Aktuálně: 4 061 inzerátů199 590 diskuzních příspěvků18 104 uživatelů

Třetí víčko

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 20.10.2023, 23:04:19 xxx.xxx.62.225
Elisak:

Radši ani nebudu psát v jakým režimu teď jedu. Ale jedu tak cca od dubna a furt dobrý. On se pro mě pohyb stal trošku drogou, takže mám problém to omezit. Ale mám to i zkonzultováno s výživovým poradcem. A ideál ubrat jednu aktivitu týdně a pořádně jíst hlavně sacharidy… Tak to snad není tak hrozný, když mám ubrat jen jednu…


Gratuluji Vám - tolik shodit!👍

Jen mě zajímá, proč máte přijímat hlavně sacharidy…??

lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 20.10.2023, 23:22:00 xxx.xxx.84.215

Protože by jinak už umřela hlady😜

Elisak…ty voe, já tu chvilku nejsem a tady takové překvápko👍 Nádhera👍 Ta nahá záda jsou moc hezká, teda máte hezká záda, žádněch 150 znamínek😉 Nevím, jak se opalujete, ale podprdu ,,zaopalujete" při prvním sluníčku, tedy mě to problém nedělá, já ani nečervenám. Máte velké štěstí, že vás ten sport tak drapnul, to já sice sportuju celkem ráda, ale přece jen se musím i nutit, rozhodně nemám absťák😉 Moc vám ten úspěch přeju, jste mladá holčina, kus života v krásném těle si ještě užijete. Ještě jednou super👍

P.S. ta ,,paví" vlečka je krásná🦚

Elisak
Elisak (71 příspěvků) 20.10.2023, 23:27:26 xxx.xxx.194.232
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 20.10.2023, 23:04:19

Jím jich málo na to kolik mám pohybu a pak mám zbytečně chutě na všechno možný. Přitom přílohy normálně jím, pečivo k snídani a k večeři taky, teda většinou jen jeden kus. Jako pohybu mám fakt hodně no. Zajímavý je, že mě tohle dohnalo až před měsícem, kdy jsem už začala zastavovat hubnutí a víc jedla.

Občas po běhu i hypoglykémii, to jsem se teda naučila řešit hroznovým cukrem, když cítím, že mi bude blbě. Ale prý by to mělo taky spravit navýšení sacharidů.

Elisak
Elisak (71 příspěvků) 20.10.2023, 23:35:07 xxx.xxx.194.232

Tak ještě pro představu můj běžný režim:

- pondělí a pátek: 1h jízda na koni, hned po tréninku si jdu ještě zaběhat cca 10km něco málo přes 1h

- úterý, čtvrtek a sobota: inline brusle nebo koloběžka cca 2h, pak hned procházka se psem cca 6km

- středa: běh cca 14-15km 100-110minut

- neděle: skoro volno jen procházka se psem cca 8km nebo koloběžka se psem, ale to je dost volně, jedu podle psa, pes částečně táhne

Do toho se snažím 3-4x týdně posilovat cca 40minut

Kilian
Kilian (1405 příspěvků) 21.10.2023, 05:49:53 xxx:xxx.b95e:7cd8
Odpověď na příspěvek uživatele Elisak z 20.10.2023, 23:35:07

..to tedy smekám, ale asi to takhle nepůjde donekonečna…..teď bych z toho klidně dala pryč tu posilovnu, ale je to jen můj laický názor….jinak mohla by jste pro představu napsat i jídelníček prosím…děkuji

kometa
kometa (5545 příspěvků) 21.10.2023, 06:19:13 xxx.xxx.147.163
Elisak:

Tak ještě pro představu můj běžný režim:

- pondělí a pátek: 1h jízda na koni, hned po tréninku si jdu ještě zaběhat cca 10km něco málo přes 1h

- úterý, čtvrtek a sobota: inline brusle nebo koloběžka cca 2h, pak hned procházka se psem cca 6km

- středa: běh cca 14-15km 100-110minut

- neděle: skoro volno jen procházka se psem cca 8km nebo koloběžka se psem, ale to je dost volně, jedu podle psa, pes částečně táhne

Do toho se snažím 3-4x týdně posilovat cca 40minut


To je teda mazec! Nejsem sportovní lékař, ale tohle mi připadá už takové hraniční.

Elisak
Elisak (71 příspěvků) 21.10.2023, 07:50:12 xxx.xxx.194.232
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 21.10.2023, 06:19:13

Hraniční to je, proto mám aspoň jeden běh ubrat ať mám 2 dny v týdnu volnější. Ono to vzniklo postupně, dlouho jsem jela stylem 3 dny koloběžka a pak den volna, jen procházka a tak pořád dokola. Pak se přidali koně a víc běhání. S garminem se snažím plnit měsíční výzvy (já vím že je to blbost). Měsíčně najezdím 400km na koloběžce a 100km naběhám (teď teda i víc). Chci to fakt stáhnout a jednou v týdnu ten běh po koních vypustit, ale zatím se mi vždy chtělo.

lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 21.10.2023, 07:50:28 xxx.xxx.84.215
Bobca:

had pro "Hada"(známého)..má moc širokou tlamku,ale už se mi to nechtělo zužovat

Obrázek Obrázek

Bobííí, já zapomněla na toho tvého hadicu!  Mě se zdá, že některý druh hada má i takovou širší hubu. Jinak obdivuju tvou trpělivost👍Já tak něco sešít, zkrátit, třeba polštář, kde už ty knoflíky byly…to je vrz, vrz, otázka pár minut. Jak bych se měla s něčím rýpat a řešit, jak to ušít jdu od toho, to už se mi nechce😊

Elisak
Elisak (71 příspěvků) 21.10.2023, 07:54:30 xxx.xxx.194.232
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 21.10.2023, 05:49:53

Jídelníček kdyžtak potom, teď frčím na koloběžku. Ale aspoň pro představu mám jíst cca 2400-2500kcal.

Srpen a září jsem měla cca 2200kcal za den a pořád jsem hubla, už teda pomaleji, ale začala jsem mít hrozný chutě na sladký. 

Je mi teda divný, že mě to dohnalo až teď do srpna jsem jedla jen cca 1900kcal a byla jsem v pohodě.

lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 21.10.2023, 08:01:20 xxx.xxx.84.215

Eliška je mladá, ale teda taky si myslím, že je to strašný nášup, že se tělo za chvíli začne bouřit. Eli, ať si neuženete nějaké problémy s koleny, se zády, únavovou zlomeninu…A nemohla by ste dělat nic. Trochu zvolněte. Už jen toho času, co tomu denně věnujete!😲 Já jsem tak bývala od rána do večera v zahradě, mezitím jako vy se psy, pak nějaké vaření, úklid a mamka mi vždycky říkala: vy fakt nemůžete mít děti, kdy by jsi to ještě stíhala, kdy by jsi na ně brala čas? U mě v plánu nebyly, ale vy si trošku ubírejte, stačí jedna sportovní aktivita hoďku denně. Když jdete na dvě hodiny se psy, určitě už je zbytečné ještě jít běhat. Vím, že máte závislost😉 však i kvůli tomu, aby ste se nedostala do psychické nepohody, když na sport nebude kvůli něčemu jinému tolik času🙂 

kometa
kometa (5545 příspěvků) 21.10.2023, 08:05:28 xxx.xxx.147.163
Elisak:

Jídelníček kdyžtak potom, teď frčím na koloběžku. Ale aspoň pro představu mám jíst cca 2400-2500kcal.

Srpen a září jsem měla cca 2200kcal za den a pořád jsem hubla, už teda pomaleji, ale začala jsem mít hrozný chutě na sladký. 

Je mi teda divný, že mě to dohnalo až teď do srpna jsem jedla jen cca 1900kcal a byla jsem v pohodě.


No protože organismus na nějakou dobu rezervy má. Ale ty prostě jednoho krásného dne dojdou.

Elisak
Elisak (71 příspěvků) 21.10.2023, 08:10:28 xxx.xxx.194.232
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 21.10.2023, 08:01:20

Když běhám tak už se psem nejdu, to je místo toho, běhá se mnou.

Canka
Canka (383 příspěvků) 21.10.2023, 08:36:18 xxx.xxx.212.178

Ahoj holky,

Elisák gratuluju!!!To bych chtěla taky..ale já nemám vůli a poslední dobou si přijdu hrozně unavená..asi to bude tím,jak už se brzo stmívá a zima se nezadržitelně blíží..každopádně budete krásná nevěsta🙂Já si to asi dělám i tím jídelníčkem,přijde mi,že prostě teď zajídám nějaké starosti..mám chuť jen na nezdravé,zelenina se mi úplně zprotivila a jsem taková otrávená cokoliv dělat..zvláštní,jak hedna starost dokáže člověka ovlivnit..no uvidíme..snad se to do konce roku vyřeší a já pak budu ready třeba zase k tomu začít běhat..

Jinak včera jsem po práci jela dokoupit nějaké srandy k narozeninám mojí kamarádky(dneska večer máme oslavu,tak jsem zvědavá,jak tohle holčičí dovádění dopadne🙂) a teda zasmála jsem se…mimo jiné jsem jí koupila antistresového pinďu mačkacího😀Taková blbost,ale myslím,že bude sranda🙂No a pak jsem jela na lekci angličtiny..a pak ke zvířátkům..v neděli si musím dát pracovní den,potřebuji dotlouct kůli od ohrady,než zamrzne zem,poopravit přístřešek ve výběhu,vyházet staré plachty a bordel a vyměnit za nové…a dneska se pojedu s kobylkou projet,protože je krásně..

Jinak objednala jsem ten kočičí domeček,ale ten automechanik nekomunikuje..asi jsem ho naštvala tím,že jsem nakonec řekla ne..

Jinak přidávám fotku rozvaloše Nikouše..

Obrázek
Canka
Canka (383 příspěvků) 21.10.2023, 08:36:19 xxx.xxx.212.178

Ahoj holky,

Elisák gratuluju!!!To bych chtěla taky..ale já nemám vůli a poslední dobou si přijdu hrozně unavená..asi to bude tím,jak už se brzo stmívá a zima se nezadržitelně blíží..každopádně budete krásná nevěsta🙂Já si to asi dělám i tím jídelníčkem,přijde mi,že prostě teď zajídám nějaké starosti..mám chuť jen na nezdravé,zelenina se mi úplně zprotivila a jsem taková otrávená cokoliv dělat..zvláštní,jak hedna starost dokáže člověka ovlivnit..no uvidíme..snad se to do konce roku vyřeší a já pak budu ready třeba zase k tomu začít běhat..

Jinak včera jsem po práci jela dokoupit nějaké srandy k narozeninám mojí kamarádky(dneska večer máme oslavu,tak jsem zvědavá,jak tohle holčičí dovádění dopadne🙂) a teda zasmála jsem se…mimo jiné jsem jí koupila antistresového pinďu mačkacího😀Taková blbost,ale myslím,že bude sranda🙂No a pak jsem jela na lekci angličtiny..a pak ke zvířátkům..v neděli si musím dát pracovní den,potřebuji dotlouct kůli od ohrady,než zamrzne zem,poopravit přístřešek ve výběhu,vyházet staré plachty a bordel a vyměnit za nové…a dneska se pojedu s kobylkou projet,protože je krásně..

Jinak objednala jsem ten kočičí domeček,ale ten automechanik nekomunikuje..asi jsem ho naštvala tím,že jsem nakonec řekla ne..

Jinak přidávám fotku rozvaloše Nikouše..

Kilian
Kilian (1405 příspěvků) 21.10.2023, 08:58:06 xxx:xxx.b95e:7cd8
Odpověď na příspěvek uživatele Elisak z 21.10.2023, 07:54:30

…až budete mít čas…..ja jsem právě na sladkem závislá a musím ho mít denně,tak by mně to zajimalo…

lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 21.10.2023, 09:09:15 xxx.xxx.84.215
Kilian:

…až budete mít čas…..ja jsem právě na sladkem závislá a musím ho mít denně,tak by mně to zajimalo…


Ty taky hlísto?!?😲 Já myslela, že ty právě máš silnou vůli, vždyť si štíhlá pořád, tak to nějak kočíruješ👍 Moje mamka taky, ale zrovna včera jak sme byly na nákupech mi říkala, že to je šílené, že ona by vlastně mohla být jen na sladkém, to musí mít, kdyby jinak nic. Ráno jen buchtu nebo rohlík s nutelou, po obědě sladké, někdy vlastně i sladký oběd, k večeři něco a k tomu sladké…

Niki, zelovoci mamka taky moc nedá. Já teď týden s těma průjmama jsem s ním taky na štíru. Už tři dny jsem jedla normálně, ale v břichu diskomfort. No a dneska do rána jsem lítala zase👎

Canka
Canka (383 příspěvků) 21.10.2023, 10:21:58 xxx.xxx.212.178

Já to mám taky tak..to sladký je moje závislost..ale musím ten jídelníček teď trochu změnit..

Ale co vám chci napsat..dobrá zpráva!!!Ten automechanik se ozval a na všem jsme se domluvili..takže až mi ve středu dorazí ten domeček,vystelu ho senem,dovezu mu ho i s mističkama na jídlo,pytlem granulí a kapsičkama a vymyslíme nějaké závětrné místo u něj na zahradě,kam to dáme..mám radost🥰 

A huráá,už mi jdou vkládat fotky🙂

Obrázek Obrázek Obrázek
aldamax (neregistrovaný) 21.10.2023, 10:26:55 xxx.xxx.83.143
Odpověď na příspěvek uživatele Canka z 21.10.2023, 10:21:58

Já si dovolím nevyžádané doporučení - do kočičího domečku (i psího) je lepší sláma, seno dost vlhne. Sláma je samovysychací. 

A  za péči o kočky samozřejmě moc děkuju.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.