Aktuálně: 4 098 inzerátů197 720 diskuzních příspěvků18 072 uživatelů

Třetí víčko

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 28.08.2023, 11:01:44 xxx.xxx.25.116

Ha no jasně, ještě, že jsi se Bobi přihlásila👍 myslím, že bych to nenašla, málokdy něco listuju zpátky😎

Já fakt nevím, co ty pořád mručíš, že nejsi ve své kůži, nemáš dobré období a nevím co ještě…panebože, co jsi sem přišla před lety(boha, na Faunu myslím😊) tak jsi takto nežila, samé výlety, sleziny, doma máš Petru s rodinou…opravdu si myslím, že ti nemůže přece být líp?!?👍 Na splíny je zima, když se nic moc nekoná a sedíš zavřená doma. Teď žiješ, jak já nežila ani jako mladá. Nezávidím ti to, moc ti to přeju a hlavně to, aby jsi nemyslela na blbiny a užívala jsi, co máš, protože nikdo neumřel Bobi!

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 28.08.2023, 11:04:18 xxx.xxx.25.116

Zapomněla jsem refe počasí. Dneska mělo u nás být 27st, říkala jsem si, že bych se snad mohla zajet ještě naposled vykoupat, zaplavat. No je 21, polojasno. Takže co? Neva, letos jsem si zaplavala úžasně👍 tak jdu ven makat😛

Bobca
Bobca (1354 příspěvků) 28.08.2023, 15:22:12 xxx.xxx.20.192

Já fakt nevím, co ty pořád mručíš, že nejsi ve své kůži, nemáš dobré období a nevím co ještě

No coment..nebudu se rozčilovat..smazala jsem odpověď…Jen něco málo..

Před “obdobím” jsem žila daleko intenzívněji…ale to neva,já ty tvoje rýpance vydržím..Jen nevím,kdy naposledy jsem si tu stěžovala na blbé období..Musela bys hledat hóóódně hluboko ve Fauně.

Kilian
Kilian (1390 příspěvků) 28.08.2023, 15:51:06 xxx:xxx.a00e:8e62
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 28.08.2023, 15:22:12

Bobi užívejte co to dá….mám nejlepší kamarádku s obdobnou diagnózou…ve své podstatě jsem její jediná rodina….vím co je to za děsivě stavy a často z úplně iracionální příčiny….teď jí umírá na lymfom třetí poslední milovaná 15ti létá číča, tak se modlím aby tu vydržela do pátku, kdy přijedu z dovolené, úplně se děsím, že se zhroutí a bude myslet na nejhorší

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 28.08.2023, 16:14:48 xxx.xxx.25.116
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 28.08.2023, 15:22:12

Rýpance? Opravdu? Bobi, snažila jsem se tě vždycky povzbudit, i když jsi měla blbé myšlenky. Myslela jsem, že se známe dost na to, aby jsi věděla, že to s tebou myslím dobře. Dotkne se mě máloco, ale tohle se mě opravdu dotklo, protože jsi mě v podstatě nařkla ze špatných úmyslů. Dobře, neřeším, asi to tak bude lepší. 

Bobca
Bobca (1354 příspěvků) 28.08.2023, 16:57:10 xxx.xxx.20.192
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 28.08.2023, 16:14:48

mě v podstatě nařkla ze špatných úmyslů.

Raduš,asi jsi mě nerozumněla…takhle jsi to vzala??😎

prostě jsem už nějaký rok v pohodě a ty napíšeš,že pořád mručím,že....tak jsem zareagovala jak jsem zareagovala..Vy jste byly na Fauně,i tady jste, má rodina,chodila jsem,a chodím sem za váma ráda,i když už nemám nějaký čas Maxe..nebyla jsem kdysi v pohodě,to tu ví každý,ale teď snad už delší dobu jsem,né??Tak se nečil a buď v klidu.Vím,že to myslíš dobře,ale mě se zase dotklo,že si pořád stěžuju,když si nestěžuju😕…a jsme si kvit😊..život jde dál…👍🌻👌Vpodstatě se chlubím,že zase žiju….😇ale už delší dobu,hm??Tak z toho měj radost..já mám..Tys taky začla konečně jezdit s chlapem ven..a je to fajn,né???🙂

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 28.08.2023, 17:24:55 xxx.xxx.25.116
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 28.08.2023, 16:57:10

A píšu ti snad něco jiného? Psala jsi onehdá, že se ti nechce do těch Luhačovic, protože jsi zapařená a nejsi ve své kůži. Pořád, pořád jsme se ti já i ostatní snažily tu věc ulehčit, radily ti, jak na tu potvoru, aby ti to brzo přešlo atd. Nebudu hledat, kdy jsi psala, že ti není zrovna nejlíp. Není to až tak dávno, ale je to fuk. Vždycky jsem se tě snažila nějak rozveselit. Ne, nemám s těmato stavama zkušenost, ano, beru je na lehkou váhu. Ale i mě se dějou hnusné věci, umřel Woruška, předtím Leonek, předtím Gucci, Berušek...všechny moje ,,dětičky" pro které jsem žila mi poumíraly. Proto jsem ti napsala, že nikdo neumřel, tak je všechno OK. Vím, každému odsud už umřelo x zvířat, všichni jsme se s tím museli nějak vypořádat. No ne pro každého byli středobod vesmíru…jako pro mě. Já si je jako své děti zvolila. Stála jsem před rozhodnutím: chci děti nebo zvířata? Chtěla jsem zvířata. No neuměla jsem si tehdy představit, že budu muset někdy prožít a přežít jejich odchod, u většiny z nich, vlastně krom Worky - předčasný. Takže jo, nebylo mi půl roku dobře, neměl to se mnou lehké ani Tom, měla jsem záchvaty vzteku a blbé nálady. Snažila jsem se to nějak přežít, pokecat s váma, řešit tu jiné věci a nefňukat. Utíkat z domu dopryč, aby mi to tu pořád nepřipomínalo Worušku. Proto jsem se letos hodně vybodnula i na zahradu, nechce se mi v ní prostě být, nějak nemám najednou proč. 

Píšu ti to proto, že každý má občas blbou náladu a řeší problémy, které jdou mimo něj, aniž by měl šanci je ovlivnit, jen se s nima musí vypořádat, nic jiného nezbyde. Někdo to umí hodit za hlavu a jít dál. Někdo jako já, se v tom víceméně snaží nepatlat, nemyslet na to. Nejhorší je, když jsi měsíce v pohodě už, relativně a potká tě někdo, kdo neví. A kde máš pejsky? Ty už nemáš ani toho bílého? A je to tu znovu😢 A do toho na mě vypálíš ty, už podruhé mimochodem, že do tebe rýpu. Hele, i ostatní mají nárok na blbou náladu ale jsem si jistá, že jsem ti já nikdy nevyčítala, že do mě rýpáš😟 

Kilian
Kilian (1390 příspěvků) 28.08.2023, 17:38:37 xxx:xxx.a00e:8e62
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 28.08.2023, 17:24:55

….že se do toho pletu…ale ona se ta diagnostikovaná deprese s blbou náladou nedaji vůbec srovnávat…  

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 28.08.2023, 17:54:15 xxx.xxx.25.116
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 28.08.2023, 17:38:37

No jistě, ale jak víš, že já už taky nemám depku, když k doktorovi nepůjdu? Nemám, jsem si jistá, ale teoreticky…?

Kilian
Kilian (1390 příspěvků) 28.08.2023, 18:06:22 xxx:xxx.a00e:8e62

….to fakt zatím u tebe nehrozí….navíc, pokud ji máš a nevyhledas odbornou pomoc, končí až smrtelně a věř,že ty stavy jsou opravdu děsivé….     

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 28.08.2023, 18:15:51 xxx.xxx.25.116
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 28.08.2023, 18:06:22

Zpočátku určině ne, ta nemoc, se stejně jako ostatní nemoci vyvíjí. To zase vím, měli jsme takto nemocnou v rodině, než se mladí rozešli. Léčila se, léčila se hodně a dlouho, bylo to s ní špatné, byl tam i pokus o sebevraždu. Začalo to, když jí odešla z domu jediná dcera. A skončilo to ne léčením a vyléčením, ale tím, že jí dcera porodila vnouče. Najednou…je paní zase zdravá, protože má pro co žít. 

Kilian
Kilian (1390 příspěvků) 28.08.2023, 18:24:59 xxx:xxx.a00e:8e62
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 28.08.2023, 18:15:51

…může být… .mam u kamaradky a ve velmi blízké rodině a je to děs a běs…bez léků a psychiatra už by tady nebyli..

Bobca
Bobca (1354 příspěvků) 28.08.2023, 20:18:12 xxx.xxx.20.192

Dobře Raduš…moc se omlouvám😇..nebrala jsem to,že mám zapařené pod prsama jako, že mám z toho přímo depku,ale že je to nepříjemné,když jedeš zrovna do bazénu,sauny a do takového hicu a vypadá to prostě hrozně …Navíc u pasu flek podobný pásovému oparu..to mě už úplně rozhodilo,ale to už jsem tady neřešila..nakonec to teda nebyl..ale dávala jsem si pozor,co se týče ručníků atd…kontaktu s Jaruš..Jsem všem vděčná za všechny rady..🙂

Ano uznávám,rýpu do tebe akorát,co se týče postavy,protože vím,jak vypadáš a nerozumím tomu,že jsi tlustá…Už nebudu,neboj…a nebudu si ani na nic stěžovat…Mám se fajn a to je hlavní..Jo,teď mám Petru,hlídání..užívám si..Takže mě nemůže být nijak zle..ale přijde podzim..vánoce.. 

Je mi jasné,že se ti stýská po pejsovi-ani se neopovažuju ti ho připomínat,bo vím,že ohledně toho nemůžeš být prostě v pohodě…JÁ tě chápu,ale ty se nesvěříš,ty to v sobě dusíš…Každá jsme prostě jiná..Sama říkáš,že to máš v povaze..to popichování(vím,rýpání je škaredé slovo)Vždyť já jsem taky ráda,že jezdíš konečně ven a užíváš si..

Takže-ještě jednou promiň…💖

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 28.08.2023, 21:14:42 xxx.xxx.25.116

Nechci, aby jsi se sakryš omlouvala, ale nechci, aby jsi si to, co ti píšu  brala jako nějaké osobní útoky na tebe když víš, že jsem sarkastická a ráda používám černý humor, neberu věci moc vážně, sebe už vůbec. 

Nejde o to, že si postěžuješ na blbou náladu, to je právě dobře, že ji přiznáš, ale zase jde o to, že se ti snažím vyjmenovat milion dobrých věcí, které by ti ji mohly zlepšit, díky kterým by jsi ji vůbec nemusela mít a ty mi řekneš, že jsem rýpavá🙄Jen a pouze o to jde, že mi hlava nebere, že si myslíš, že bych na tebe mohla být zlá😟

Ano máš pravdu, já se nesvěřuju a ty špatné věci v sobě dusím. Vždycky jsem byla ,,ta silná", co nefňuká a všechno vyřeší. O to víc mě postupně,,nemile" překvapuje, že jsou věci, které prostě vyřešit nejdou, ač se snažíš horem dolem. Ať už je to nemoc někoho blízkého a konec, nebo tě zklamou lidi, u kterých to nečekáš. Jo už vím, můžu žít jak nejlíp to jde, ale kolem je hodně proměnných. Jo, je to celkem zklamání🙄

Canka
Canka (377 příspěvků) 28.08.2023, 21:29:06 xxx.xxx.215.178

Ahoj holky,

A dost děvčata😟Co blbnete?Nešijte do sebe..čtu to a chápu tak nějak obě,ale myslím si,že to obě myslíte dobře a je to jen momentální nepochopení..takže jakoby se nic nestalo a je zase čistý stůl🤗 Holky pamatujete si někdo,jak dlouho už si vůbec píšeme?

Dneska hooodně hektický den..ráno zvířátka,pak pro ségru do Chomutova a na pedikúru a manikúru,pak koupit batůžek do letadla,a autem kvůli výfuku,který někde prděl,na nákup,na oběd,odvézt morčátka,pak odvézt skútr do servisu,znovu zvířátka,čivavku odvézt na hlídání,vykoupat,navečeřet..teď dobaluji a pojedu pro ségru do Chomutova..bude už u mě,když ve 2 h ráno vyjíždíme..snad aspoň na chviličku usneme..

Každopádně dnes celý den prší,tak ani nebudu zmiňovat,kolikrát jsem zmokla..a nejhorší je,že mě začíná bolet v krku😠Ten skútr jsem vezla v naprostým slejváku a těsila se na to,že mě zpátky domů hodí ten klučina autem..a on mě vezl domů na silniční motorce👎Domů jsem dojela totálně promáčená a zmrzlá😠Upřímně se hrozně těším do toho teplíčka..má tam být celý týden kolem 30°C,takže na dovču ideálek…

Takže se děvčata na týden loučím a jedu vegetit🤗 

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 28.08.2023, 21:36:56 xxx.xxx.25.116

P.S. končíme tuhle diskusi o blbé náladě, snad už jsme si to dostatečně vysvětlily😉

Do oběda jsem lítala s elektrickou motykou(tím malým kultivátorem) a pojezdila jsem to po bramborách, protože jsem našla pytlík hořčice na zelené hnojení tak, že to tam rozhážu, dokud je to vlhké a hlásili pršet na zítra. Jenže ty zbytky plevelů a natí se mi na to nechutně namotávaly pořád, takže jsem po každém pruhu 10minut vystříhávala  a rvala trávu z těch nožů. Pak jsem teda zjistila, že tu hořčici mám tak na polovinu🙄 musím dokoupit. Navečer jsme vezli tchánům ten vyorávač, přijeli jsme nevím, cca v 19h a tak jsem si řekla, že bych mohla ještě ostříhat ten poslední živý plot z ptačího zobu…co jsem doteď nestihnula. Uklidit už ne, ale alespoň ostříhat, protože mokré by to pak zase nějakou dobu nešlo. Tak jsem to stříhala do úplné tmy, fakt jsem na to už neviděla, ale myslím si, že to mám😏 Se možná za světla budu divit😛

Ještě jsem pak šla do garáže, protože kočky už neměly v pytlíku granule, ani v misce. Já je vždycky z velkého přesypu do menšího, z kterého pak odebírám,  velký pořádně zamotám a zatížím. Celé to mám v postavené krabici kartonové, ještě s kokinkama pro pejsky. Barel nemám, několikrát jsem nad ním uvažovala a vyhodnotila, že takto mi to vyhovuje nejvíc. A jak jsem šla do garáže to přesýpat, tak jsem viděla, že od jihu se blýská, celkem blízko už. Do toho volala mamka, tak jsem jí zrovna řekla, že jde bouřka. Byla jsem i nakrklá, protože bych potřebovala první dokoupit a rozházet zbytek toho zeleného hnojení. No co už, ať teda raděj prší. No nic ovšem, proplazilo se to těsně kolem, ani nekapnulo😕 Gůča i celý večer asistovala, Viktín chrněl v obýváku, Tom vyhodnotil, že on je přece ten ,,bytový"😏

Niki, máš sbaleno??😉 Já jsem se teď přes ty výlety a minidovče naučila balit celkem rychle a efektivně a zjistila jsem, že fakt není třeba se nervačit, že něco nemám, když se v dnešní době když tak, dá všechno dokoupit. Všude😀 Hlavně mít pas(platný Niki, platný😜 a kartu) V létě a na léto…je to fakt pár věcí (teď mluvím o oblečení) v zimě to bude malinko složitější.

Fikovnice
Fikovnice (5688 příspěvků) 28.08.2023, 21:40:53 xxx.xxx.63.16
lesnizinka:

Nechci, aby jsi se sakryš omlouvala, ale nechci, aby jsi si to, co ti píšu  brala jako nějaké osobní útoky na tebe když víš, že jsem sarkastická a ráda používám černý humor, neberu věci moc vážně, sebe už vůbec. 

Nejde o to, že si postěžuješ na blbou náladu, to je právě dobře, že ji přiznáš, ale zase jde o to, že se ti snažím vyjmenovat milion dobrých věcí, které by ti ji mohly zlepšit, díky kterým by jsi ji vůbec nemusela mít a ty mi řekneš, že jsem rýpavá🙄Jen a pouze o to jde, že mi hlava nebere, že si myslíš, že bych na tebe mohla být zlá😟

Ano máš pravdu, já se nesvěřuju a ty špatné věci v sobě dusím. Vždycky jsem byla ,,ta silná", co nefňuká a všechno vyřeší. O to víc mě postupně,,nemile" překvapuje, že jsou věci, které prostě vyřešit nejdou, ač se snažíš horem dolem. Ať už je to nemoc někoho blízkého a konec, nebo tě zklamou lidi, u kterých to nečekáš. Jo už vím, můžu žít jak nejlíp to jde, ale kolem je hodně proměnných. Jo, je to celkem zklamání🙄


Raduš, ta silná, ba ta nejsilnější, naprosto omnipotentní, jsem byla snad 20 let!!!

A co to způsobilo? Že somatizuji jak čuně s prominutím a mám milión fyzických nemocí. Radím Ti dobře “být VŽDY ta silná” se může nepěkně vymstít.😢

Dovol si někdy truchlit, být smutná a plakat.

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 28.08.2023, 21:43:04 xxx.xxx.25.116

Aha, Niki, jsi mě předběhnula, já to smolila s přestávkama na tenis(v telce😉)

Počkej…jak: čivavku na hlídání??😲 Proč ty?😲 Jsem z toho trochu jelen….😏

A to se jako týden neozveš?!? To ať tě ani nenapadne, chceme hlášení, jak se tam máte atd….!😎 Plís🤩

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 28.08.2023, 21:56:18 xxx.xxx.25.116
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 28.08.2023, 21:40:53

Se ti řekne😎 Byla jsem vychovávaná jako kluk ne, že by to tak naši chtěli, ono to vyplynulo z toho, jak já se chovala. A znáš to: kluci nepláčou, neprojeví slabost. Hodně toho ve mě zůstalo, to už se asi úplně nezmění. Ostatně: když potřebujem doma něco odtáhnout(otevřít flašku, zavařeninu) Tom přijde rovnou za mnou. Když je potřeba někam něco hodit: hoď to ty, ty tam dohodíš! Vyvrtat, vezmu vrtačku a jdu na to. Uřezat motorovou pilou…uřežu. Holt…on je ten myslitel, já jsem ta lopata na těžkou práci😉(teď s těma mýma zádama, se to začíná malinko obracet, respective…hodně nečeká😉 že mu řeknu, že to nezvládnu, neohnu se a nezvednu…🙄) A nijak mě to netěší, pěkně mě to sejří, protože to je další věc, kdy se nemůžu už 100% spolehnout na sebe a prostě si to vyřešit sama👎


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.