Aktuálně: 4 061 inzerátů199 590 diskuzních příspěvků18 104 uživatelů

Štěně kouše a dělá loužičky

Dafi
Dafi (222 příspěvků) 18.09.2024, 15:28:32 xxx.xxx.136.20
»
Odpověď na příspěvek uživatele tetrivek z 18.09.2024, 15:08:03

no-já jen k tomu,že pes by měl být taky ve smečce…

měla jsem prvního psa Kima-křížence knírače s čímsi-10kilovej ostrej skoro knírač-38 let dozadu-7 let sám jen s kočkama+9půjčovaní psy,od 3 let cvičák 2krát týdně+kamarádky ze psama,nebyl hravej,byl rvavej-do roku ho porafalo pár velkých pssů..

od jeho sedmi let jsem si půjčovala skoro 2 letou milovanou černostříbřitou kníračku+u nás i bydlela,v létě/Vánoce…

pak u nás zůstal její syn kříženec Dux co ho u nás porodila,takže se starý, 14 letým Kimem doma bydlelo štěně….

a když umřela Killy a Kim a zůstal Dux-rok a půl-do toho mě umřela máti,tak jsme se tahaly s tatkem o vodítko,kdo půjde se psem-chtěly jsme jít oba,ale ne spolu..

tak jsem si koupila Gera-Duxovi byl rok a půl-velkej temperament,aportér,

s Gerem,kterej byl klidas,flegmoš-ideálně pes do kaváren,knihoven,pohyb nemusel🙂

d Gerem si hrály,chodily ven,občas poškorpily,ale když jsem s ním každých 14 dní jezdila ze přítelem,tak byl Gerop rád,že mě má pro sebe,a když jsem se v jeho osmi letech s ním přestěhovala sem,kde měl štěně Bettynu-to je ta 15 a půl letá kříženka a starýho Bobše-11 let-za 4 měsíce umřel..

tak několik let chodil ven společně s Betty+spolu cvičily,

k tomu pak jejich štěnata-a chodilo se ven se třema psama,tak Gero byl celej život až do smrti rád,že mě má jednou měsíčně 2 dny v BK pro sebe,a byl i radši na vycházkách sám..

a to stejný Dafi-bydlí odmala s Žerykem,ale,sama se mnou je radči,i v BK,

 a pořídit si k Dafi psa bych si rozmýšlela…není rací,nemusí psy,nejspokojenější je sama,

Maxe a Betty má ráda,ale nehraje si s nimi..

hrávaly si kdysi spolu jen s Žerykem….

Leithian
Leithian (800 příspěvků) 18.09.2024, 15:46:31 xxx.xxx.60.216
»
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 18.09.2024, 15:17:50

Tys na me zacala utocit jakej jsem spatnej chovatel jen proto ze nesplnuju tvuj nejakej nerealnej ideal chovu neceho o cem nic nevis. Pridala se tetrivek jak tejram zvirata kdyz si vypustim 5 svetlic. Takze sorry damy ale za ma ostra slova si muzete samy. Ja jen nafera natvrdo pisu to co vy schovavate mezi tunu jinejch slovicek do svyho prispevku a myslite si jak je to cajk. Ne neni. Je to uuuuplne stejny.

Zrzavci
Zrzavci (3444 příspěvků) 18.09.2024, 16:19:54 xxx.xxx.25.16

🙂 To je úsměvné, ráda bych abyste mi ukázala. kde jsem psala, že konkrétně Vy jste takový nebo makový chovatel. Stejně tak předlozte, kde jsem kdy komu hulvatsky nadávala, tak jak jste tu psala.Nic takového nenajdete, lživ  jste nne obvinila  .

Doron
Doron (2369 příspěvků) 18.09.2024, 16:21:35 xxx.xxx.166.104

No, debata začala vlastně o tom, jestli Zrzavcovic andulák sám trpěl a pak jsme začali přetřásat, jestli jsou psi spokojenější ve smečce a vůbec, co si myslíme, že který zvíře potřebuje ke štěstí..a jak vyvážit naše a “zvířecí”potřeby .

A to je moc zajímavá diskuze, a i do štěněčí debaty patří,  škoda si ji kazit hádkou..

  

Verun
Verun (993 příspěvků) 18.09.2024, 21:46:36 xxx.xxx.220.12
Leithian:

Tera zvirata jsou dost citliva na vsecko. Kdyby se u me meli blbe tak nerostou neprospivaj a uz vubec se nemnozi. Odchov i pitonyho hroznyse neni prdel. A ano, po x letech v zajeti je dost hadu zejmena skrticu kteri se ninak zvlast nenamahaj hejbat. Proc taky? Nejsou v divocine aby museli lozit dalky za potravou. A tak jako tak had proste nekde lezi ceka vystartuje sejme sezere a zaleze se schovat aby vytravil. Pokud by Zrzava nebyla uplne tupa a nesnazila se me za kazdou cenu sejmout neb sem ji nezatleskala zjistila by si ze jsou druhy pro chov v krabickach jak tomu rika vhodne a druhy nevhodne. A ze v tech krabickach maj de facto stejny podminky a prostor jako v terarku. Ano muzu obyc uzovce udelat 2 metrovy tera ale bude to uplne k hovnu a krmeni v takovym tera je o hubu pro vsecky. O hygiene ani nemluvim.


hele právě, protože při tom množství, co hadař má, nebo chce mít na kšeft je rychlejší uklidit plastový box než vhodně zařízené terárko, a víc se mu toho vejde do místnosti, žádné zvíře si nezaslouží žít takový plochý život a ani o něj si myslím nestojí- jen se spokojí, že dostane nažrat a nevymýšlí žádné nápady, protože k tomu nemá to prostředí, takže jen leží… protože kdyby tu “obohacenou klec” mělo, jistě by si výlet z jednoho rohu do druhého udělalo.   jedině snad se to dá omluvit u nižších živočichů. …brouci, strašilky, šneci, pavouci…

Plaka
Plaka (460 příspěvků) 18.09.2024, 23:20:21 xxx:xxx.1987:cd34
Ph:

uzavirame sazky?  😄 max 40, ale spis kolem 35kg bude mit v dospelosti 😇 ( jestli tedy odpovida vek 😇)

je krasny. Tenhle typ prouzkatych muzu 😍


Tu zase někdo plive jedovatý sliny, fuj, že si nedá pokoj. 

Nebudu OT, schválně jsem vyhrabala starý únorový komentář od Ph, abych jí nahlásila, že v necelém roce váží pruhatý netvor jen 25 kg. 😀 Tenkonohé vyzáblo, které prý na lidi dělá dojem zlýho psa, v hlavě to má dost pomotaný, ale což, jednou je náš… Foto ze srpna, achtung, mázlý pes na řetězu a úvazu! 🙂  

Obrázek Obrázek
Sardullah
Sardullah (1485 příspěvků) 18.09.2024, 23:38:54 xxx.xxx.17.248

Jsem tady dobře ve vlákně o štěňátkách? Pokud ano, tak tady je moje “štěňátko” … sice mu v listopadu budou už 3 roky, ale je furt jak děcko… naše “malé” mimiko…🥰

Obrázek
Doron
Doron (2369 příspěvků) 18.09.2024, 23:53:25 xxx.xxx.166.104
»
Odpověď na příspěvek uživatele Verun z 18.09.2024, 21:46:36

Ty jo, vyrostl z něj krásnej pes;)!

Teď ještě psychika dožene fyzickou stránku a je to pes snů;)))

Doron
Doron (2369 příspěvků) 19.09.2024, 00:04:03 xxx.xxx.166.104
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 18.09.2024, 23:38:54

Je to můj favorit🙂!

Super vstřícnej pes. Chytrej.

Já si volím Matese;)!

Sardullah
Sardullah (1485 příspěvků) 19.09.2024, 06:44:19 xxx.xxx.221.216
Doron:

Ty jo, vyrostl z něj krásnej pes;)!

Teď ještě psychika dožene fyzickou stránku a je to pes snů;)))


No já nevim, kdy to psychika dožene… bavila jsem se u nás s několika majiteli berňáků a prý jsou jako děti furt… majitelé berňuší ch holčiček takový problém nemají 🤔

Navíc Maťula je takovej švec prťavec… jak my doma říkáme… když vidím na fotkách jeho bráchu nebo potkáme nějakýho staršího berňáka, tak jsou mohutnější… na druhou stranu nám to neva, myslím, že lehčí pes je výhoda třeba pro klouby a tak.

No a chytrej? …. snaživej, poslušnej, do všeho hrrr…. sle takovej můj tydýtek a trdýlko…. i když tohle je možná úděl páníčků, kteří mají i fenu a je s čím srovnávat😂

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 19.09.2024, 06:50:16 xxx.xxx.198.226

Mates z toho ale nikdy nevyroste 😀 Maximálně se tak uklidní, protože nebude tolik těch mladistvých hormonů, ale ta naivita a udivené dobráctví mu zůstane 🙂

hmn
hmn (1173 příspěvků) 19.09.2024, 08:19:16 xxx.xxx.0.90

Plaka, koukám, že z něj vyrostl ohař 🙂

Sardullah, 3 roky? To štěňátko, které jsi donesla předevčírem? 😲
no to jsme už starý…..😕

Mé 15ti měsíční štěňátko už podruhé hárá a stejně jako u prvního i tohle hárání začalo zvracením, tak jsme už 14 dní na dietě 😟
ZLATÍ PSI!

efe
efe (1498 příspěvků) 19.09.2024, 08:23:28 xxx.xxx.155.192
»
Odpověď na příspěvek uživatele Plaka z 18.09.2024, 23:20:21

Tak a je to jasný! Je to chrt kříženej s holanďákem! Domluvila jsem.

Tenurri
Tenurri (506 příspěvků) 19.09.2024, 09:18:31 xxx.xxx.96.141
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 18.09.2024, 23:38:54

Ty jo…3 roky?!

Vždyť mam pocit, že jste ho představovala nedávno 😅…achjo. Strašně to letí.

Našemu štěňátku bude už příští týden půl roku. Však ho máme doma chvilinku…

Obrázek
Sardullah
Sardullah (1485 příspěvků) 19.09.2024, 09:24:53 xxx.xxx.221.216
hmn:

Plaka, koukám, že z něj vyrostl ohař 🙂

Sardullah, 3 roky? To štěňátko, které jsi donesla předevčírem? 😲
no to jsme už starý…..😕

Mé 15ti měsíční štěňátko už podruhé hárá a stejně jako u prvního i tohle hárání začalo zvracením, tak jsme už 14 dní na dietě 😟
ZLATÍ PSI!


Jo tak to je fakt… zlatí psí kluci… ale když ty psí holčičky jsou ták úžasné Kanimůra jedny potvorovatý 😅

A s tím štěnětem.. tak to mi povídej… tvojí bílou krasavici mám v hlavě jako štěňátko a ona už je to velká slečna 😵‍💫…. Koukej sem hodit foto, sť se pokochám


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.