Aktuálně: 4 059 inzerátů199 644 diskuzních příspěvků18 105 uživatelů

Třetí víčko

Bobca
Bobca (1422 příspěvků) 06.11.2023, 20:29:31 xxx.xxx.20.192

ty pytlíky projdou samozřejmě prádelnou..mají je poznačené-interna 3….Mám16 růžových a ještě nachystám na bílé z prostěradla-zítra..

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 07.11.2023, 07:50:34 xxx.xxx.88.76

Bobi, já neřeším nějakou infekčnost či neinfekčnost pytlíků, co našiješ😛 Jen mě překvapilo, že už to v nich dávají, že mamka to tehdy dostala v tom původním obalu. Jak to pak čistili netuším, bylo to něco jak obal od dalekohledu😉 a ušmudlalo se to určitě, po pár lidech. 

Zapomněla jsem ti i ostatním napsat: ještě někoho se.e ten časový posun?!? Já vždycky říkám, že jo, jsem posunutá, ale vzhledem k tomu, že mě nic časově nelimituje, může mi to být vlastně jedno. Jenže: usnu v 21h, o půlnoci jsem částečně prospaná, ale ne tolik, abych neusnula do minuty u telky, co si pustím. Pak se probudím někdy ve 3-4h, zase si pustím telku(s časovačem) usnu zhruba do hodiny, protože to už jsem vlastně fakt vyspaná, jenže co mám dělat, že? Definitivně se vzbudím v těch půl šesté šest(jako-že 7🙄) Říkám si, že však se to srovná, no začíná mě to sejřit, hlavně to, že sotva vydržím do těch 21h.

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 07.11.2023, 10:08:09 xxx.xxx.198.226

Mě časový posun přímo sejří. Já bych chtěla napořád letní čas. No ale to nebude, tak aspoň ten půlrok, no.

Tak chodím spát v 9 a vstávám v půl 6. Mi nevadí, je to jako předtím chodit spát v 10 a vstávat v půl 7. Z práce naštěstí můžu taky dřív, takže asi neumřu. Prostě jsem si ten denní režim posunula o tu hodinu zpět, zachovávám letní čas, a je to. Že na TV nějak zásadně nekoukám, tak mi nevadí, že usínám už u Teorie velkého třesku a nikoli u Přátel.

Anonymní (neregistrovaný) 07.11.2023, 11:01:48 xxx.xxx.163.47

Já naopak nesnáším letní čas, byla bych šťastná, kdyby se konečně zrušil  a vrátili jsme se k normálnímu středoevropskému času, kdy poledne je v poledne a ne v 11 hodin.

Ale i tak jsem ráda alespoň za těch normálních 5 měsíců……

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 07.11.2023, 11:52:08 xxx.xxx.88.76

Jak už bylo někde napsáno ano, ten správný čas je ten zimní. Takže souhlasím s neohýbáním času a návratu k přirozenému běhu světa. Ale v podstatě je mi to jedno, jen ať je prostě sakra pořád ten jeden. Mamka má stejný problém se spaním a to ona není taková ochrapa jako já a říkala, že problém pozorovala teďka i u 4letého vnuka, který se v 21h zničehožnic sebral a oznámil, že jde spinkat, protože se mu chce. A ten nemá o tom, co ukazují hodiny na zdi šajn. 

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 07.11.2023, 12:02:51 xxx.xxx.198.226

No však to je přeci správně, že chodí člověk spát tehdy, kdy je unavený, a ne tehdy, kdy mu to nařizují hodiny. Já bych přála všem mít zaměstnání jako mám já, kdy si mohu chodit do práce a z práce do značné míry variabilně. Takže teď chodím na šestou, protože do změny času jsem chodila na sedmou. Nemám debrése, že jedu do práce za světla a z práce pomalu už za tmy. Já potřebuji světlo hlavně odpůldne. 

Bobca
Bobca (1422 příspěvků) 07.11.2023, 12:36:21 xxx.xxx.20.192

holky,já mám covida😲..nespala jsemdo půl 4….2krát jsem byla zvracet..třeští mi hlava..Tak jsem si zašla pro test..A co myslíte?mám ho tam😊Plápolám po pokoji..Doktorka volala,že mi napíše jakýsi dryják..Musím vysadit 3 léky na 8 dní…Nějaký Paxnovid.že jsem riziková skupina..Doufám,že mě to brzo přejde ten stav,mám našlápnuto na to šití…a jsem malátná,hlava mi třeští…ale dá se to vydržet..

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 07.11.2023, 12:40:57 xxx.xxx.198.226

Hlavně si Bobčo nepřipouštějte, že je to nějakej bubák. Je to prostě jen chřipička, jako jste jich měla za život milion. Tvařte se, že je to podzimní nachlazení a bude to tak. Ony ty ataky zezačátku té nemoci bývají náročné, ale pak už to bude dobré. A jestli to umíte, je také dobré se nastavit tak, že ten lék vám určitě pomůže. Já říkám, že si to vsugeruju, ale ona skutečně myšlenka je často otcem i matkou reality, takže se prostě rozhodněte, že se vyléčíte, a tak to taky bude 🙂

Kilian
Kilian (1405 příspěvků) 07.11.2023, 13:22:07 xxx:xxx.a5bd:1ed7
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 07.11.2023, 12:36:21

….tak ať je brzy lépe….dneska když je někomu blbě tak si snad už ani testy nedělá, ani já, beru to prostě jako virozu…

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 07.11.2023, 13:35:21 xxx.xxx.88.76

😲Bobííí😲 Ne, jak píšou holky, není to už strašák, je to celkem pohoda, tedy proti tomu, co zažívali lidi s tím prvním. Já jsem neměla ani horečku, jen teplotu, bohužel u mě, u nás doma, je to tak, že nás složí 37.2. Neptej se mě proč, nevím, nevíme to. Já i brácha. Teta a její dcery(sestřenky) lítají s 38 normálně do práce…to já už jsem prakticky mrtvola😏

Teď ani hrozná rýma, kašel skoro žádný, jen bohužel ten čich a chuť a to je děsně nepříjemné…ale neumírá se na to. Jo a průjmy, ale to je u mě klasika. 

Takže si to Bobi neber, navař čajíčky, Kup si citrony a pomeranče, zalehni do postele, nikam nepluj 😉a odpočívej, bude to chtít minimálně 3 dny. Blbé je, že se o tebe nemá kdo postarat😟člověk si nemá ani komu postěžovat. Tak nám piš průběžně stav a spinkej.

P.S. jo, postavila jsem dneska hovězí vývar, což tobě bude k ho.nu, ale pamatuješ? Mě jsi psala, ať si slepičí uvařím, tak třeba popros sousedku🙂

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 07.11.2023, 14:17:10 xxx.xxx.63.73
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 07.11.2023, 13:22:07

No já si při té současné nemoci test udělala a vyšel negativně.

Bohužel se z toho absolutně nemůžu vyhrabat, a dnes musím přednášet, respektive aspoň tam fyzicky být. Je to na prd!

Kromě toho krku a totální ztráty hlasu a rýmy mě bolí hlava fakt jak při COVIDu.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 07.11.2023, 14:21:45 xxx.xxx.63.73
Buggyra:

Hlavně si Bobčo nepřipouštějte, že je to nějakej bubák. Je to prostě jen chřipička, jako jste jich měla za život milion. Tvařte se, že je to podzimní nachlazení a bude to tak. Ony ty ataky zezačátku té nemoci bývají náročné, ale pak už to bude dobré. A jestli to umíte, je také dobré se nastavit tak, že ten lék vám určitě pomůže. Já říkám, že si to vsugeruju, ale ona skutečně myšlenka je často otcem i matkou reality, takže se prostě rozhodněte, že se vyléčíte, a tak to taky bude 🙂


Buggyro, mně včera řekla kámoška, že s tou nemocí musím přestat bojovat.

Úplně nevím jak to myslela, ale je fakt, že večer jsem POPRVÉ vykašlala jakýsi strašlivý humus z krku.

Ale dnes už zas blbé, asi nejsem taková ezo jak ta moje kamarádka.

Boži, držím pěsti!!!

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 07.11.2023, 14:27:16 xxx.xxx.63.73
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 07.11.2023, 14:25:28

Jj, asi ano. A já právě fakt bojovala s cílem, že prostě tento týden MUSÍM přednášet. No, fakt musím a stejně jsem si tím bojem nepomohla…

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 07.11.2023, 14:29:06 xxx.xxx.63.73
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 07.11.2023, 14:26:20

Evičko, moc Ti děkuju!

Já vůbec netuším jak ty 4 dny dám…

Včera jsem si vzala home office, ale teď už musím za chvíli odjet. A přednáška má trvat 3,5 hod. Musím ještě do lékárny, došla mi už Vincentka, tu tam chci popíjet, ale mám s ní problém: Projímá mě…🤫

Kilian
Kilian (1405 příspěvků) 07.11.2023, 14:42:08 xxx:xxx.a5bd:1ed7
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 07.11.2023, 14:29:06

…..no Jani prostě to musíš dát, nic jiného ti nezbude…..jo a tu vincentku musíš popíjet co nejteplejš  …

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 07.11.2023, 20:15:01 xxx.xxx.88.76
Fikovnice:

No já si při té současné nemoci test udělala a vyšel negativně.

Bohužel se z toho absolutně nemůžu vyhrabat, a dnes musím přednášet, respektive aspoň tam fyzicky být. Je to na prd!

Kromě toho krku a totální ztráty hlasu a rýmy mě bolí hlava fakt jak při COVIDu.


Ty jsi taky nemocná?!? Sakryš😲 Tak už jen budem doufat, že se to nepřenáší NETem😉 Protože…šíří se to!😛 Nikča, já, ty, Bobča….😏

A Bobeš? písne ve dvanáct, že je marod, ve dvě jí napíšu, ať leží a podává zprávy, jak jí je. Je 20h pryč a nic. Asi spí.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.