mladý muž se na vteřinu zamyslí a odpoví: "Jistě. "Jste komisař Evropské unie", řekne ovčák. Mladému muži spadne čelist: "To je pravda. Jak jste to poznal?" "Nic složitého", povídá ovčák. "Přijel jste a nikdo Vás nezval!!! Řekl jste mi to, co dávno vím a přitom o mé práci víte úplný hovno. "A TEĎ MI VRAŤTE MÉHO PSA !!!“

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 07.02.2024, 19:08:09 xxx.xxx.63.55
acher:

Profesor biologie vloží čtyři červy   do čtyř různých nádob. Prvního červa do piva, druhého do nikotinu, třetího do spermatu a posledního do minerální vody. Další den ukáže učitel výsledek. První červ v pivě je mrtvý. Druhý v nikotinu: taky mrtvý. Třetí ve spermatu: mrtvý jakbysmet. Jen čtvrtý  v minerální vodě byl jediný živý a zdravý. Profesor se ptá třídy: „Jaké závěry vyvodíme z pokusu?“ A jedna dívenka odpovídá: „Kdo pije, kouří a šuká, nemá žádné červy.


Acher, kde na ty TOP vtipy chodíte? Mně vždy zvednou náladu!!!🤣👍

acher
acher (799 příspěvků) 07.02.2024, 20:08:33 xxx.xxx.222.196
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 07.02.2024, 19:08:09

Kamarádi,kamarádky,chovatelé vtipy ,zvířata a přírodu si posíláme,tak se vždy něco najde.

lupus4
lupus4 (686 příspěvků) 14.02.2024, 10:26:06 xxx.xxx.205.61

THE TIMES 1928 

Vážený pane profesore Birde, kdyby platila Vaše teorie, že hojná konzumace zeleniny a bohatý milostný život savcům prodlužují věk, museli by králíci být nesmrtelní.

 Prof. Jacob Cohen


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.