Aktuálně: 3 974 inzerátů203 779 diskuzních příspěvků18 179 uživatelů

iFauna nová tvář

chvd
chvd 28.06.2023, 14:03:46 xxx.xxx.0.1
biaca:

A Vy jako velký chovatel psů, koček, koní a slepic - máte vždy k tématu, co dodat, že. 

Vaše kladné hodnocení na firmách, neodráží skutečnost - nový majitel ifauny, chce pouze žít z pověsti bez toho aniž by poskytl nějaké kvality. Ano dejte ifauně 5 hvězdiček - ať pak má šanci nějaký zájemce si koupit zvíře od množitele - protože přesně to novou ifauna zajímá - tedy ZISK.

PS. bylo by možná dobré zvážit, jestli by se nemohly zavést dislike, aby jste si nemusel lijkovat vlastní příspěvky.


Ja se nekde prezentuji jako chovatel. jako vazne?

Me hodnoceni na firmach odrazi mou vuli napsat jej tam. Nebudete mozna verit, ale lide pomerne casto kupuji existujici firmy/podniky prave proto, aby zili z nejake povesti/z jiz zavedeneho brandu. A proto jsou ochotni za takovy nakup zaplatit. Prijde Vam to divne nebo nelogicke nebo tak neco? No opet nebudete verit, ale ono se podnika vetsinou kvuli tomu zisku. Pak je teda jeste dalsi skupina lidi, ti chodi kvuli zisku/mzde do prace. Spousta z nich je ovsem totalne k nicemu, tak v pracovni dobe vetsinu casu bezduse stravi na soc. sitich ci diskuzich, kde debatuji o tom, kdo je kdo, co ten ci onen udelal spatne a utapeji se v nesteti zpusobenem vlastni neschopnosti.

Proc myslite, ze si musim likovat vlastni prispevky? Ale nedelejte to, kdyz to ma tak ohromny uspech ...

assil
assil 28.06.2023, 14:12:58 xxx.xxx.206.172
Leithian:

Tak tohle je prdel. Tomu říkám odbornost webu jak řemen 😂😂

    Obrázek

Tak koukám ono to bude vícero plemen, u špiců je celkem dlouhý text, čitelný teda z půlky a jsou tam hrozný nesmysly jako že špice je pes na obrany a tak.

biaca
biaca 28.06.2023, 14:17:32 xxx.xxx.47.71
Odpověď na příspěvek uživatele Leithian z 28.06.2023, 14:04:35

Představte si, že jsem nevěděla, že kočky nejsou zaregistrované u FCI - opravdu za ty peníze to stojí za to. rolling-laughing

Anonymní (neregistrovaný) 28.06.2023, 14:19:44 xxx.xxx.258.39

jo a u papoušků je místo druh plemeno :-D to jsou vemena.

Leithian
Leithian 28.06.2023, 14:23:09 xxx.xxx.28.205
Odpověď na příspěvek uživatele assil z 28.06.2023, 14:12:58

Me stačila váha a výška. Nedělám si iluze že jinde je líp. Japan chin taky nesmysly. No prdel jako. Dál už jsem neměla odvahu😂

megi-the-pes
megi-the-pes 28.06.2023, 14:26:23 xxx.xxx.210.23

Tak já šetřím na psa a on prý stojí litr. :D :D A těch nesmyslů tam... Něco je okopírované, ale většina je vytažená z našich příspěvků, mi přijde. Jako by AI vzala z každého vlákna něco, ale protože absolutně netuší, o co jde, namatlá to takhle... a nikdo to samozřejmě neopraví, protože o zvířatech nic neví. https://www.ifauna.cz/psi-atlas/americky-pitbulterier/

Thielli
Thielli 28.06.2023, 14:34:09 xxx.xxx.65.248

Ale tak já si také vrznu 😄

Musím na veterině upozornit, že mají rozbitou váhu. Jak jsem teď nosila psa po operaci do schodů v náručí, říkala jsem si, že se těch 25 kilo pronese. Ale kdeže. Hmotnost králováka 3-6 kilo. Večer ho beru do kabelky do divadla. 

Obrázek
Xerxova
Xerxova 28.06.2023, 15:53:16 xxx.xxx.227.193

zůstal tam článek o německé doze - je to osobní vyprávění MUDr. Čelakovského o životě s dogoušema - a podepsán je kolektiv autorů ifauny.... A jestli jsem se nepřehlídla, tak tam jeho jméno vůbec nikde nefiguruje...

Xerxova
Xerxova 28.06.2023, 16:11:27 xxx.xxx.227.193

jojo - tak jsem taky koukla do atlasu plemen - výška psa 76 - 81 cm (když standard začíná na 80... a doporučená výška je nad 84 cm), o hmotnosti 54 - 62 kilo u psů samců si taky myslím své... Průměrný věk dožití uvádí 8-10 let a přitom v textu píší, že devět let je úctyhodné stáří...

Pasáž o výživě vložili do barevných rázů - myslím, že tu slátaninu nikdo nečetl...

megi-the-pes
megi-the-pes 28.06.2023, 16:25:03 xxx.xxx.210.23
Xerxova:

zůstal tam článek o německé doze - je to osobní vyprávění MUDr. Čelakovského o životě s dogoušema - a podepsán je kolektiv autorů ifauny.... A jestli jsem se nepřehlídla, tak tam jeho jméno vůbec nikde nefiguruje...


Tomu se říká krádež.

kometa
kometa 28.06.2023, 16:27:24 xxx.xxx.147.163
Thielli:

Ale tak já si také vrznu \'teeth\'

Musím na veterině upozornit, že mají rozbitou váhu. Jak jsem teď nosila psa po operaci do schodů v náručí, říkala jsem si, že se těch 25 kilo pronese. Ale kdeže. Hmotnost králováka 3-6 kilo. Večer ho beru do kabelky do divadla. 

    \'Obrázek\'

3 - 6 kg? To má běžný průměrný (no, možná lehce nadprůměrný), dobře živený kocour.

Asi mám rozbité oko.

George.
George. 28.06.2023, 16:31:45 xxx.xxx.127.173
Odpověď na příspěvek uživatele raven_kix z 26.06.2023, 21:43:31

Presně. Víceméně tím, jak vypadá uživatelsky, tak ji můžou rovnou zrušit. Ten portál je úplně k ničemu. 

megi-the-pes
megi-the-pes 28.06.2023, 17:27:25 xxx.xxx.210.23

Teda Karle Barle, co mne urážíte? Nemůžete, směju se tomu, ale stejně, urážíte lidi způsobem tříletého děcka. Budete kopat nožičkami? Já slyšela, že slavný chvd byl vtipálek a upřímnost sama, ale tohle je takové fakt jako dětinské a ironie, sarkasmus, vtip a pořádná urážka nikde. Škoda. Snad se polepšíte.

Napsala jsem luxusní recenzi a to, prosím, na žádost samotné ifauny! Psali mi do mailu, ať jdu vyzkoušet (asi 14 dní zpět) novou verzi před spuštěním a napíšu připomínky. Nešla jsem, protože jsem si to v mailu přečetla pozdě, protože kašlu na mail, když jsem zjistila, že upozornění na zprávu na iF nepřijde do mailu. Asi se naštvali, že jsem poslala tři tisíce zpráv. Ale pak teda jejich umělá "inteligence" zapomněla z pozvánek k testování můj mail vyřadit. Hehe.  Ták jsem jim napsala recenzi teď na firmy a myslím, že hodnotím vzhled, funkčnost, welfare a userfriendly... NULA bodov.

Pomsta neodborných kynotlachalů? Jsem odborník. Jsem celebrita. Celebritní kynoodborník. Pojďte mi to vyvrátit. :-p

biaca
biaca 28.06.2023, 17:37:14 xxx.xxx.47.71

Ještě se mohou napsat recenze na googlu - díky dnešku mají 1hvězdiček (což odpovídá skutečné funkci a nežije z předchozí slávy)

chvd - nezapomente dát 5 hvězdiček 

Ps. jinak zde máte výsledek nemrzačení koček kastrací

https://jablonecky.denik.cz/zpravy_region/jablonec-nad-nisou-tyrani-zvirat-kocky-zachrana-utulek-dasenka.html

acher
acher 28.06.2023, 17:38:28 xxx.xxx.222.196

Nestačím žasnout.Tibetská doga Výška Samci: 36 - 41cm Samice: 0cm

Hmotnost Samci: 45 - 72kgSamice: 45 - 72kg

Quash
Quash 28.06.2023, 18:15:15 xxx.xxx.32.234
chvd:

Ja se nekde prezentuji jako chovatel. jako vazne?

Me hodnoceni na firmach odrazi mou vuli napsat jej tam. Nebudete mozna verit, ale lide pomerne casto kupuji existujici firmy/podniky prave proto, aby zili z nejake povesti/z jiz zavedeneho brandu. A proto jsou ochotni za takovy nakup zaplatit. Prijde Vam to divne nebo nelogicke nebo tak neco? No opet nebudete verit, ale ono se podnika vetsinou kvuli tomu zisku. Pak je teda jeste dalsi skupina lidi, ti chodi kvuli zisku/mzde do prace. Spousta z nich je ovsem totalne k nicemu, tak v pracovni dobe vetsinu casu bezduse stravi na soc. sitich ci diskuzich, kde debatuji o tom, kdo je kdo, co ten ci onen udelal spatne a utapeji se v nesteti zpusobenem vlastni neschopnosti.

Proc myslite, ze si musim likovat vlastni prispevky? Ale nedelejte to, kdyz to ma tak ohromny uspech ...


No, podniká se kvůli zisku.....právě. 

Pokud kupuju firmu za účelem rozšíření svého působení a zvýšení zisku, tak ji nerozcupuju na cimprcampr a nevytvořím  z ní k ničemu slátaninu.

A pokud už jsem holt takový matlal, tak ty prachy vyhodím do vzduchu, no.  ​ Kdo ví, kdo to platí, ten diletantismus je tak do očí bijící, že je to až neuvěřitelný.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.