Aktuálně: 4 061 inzerátů199 590 diskuzních příspěvků18 104 uživatelů

Veselé okénko

Anonymní (neregistrovaný) 14.01.2024, 18:56:16 xxx.xxx.22.155
Odpověď na příspěvek uživatele orionka z 14.01.2024, 17:14:12

Blbý, no, sudent politologie sociální fakulty…

Jenom další totálně vymyty neomarxista určený vést tuhle zem ke skvělým zelenorudym liberálně demokratickym zítřkům. 

Anonymní (neregistrovaný) 17.01.2024, 08:15:01 xxx.xxx.142.93
Anonymní:

😄


Klobouk dolů před Babišem, že tohle nic vydržel!

Espiro
Espiro (356 příspěvků) 17.01.2024, 08:19:24 xxx.xxx.207.140

A nemyslíte, že by se tyhle politické “srandy” víc hodily právě do Politiky? Musíte ji nutně tahat i sem? Veselého na tom nic není…

Daja
Daja (470 příspěvků) 17.01.2024, 17:09:02 xxx.xxx.236.146
N:

Dlouho jsem nic tak zábavného neviděl. 😀😀😀 A mně se pak diví Megi, že si nenajdu ženskou. Věřte něčemu co týden krvácí a stejně to nechcípne? 😀😀 Mám takový pocit, že zase dostanu vynadáno.. 😀😀


😀😀😀 A mně se pak diví Megi, že si nenajdu ženskou. Věřte něčemu co týden krvácí a stejně to nechcípne? 😀😀

A vy jako myslíte co? Že jako obrovská legrace? 

Podle mě moc smutné a ano jsem vztahovačná!

Dája

Varaxi
Varaxi (656 příspěvků) 17.01.2024, 17:19:58 xxx.xxx.191.80

Já si teda myslím, že Megí se nediví, ta naprosto přesně chápe, proč si to nenajde ženskou. 
Co už. 
Mně pobavila historka jedné mé internetové známé - jela autobusem a přistoupili dva muži se sněhulákem. Normálně s sebou do autobusu naložili metr a půl velkého sněhuláka a na další zastávce zase vystoupili. 🙂
A druhá věc - je to bulvár a nejsem přesvědčena, že se to skutečně stalo, ale pobavil mě nadpis v Super.cz: 
Vyprala si babičku: Britka omylem nechala popel zesnulé v pračce, může za to kocour
Za co všechno ty kočky nemůžou!

balu
balu (2034 příspěvků) 17.01.2024, 17:29:53 xxx.xxx.152.98
Odpověď na příspěvek uživatele Daja z 17.01.2024, 17:09:02

Dájo, ten jeho výrok je zase tak nechutný, že se opravdu divím těm zdejším diskutujícím, co s ním znovu a znovu diskutují, nechají se vtáhnout do debaty… 

Anonymní (neregistrovaný) 17.01.2024, 20:12:14 xxx:xxx.7e4f:eb3b
Daja:

😀😀😀 A mně se pak diví Megi, že si nenajdu ženskou. Věřte něčemu co týden krvácí a stejně to nechcípne? 😀😀

A vy jako myslíte co? Že jako obrovská legrace? 

Podle mě moc smutné a ano jsem vztahovačná!

Dája


Asi ne, není. Čtu si tu tady delší dobu poté, co není diskuze na IF. Mám něco odskákané, od středního věku typicky mužské prostředí (vojenské gymnázium a …).  Něco málo misí (ZO) mám od IFOR přes další na Balkáně, AF, Sinaj a Mali.  Chápu ho a i ne. Tyto vtipy jsme dělali x let zpátky. Je to tady typicky ženské prostředí. Doby je, co se týče vnímaní je jinde. Však si z vás stejně dělá prdel.

Anonymní (neregistrovaný) 17.01.2024, 20:16:10 xxx:xxx.7e4f:eb3b
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 17.01.2024, 20:12:14

Ty přepisy mě mrzí. Daň za malý mobil a upadající zrak.

Nepřihlášená Varaxi (neregistrovaný) 17.01.2024, 20:36:48 xxx.xxx.137.233

Nevěsta se ptá ženicha: „Nevíš, kde jsou Petr s Růžou? Už tady měli být!” „Je mi to líto,” sklopí oči budoucí manžel. „Nechtěl jsem ti to říkat, ale jsou utopení.” „Cože?” diví se nevěsta. „A u jakého topení?!”

To je tak strašně blbej vtip, až se mu nemůžu přestat smát. 😀

Anonymní (neregistrovaný) 17.01.2024, 20:48:14 xxx:xxx.7e4f:eb3b
Nepřihlášená Varaxi:

Nevěsta se ptá ženicha: „Nevíš, kde jsou Petr s Růžou? Už tady měli být!” „Je mi to líto,” sklopí oči budoucí manžel. „Nechtěl jsem ti to říkat, ale jsou utopení.” „Cože?” diví se nevěsta. „A u jakého topení?!”

To je tak strašně blbej vtip, až se mu nemůžu přestat smát. 😀


Zdravím Varaxi, pokud to tak z dálky lze a můžu😇 (a to nevím, jestli je smajlík cajk). Nechte to být. Kdo pod pod kotel dává, má doma moc tepla…říkávala moja bábi. Tož tak. 

Téma je: VESELÉ OKÉNKO.

Trickyvoo
Trickyvoo (503 příspěvků) 17.01.2024, 20:55:03 xxx.xxx.62.63
Anonymní:

Asi ne, není. Čtu si tu tady delší dobu poté, co není diskuze na IF. Mám něco odskákané, od středního věku typicky mužské prostředí (vojenské gymnázium a …).  Něco málo misí (ZO) mám od IFOR přes další na Balkáně, AF, Sinaj a Mali.  Chápu ho a i ne. Tyto vtipy jsme dělali x let zpátky. Je to tady typicky ženské prostředí. Doby je, co se týče vnímaní je jinde. Však si z vás stejně dělá prdel.


Jo taky si ten vtip pamatuji tak 20 a víc let zpět. Je to ze South parku a tam padlo drsných vtipů nepočítatelně a i jsme se tomu smáli. Tehdy. Dnes mi není náct a mám raději laskavější humor.

Doron
Doron (2369 příspěvků) 17.01.2024, 22:18:09 xxx.xxx.25.138
Trickyvoo:

Jo taky si ten vtip pamatuji tak 20 a víc let zpět. Je to ze South parku a tam padlo drsných vtipů nepočítatelně a i jsme se tomu smáli. Tehdy. Dnes mi není náct a mám raději laskavější humor.


Mně to přijde vtipný pořád . Je to takový ze života .😅

Vtipy se nemaj analyzovat, ale v podstatě je to o tom, jak se muži bojí ženský síly .😊

Trickyvoo
Trickyvoo (503 příspěvků) 17.01.2024, 23:23:30 xxx.xxx.62.63
Fikovnice:

Prosím, o jakém vtipu tu diskutujete? Já vlastně asi ani žádný nenašla.😕Ale neprocházela jsem vlákno nějak extra pečlivě.


No N napsal, že si nenašel ženu, protože nevěří něčemu, co týden krvácí a neumře to. Když jsem ten vtip slyšela v tom South parku, tak jsem se mu smála celkem dlouho a Doron má pravdu. Vlastně to ani není urážlivé. V podstatě by nám to mělo lichotit, jak jsme silné. Nezapomenu, jak kamarád popisoval, že měl hrozný zánět močových cest a co ho bolelo a jaká to byla hrůza a jestli si to s kamarádkou dokážeme představit a ta kámoška se na něj tak podívala s takovým despektem a jen řekla “dovedeme, my to máme každý měsíc”.  Na mužskou “rýmičku” je taky spousta vtipů a drtivá většina mužů si z toho dělá srandu sami.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 17.01.2024, 23:25:06 xxx.xxx.60.57
Odpověď na příspěvek uživatele Trickyvoo z 17.01.2024, 23:23:30

Ahááá, děkuji Ti.👍

No ano, jsme ta silnější polovina lidstva, to je jasné!😀

Edit: To péčkování je tak šíleně nakažlivé, že já teď furt přemýšlela, jak to napíšu a budu používat pouze písmeno “P”!🤣

Daja
Daja (470 příspěvků) 18.01.2024, 05:15:58 xxx.xxx.236.146
Trickyvoo:

No N napsal, že si nenašel ženu, protože nevěří něčemu, co týden krvácí a neumře to. Když jsem ten vtip slyšela v tom South parku, tak jsem se mu smála celkem dlouho a Doron má pravdu. Vlastně to ani není urážlivé. V podstatě by nám to mělo lichotit, jak jsme silné. Nezapomenu, jak kamarád popisoval, že měl hrozný zánět močových cest a co ho bolelo a jaká to byla hrůza a jestli si to s kamarádkou dokážeme představit a ta kámoška se na něj tak podívala s takovým despektem a jen řekla “dovedeme, my to máme každý měsíc”.  Na mužskou “rýmičku” je taky spousta vtipů a drtivá většina mužů si z toho dělá srandu sami.


Dobré ránko 😉,

a ha “neumře to”  a tohle slovíčko takhle napsané mě absolutně nevytočí, ale od N je velice urážlivé.

Nemám problém s mužským prostředím, jejich reakce, vtípky, myšlení já dokážu v pohodě zakousnout, odpálkovat i navázat srandu. Nevadí mi ani drsnější vyjadřování, ale nesmí to přejít čáru, to pak odpalují a jedeme dál 

Jojo jsem s prostředí kde i ženy museli mít ostré lokty🤫 a klidně i já dokážu zajít i pod kůží 😉.

Dája

Zrzavci
Zrzavci (3444 příspěvků) 18.01.2024, 08:32:21 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 13.01.2024, 19:13:03

Tak ten s tím autobusem nemá chybu 😂🤣

autobus naprosto miluju, četla jsem ten ftip asi před čtyřmi lety a hrozně jsme se tomu s kamarádkou smály. To totiž přesně sedí na nás, divím se, že jsme jedna nebo druhá min. jednou ten autobus doma neměly 😀 😀 😀 😀  


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.