Aktuálně: 4 061 inzerátů199 593 diskuzních příspěvků18 104 uživatelů

Třetí víčko

Canka
Canka (383 příspěvků) 16.08.2023, 22:44:00 xxx.xxx.215.178

Tak to můžu potvrdit,že nehrozí🙂Že by mi vadilo vidět ho s někým jiným🙂City jsou na bodu nula asi u obou..já mu naopak moc přeju,ať tu rodinu má🙂Já prostě děti nechci a nic na tom nemění ani to,kdybych měla jinýho partnera…prostě nechci..a on ať má klidně 20 dětí,když ho to udělá šťastným..vážně mu to přeji…ono kdyby nebyla čivavka ,tak jsme se od rozchodu viděli asi tak 5x🙂Opravdu jsme se totálně odcizili..a hlavně..já jsem takhle vážně šťastná🙂

Dneska jsem po práci frčela na masáž a opět usnula na lehátku😂Masérka se smála,že už jí to u mě ani nepřekvapuje😂Potom jsem jela na oběd a pak ke kamarádce..dali jsme si ledovou kávu se zmrzlinou a šlehačkou..půjčovala jsem jí kufr na dovču,tak mi ho vracela..stejně ho za 14 dní budu potřebovat na dovču já🙂Já už se taaaaak těším..na dámskou jízdu ve třech🙂

lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 17.08.2023, 07:48:19 xxx.xxx.0.188

Jé Niki, ty už máš jen 14 dní do dovči?!? 👍 Akorát jsem zapomněla, kam to máte😏

S bývalým tě naprosto chápu myslím, že bylo dost zklamání najednou zjistit, že ti v tomto celou dobu lhal, že jeho nastavení ohledně dětí bylo jinde. Jsem si jistá, že já bych taky neuhnula, nezměnila bych zbytek svého života k něčemu, co absolutně nechci, nenechala bych se ukecat. Tím, že nelpíš na dětech, ti žádný vlak neujíždí a máš čas hledat někoho, kdo má stejné zájmy jako ty, chce žít podobný život. 

Už jsme dlouho neslyšely o zvířátkách, co kobče a Boženka? A slepiny?🙂 Co u nich nového?

Neměla už ta druhá Boženka být doma???😲

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 17.08.2023, 08:06:22 xxx.xxx.198.226

Taky nemám v oumyslu pořizovat si děti a když se mnou chce někdo být, musí to respektovat, a nebo zase jít. Akorát bych to možná nenazývala lhaním, několik mých bývalých do toho šlo s tím, že děti nějak nepotřebují, ale když pak zaťukal věk, tak zjistili, že by po sobě na tom světě chtěli něco zanechat… tak holt měli co dělat, aby spíš neujel vlak jim 😀

Bobca
Bobca (1420 příspěvků) 17.08.2023, 09:16:02 xxx.xxx.20.192

Přijela jsem včera odpolko..samozřejmě garáž to jistila,Peťa už čekala🙂..Zpracovala jsem košík,co jsem přivezla..Foto mám na tabletu,tak to pak musím z něho..Nějak se mi nedaří je stáhnout z tabletu do počítače…Ty velké našel soused-jsme se tam potkali,tak mi dal 2 velké-pod nima byl ještě jeden schovaný.A ten první..metr od cesty na mě mával,kousek dál další 2,a to už se mi vybila baterka na foťáku…😲

Jinak Čenda byl jako vždy úžasný..jen bylo hrozné vedro,tak jsme odpolko byli v chládku…Jsem ještě pořád jakási bolavá-kyčle mě bolí,lýtka😲..nejsem zvyklá chodit do kopců,ale  v lese bylo nádherně…chodili jsme už v 7 hodin,dokud byl chládek…😊

K tomu rozvodu..Niki,můžeš to mít v hlavě sebevíc srovnané,ale jak potkáš bývalého s jinou..povedou se za ruce..Věř,že se v tobě něco pohne…A vy dva můžete mít sebelepší vztah,ta nová partnerka to nemusí zkousnout😕..budeš vždycky bývalka a ona mu může dělat peklo,když by ti třeba šel něco pomoct…S tím taky musíš počítat…Ale věřím,že si časem najdeš nového “pomocníka”😘a všechno dobře dopadne..

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Kilian
Kilian (1405 příspěvků) 17.08.2023, 09:17:23 xxx:xxx.f569:c88
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 17.08.2023, 07:48:19

…ono to není o lhaní….prostě k tomu člověk tak nějak dozraje….na začátku nechceš, nemusiš, nemáš potřebu, ale u někoho  prostě časem ta toua po dítěti nastane….známá děti nikdy, dílem se jich bála, dílem nesnášela a před čtyřicítce ji to chytlo a než otěhotněla,tak jejímu okolí z toho málem hrablo…dneska je to úžasná matka, pravda cizí pořád nemusí…. Já tedy žádná matka ani babička toku nejsem, cizí mně fakt nezajímají, než kouknout do kočáru, tak to raději ta ošatka koťat, moje máma to vůbec nechápe, ta by se pořád s těmi hádanky zaobirala, ale vím, že bez dcery a vnuka by byl můj život opravdu ochuzený…dceru jsem vychovala,pomáhám ji, ale vzala na vědomí, že hlídací babička fakt nebudu…  

lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 17.08.2023, 10:02:32 xxx.xxx.0.188

K tomu lhaní: Nikči bývalý už dítě má, takže to mohl mít v sobě vyřešené, alespoň si myslím, že tak nějak to Niki prezentoval. Ale možná ne, třeba byl zticha a jen čekal, jestli se v Niki něco věkem hne. Jenže v tom případě do toho vztahu vstupoval taky nefér, nemusíme tomu tedy říkat lhaní, pojmenujte si to dle svého. 

lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 17.08.2023, 10:14:00 xxx.xxx.0.188

Hele Bobeš, já to věděla, že ta baba má být už doma😛😉 No jasně Bobi, kdybych já teď vylezla nahoru do lesa, tak se dva dny nepohnu, fakt. Po tom úklidu u nás před akcí, první hrozné tempo v zahradě, pak barák…ještě včera jsem tahala nohu, jak mě bolela kyčel👎 Ale alespoň jsi našla houby, u nás by to bylo houby😜 Čendovi se nedivím, včera bylo tak ohromné a hnusné dusno u nás, že jsem málem zdechnula. Podlahy neschly ještě, že jsem zamýšlné praní zrušila, protože polité tričko mi na sluníčku na šňůře venku za půl dne neuschlo👎

Mimochodem, jak všude včera pršelo, u nás ani kapka, dvě bouřky šly přímo na nás, pak vývrtka těsně před náma a byly v tahu. Je zataženo, ráno spadly dvě kapky☹️

Buggyro, já jsem vůbec netušila, že nemáte děti, nepsala jste o vnoučatech? Nebo s kým jsem si to sakra spletla🙄 Tak to jsme su tu teda sešly…tři kanimůry😄

Mamka má dnes vytrhané poslední zuby (trhala jí to na 4x, jednu a druhou stranu spodku, pak vrchu) Ráno mi volala, že to má za sebou, ale nebylo jí nějak dobře, šla si lehnout. Doufám, že na ni neteř trochu dohlédne, není zvykem, že by mamce nebylo dobře, to už je něco, když to přizná😟

Kilian
Kilian (1405 příspěvků) 17.08.2023, 10:23:35 xxx:xxx.6f7e:2eeb
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 17.08.2023, 10:02:32

…to jsem nevěděla, ale tak třeba toužil po dítěti, které bude moci vychovávat spolu s milovanou osobou…

lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 17.08.2023, 10:28:47 xxx.xxx.0.188
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 17.08.2023, 10:23:35

Hezké..takže to první dítě, si tedy nepořizoval s milovanou osobou? Nějak jsem si myslela, ale asi jsem staromódní, že tak to chodí. Nebo si pořídím s někým dítě, pak zjistím, že ho vlastně nemiluju, tak další dítě s další osobou, kurňa, zase vedle, no nevadí, jedu dál, jednou to vyjde…😉

Kilian
Kilian (1405 příspěvků) 17.08.2023, 10:37:09 xxx:xxx.6f7e:2eeb
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 17.08.2023, 10:28:47

….pořizoval, ale když se rozešli, tak asi po čase zatoužil po nové rodině nevim, neznám nemohu soudit…..no zase tak moc staromódní nejsi, když s přítelem žiješ na psí knížku…

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 17.08.2023, 10:48:53 xxx.xxx.198.226

Já jsem ekolog, takže děti ne-e, to je největší zátěž na životní prostředí. No a taky jsem “chudá” (vše, co vydělám, proženeme hrdlem zvířata, auta a já), takže si děti nemůžu dovolit 😀 Natož vnoučata, to by byla pro amazonský deštný les a populaci tuňáků konečná (při mé vlastní rozežranosti) 🤭 Navíc já vážně ty malý děti nemám ráda. Mláďata jiných zviřátek na tom, pravda, zase nejsou o tolik lépe… Mám ráda děti, co se o sebe umějí od první chvíle postarat samy, no a to jsou v mém okolí tak akorát slepýši a hmyz 🦎🐜 - jo a slizounům to jde taky dobře 🐌

A vůbec nejhorší je, když já jako nematka mám nějaké připomínky k tomu, jak nějaká jomatka vychovává svoje potomstvo. Oheň na střeše, křižování a možná i prokletí tři generací dopředu, kdybych ty generace plánovala. 🙃

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 17.08.2023, 10:50:30 xxx.xxx.198.226
lesnizinka:

Hezké..takže to první dítě, si tedy nepořizoval s milovanou osobou? Nějak jsem si myslela, ale asi jsem staromódní, že tak to chodí. Nebo si pořídím s někým dítě, pak zjistím, že ho vlastně nemiluju, tak další dítě s další osobou, kurňa, zase vedle, no nevadí, jedu dál, jednou to vyjde…😉


Takhle postupuje spousta lidí. 

Druhá varianta je “neklape nám to, tak si vyfiknem dítě, to ten vztah spraví”. Taky výborná záležitost.

lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 17.08.2023, 13:03:51 xxx.xxx.0.188
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 17.08.2023, 10:50:30

Neznám jednu jedinou rodinu, kde by dítě vztah utužilo. Vždycky je to naopak a myslím, že to musí být jo zodpovědní lidi, aby to dali a nezdrhli(týká se hlavně chlapů, ženská je zblblá hormonama) A rezignovat na svůj život, takřka úplně. Kdo tvrdí(hlavně ty celebrity) že nerezignovali, lžou si do kapsy. Nakonec se to stejně ukáže, když je děcku sotva rok a ,,nadšený" otec udělá pápá. 

Já prostě děti nemusím, malé takřka nesnáším. Neteři bude 11 a už se to celkem dá, jenže já nejsem holčičí a ty kraviny pro malé holčičky(slečny) mě prostě nezajímají. Malému jsou 4 a obcházím ho širokým obloukem. Ano, jsem schopná připustit, že je roztomilý jako býval můj brácha(ano, je celý tatínek) ale zlobí po mě a to já nezkousnu, rozcapené, ořvané děcko já absolutně nesnesu👎 Oni všichni ustoupí, aby držel hubu, já šílím, dítě bych zabila nejspíš.

A děti a zvířata…je pro mě kapitola😏 Nesnáším to, nepustila bych je k mým zvířatům, jen pod přísným dohledem. Rozhodně ne kvůli děcku, to ať klidně sežere, ale tahat za chlupy, uši, ocásky mi nikdo psy(kočky) nebude😠 

Kilian
Kilian (1405 příspěvků) 17.08.2023, 13:23:36 xxx:xxx.6f7e:2eeb
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 17.08.2023, 13:03:51

..dcera ani teď vnuk to nedělali, ale musí se jim to prostě vysvětlit.. 

hmn
hmn (1173 příspěvků) 17.08.2023, 13:57:38 xxx.xxx.19.248
lesnizinka:

Hezké..takže to první dítě, si tedy nepořizoval s milovanou osobou? Nějak jsem si myslela, ale asi jsem staromódní, že tak to chodí. Nebo si pořídím s někým dítě, pak zjistím, že ho vlastně nemiluju, tak další dítě s další osobou, kurňa, zase vedle, no nevadí, jedu dál, jednou to vyjde…😉


nemusím rozumět všemu, ale tohle 😲😲😲

Canka
Canka (383 příspěvků) 17.08.2023, 22:57:12 xxx.xxx.215.178

Ahoj holkyyy,

Raduš neboj,zvířátka se mají jak prasátka v žitě🙂Boženka i holky koňský spíš jen prostě nedávají ty vedra,takže je ani neberu ven nikam,protože je to na umření.Jsou celý den vždycky zaparkovaný v lesíku nebo pod přístřeškem..já se je snažím kropit,ochlazovat..ale moc to nepomáhá…takže já budu ráda,až ty vedra zase skončí,protože teď jsou holky takový otrávený..

Kočičákům doma nechávám furt zataženo,aby nešlo vedro do bytu,ale stejně je tu hic..tak jim namáčím tlapičky a vždycky je svlažím i trochou studené vody na kožíšku.

Jediný,na koho vedro nedopadánje Bertík🙂Ten furt někde líta jak čamrda a taky se rve s tím černým kočičákem..každopádně objednala jsem další dvířka nový..a ty nasadím,až se mi povede toho kočičáka odchytit…zatím trénujeme tu přepravku..leze tam za jídlem..o víkendu trochu doufám v to,že by se to mohlo povést..Ale hodně přemýšlím nad tím sklopcem..protože jsem si vzpomněla,že v práci jsme do sklopce odchytávali ty toulavý kočice a vozili je do útulku..tak se zítra poptám,jestli by mi ho nepůjčili..protože to je asi 100% jistota,že z toho se nedostane..jak to vůbec funguje?

Holky on toho syna,kterého má,nesplodil z lásky či jak to říct..v tom vztahu byla nevěra z její strany a prostě vysadila prášky,aby si ho asi pojistila a dítě bylo na světě..věděl,že k dětem nemám vztah..nikdy,za celý náš vztah,jsem si nikdy nepochovala dítě v ruce nebo tak..nikdy..prostě nechci vůbec..asi bych to vážně nazvala až odporem🙂A je mi jedno,co si o tom kdo myslí..nechci děti..ani bych je neuživila..stejně jako to psal někdo z holek výše..musím uživit sebe,auto,skútr a zvířátka..a jsem ráda,že to dávám..a přesně..prostě buď to musí budoucí parner zkousnout,že nechci děti,nebo ať jde o dům dál..


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.