Aktuálně: 4 059 inzerátů199 644 diskuzních příspěvků18 105 uživatelů

Třetí víčko

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 30.10.2023, 14:37:25 xxx.xxx.150.25

Buggyro, u nás byly dostihy o víkendu ve Slušovicích, jela tam sestřenka s rodinou, ona je vystudovaná knačka, tedy ,,ošetřovatelka koní". Jak muž přepínal telku, tak jsme zrovna viděli (normálně se dívat na dostihy odmítám, jen parkur) závod poníků, byla to sranda jak ti tlustoprdci cupitali😛

Srnky..už jsem určo psala. S velkou slávou jsem na podzim vysadila dvě mandle, stromky za dva tisíce a s tím, že u nás se jim stejně asi dařit nebude(jsem si je objednala, v našem zahradnictví přes pár vesnic, by mi je snad ani neprodali😉 No nakonec samozřejmě ano, ale když jsem řekla, kam je chci, holka je převrátila oči:,,k vám? Ani omylem, to vám zdechne"🙄 Jelikož zima v pohodě, stromky na jaře krásně opučely, já je vysadila mezi křoví, aby nedráždily srnky, ani jsem tam nedala ochranu, že však si jich tam nevšimnou. Někdy v dubnu přišel Tom, ať jdu kouknout (byly venku, za kurtem) že to určitě nerozchodí. Ne, ani nemohly, byly tak metr úplně bez kůry👎 Takže děláte moc dobře, akorát vám tohle teda dá hodně práce, nestačilo by jen pletivo kolem? Asi to chcete mít zakomponováno, aby to tam ladilo👍

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 30.10.2023, 14:39:23 xxx.xxx.150.25

Buggyro, u nás byly dostihy o víkendu ve Slušovicích, jela tam sestřenka s rodinou, ona je vystudovaná knačka, tedy ,,ošetřovatelka koní". Jak muž přepínal telku, tak jsme zrovna viděli (normálně se dívat na dostihy odmítám, jen parkur) závod poníků, byla to sranda jak ti tlustoprdci cupitali😛

Srnky..už jsem určo psala. S velkou slávou jsem na podzim vysadila dvě mandle, stromky za dva tisíce a s tím, že u nás se jim stejně asi dařit nebude(jsem si je objednala, v našem zahradnictví přes pár vesnic, by mi je snad ani neprodali😉 No nakonec samozřejmě ano, ale když jsem řekla, kam je chci, holka je převrátila oči:,,k vám? Ani omylem, to vám zdechne"🙄 Jelikož zima v pohodě, stromky na jaře krásně opučely, já je vysadila mezi křoví, aby nedráždily srnky, ani jsem tam nedala ochranu, že však si jich tam nevšimnou. Někdy v dubnu přišel Tom, ať jdu kouknout (byly venku, za kurtem) že to určitě nerozchodí. Ne, ani nemohly, byly tak metr úplně bez kůry👎 Takže děláte moc dobře, akorát vám tohle teda dá hodně práce, nestačilo by jen pletivo kolem? Asi to chcete mít zakomponováno, aby to tam ladilo👍

Canka
Canka (383 příspěvků) 30.10.2023, 21:26:10 xxx.xxx.212.178

Ahoj holky,

Jsem se nevyjádřila k té nehodě,co jsem dala Leithian..nejednalo se o nikoho od nás z vesnice,jen tudy projížděla..každopádně to vypadalo děsivě,já jsem jela shodou náhod kolem chvíli po nehodě a to auto bylo rožmelcovaný pěkně…řidičce se nic nestalo,ale pejsek to nepřežil😔Každopádně vůbec nechápu,co dělala,protože je to naprosto přehledný úsek..

Jooo a Raduš tobě jsem se nevyjádřila k té kočičí domácnosti..co ti budu povídat,když se vykadí,je to vražedný smrad😂Když jsem doma,čistím okamžitě,jak to z nich vypadne🤣Ale když nejsem doma a přijdu z práce,tak jak psala myslím Janča,není to taková rána,protože mám otevřený všechny ventilačky v bytě..a první,co dělám,když přijdu domů,tak že měním kočkolity a morčàtkům..a taky teda výhoda je,že mám plný byt voňavých svíček,tak ty ten smrádek dost eliminují🙂

A stromky?Já dneska myslela,že se vzteky propadnu😠Měla jsem radost,že mi konečně letos začali pořádně růst ty lísky malé a ta zakrslá broskvoň a nektarinka…jenže jak se to začalo rozvětvovat,začalo to přesahovat skrz tu oplocenku a všechno to sežrali srnky..a prostrčili i hlavu skrz tu oplocenku a ožrali to,kam dosáhli😟Takže já se oříšků prostě nedočkám..ach jo..

A volala mi mamka..celá ubrečená..že jí našli něco ve stolici a že musí co nejdřív na kolonoskopii,že je tam prostě něco špatně…a ona mi volás takovýma řečma,že rakovina nebolí a že jí nic nebolí,tak je to jasný a že ať jí uděláme hezký pohřeb apod.😠Tím mě teda dokonale vytočila,protože vést takovéhle řeči o rakovině a srmti,to bych jí zaškrtila fakt…ve čtvrtek jde k tomu doktorovi se objednat,ale mě okamžitě volal brácha z Anglie,že co se děje,že mu máma volala,že má rakovinu😕Takže jsem musela uklidňovat ještě jeho,že máma přehání,ať je v klidu,že jde teprve na vyšetření….

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 30.10.2023, 21:31:13 xxx.xxx.60.223
Odpověď na příspěvek uživatele Canka z 30.10.2023, 21:26:10

Niki, předpokládám, že mamce při testu na okultní krvácení našli ve stolici krev. Může to být cokoli, zkus ji uklidnit, že nejčastěji to bývají hemoroidy. Držím pěsti!

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 30.10.2023, 22:50:42 xxx.xxx.150.25
efe:

Pan Hubeňour a Pan Bečka posílají pozdravy

Obrázek Obrázek

Tož teda Efe, než jsem si to zvětšila jsem se normálně zhrozila, co to máte za příšerku😏 A to je k čemu, to mají kočičí halloween?🤪

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 30.10.2023, 23:08:23 xxx.xxx.150.25

Niki, jsem si to myslela, s těma bobkama, s tím se prostě nic nenadělá, když je člověk v práci. Jen prostě nemůžem vzít kámošku rovnou na kafe, ale první uklidit, vyvětrat😜 Ještě, že já žádnou takovou nemám😉 A ano, svíčky to zachraňujou i u nás. Se mi onehdá stalo, že jsem ve dřezu nechala od něčeho misku odmočit a odjela na půl dne, pak se vrátím a v kuchyni hnus rychna👎 tak honem svíčku😛

Dobře, že nehoda se vás nedotkla osobně, ale musím myslet na toho chudáčka pejsu😟

Sestřence, než letos vybudovali u novostavby plot, zhoblovaly srnky žívý plot z nějakých thují totálně. Nepomohly ani nátěry.

Mamka…jak píše Jana…hemeroidy nemá? Většina lidí prý má(starších lidí) Víc chlapů myslím, ale ani ženským se sedavým zaměstnáním se to nevyhýbá. To je snad jediné, co mi nehrozí, zácpu nikdy nemaje😉 Tak snad to budou jen ony,  doufejme. Dělala si už někdy ten test, nebo poprvé? Nebo si dělá každoročně? 

efe
efe (1499 příspěvků) 31.10.2023, 09:37:32 xxx.xxx.199.5
lesnizinka:

Tož teda Efe, než jsem si to zvětšila jsem se normálně zhrozila, co to máte za příšerku😏 A to je k čemu, to mají kočičí halloween?🤪


Páníček se hraje s 3D tiskárnou.

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 31.10.2023, 10:15:19 xxx.xxx.150.25
efe:

Páníček se hraje s 3D tiskárnou.


Fíha, tak to je teda šikovnej👍 Hraje, nebo se tím i živí? Se ptám jen proto, že i sestřenky 14letého syna to strašně chytlo a říkala, že už lidem na zakázku tiskne nějaké součástky atd.  

efe
efe (1499 příspěvků) 31.10.2023, 11:01:34 xxx.xxx.199.5

Neee, neživí, jen si hraje. Neumím si představit, kolik by toho musel prodat, aby se tím uživil. Navíc má jen malýho Průšu 20x20 cm.

Bobca
Bobca (1422 příspěvků) 31.10.2023, 16:19:17 xxx:xxx.da1:b00b

Zkusím dát fotky.přímo tam, kam patří . Domů pojedu zitra odpol. Na křesle je Bára, zůstala sama, pořád chodí a mnouka. Je jí smutno po Mikim a Ferdovi.. Stratili se brzo po sobě.. Ale Zdenka má vyhlidla koťata.. 

Obrázek Obrázek
lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 31.10.2023, 16:29:37 xxx.xxx.150.25

No teda, ale jsi jim vyrobila originální potahy, to jistě nikdo ze známých mít nebude, nadělají s tím parádu👍

Když je Zdenka nenechá vykastrovat, ztratí se zase, tohle k ničemu není. Nadělají v okolí hromadu nechtěňátek, ztratí se a zase nanovo😠 K čemu jí budou další kočky? Bára ven chodí? Ta už je snad kastrovaná, jsi psala? 

Canka
Canka (383 příspěvků) 01.11.2023, 19:41:21 xxx.xxx.212.178

Ahoj holky,

Co se týče mamky,chodí na ty kontroly pravidelně..takže kdyby to byl nějaký hnus,už by se o tom snad vědělo..hemeroidy nemá…nebo teda neví o nich…v rodině to nemáme..zítra se jde objednat na tu kolonoskopii,tak uvidíme,jak to pak dopadne..každopádně furt mluví o tom,že umře a že nám zkazí Vánoce🙄Já jsem jí řekla,že tohle už nebudu poslouchat a že se s ní budu bavit,až bude mít výsledky….

Včera jsme měli v práci Halloween a bylo to fakt fajn a byla sranda..jak jsem vypadala se podívejte sami na fotce😀Pak jsem jela po práci nakoupit slepičkám krmení…za 25 kg pytel směsi pro nosnice,10 kg slunečnice a 10 kg kukuřice jsem tam nechala bez desetikoruny tisícovku😠Teda jako ty ceny jsou falt hrozný a to byl obchod,kde se prodávají ty krmiva snad nejlevněji v okolí…

A dneska jsem jela na záchranou akci🙄Kotě..kočička..upozornil mě na ní bývalý chlap..takže odchycená a teď doma v zavřeném pokoji..zítra jedeme na veterinu..a až jí dám do kupy,najdu jí nový domov…teda jestli si jí nenechám😂

Obrázek Obrázek
Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 01.11.2023, 19:45:16 xxx.xxx.61.184
Odpověď na příspěvek uživatele Canka z 01.11.2023, 19:41:21

Niki…ale fakt buď opatrná stran zavlečení nějaké infekce, nemoci od odchycené čičiny. Vím, jak moc dobře to myslíš, ale mám pocit, že “ocaď pocaď”.😉

Bobca
Bobca (1422 příspěvků) 01.11.2023, 19:47:48 xxx.xxx.20.192

všeci byli kastrovaní už od léta..Zdenka si myslí,že Mikiho mohl i někdo vzít..je pěkně šedý-asi ruský modrý…a Ferda že byl starý,ale to se mi moc nezdálo….

Jsem nevyspaná,půjdu asi za chvíli lehnout..jsem zůstala do dneška,bo doktorka je nemocná,tak jsem nemusela spěchat..Ještě jsem stáhla fotky z foťáku..Barča si vybírá kde leží😊a vzadu na křesle jsou ještě kapsy…Dneska mě normálně rozbrečela,šla se schodů a tak naříkala..Ferda tam chodil do patra si lehat do haly..Skoro nepřetržitě naříká jak malé děcko..Nechá se chvíli pochovat,hladit na zemi..nebyla nikdy moc kontaktní🐈

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.