Aktuálně: 4 075 inzerátů199 455 diskuzních příspěvků18 102 uživatelů

Třetí víčko

Zrzavci
Zrzavci (3436 příspěvků) 18.10.2023, 11:44:24 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 18.10.2023, 11:40:13

Vlašáky! Vida, mám jich doma tři….. teda šest půlek. Aaaale… vlastně vím, proč jsem se do nich nepustila - jsou mastný a to tělo zatím jako říká, že nenenenene. Měli jsme u nás v práci v nabídce zabijačkový hody a ač bych do sebe jinak narvala kde co, tak tetkon řeklo tělo při pohledu fujable, tak jsem poslechla.

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 18.10.2023, 11:52:40 xxx.xxx.84.215

Než sem to teďka otevřela, napadlo mě to, co Zrzavci, raděj se sem tam o ni starat v autoservisu. Zařídit teplo a jídlo. 

Ano, je pravděpodobné, že by Nikouše zaměstnala, ale mohl by to z toho být řev a mela mezi nima, ne-li horší než s Pučme, protože kočička klidně může být odbojnější. U nás byly taky mely hodně, teď jak přijde Vikťa vyrypovat, Gucci se posadí v té své ,,majestátnosti"😜 a čumí na něj. Vikťa sklopí hlavu a odšourá se😉

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 19.10.2023, 14:19:38 xxx.xxx.84.215

Jak to sakryš, že jsem naposled psala já a už nikdo?!? Až já zhebnu, tak to tu zakape😜(to je trocha po našem😉)

U mě dobrý, snad je choroba zažehnaná. Včera už jsem neprůjmovala, jen po jídle mě dost tlačí břicho, jako by mu to nějak moc s trávením nešlo. Včera jsem si k obědu uvařila brambory v slupce a mrkvičku, namačkala trochu a vzala si to s těma kuřecíma křidýlkama, co muž nedojedl. Takový pokus, jestli to není fakt ten žlučník. Záchvat a zhoršení stavu nepřišlo, tak snad dobrý👍

 Doháním resty, praní, úklid, ještě jsem šila. Převlékala jsem postel a povlečení z ikei má malé polštáře. Ty jsem dokoupila(vnitřky) ale jak jsem měla otevřené šuple s povlečením, padlo mi oko na staré, čistě tmavě hnědé, kterého polštář by ladil a byl by na klasické české polštáře. No jo, ale jen jeden, páč Tomovi jsem ho kdysi dávno přešila na ten anatomický, malý. Jelikož tohle tmavé, jsem kvůli tomu, že začal zase používat normální polštář už nemohla povlékat, tak jsem ho teď vzala a jednu duchnu jsem rozstříhala na polštář a ušila ho👍 

Vyprala jsem zrovna sundané povlečení, včera svítilo slumíčko, jen fučelo jak kráva. Hodila jsem to ven na ten paprskový kruhový sušák. Nechám to do rána, ať to proschne, pršet nebude, tak je to jedno. Nepršelo. Ale ráno u čistění zubů kouknu z okna a sušák leží na zemi😲 Prádlo čisté, je to na trávě. Jenže mi nelezlo do hlavy, jak se ty paprsky tak mohly vysunout? Mohly😠 neb ten dolní kruh umělohmotný se rozlomil👎 Asi jak s tím velkým prádlem tak ramplovalo👎 Ještě jsem dělal pořádek z kytkama, měla jsem hromadu na zakořenění a musela jsem to posadit. A musím ještě požehlit, co se pralo minulý týden. Poobědvám a jdu na to, i když blééé, žehlení nesnáším😏Až se pobudí kočiny, měla bych i vysát, je tu šílený brajgl

Leithian
Leithian (800 příspěvků) 19.10.2023, 19:52:53 xxx.xxx.120.42
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 18.10.2023, 09:52:23

Aby to nebyl cordyceps 😁 (pardon odbočka na Last of Us kde houba ovládá a mění lidi 😁)

Canka
Canka (383 příspěvků) 19.10.2023, 23:08:01 xxx.xxx.212.178

Ahoj holky..

Raduš už píšuuuu😂

Takže..dneska výsledky ségry kocourka..prý vše naprosto v pořádku🙄Teda jako podle krve..každopádně po těch injekcích vypadal líp..nezvracel..dneska nejedl,nechce pít,zvracel a má průjem..a zase jen spí..že prý asi zánět žaludku..řekl vet..no mě se to teda vůbec nelíbí..a ségra nemá vůbec čas skrz práci s ním zítra jít..jenže já se taky nečapu..jsem v práci a pak hned jedu na angličtinu..řekla jsem si,ať si vezme volno,když mu bude zle i zítra..že nemůže čekat až do pondělí,než bude mít volno..ach jo..

Jinak kdybych měla volný polystyrenový domeček,tak to tý čičině k servisu dovezu,ale nemám..mám tu několik koček(teď momentálně ae tu vyskytuje 6 koček) a domečků akorát..ještě jsem udělala ležení pod stříškou mojí garáže..psala jsem mu..nabídla seno..a řekla mu,že když rekonstruuje,tak snad může ze zbytků ztlouct nějaký domek..ale že nejlepší je to z polystyrenu..a on,že jestli si teda kočku nevezmu..tak jsem mu to vysvětlila tu situaci..že kočičàci by od ní mohli něco chytit a že by si třeba nesedli a tak..tak se naštval si..ale koupím aspoň granule,misky..a zkusím sehnat od někoho starý domeček nějaký..teď nemám polystyren ani já…a on jako chlap by si sakra měl poradit..

Canka
Canka (383 příspěvků) 19.10.2023, 23:11:53 xxx.xxx.212.178

Ale objevila jsem tohle..co kdybych mu to poslala?Nebo to mám rovnou objednat?Urazí se,když mu to tam na zahradu dám?

https://allegro.cz/nabidka/domecek-bouda-budka-pelisek-pro-kocky-na-zimu-9769726188?utm_feed=712e6653-4749-4512-b084-b6e297fc9e0b&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=CZ%3EFMCG%3EAnimals%3E3P%3EPMAX&ev_campaign_id=20032610148&gclid=CjwKCAjwp8OpBhAFEiwAG7NaEoonAZ7wjbDAnxXJ2T0wC4wENA540lZA7F_VXJXrDTQlOsEKa5x-IRoC8UEQAvD_BwE

Bobca
Bobca (1418 příspěvků) 20.10.2023, 07:52:30 xxx.xxx.20.192

Niki-jsi neskutečně hodná a ochotná..Ale nevíš,jestli na noc někam nezalézá..ve dne by mohla být v dílně na nějaké staré dece..Urazil se..ne každý-a to ještě chlap(pardon ti,.kteří se o kočky staráte)má takové myšlení..😇Pro ně je to “jen”kočka..

Je to na tobě..Je tam i zvyklá..je očkovaná a kastrovaná..takže někdo to musel zařídit..Tys jí viděla zrovna takhle…Najdu fotku krabice s Maxem..v té býval venku na balkoně..Dala jsem na ni igelit proti děšti..taky řešení…dospod dát kousek polystyrenu-to by tam mohli mít…trošku víc zakrytá…

Raduš,já se včera zasekla na jiných vláknech a už se sem nevrátila….😇..Jsem ráda,že je ti líp😊jinak jsem ušila dárek “Hadovi”..bliknu a pak sem dám..jejda,ještě nemá oči…tak potom..

Obrázek
Zrzavci
Zrzavci (3436 příspěvků) 20.10.2023, 08:19:05 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele Canka z 19.10.2023, 23:11:53

Jestli můžu - pokud finance dovolí, objednala bych a donesla mu to tam, s tím, že máte kočky ráda a jak jste mu říkala, nejde si ji vzít domů, že byste ráda vypomohla takhle. Pokud vás s tím i pošle k šípku…….tak budete mít pak doma v zásobě, až budete potřebovat Vy. Musíte taktizovat, vlídně a postavit to na tom, že Vás to trápí, což trápí.lhát nebudete a jestli by se nezlobil, ať to nebere blbě, že prostě na tu kočenku furt myslíte a máte výčitky…. atd, atd. Nemůžete jít napřímo, musíte pěkně oklikou přes Ostravu, olomouc, brno a zase zpátky. Je to člověk, který nebude řešit kočku, spíš bude řešit Vás.

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 20.10.2023, 08:42:39 xxx.xxx.84.215

Niki souhlas s holkama jen dodám, že si nemyslím, že by se urazil, spíš si myslím, že bude rád, že někdo vyřešil za něj a on se nemusí starat. 

Co se týče ségry kocourka…tady nevím, ale je fakt, že stačil třeba bezoár, rozhodí mu to trávení a je z toho zánět žaludku, střev natotata. Tehdy když průjmoval Viktorek po té ropuše, taky tak dlouho, až byl dodělaný celý, jak Hirošima👎 Nepamatuju si, co mu dáváte, ale chtělo by to nějakou tu vitamínovou pastu, něco na povzbuzení a zlepšení trávení…vyptat si na veterině, nebo koupit na NETu(nevím jeslti není třeba to kvalitní jen na předpis)

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 20.10.2023, 08:49:21 xxx.xxx.84.215

Bobi jo, je to snad dobrý(ne, že bych na WC chodila s bobkama😇) ale nelítám. Tom se vrátil večer skoro v 23h. Do Prahy jezdit musí, ale je z toho čím dál víc znechucený a otrávený, že to tam na něj všechno padá, nesnáší to město, divní lidi😎 Já nemusím s nikým jednat a něco řešit, já jen využívám výhod velkého města, kde všechno je, na dosah. Taky mám pocit, že tam si každý na něco hraje, samá póza, nikdo se nechová přirozeně. Jsem ráda, že jsme tady v klidu a normálu, kde je hodný člověk prostě hodný člověk a blb je blb😉A o všech to všichni ví😀 

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 20.10.2023, 15:30:57 xxx.xxx.84.215
Vlaštovička:

A jaké máte plemeno, Radko? 


Britky😀 někdo má britky i mazlivé, třeba Niki tady a naši? No to už musí být něco😏 Viktorek třeba za mnou i vyskočí na gauč a nechá se pohladit…,,hele, ale zase to nepřeháněj, 5x stačí!" Když zkouším nějaké ťuťuťu ňuňuňu ještě…tak nasadí bojovnou: ještě na mě šáhni a kousnu tě! Není to jako zle, ale dává tím najevo, že už stačilo. 

Gucci ta vyloženě přijde jen nad ránem do postele(vyšplhá po pergole na terasu) a to se nechá hladit třeba 5 minut i vydrží. A to je všechno, někdy i na týden třeba🙄

Elisak
Elisak (71 příspěvků) 20.10.2023, 16:48:00 xxx.xxx.194.232

Tak se po dlouhý době hlásím, dole mám celkem 47kg, aktuálně mám 65kg a vypadá, že už to bude konečná váha. Navíc mi už všichni tvrdí, že teď už dál hubnout nemám.

Šaty vybraný, ale byla to fuška. Ps: Vím, že se budu muset příští rok rozumněji opalovat, ať nemám na zádech tu sportovní podprdu…

A poprvý jsem si střihla půlmaraton. Trošku neplánovaně, běželo si mi nějak moc dobře…

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Elisak
Elisak (71 příspěvků) 20.10.2023, 17:48:46 xxx.xxx.194.232
Odpověď na příspěvek uživatele hmn z 20.10.2023, 17:25:09

Radši ani nebudu psát v jakým režimu teď jedu. Ale jedu tak cca od dubna a furt dobrý. On se pro mě pohyb stal trošku drogou, takže mám problém to omezit. Ale mám to i zkonzultováno s výživovým poradcem. A ideál ubrat jednu aktivitu týdně a pořádně jíst hlavně sacharidy… Tak to snad není tak hrozný, když mám ubrat jen jednu…


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.