Aktuálně: 4 122 inzerátů197 720 diskuzních příspěvků18 072 uživatelů

Inzerce - líbí/nelíbí

Arbora
Arbora (372 příspěvků) 24.06.2024, 14:57:12 xxx.xxx.131.15
Saga:

Přemýšlím, co je na tomhle koníkovi tak výjimečného, že má takovou cenovku? Ať koukám jak koukám, nějak nic nevidím…

https://zvirata.bazos.cz/inzerat/187278915/prodam-sestileteho-skokoveho-valacha.php


Ja by som teda asi aj nejaký dôvod vyššej ceny našla. 
Otec má vlastní výkonnost T** (150) a matka ST** (140), jeho sourozenci se účastní vyšších parkurových závodů.

JanaJanaJanaJana
JanaJanaJanaJana (1023 příspěvků) 24.06.2024, 15:02:45 xxx.xxx.27.179

On pak když si člověk vezme mít takového koně syrového a připravit ho do této úrovně…kolik to stojí peněz jakože řemeslo trenéra a případně pracovního jezdce, ten počet odježděných a odtrénovaných hodin v rámci výcviku…ono se to nasčítá.

A odstávčata původových parkurových koní se prodávají po odstavu od 100 000 výš….stejně jako čisté ameriky, tam je ta cena stejná.

Verun
Verun (976 příspěvků) 24.06.2024, 15:07:38 xxx.xxx.220.12
Saga:

Přemýšlím, co je na tomhle koníkovi tak výjimečného, že má takovou cenovku? Ať koukám jak koukám, nějak nic nevidím…

https://zvirata.bazos.cz/inzerat/187278915/prodam-sestileteho-skokoveho-valacha.php


Má všechno na jedničku, nemusíte se s ním už o něco pořád “prát” a jen jezdíte a rozvíjíte talent.  je mladý, perspektivní, možná bez čipů, zkostnatělých chrupavek, chiro problémů a to je taky plus…….koupíte  si koně “převozníka” , co už má něco vychozenýho- staršího , taky za ranec ! čtvrt mega není vyjímka, ale pravděpodobně bude mít nějaký neduh, který ho může po jedné odchozené závodní sezoně odstavit nadobro. 

Jak já jsem ráda, že jsem si kobylu koupila už kdysi, teď bych si neškrtla. 

Aluška
Aluška (101 příspěvků) 24.06.2024, 15:15:31 xxx.xxx.200.75
kometa:

Když ony ty ceny šly u koní docela vysoko.

Známá si onehdá koupila původou tříletku se skokovým potencionálem za 270 000. To mi přijde taky dost.


Myslíš tu šimlu ?

kometa
kometa (5480 příspěvků) 24.06.2024, 15:50:25 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele Aluška z 24.06.2024, 15:15:31

Asi myslíš jinou kamarádku. Tahle si koupila hnědku. A to je ujetá na odznakové ryzáky.

Saga
Saga (502 příspěvků) 25.06.2024, 06:44:58 xxx.xxx.167.183

Holky, díky za rozšíření obzorů. Já už se aktuálně pohybuji jen mezi cobaři, jsem úplně mimo tenhle sportovní svět, tak proto. U cobů už vím, co za určitou cenu čekat, znám neduhy, klady i zápory plemene…Kobylu jsem kupovala 2022 a myslím, že to byla ještě doba, kdy ceny byly, řekněme, přiměřené? Tohle už mi prostě připadá moc. A co mě tedy upřímně zarazilo, je hodnocení prodávající, všimla jsem si toho až teď. To by mě jako potencionální kupující asi nenechalo chladnou. I když…každá “věc”má svého kupce!

Viz: https://www.bazos.cz/hodnoceni.php?idmail=7721328&idphone=5588381&jmeno=AnnaMickova

Arbora
Arbora (372 příspěvků) 25.06.2024, 08:25:20 xxx.xxx.131.15

Tak to už je druhá vec a dôvod, prečo sa robia predkúpne vyšetrenia s veterinárom. 

Ale reálne, 6-ročný kôň s potenciálom skákať vyššie súťaže je za necelých 20.000 EUR ešte pomerne lacný. Ale myslím tým naozaj do športu, nie, že preliezol som ledva Z. 

funnyfjord (neregistrovaný) 25.06.2024, 11:57:15 xxx.xxx.158.184
»
Odpověď na příspěvek uživatele Saga z 24.06.2024, 14:19:33

“vyjímečný” je původní majitel - influencerka “annemiltonandhag” , je to Chris, docela stojí za to si pročíst komentáře u příspěvku o tom že je na prodej,  údajně pssm s projevy myopatie a ne jednou. Nevypadalo to úplně jako komentáře s úmyslem ji poškodit, spíš nechápající tu cenu při zdravotním stavu. 

Saga
Saga (502 příspěvků) 25.06.2024, 12:16:34 xxx.xxx.167.183

Funnyfjord, díky za tip, já se na instagram ani jiné soc. sítě nedostanu, páč je sama nemám založené, ale na youtube ano, tak jsem něco zkoukla. Vypadá to na mladou, celkem normální holku? Pokud je tedy nějak veřejně známá a na Bazoši poskytuje, řekněme, zkreslené informace, tak asi musí počítat s tím, že jí to nejspíš časem dožene? To není úplně košér, no…Ty komenty na Bazoši mě právě celkem zarazily, tak jsem si to díky Vám dala trochu do souvislostí.

Dneska aby byl člověk ve střehu, i když jde do krámu pro rohlík, natož řešit takovouhle položku, jako je kůň, za skoro půl mega🙄! 

Verun
Verun (976 příspěvků) 25.06.2024, 22:16:32 xxx.xxx.220.12
Saga:

Holky, díky za rozšíření obzorů. Já už se aktuálně pohybuji jen mezi cobaři, jsem úplně mimo tenhle sportovní svět, tak proto. U cobů už vím, co za určitou cenu čekat, znám neduhy, klady i zápory plemene…Kobylu jsem kupovala 2022 a myslím, že to byla ještě doba, kdy ceny byly, řekněme, přiměřené? Tohle už mi prostě připadá moc. A co mě tedy upřímně zarazilo, je hodnocení prodávající, všimla jsem si toho až teď. To by mě jako potencionální kupující asi nenechalo chladnou. I když…každá “věc”má svého kupce!

Viz: https://www.bazos.cz/hodnoceni.php?idmail=7721328&idphone=5588381&jmeno=AnnaMickova


já si to myslela, že je to anna  milton , podle fotky v inzerátu, dřív jsem se občas koukala na jejich vtipná videa a Mikou a vlogy od koní …na hodnocení prodávajících taky málokdy  koukám, asi bych měla🙂 …no tak to si už s prodejem asi neškrtne, nebo v cizině ho prodá…chudáka. A teď komu věřte nevěřte. 

Verun
Verun (976 příspěvků) 08.07.2024, 22:32:27 xxx.xxx.220.12
Cvalda:

https://zvirata.bazos.cz/inzerat/187696432/sympaticky-9-ti-lety-teplokrevny-valach-cena-vcetne-vybaven.php

Líbí se mi tenhle koník, akorát si nejsem jistá cenou. 


Má spoustu omezení- chvátí se, zkostnatělé chrupavky, přesné pobídky- málo kdo má koně stejně “okopaného” (nebrat doslova)Trochu bych se bála , že na něm nebude sedět sedlo, i to jeho, je dost prosedlaný a kohoutek jde ze zad strmě. …no nevím, na ta léta mi přijde  dost opotřebovaný? sportoval? 

Verun
Verun (976 příspěvků) 11.07.2024, 17:31:25 xxx.xxx.220.12

A tak úplná hajtra zase ne, ale prodávající se koníka snaží vymalovat, jenže nemá pohled z druhé strany. Já jako kupující bych dala cca půlku, ty chrupavky by pro mne byly zdvižený ukazovák, je to přece jenom část koně, co dělá koně koněm . (kopyto) + přichvacování, ne každý může poskytnout vhodný denní režim. 

Buggyra
Buggyra (4076 příspěvků) 12.07.2024, 06:39:35 xxx.xxx.198.226

V cenové relaci 100k mě vůbec překvapuje, že k němu nabízejí RTG (jakkoli staré), také vypisují bez schovávání, co mu je, i ty věci, které nemají prozatím vliv (a nemusejí mít nikdy), podle popisu má kůň dobrou péči. Kůň v nejlepších letech, plně provozuschopný, ježděný, nevidím problém. No a v ceně jsou cajky, nevíme jaké, ale i kdyby dohromady jen za dvacku. Pro nějaké zkušenější dítě na další rozvoj jako dělaný. Škoda, že nenapsali, jak skáče, třeba by to rozehnalo pochyby u ceny.

Arbora
Arbora (372 příspěvků) 12.07.2024, 09:01:09 xxx:xxx.21d5:2146

Na druhej strane, má 9 a skostnatelé chrupavky podľa dva roky starých RTG. Asi ich z nejakého dôvodu robili. Jasne, môže 10 rokov fungovať bez obmedzení, ale môže sa stať, že v novom prostredí bude iný povrch, iná úprava kopýt a do pol roka sa rozpajdá. Ale môže byť, že predávajúci len nadhodili vyššiu cenu a kôň nakoniec pôjde za polovicu. 

Fikovnice
Fikovnice (5688 příspěvků) 30.07.2024, 16:47:47 xxx.xxx.32.40

Vy jste tady, koukám, herkovití😀, ale co říkáte na tento dnešní zdejší inzerát (vykopírovávám)?

Bengálská koťátka bez PP

Nabízíme čistokrevná bengálská koťátka bez PP s krásným zbarvením.

Matka Brown spotted (viz foto). 

Otec Silver mramor. atd. atd.

To je zas nějaký oxymoron???

kometa
kometa (5480 příspěvků) 30.07.2024, 20:47:35 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 30.07.2024, 16:47:47

Takových inzerátů tam je - u psů i koček. Občas se zeptám, proč teda nemají PP, když jsou čistokrevní. No, protože se jim s rodiči nechtělo na výstavu - nejoblíbenější výmluva. A vůbec nechápou (nebo nechtějí chápat), že existuje něco jako uchovnění. Vždyť přece jsou úplně zdraví a štěňata(koťata) taky.😲 A zdůrazňují, jak jsou odčervení, očkovaní a čipovaní. Jako by to byl nějaký bonus a ne samozřejmost.

Spíš mě pobavil inzerát na prodej šhatlandské ? kočky - u nás jí říkáme skotská klapouchá (teda, jestli je to ona - strejda gůgl vyplivl odkaz na shatlan fold cat - “úžasný”překlad - doporučuji k pobavení - jestlipak víte, že je třeba stříhat si pravidelně nehty a čistit odpadkový koš?). Maminka sice vypadá jako britka (i když pochybuji,, že má PP), ale co už.

Nebo - daruji křížence čivavy, 14 let, 3 kyla (ne, nepřepsala jsem se) a už nemá zuby.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.