Aktuálně: 4 058 inzerátů199 456 diskuzních příspěvků18 102 uživatelů

Třetí víčko

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 20.08.2023, 18:29:07 xxx.xxx.0.188
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 20.08.2023, 17:08:37

Ty zapařeniny…musí být hrozné, se ti nedivím😟 Nikdy jsem nic takového neměla, jen Worka jednou a pak za pár měsíců umřel. Berrymu se udělala jak onemocněl - umřel za dva měsíce. U psů to tak je, ukazuje to na velký problém s imunitou. U lidí je to jinak, ti nemají chlupy - ochranu😉Vidíš…chlupy by ti pomohly😉 Já nadávám na horko, že ho nesnáším, neudýchám, ke všemu u nás vůbec neprší, tak trpím za květenu. Ale zase teda…nic mě nebolí(záda už ani  nepočítám, to je asi na doživotí) Měla jsi si koupit jednodílné plavky…i když sakra, asi kvůli těm prsům by ti nesedly, že? Taky mám trochu problém to sladit přes boky i prsa, záleží hodně na střihu. Neboj nedovalím se, leda by sme se domluvily, ale budeš s kámoškou, tak je to vaše dovča👍 My sme měli jet na víkend s kamarády do Jeseníků, ale už to nevypadá, protože hned za týden je Praha a za jedno je to na kočky moc a za druhé má Tom právě fofry doladit začátek školního roku papírově + právě akce v Praze😕 Sem se těšila, ale jako bych tušila, že tam něco vleze👎

Doron
Doron (2368 příspěvků) 20.08.2023, 19:31:50 xxx.xxx.162.126

Bobčo, jestli můžu poradit, kupte si Imazol, volně prodejné v lékárně. Večer namažete, ráno už je všechno ok 🙂.

Poradila mi to ošetřovatelka mojí mámy.. Mazala jsem tím packy Gučákovi,  s velkým úspěchem..

A včera, když jsme v tom vedru malovali, děsně jsem se zapotila a došlo i na mě 🤣.

Jen teď nevím, dělají krém a mast, jedno víc vysušuje.. To už by Vám poradili v lékárně ..

Ony se v tom vlhku a vedru začnou množit kvasinky, potvory jedny! A ty udělají to zarudnutí a svědivost. Tenhle Imazol fungoval úplně zázračně,  líp než krémy na předpis . Takže doporučuju omýt ředěnou betadinou a namazat, resp mazat dvakrát denně.

Moc se omlouvám, že čerpám z léčby psa 😅, ale jak říkám, včera jsem vyzkoušela na sobě a paráda 😊!

Obrázek
hmn
hmn (1171 příspěvků) 20.08.2023, 19:52:05 xxx.xxx.41.158
Bobca:

Raduš..Tak to nepiš,a je to…👍však já se ozvu..

Ohledně podprdy-jednak je mokrá za pár minut,,druhak mám odřené pod prsama od kostic..bezkosticové a takové ty bavlněné "lajblíky"nemusím.-nesedí..mám 95G-H,takže “navolno”to taky není nějaká hitparáda..Zásyp se spláchne za chvíli potem, a imazol taky…Plínka udržuje vlhko taky,ale aspoň když někam jdu,nemám mokré “koláče”na tričku..doma to nevadí-přehazuju jen trika..Mám tu 27,6 a venku ve stínu 32..


Bobčo, driclor jsi nezkoušela?

Bobca
Bobca (1418 příspěvků) 20.08.2023, 20:25:37 xxx.xxx.20.192

Doron-imazol právě mažu-psala jsem..i někdy Sudokrém…ano,pomáhá to,dokud se člověk nezpotí..Nejlépe na noc..Už zkouším někdy nepít,ale to taky není řešení,,Někdy nepiju a taky ze mě teče..Jsem prostě tlustá a holt to musím vydržet…Těch pár dní na hlídání jsem taky musela být v podprdě,když jsem chodila do lesa,nebo k dědovi…Myslím,že je to někdy horší,když ta kůže leží na kůži…se zapaří dřív.😕Dlouho jsem takhle neměla takový stav…I když i horší.úplný ekzém..a to pak jsem měla i Imacort.

Hmn-Driclor se zeptám v lékárně…o tom jsem neslyšela..

Raduš,plavky mám tu sukýnku přes pupek pod košíčkama+ gaťky…o to nejde,ale abych to nějak víc nerozdráždila tou vodou…Uvidím…když tak písnu,jestli jsi nablízku..necháme to otevřené…

Anonymní (neregistrovaný) 20.08.2023, 22:01:44 xxx.xxx.215.178

Ahoj holky,

Ano Raduš,já měla nabitý víkend…v sobotu jsem byla dopoledne u zvířátek,všechny jsem okoupala(i Bertíka jsem ponořila packama aspoň do vody a to bylo škrabanců,co jsem dostala😂)..slepičkám jsem dala všude studenou vodu(mají ji už na třech místech,2 na pití a jedno to pidijezírečko na okoupání)…a pak jsem jela s jedním kamarádem na pouť…byli jsme tam celý den až do večera..po asi 10 letech jsem dostala vystřelené růže ze střelnice a perníček s věnováním..bylo to hezké..a dneska jsme strávili se ségrou a kamarádkou den u vody,na jídle a řešili dovolenou,chlapy a tak😂Byl to moc fajn víkend a já si ho užila..

Jen teda ty vedra mě ničí..fakt hnus..zvířátek je mi líto nejvíc..všichni jsou z těch veder unavený..a dneska všude zase pršelo..přeháňky..jen ne u nás😟 

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 21.08.2023, 07:40:49 xxx.xxx.0.188

Ha, Nikča je tu tak málo, že už je ,,anonymní"😛 Takže jsi měla super víkend…doufala jsem v to, že si užíváš👍😀 No počkej…na horko si zvykej, ještě tě čeká ta dovča!😉 Já vím, já vím, u moře je to jiné horko😀Proč jsi máčela chudáka Bertíka?😜

Ráno je příjemněj, než včera, protože po bouřkách někde, se nasunuly nějaké pošmurky, nepraží to od rána(ale už leze😕) Před chvílí bylo ještě 18st, teď už je 20. Mohlo to vydržet, než to oběhnu😟Přišel Viktík, Gučajz zatím nevidím..

Bobca
Bobca (1418 příspěvků) 21.08.2023, 09:09:08 xxx.xxx.20.192

Tak za chvíli vyrážím..Mějte se tu pěkně….nevím,jestli se připojím,varoval mě synovec,"ajťák",že na těchhle veřejných Wifinách se často pasou ti zloději dat atd…uvidím…Mě teda nemají až tak co ukrást,ale i to málo v bance by mi nemuseli vzít😲

Ještě se stavím v lékárně..a tradááá😎

Buggyra
Buggyra (4156 příspěvků) 21.08.2023, 09:14:57 xxx.xxx.198.226

Bobčo užijte si to 🙂

A na připojení k veřejným wifi si pořiďte nějaký tablet nebo jiné zařízení, které jinak na nic nebudete používat - a máte to 🙂

Bobca
Bobca (1418 příspěvků) 21.08.2023, 09:26:22 xxx.xxx.20.192

jojo,to mám tablet…na cesty…já nemám chytrý telefon,to využívám tablet a neumím na něm ale moc psát háčky,ale to neva…papa už vypínám..😊

kometa
kometa (5543 příspěvků) 21.08.2023, 11:10:13 xxx.xxx.147.163
Bobca:

Doron-imazol právě mažu-psala jsem..i někdy Sudokrém…ano,pomáhá to,dokud se člověk nezpotí..Nejlépe na noc..Už zkouším někdy nepít,ale to taky není řešení,,Někdy nepiju a taky ze mě teče..Jsem prostě tlustá a holt to musím vydržet…Těch pár dní na hlídání jsem taky musela být v podprdě,když jsem chodila do lesa,nebo k dědovi…Myslím,že je to někdy horší,když ta kůže leží na kůži…se zapaří dřív.😕Dlouho jsem takhle neměla takový stav…I když i horší.úplný ekzém..a to pak jsem měla i Imacort.

Hmn-Driclor se zeptám v lékárně…o tom jsem neslyšela..

Raduš,plavky mám tu sukýnku přes pupek pod košíčkama+ gaťky…o to nejde,ale abych to nějak víc nerozdráždila tou vodou…Uvidím…když tak písnu,jestli jsi nablízku..necháme to otevřené…


Hlavně to neřeš nepitím. V těhle tropech to fakt není dobrý nápad.

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 21.08.2023, 12:31:06 xxx.xxx.0.188
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 21.08.2023, 11:10:13

No vidíte Reni, na to jsem zapomněla, to mě úplně vyděsilo, že nepije, aby se nepotila😲

Tak nevím, jestli se Bobča připojí, ale když Bobi cestuješ, připojuješ se pořád někde, na hotelech nejčastěj. Já se tabletem připojuju, bankovnictví v něm nemám. 

Gučinka přišla, než jsme sedli ke snídani, teď tu chrní, zase někam zmizel Vikťa. My jsme vyklízeli sklep v domku, vyváželi na kompost staré brambory, večer jdem vyorávat. Doufám, je to v plánu. Doteď jsem umývala bedny, jedna se mi svalila na nohu a rozsekla mi holeň. To bylo ku.ev😊 myslela jsem, že si cvrknu. Nemůžu mít ty nohy chvíli nemodré, neodrané, nepodrápané…😠

Venku je šíleně, 32,4st👎

Buggyra
Buggyra (4156 příspěvků) 21.08.2023, 13:06:24 xxx.xxx.198.226

Nemůžu mít ty nohy chvíli nemodré, neodrané, nepodrápané…😠

To je jak kdybych to psala já 😀 Tady je taky úmorno, a ve čtyři nástup k sekačce MF-70, takže si ještě užívám chládku v práci (sedím celý den u stolu a mám jen tenké triko s krátkým rukávem! To musí být venku třista stupňů).

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 21.08.2023, 18:16:33 xxx.xxx.0.188
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 21.08.2023, 13:06:24

Ha, teď to čtu, asi už lítáte s tou sekačkou?? Proč už v 16h, takovém vedru ještě?!? Tady je 34,8st, bylo i 35. Sedím vzadu na terase, nejchladnější místo široko daleko, přesto je tu 30st. Ale od dopoledne sem nesvítí slunko. Alespoň. Cítím, jak mi výstřihem na hubu sálá horko, úplně mi žhne tělo a to už jsem se od rána sprchovala(chladila) 3x👎 Kdybych ještě udělala nějaký pohyb, tak zdechnu. Ležím a čtu si, mezitím sednu na molo a spustím nohy do vody. Paráda, jenže je člověk nemůže vytáhnout, protože v tom horku efekt přetrvá asi 3 sekundy🙄

Oblačnost a bouřky lezou nad náma zase, nemůžu se ani podívat na radar, protože by mě mohlo od vzteku klepnout😠 Stačí co vidím, je to těsně kolem👎 Alespoň, kdyby se zchladilo…😟

Canka
Canka (383 příspěvků) 21.08.2023, 22:58:13 xxx.xxx.215.178

Ahoooj holky,

Raduš já si ani nevšimla,že nejsem přihlášená🙂Přesně jak říkáš Raduš…bude u moře vedro,jasná věc,ale to se smočím,kdy budu chtít..a hrozně se na to těším…dneska zase šílený vedro..už ráno,když jsem šla do práce,jsem byla totálně splavená…a když jsem šla z práce,tak úplné totál..jsem myslela,že se na tom skútru uškvařím a přilepím k sedačce🙂 Na skútra mám každopàdně domluveno,že se na něj podívá jeden můj známý a dá ho do kupy o tu mojí dovolenou…tak doufám,že se mu to povede a já budu mít klid..

V tom vedru se mi nikam nechtělo,ale furt s holkama řešíme tu dovolenou..přeci jen chceme příští tyden odletět..rozhodujeme se mezi Řeckem,Itálií a Kanárskýma ostrovama..teda ne Tenerife,kde hoří..a Rhodos..sice to je levný,ale co tam,když to lehlo popelem…

A taky jsem dnes řešila tu fotopast..už jí mám tu novou…instalovala jsem to asi hodinu,ale jsem konečně šťastná…to je to,co jsem si představovala..každou vyfocenou fotku mi to okamžitě posílá do telefonu…sice jsem musela zainvestovat a to jsem nechtěla..chtěla jsem šetřit..ale tohle bylo prostě to,co jsem vždycky chtěla..mít přehled o tom,kdo tam jde,když jsem pryč..

Jo a taky jsem si zařídila ten sklopec..zítra si ho přivezu domů..ale..jak já to udělám,aby se tam nechytil Bertík?🙄

Buggyra
Buggyra (4156 příspěvků) 22.08.2023, 07:03:57 xxx.xxx.198.226

Nakonec jsem se včera té sekačce vyhnula. Elektrikář na lis na seno dorazil hned před pátou, takže jsem na něj čekala a pro změnu kopala brambory (proč ve čtyři? No protože to jdu z práce a jdu rovnou obstarat zvířata. U zvířat to pomlátím sotva do sedmi, do osmi, a musím domů, abych si stihla udělat jídlo, než to se mnou švihne do peřin. Tak nějak nemám moc kdy jindy). Takže lis je po roce a půl zprovozněný (!), není to úplně tip ťop, rozběhu se bude muset pomáhat, ale vypadá to, že když už běží, mohl by mít na lisování síly dost. Teď se mu dostane řádné péče od známého, pěkně očistíme dosedací plochy mechanismů (je to různě porezlé), napcháme tam vazelínu do ložisek a do ozubených kol, vyčistím kolejnice pojezdů, a už mám připravené seno, které tím proženu 🙂 Tak se těším, snad to teda bude chodit, jak má, tedy s tím, že to musím holt na začátku potlačit při zapnutí rukou, aby to ten motor rozhýbal. Ale třeba až to bude promazané, půjde to snáz (no samo se to nebude rozebíhat, v to ani nedoufám - jsem ráda, že nám elektrocentrála vůbec utáhne takto, je to třetí elektromotor, který jsem na ten stroj kvůli tomu kupovala…

Buggyra
Buggyra (4156 příspěvků) 22.08.2023, 07:06:44 xxx.xxx.198.226

Canka: to neuděláte, aby se tam nechytil Bertík. Prostě to tam nastražte, a když se chytí Bertík, tak ho zase pustíte. Až se chytí kýžená kořist, tak tu už nepustíte 🙂 Třeba se chytí rovnou cizák. A třeba pokud se Bertík chytí, tak pak už tam znovu nepoleze. Uvidíte. Ale nebojte, Bertíka to nijak netraumatizuje.

Bobca
Bobca (1418 příspěvků) 22.08.2023, 09:19:00 xxx.xxx.197.10

Tak se mi podařilo i se zaregistrovat.. Včera Jarus už plavala asi půlhodinu v přehradě, já seděla na břehu a jistila ji.. Dojely jsme ve 2 hodiny.. 2krat se vracely, zkrz uzávěry, ale pak jsme šly na horké maliny, a ledové kafe s bejlis.. Navečer ve stánku Radegasta 10tecku za 36…takže pitný režim dodržen.. Reni, nepit bych asinevydrzela, ale ráno ze mě teklo neskutečně u snídaně.a to jsem proletela vlaznou sprchou. Curky potu po tvářích.. Jídla neurekom.. Do středy mame jen snidane a pak plnou penzi.. Jsme si prodlouzily wellnes na celý týden.. Místo 3 dní.. Teď nám tu pere slunko, odpol. je tu stín.. Fota jsou z dnešního rána papa 

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
kometa
kometa (5543 příspěvků) 22.08.2023, 09:42:16 xxx.xxx.147.163
Bobca:

Tak se mi podařilo i se zaregistrovat.. Včera Jarus už plavala asi půlhodinu v přehradě, já seděla na břehu a jistila ji.. Dojely jsme ve 2 hodiny.. 2krat se vracely, zkrz uzávěry, ale pak jsme šly na horké maliny, a ledové kafe s bejlis.. Navečer ve stánku Radegasta 10tecku za 36…takže pitný režim dodržen.. Reni, nepit bych asinevydrzela, ale ráno ze mě teklo neskutečně u snídaně.a to jsem proletela vlaznou sprchou. Curky potu po tvářích.. Jídla neurekom.. Do středy mame jen snidane a pak plnou penzi.. Jsme si prodlouzily wellnes na celý týden.. Místo 3 dní.. Teď nám tu pere slunko, odpol. je tu stín.. Fota jsou z dnešního rána papa 

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

V tomhle počasí teče ze všech. Já zrušila všechny fyzické aktivity (kromě bazénu) a flákám se doma.

Ledové kafe a Radegast nestačí, to všechno odvodňuje. Jako, já včera vypila jednoho kozla, ale k tomu jsem celý den popíjela i vodu.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.