Aktuálně: 4 075 inzerátů199 455 diskuzních příspěvků18 102 uživatelů

Štěně kouše a dělá loužičky

Ivus
Ivus (144 příspěvků) 07.06.2024, 20:42:14 xxx.xxx.113.99
»
Odpověď na příspěvek uživatele efe z 07.06.2024, 08:18:39

Já chovám králíky, takže kožek tu mám spoustu. Nevím odkud jste, ale zkusila bych se poptat někde kde mají králíky. Ty vysušené kožky se vykupují tuším asi za 15 Kč, takže vám určitě nějakou dají 😉

Ph (neregistrovaný) 07.06.2024, 22:04:28 xxx:xxx.38dc:ce27

to je takovy hit posledni doby - krmmit usi i s chlupama 🙄jakoze “super natur” pamlsek.

rozumim tomu, kdyz to ma nekdo doma, ze to obcas psovi da na hrani

Ale kupovat to? asi jsem skudlil - ale to ne, za to penize nedam… kockam se cpe pasta, aby nemely bezoary a psa to necham zrat schvalne? 

Verun
Verun (991 příspěvků) 07.06.2024, 22:48:07 xxx.xxx.220.12

přesně, já jsem taky skrblík 🙃, natoš pinďoury, líce….  a jiný odpad za nehorázný prachy, já to vždy “přepočtu”  na čerstvé maso- krmím syrové.   Vyjímku udělám u sušených  dršťek, občas ucho protože si ho pes v krámě vyžebrá u prodavaček(ale ty prachy😲 a už to nemá ani záušek,je to jen placka na 1 minutu) občas bílý rypáček nebo mulec- naposled před rokem? dobrá hračka je čerstvá prasečí nožka- v řeznictví, sice to pelech trochu ožblemcne, ale převlíknu a jede se dál nebo dám venku. 

Plaka
Plaka (460 příspěvků) 08.06.2024, 02:06:51 xxx:xxx.1987:cd34
»
Odpověď na příspěvek uživatele Ph z 07.06.2024, 22:04:28

Tyhle osrstěný pochoutky jsem kdysi dostala darem, už nevím jestli šlo o hovězí nebo králičí ušiska, ale ble, psiska to ani do huby nevzali.

Dneska by baj voko mělo být mýmu pruhatýmu netvorovi 8 měsíců (adopťák útulkáč). Z baculkovatýho picbuma s křivýma nohama se vyklubalo vysoké cosi na tenkých nožkách s povahou malinoidní, ovčákoidní (štěká to a ječí přespříliš na můj vkus), prošlapy na předních jsou snad téměř zažehnány, zadní ši šmajdají po svém, ovšem bez kulhání. Váhu netvora nevím, ale jistě přes 25 kg. 
Vzpomínková prosincová fotka a drsná současnost, kouše to furt jak mrcha, ale loužičky to dělá už jen venku. 😀

Obrázek
Trickyvoo
Trickyvoo (503 příspěvků) 08.06.2024, 05:33:08 xxx.xxx.62.63

Tak štěně už nemám, ale dneska mě teda Malina překvapila. V noci koukám na televizi, Malina vedle mě. Najednou mi někdo zabuší na okno. Ona zvedne hlavu a koukne na mě “kdo to blbne”, ale že by štěkla, to ne. Bušení se opakovalo, tak navzdory rozsvícené místnosti, jsem dělala, že nikdo není doma a Malina se mnou a zas ten pohled na mě, co tomu říkám. Já jen napsala muži, který už byl v ložnici, ať to prověří. Chuligáni utekli. Pak jsme se smáli, že Malina už měla asi padla a zřejmě čtyřiadvacítky nedělá 😀. Celkem by mě zajímalo, jestli by štěkala, kdybych jí řekla. Nakonec narušitel by si myslel, že mám doma mnohem většího psa než je, zní tak. Malina neštěká nějak moc, ale když někdo zazvoní, štěkne, když někdo zaklepe na dveře, tak taky, když se nám v kempu někdo motal kolem stanu, vrčela, když jde ke mně někdo ze zadu a já sedím, taky štěká, ale tohle prý nevyžadovalo zásah. 

Xerxova
Xerxova (993 příspěvků) 08.06.2024, 06:06:53 xxx:xxx.57b2:d626
»
Odpověď na příspěvek uživatele Plaka z 08.06.2024, 02:06:51

to video mě překvapilo - jak se chlapeček jeden pruhovatý vytáhl do výšky. Zajímavé psisko vyrostlo z malého pitbulíčka.  Tak tedy dál přeji pevné nervy - ještě že tvoje holčička širokohubá ti dělá samou radost 🙂

kometa
kometa (5543 příspěvků) 08.06.2024, 07:36:33 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele Plaka z 08.06.2024, 02:06:51

Váhu netvora nevím, ale jistě přes 25 kg.

Vidím bulla kříženého s vipetem.😉 Jak mu jdou sprinty?

Vahine
Vahine (750 příspěvků) 08.06.2024, 07:58:09 xxx.xxx.179.11
»
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 08.06.2024, 07:36:33

Ty jo fakt, taky vidím bulla míchlého s vipetem 🧐, ale je to pěknej kluk 

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 08.06.2024, 08:29:05 xxx.xxx.119.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele Plaka z 08.06.2024, 02:06:51

Ale na konci videa Vám šel dát pusu, ne? Ruku Vám neukousl, to byste nepsala, takže pusu, takže Vás má rád…😊.

Je zajímavej.

Ph (neregistrovaný) 08.06.2024, 10:11:41 xxx:xxx.3ff0:4a7e
»
Odpověď na příspěvek uživatele Plaka z 08.06.2024, 02:06:51

kde jsou ty odhady jeho vahy????

ale fakt - tohle bylo opravdu kinder surprise. i vzhledem i povahou. 

me se libi!

Plaka
Plaka (460 příspěvků) 08.06.2024, 22:25:37 xxx:xxx.1987:cd34
Ph:

uzavirame sazky?  😄 max 40, ale spis kolem 35kg bude mit v dospelosti 😇 ( jestli tedy odpovida vek 😇)

je krasny. Tenhle typ prouzkatych muzu 😍


Jsem našla tenhle odhad Ph. Tipovala jsem v tu dobu, tedy v únoru, něco kolem 30 kg v dospělosti. 🙂

A helejte, tohle ocení fakt jen psí člověk. Dělám něco v kuchyni, otočím se a u nohy mám mrtvý nedopeřený vrabčátko? On ho ten Vořechus přinesl na výměnu, když ho našel na zahradě! Whiiiiiiiiiiii! 🙂 Včera jsme měli na toto téma pohovor, když do sebe soukal zase vrabčí pidimrtvolku (vrabčí eliminace v hnízdech, když mají moc mladých, vynesou je ven - ověřená info ze záchranné stanice). To bylo pochval, to bylo pamlsků, chápete, jo, jak velký krok ten jeho příčně pruhovanej mozek udělal? 😀

Ph (neregistrovaný) 08.06.2024, 22:42:25 xxx:xxx.3ff0:4a7e

asi tomu nadseni rozumim 🤣🤣🤣

jak to bylo, ten citat? Maly krok pro lidstvo, velký skok pro cloveka? 🤣

Plaka
Plaka (460 příspěvků) 08.06.2024, 22:54:19 xxx:xxx.1987:cd34

Ano, přesně. Snad se mu začínají spínat neurony, drilované povely v různých situacích a tak. Je to pruhatý vrtichvost, nicméně soustředění má na pár vteřin, horší jak akvarijní rybička. Tohle štěně bylo/je na výchovu prozatím největší výzva. Říct, že jsem pyšná na to, že v 8 měsících slyší na jméno a přijde se občas pomazlit, umí sedni a lehni doma, v dobře nastavených situacích i venku - je to zatraceně málo, ale když si to tak beru zpětně, poplácám se po rameni. 😀

Plaka
Plaka (460 příspěvků) 08.06.2024, 23:02:14 xxx:xxx.1987:cd34
»
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 08.06.2024, 07:36:33

Sprintí na zahradě slušně před/za rtw tetičkou, venku je to stále neovladatelné hovado a chodím s ním jen na šňůře. Nejde pustit na volno, šel by si dělat svoje věci. Mám to zvíře od útlého věku a je to první pes v životě (jsem taková ta 40 let u psů), na kterého nefungovalo nic. Motivace, se říká,  že dělá zázraky. Vždycky jsem se štěněti schovávala, hlídalo si mě. Tohle? Papa, prdím na tě. Pamlsky, hračky? Pchhhh, neobtěžuj, nemám čas. Těžko tohle popisovat, ale nový Pruhy mě vyškolily solidně.😎 

Trickyvoo
Trickyvoo (503 příspěvků) 09.06.2024, 00:09:50 xxx.xxx.62.63
Plaka:

Sprintí na zahradě slušně před/za rtw tetičkou, venku je to stále neovladatelné hovado a chodím s ním jen na šňůře. Nejde pustit na volno, šel by si dělat svoje věci. Mám to zvíře od útlého věku a je to první pes v životě (jsem taková ta 40 let u psů), na kterého nefungovalo nic. Motivace, se říká,  že dělá zázraky. Vždycky jsem se štěněti schovávala, hlídalo si mě. Tohle? Papa, prdím na tě. Pamlsky, hračky? Pchhhh, neobtěžuj, nemám čas. Těžko tohle popisovat, ale nový Pruhy mě vyškolily solidně.😎 


Sice nemám takové zkušenosti, ale myslím, že vám rozumím, nás taky Malina školila napříč rodinou a příbuzenstvem 😂.

Trickyvoo
Trickyvoo (503 příspěvků) 09.06.2024, 00:17:20 xxx.xxx.62.63

Lethian a co ten váš diblík, nějaké další ztráty? 

Malinu jsem dodnes neodnaučila krást boty. Když má radost, bafne něčí botu a někam odnese. Člověk pak koukne z okna a vidí dceřiny nové bílé tenisky na zahradě, moji goratexovou botu v psím pelechu. Někdy vymění za pamlsek, ale jinak kouká dost dotčeně, že jí ty boty berem, vždyť jich máme tolik a evidentně nevíme, který dřív nosit, to je furt nějakého přezouvání, domů, na zahradu, ven, na venčení, do práce…"panebože, že jim z těch bot nejde hlava kolem, ale když si vezmu nějakou já, tak to jim to hned chybí" 😄

Sardullah
Sardullah (1477 příspěvků) 09.06.2024, 11:08:57 xxx.xxx.221.216
»
Odpověď na příspěvek uživatele Trickyvoo z 09.06.2024, 00:17:20

U Matese mám taky s botama trošku problém. Ne že by je kradl nějak prvoplánově, ale …

Protože je hodně vítací, tak jsem ho naučila stejně jako předtím Jacka, aby si běžel pro nějakou hračku a ty emoce se tím pádem trochu rozloží do toho, že má něco v tlamajzně. Jenže on jak je moc hrrr, tak prostě popadne, to, co je nejblíž a když cestou nepotká žádnou hračku, tak prostě popadne botu. Naštěstí je to téměř ve 100% moje křuska na zahradu… problém je, že když si toho nevšimnu, tak pak hledám botu po zahradě.

Jinak nás ale naučil uklízet si boty do botníku… i když jsou to jen otevřené police, tak z botníku boty nebere… mimo té mojí křusky… jak zůstane něco mimo botník, tak to znárodní okamžitě. Naštěstí teda boty neničí, nekouše, ale to člověka fakt nebavilo furt někde hledat boty, takže díky němu už se nám boty neválí volně ložený na zemi. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.