Aktuálně: 4 122 inzerátů197 720 diskuzních příspěvků18 072 uživatelů

Třetí víčko

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 12.06.2023, 12:17:04 xxx.xxx.12.199
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 12.06.2023, 12:07:16

A ty si hraješ s fotkama furt, takže nechápu, jak to, že už taky nemáš dávno profilovku, ha?!?

Jinak ne, že bych se nudila, vysmejčila jsem od rána celý barák  a čekám na pána, co přijde omrknout okna...co s nima. Tom se balí zase dopryč a doufám, že nepřijede o půlnoci jak včera...to už jsem byla rozpálená do ruda. Když jsem ale viděla jak vypadá, že vyčerpáním nemohl mluvit ani chodit, raděj jsem byla ztichashushing

A to mi připomnělo (ježíš, fakt nechci pořád pruditcrazy ) ale ti smajlíci naskakovali na výběr hezky velcí, teď se smrsknuli a já slepejš, mám sice psaní zvětšené na 150%, abych nemusela používat brýle, ale smajlové se najednou nezvětšují🙄

Koutak
Koutak (42 příspěvků) 12.06.2023, 20:21:56 xxx.xxx.168.33
Anonymní:

hezké ránko děvčata(a kluku)sunyellow-flower

Co je nového Kouťáku?Mourek už má vylovený rybníček?tongue-winkCo pipinky?nesou?

Já byla včera na vystoupení "Styl dance" na zimáku...Tančí tam i moje 9letá vnučka..Bylo to fakt dobrý...Hodně skupin,od 4 letých "prťat" po dospělé..Ta skupina s vnučkou vyhrála první místo v republice-kategorie 9-11let..v trochu starších byli i 2 kluci..A k těm prťatům se přidal na boku takový malinký chlapeček..i si tu skladbičku zpíval..Moderátor se ho ptal,jak se jmenuje,nestyděl se..že Filip..Bylo to fakt roztomilé..mohl mít tak 2-3 roky..

Jo,Niki..Kostým bezvathumb-upJsem myslela,že budeš víc "orvaná"hushedsunglassessmile

 


Zdravím KOČKY.

Kouťák je v jednom ohni a nestíhá.Zahrada,zejména tráva,babičky,dětičky a nyní jsem se rozhodl,že už nemám zuby jako Mourek a tak od dubna na mě pracují 4 zubaři.Bude to stát majlant,ale určitě lepší, než každý večer házet zuby do skleničky a ráno nandavat.Včera jsem si řekl,že musím už někam utéci a tak jsme dnes jeli do ZOO Hluboká nad Vlt..Krásný den a baterky jsem si perfektně dobil.Posílám pár foto,hlavně kočku divokou.

 

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Bobca
Bobca (1354 příspěvků) 13.06.2023, 07:16:13 xxx.xxx.20.192
lesnizinka:

A ty si hraješ s fotkama furt, takže nechápu, jak to, že už taky nemáš dávno profilovku, ha?!?

Jinak ne, že bych se nudila, vysmejčila jsem od rána celý barák  a čekám na pána, co přijde omrknout okna...co s nima. Tom se balí zase dopryč a doufám, že nepřijede o půlnoci jak včera...to už jsem byla rozpálená do ruda. Když jsem ale viděla jak vypadá, že vyčerpáním nemohl mluvit ani chodit, raděj jsem byla ztichashushing

A to mi připomnělo (ježíš, fakt nechci pořád pruditcrazy ) ale ti smajlíci naskakovali na výběr hezky velcí, teď se smrsknuli a já slepejš, mám sice psaní zvětšené na 150%, abych nemusela používat brýle, ale smajlové se najednou nezvětšujírolling-eyes


Raduš,fotek mám mraky,ale nevím,jakou...upside musím se tím probrat..Nechci Maxíka,když už ho nemám..cat

Smajlíci mi nevadí menší,bo mám větší obrazovku jak ty na noťasu...a navíc oči jako ryscat-face..to je asi liška,ale neva..🙂

Kouťáku,dík za fotečky..to je dobře,že si užíváte..Ty zuby vám nezávidím..mě budou asi čekat pak už jen ty klapačky,až se mi "rozpadne"ten můj mosttongue

Už se včera nastěhovali noví sousedé.🌻

Zatím ahoj..Nikča asi včera usnula ve vaně😊☀️

Bobca
Bobca (1354 příspěvků) 13.06.2023, 07:46:31 xxx.xxx.20.192

Tak jsem si hrála s uložením fotky na profilu,až mi zmizel čtvereček s ikonkou😢

Prosím o radu..nejsem blbá,už jsem tam měla v rožku malinký kousek,dala jsem změnit...a bylo to fuč☹️

Prosím,mohli byste mi tam vložit tuhle fotku??dík moc🙂zvířátko nemám,tak aspoň něco,co by inspirovalo....Děkuji móóóc🌺

Obrázek
kometa
kometa (5480 příspěvků) 13.06.2023, 08:24:11 xxx.xxx.224.101
Koutak:

Zdravím KOČKY.

Kouťák je v jednom ohni a nestíhá.Zahrada,zejména tráva,babičky,dětičky a nyní jsem se rozhodl,že už nemám zuby jako Mourek a tak od dubna na mě pracují 4 zubaři.Bude to stát majlant,ale určitě lepší, než každý večer házet zuby do skleničky a ráno nandavat.Včera jsem si řekl,že musím už někam utéci a tak jsme dnes jeli do ZOO Hluboká nad Vlt..Krásný den a baterky jsem si perfektně dobil.Posílám pár foto,hlavně kočku divokou.

 

  • ');" onmouseout="UnTip();" height="60">
  • ');" onmouseout="UnTip();" height="60">
  • ');" onmouseout="UnTip();" height="60">
  • ');" onmouseout="UnTip();" height="60">

Jóó, divoké kočky. Ty jsem jednou zastihla ve velmi intimní chvilce a ten kocourův znechucený pohled stál za to.😄

Fikovnice
Fikovnice (5688 příspěvků) 13.06.2023, 13:19:58 xxx.xxx.60.215
lesnizinka:

Holky, Kouťáku nestíhám. Je to horší a horší, časově. Až budu mít chvilku, sepíšu, zatím pá


Raduš, já Tě asi poprvé vidím! Kočka jsi!👍

Ale pozor u Viktěny! Přečti si vlákno Diabetes. Můj milovaný Fido mi vážně onemocněl... A byl tlustý a promiň, Viktěna taky není drobek.

Canka
Canka (377 příspěvků) 13.06.2023, 16:40:39 xxx.xxx.215.178

Ahoj holky,

Žiju,ale včerejší den stál úplné za prdmonkeyJela jsem z práce domů,když mi píplo,že mi přisel balík do města,že u nás Zásilkovna box byl plný..tak jsem skútříkem frčela do města a v půli cesty smrad,kouř a skútr přestal jet..uprostřed silnicemonkeyZa mnou kolona aut...nebylo to kam odstavit,protože ani žádná pořádná krajnice..no prostě průsermonkeyNakonec to dopadlo dobře,zavolala jsem znamému,ten dalšímu a nakonec pro mě přijeli dodávkou a dovezli jsme skútr domů..dneska ho musím dotlačit na opravu dolů k sousedovi na zahradu..řekne mi,jestli je kaput,nebo se dá rozchodit..pak jsem se doma polika horkou vodou a nakonec dostala petelici od ohradníku mezi nohymonkeyNo prostě den na prd...

Canka
Canka (377 příspěvků) 13.06.2023, 22:39:37 xxx.xxx.215.178

Holky dneska jsem zaplatila fotky a hned mi je fotografka poslala a já jsem totálně nadšená🥰Zkusím jsem pár dát,jestli to půjde..mám jich asi 30 a jsem opravdu nadšená...

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
zbynek
zbynek (939 příspěvků) autor webu
14.06.2023, 06:05:35 xxx.xxx.230.164
Canka:

Akorát se tady ty fotky moc nezobrazují ve kvalitě,co mám já..nevím pročhushed


Během pár hodin se to změní, hned ráno nahrajeme nový editor pro snadné vkládání fotek, můžete pak vyzkoušet 👍

Bobca
Bobca (1354 příspěvků) 14.06.2023, 07:16:33 xxx.xxx.20.192
Odpověď na příspěvek uživatele Canka z 14.06.2023, 05:55:12

Niki,dá se tam vložit 5 fotek,když dáš "přidat další fotografii"..Možná máš i jiné rozlišení..mě se tam vkládají celkem v pohodě,akorát jen postrádám náhled,než to pošlu,bo nevím,co jsem zaklikla třeba 2x..ale nějak to není až tak důležité pro mě🙂

Fotky se moc povedly👍..Má to něco do sebe to sluníčko ...☀️.Dnes jsem otevřela okno po 6 hodině-a-normálně halogen,jak mě to zase oslnilo,jak je nízko-jsem málem oslepla..😎

Balím se..jedu na 3 dny-do pátku- do pryč,a nevím,jestli budu stíhat něco psát..spíš né🙂uvidím...Budem chodit(což já potřebuju)-ale přehánět to nebudu..😉

Tak se tu mějte pápá,lálá,tinky-linky bye☀️🌺

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 14.06.2023, 10:59:56 xxx.xxx.53.129

Tak pěkné, já než se sem doprdelím, tak všichni pro změnu v tahu.

Vy nás ale zásobujete pane Karfík...Niki krásné👏  A naučila jsi dávat pac i koňuchy😜 A na slepičku jsem koukala...čumím, co to sakryš ta Nikča drží za zvíře😊 až po chvíli jsem to rozluštila, podle pařátků😄 S Boženkou jste tam jak dvě čertice, jen tobě nevykukujou ty růžky😉ale my víme, že tam jsou😜

Bobi, já nebudu víkend asi celý, tak se tu vystřídáme😉 Včera byl neskutečný blázinec zase. Tom musel poséct trávníky, protože byly neskutečně narostlé. Zavolal si sousedovic kluka na ruční sekačku, kterou přivezl od mamky. Sám si koupil aku, ale pokazili minule pojezd. Mamce na staré pojezd nešel už dávno, tak jí šoupnul naši prakticky novou motorovou a pochvalovala si, že i když je velká jako kráva, s tím pojezdem je to jiná práce. Tak ji od ní zase stáhnul, načež doma zjistil...že jí tam také už nejde pojezd. Jestli s ní naposled sekala ona nebo brácha, jak tu byl, jsem se jí ještě neptala. Takže kluk to tahal bez pojezdu, kraje ani neposekal, to jsem musela ještě večer popřejíždět tou aku, taky bez pojezdu, ale není tak těžká. Hromady posekané trávy jsem stlala pak do zeleniny víc jak hodinu👎 Dala jsem vařit oběd (jen brokolicový krém, vlastně jen hovězí vývar, který dneska míním přeměnit na krém právě) Prý zbytečně, Tom musí odjet dřív🙄 Já jsem si včera uklohnila játra na cibulce, protože on je moc nechce, tak jsem využila, že není doma. Přežrala jsem se jako prase. Dva dny mám v ledničce mísu jahod, nemám čas to zpracovat a měla bych posbírat nové😊 Pletí jsem moc nedala, ještě si přijela sousedka na trávu pro koníky, tak zase s ní, pak na nákup atd. Večer jsem teda přišla celkem brzo, v půl deváté. Fofrem do sklepa cvičit, sprcha, upéct jahodovou bublaninu a přešít další dvě ty opony, protože jak za to škubou sem a tam, tak se vytrhávala poutka, takže jsem to zhora ještě ,,vyztužila" entlem. Nejvíc zabere sundání karabin z těch poutek(klasické železné, jezdí to po ocelovém lanku) a příprava, vybalení šicího stroje👎 Kdyby mi nedošly spodní nítě, tak to bylo za půl hodiny hotové, takto mi to celé tu hodinu zase zabralo. Dneska se chystám, že bude klid, no moc tomu nevěřím😎


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.