Aktuálně: 4 058 inzerátů199 456 diskuzních příspěvků18 102 uživatelů

Třetí víčko

Leithian
Leithian (800 příspěvků) 20.08.2023, 01:20:09 xxx.xxx.52.123

Když poslouchám ty vztahy k bydlení. Za 36let jsem se stěhovala 31x. Tohle konkrétně je 5tý dům kde žiju a který se postupně rekonstruuje. Takže mě nějaké bydlení nechavá v klidu. Pokud to nepadá na hlavu, mam se kde umejt a spát a kam nacpat knížky a zvířata tak jsem v klidu kdekoli😁

Kilian
Kilian (1403 příspěvků) 20.08.2023, 06:17:38 xxx:xxx.a03:efdc
Odpověď na příspěvek uživatele Leithian z 20.08.2023, 01:20:09

….tak pokud se skoro každý rok stěhujete, což trochu nechápu, tak věřím, že to tak máte….

hmn
hmn (1171 příspěvků) 20.08.2023, 07:07:42 xxx.xxx.41.158

“Respective: můžeš si naplánovat co ty uděláš se svým majetkem a nezatahovat do toho druhé lidi.”

někteří “druzí” lidé jsou do toho zataženi automaticky svým příbuzenstvím, a dovolím si tvrdit, že jim to nevadí, pokud tím dědictvím nejsou dluhy

"A mamka na krku dva baráky, babčin je pro ni doslova danajský dar😕"

a kolik let už visí na stránkách realitky a nedaří se ho prodat?

Kilian
Kilian (1403 příspěvků) 20.08.2023, 09:39:04 xxx:xxx.a03:efdc
Odpověď na příspěvek uživatele hmn z 20.08.2023, 07:07:42

….takhle jsme řešili taťkovu rodnou chalupu, když už byl nemocný a nezvládal, dohodli jsme se že ač smutné, prosté ji prodáme, protože stejně jsme všichni pořád na maminčině, navíc bratr pro chalupařeni nebyl a nechat barák bez péče prostě nejde…takže prostě zhodnotit co je reálné a co už ne..bolí to, ale občas to jinak nejde…

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 20.08.2023, 09:44:02 xxx.xxx.0.188
Odpověď na příspěvek uživatele hmn z 20.08.2023, 07:07:42

Prodat ho právě nemůže, protože to byla babči podmínka, že zůstane v rodině(určitě by ji chodila strašit😉 ) Prarodiče ani neuznali argument, že taťka už není a mamka to nezvládne, jen mávli rukou, že se to nějak udělá. Mamka ho pak po jejich smrti nabízela tetám a jejich dětem, jestli by tam nechtěl někdo bydlet, ale tady všichni právě mají - baráky po prarodičích (každý máme dvoje, že) většina si postavila už předtím. Vlastně se čeká na další generaci. Brácha teda tvrdil, že se na důchod vrátí sem, ale leda prd. Jeho děti jsou Pražáci, my děti nemáme, takže šlus. 

Proto píšu, že by si měl každý vyřešit dědictví za života, aby to nedopadlo tak, že se pak dědicové rozhádají, nebo máte na krku dědictví, které vás ubíjí. Není všechno zlato, co se třpytí…

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 20.08.2023, 09:49:55 xxx.xxx.0.188
Odpověď na příspěvek uživatele hmn z 20.08.2023, 09:46:06

Slíbila, že ho cizím neprodá, protože na tom babča trvala. Ona si ho totiž babina postavila sama, za svobodna ještě, vlastníma rukama, jezdila na kole 50km shánět v cihelně cihly atd.

Bobina vyspává opici po oslavě u sousedů😉😛 ale kde je Nikča dva dny, to by mě teda zajímalo!😲

U nás šílené vedro od rána v 7h už bylo 24st👎 Z obchůzky jsem se doslova doplazila, to už bylo 28st…to se nedá😟

Kočinky ráno nikdo nikde, ale než jsem přišla, byli už oba doma👍

Kilian
Kilian (1403 příspěvků) 20.08.2023, 10:01:23 xxx:xxx.a03:efdc
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 20.08.2023, 09:44:02

…..ale to dělá za života spousta lidí už třeba jen z důvodu vyhnuti se dědické daní a aby bylo vše rozdělené a klid v rodině…

.

Kilian
Kilian (1403 příspěvků) 20.08.2023, 10:07:56 xxx:xxx.a03:efdc
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 20.08.2023, 09:44:02

….hele nejsme za doby tmy a pověr…přeci se na tom neuštvu jen proto aby se něco co se kdysi slíbila dodrželo, prostě zdraví a život je nad vše….může to pronajmout cizím lidem za údržbu anebo ji může Tvůj přítel zadotovat správce, ktery to bude udržovat anebo prostě prodat….my taky řešili, zvažovali a nakonec ač to hodně bolelo udělali co bylo v tu chvíli nejrozumější… 

Kilian
Kilian (1403 příspěvků) 20.08.2023, 10:30:57 xxx:xxx.a03:efdc
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 20.08.2023, 09:49:55

…no myslím, že Bobča zas tak neřádila, ale to horko ji asi nedělá dobře, u nás konečně pod mrakem, jinak jsem pořád s vnukem naložena ve vodě…tak dneska by mohlo být snesitelněji…

Bobca
Bobca (1418 příspěvků) 20.08.2023, 10:53:28 xxx.xxx.20.192

Bobča nevyspává,ale nechce se jí psát,když musí..to tvoje popichování,že nepíšu, mě leze pěkně na nervy..To je právě tak “najust” nepsat..😠

Početla jsem si…Já nechala přepsat dům dětem(3 páry-2 bezdětné)těsně před smrtí manžela..,x-krát se předělával..ale nelpím na tom,že jsem se tam nadřela,to je prostě život..nedělala jsem to pro sebe,ale pro děti..Bazén,kurty na nohejbal..Teď vrážím moře let peníze cizím lidem do pronájmů….Rodný dům se prodal taky,bo chátral..bylo to vlastně hospodářství s chlívama a stodolou a velkou zahradou..Máma mi taky ,že proč tam nechci zůstat..Naco,nechtěla dovolit,aby můj chlap ho opravil pro dceru a jí by tam nechal bydlení na dožití..Tak se přistavělo patro u nás..V jedné dědině..Společný dvůr,ke každému bytu patří určitá budova venku…kůlna,chlívy(bývalé),garáž s “letní kuchyní.”.Akorát tak na mrzení…Nechtěla bych tam se všema bydlet..Bych se zbláznila🙃A to jsme mívali rodinné sleziny i o 50lidech,když se slavily babiččiny(tchýniny)narozeniny..Bejvávalo😇teď si každý dělá na svém písečku…někteří spolu nemluví…

Já jsem už v 6. pronájmu garsonky….Největší “bydlení”jsem měla asi 31m2-i s balkonem,a nejmenší 20m2..(3byty s plísní..).Nelpím na majetku,potřebuji k životu hlavně tu pohodu..Kdybych věděla,že tak dlouho budu věch podnájmech,tak jsem si mohla tenkrát vzít půjčku na byt a splácet..Jenže já měla 10000 plat v 2009..jsem se bála,že to nebudu moct splácet..tak vrážím do cizích..

Zítra jedu s Jaruš do Luhačovic na týden..hotel Adamaltino..Tak se musím nachystat🙂 

Bobca
Bobca (1418 příspěvků) 20.08.2023, 10:55:47 xxx.xxx.20.192
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 20.08.2023, 10:30:57

dík Evi…horko mi fakt nedělá dobře,potím se,jsem odpařená pod kozenkama…potřebovala bych je nosit zdvižené a větrat…😲

Kilian
Kilian (1403 příspěvků) 20.08.2023, 11:01:54 xxx:xxx.a03:efdc
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 20.08.2023, 10:55:47

….včera už jsme sotva dychaly s mamčo  na dvorku pod parapletem….dneska konečně snesitelně….já vršek spodního prádla tady u nás na dvorku odhodila, beru jenom když jdu mezi lidi…jinak staré dlouhé triko to jisti….

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 20.08.2023, 11:25:52 xxx.xxx.0.188

Bobi neštvi mě, takto ,,chytlavá" jsi nikdy nebyla!😕Samozřejmě to píšu proto, aby jsi věděla, že na tebe myslím a není mi jedno, co s tebou je…to za a) a zadruhé si ráda přečtu i něco od tebe, ne jen od sebe😉 

K tomu pocení holky: i když prsa malá teda nemám, celkově se potím asi tak nějak normálně, jak lidi v horku, ale spíš míň si mysím. S pocením pod prsy (ani jinde) žádný problém nemám, nemám ,,záhyby"(a to Evka určitě taky ne) Ale právě, kdybych odhodila podprdu si myslím, že jak by prsa spadla a trochu určitě, ne, že ne, bych se tam spíš pařit mohla. Takto tu trochu potu asi vsaje podprda, ne? 

Je 30st, chlapi jdou hrát tenis. Tomovi nadávám, kudy chodím, zbytečně. Prý jen 4hru, to se tak nenaběhají, ale na tom betonovém kurtu je výheň jak kráva i sama o sobě👎Tak prý: on si to nevymyslel, jeden jde na noční, tak večer už nemůže druhý, že by taky raděj teď😠

Kilian
Kilian (1403 příspěvků) 20.08.2023, 12:03:10 xxx:xxx.a03:efdc
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 20.08.2023, 11:25:52

….já se právě potila pod tou látkou….tak komu neni rady, tomu není pomocí, sportovat v tomhle vedru je už o život, ještě tak v šest ráno možná…..

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 20.08.2023, 16:29:57 xxx.xxx.0.188

To mě pos….Bobiš si jede na dovču!😲 Psala jsi, že pojedeš, nebo je to nějaká novinka?? A nenapíše: dojeď za nama, máš to kousek…😔 Tom říkal, že mě vyhodí v úterý na přehradě a vy už to za mnou snad slezete😜 Je v tomto hotelu bazén? Nekoukla jsem. Je to ten nahoře nad přehradou, viď? To se ptám, jestli půjdete i na přehradu, nebo se budete jen čváchat v bazénu😉

Niki, máš tam bouřku?

Schválně jsem si šáhnula do podprdy a teda zpocené nic nemám. Já ji mám podšitou bavlnou, žádná umělotina. A teda taky nelezu na sluníčko, to je fakt. Jinak mě by bylo krajně nepříjemné nemít podprsenku už z toho důvodu, že by mě prsa bez opory bolela. Ráno teďka mám takový ten sportovní ,,nátělník" s všitou podprsenkou a to je z nějakého toho umělého, rychleschnoucího asi 😉materiálu. No ztáhnout to po příchodu z toho totálně zpoceného těla je doslova porod👎 Mám z toho trauma už 5 minut před příchodem😛

Bobca
Bobca (1418 příspěvků) 20.08.2023, 16:57:09 xxx.xxx.20.192

Raduš..Tak to nepiš,a je to…👍však já se ozvu..

Ohledně podprdy-jednak je mokrá za pár minut,,druhak mám odřené pod prsama od kostic..bezkosticové a takové ty bavlněné "lajblíky"nemusím.-nesedí..mám 95G-H,takže “navolno”to taky není nějaká hitparáda..Zásyp se spláchne za chvíli potem, a imazol taky…Plínka udržuje vlhko taky,ale aspoň když někam jdu,nemám mokré “koláče”na tričku..doma to nevadí-přehazuju jen trika..Mám tu 27,6 a venku ve stínu 32..

Bobca
Bobca (1418 příspěvků) 20.08.2023, 17:08:37 xxx.xxx.20.192
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 20.08.2023, 16:29:57

teť to čtu.Raduš-jednak nevím,co budem dělat,Jarča jede relaxovat…Neplánujem,řešíme to operativně..Bazén uvnitř by měl být..Já někdy ani nejdu,Jarča si jde i sama..Já nejsem vůbec ve své kůži,nejraděj bych nejela,zkrz ty obrovské fleky pod prsama..jestli vůbec půjdu do vody,a na slunku se mi už vůbec nechce být..To nám to počasí pěkně blbě vyšlo…..A kdy kam půjdem..určitě se budem válet i u televize..Když tam budeš,ozvi se,uvidíme,kde budem…


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.